Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa El Pont de Vilomara i Rocafort

5k

12 desembre 2021

10K 5k Promo A Promo B

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:48

Inici real: 11:00:08

Hora meta: 11:17:54

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

0:19:41
00:17:48
0:15:54
i
Gaëtan Fetaud
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Manel Jounou Gené
00:19:06 (Tr: 0:19:04)
Josep lluis Martínez Riera
00:19:29 (Tr: 0:19:25)
i
Jorge Chango
00:19:39 (Tr: 0:19:35)
i
Aitor Ilzarbe De La Torre
00:19:41 (Tr: 0:19:38)
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)

T. real: 00:18:16

T. oficial: 00:18:16

Inici real: 11:00:07

Hora meta: 11:18:22

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: cavandorra

0:19:41
00:18:16
0:16:52
Marc Rocadembosch Ambros
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
i
Manel Jounou Gené
00:19:06 (Tr: 0:19:04)
Josep lluis Martínez Riera
00:19:29 (Tr: 0:19:25)
i
Jorge Chango
00:19:39 (Tr: 0:19:35)
i
Aitor Ilzarbe De La Torre
00:19:41 (Tr: 0:19:38)
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)

T. real: 00:19:04

T. oficial: 00:19:06

Inici real: 11:00:09

Hora meta: 11:19:12

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:20:25
00:19:06
0:17:48
Marc Rocadembosch Ambros
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
i
Gaëtan Fetaud
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
Josep lluis Martínez Riera
00:19:29 (Tr: 0:19:25)
i
Jorge Chango
00:19:39 (Tr: 0:19:35)
i
Aitor Ilzarbe De La Torre
00:19:41 (Tr: 0:19:38)
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)

T. real: 00:19:25

T. oficial: 00:19:29

Inici real: 11:00:10

Hora meta: 11:19:35

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club:

0:21:10
00:19:29
0:17:48
Marc Rocadembosch Ambros
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
i
Gaëtan Fetaud
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Manel Jounou Gené
00:19:06 (Tr: 0:19:04)
i
Jorge Chango
00:19:39 (Tr: 0:19:35)
i
Aitor Ilzarbe De La Torre
00:19:41 (Tr: 0:19:38)
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:39

Inici real: 11:00:10

Hora meta: 11:19:45

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:21:23
00:19:39
0:17:55
i
Gaëtan Fetaud
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Manel Jounou Gené
00:19:06 (Tr: 0:19:04)
Josep lluis Martínez Riera
00:19:29 (Tr: 0:19:25)
i
Aitor Ilzarbe De La Torre
00:19:41 (Tr: 0:19:38)
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)
i
José Leal Gómez
00:21:23 (Tr: 0:21:18)

T. real: 00:19:38

T. oficial: 00:19:41

Inici real: 11:00:09

Hora meta: 11:19:47

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:21:58
00:19:41
0:17:23
Marc Rocadembosch Ambros
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
i
Gaëtan Fetaud
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Manel Jounou Gené
00:19:06 (Tr: 0:19:04)
Josep lluis Martínez Riera
00:19:29 (Tr: 0:19:25)
i
Jorge Chango
00:19:39 (Tr: 0:19:35)
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)
i
José Leal Gómez
00:21:23 (Tr: 0:21:18)
i
Alvaro Delgado Gomez
00:21:58 (Tr: 0:21:58)

T. real: 00:19:40

T. oficial: 00:19:41

Inici real: 11:00:08

Hora meta: 11:19:47

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:22:20
00:19:41
0:17:02
Marc Rocadembosch Ambros
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
i
Gaëtan Fetaud
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Manel Jounou Gené
00:19:06 (Tr: 0:19:04)
Josep lluis Martínez Riera
00:19:29 (Tr: 0:19:25)
i
Jorge Chango
00:19:39 (Tr: 0:19:35)
i
Aitor Ilzarbe De La Torre
00:19:41 (Tr: 0:19:38)
i
José Leal Gómez
00:21:23 (Tr: 0:21:18)
i
Alvaro Delgado Gomez
00:21:58 (Tr: 0:21:58)
Miquel Huertas Pau
00:22:20 (Tr: 0:22:09)

T. real: 00:21:18

T. oficial: 00:21:23

Inici real: 11:00:11

Hora meta: 11:21:29

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: escaldats súria

0:23:07
00:21:23
0:19:39
i
Jorge Chango
00:19:39 (Tr: 0:19:35)
i
Aitor Ilzarbe De La Torre
00:19:41 (Tr: 0:19:38)
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)
i
Alvaro Delgado Gomez
00:21:58 (Tr: 0:21:58)
Miquel Huertas Pau
00:22:20 (Tr: 0:22:09)
i
David Lara Alonso
00:22:48 (Tr: 0:22:46)
i
Miriam Nicolás Fernández
00:22:51 (Tr: 0:22:50)
i
María Pastor Cruz
00:22:56 (Tr: 0:22:45)

T. real: 00:21:58

T. oficial: 00:21:58

Inici real: 11:00:06

Hora meta: 11:22:04

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club:

0:24:16
00:21:58
0:19:41
i
Aitor Ilzarbe De La Torre
00:19:41 (Tr: 0:19:38)
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)
i
José Leal Gómez
00:21:23 (Tr: 0:21:18)
Miquel Huertas Pau
00:22:20 (Tr: 0:22:09)
i
David Lara Alonso
00:22:48 (Tr: 0:22:46)
i
Miriam Nicolás Fernández
00:22:51 (Tr: 0:22:50)
i
María Pastor Cruz
00:22:56 (Tr: 0:22:45)

T. real: 00:22:09

T. oficial: 00:22:20

Inici real: 11:00:17

Hora meta: 11:22:26

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:24:59
00:22:20
0:19:41
Henry Folch
00:19:41 (Tr: 0:19:40)
i
José Leal Gómez
00:21:23 (Tr: 0:21:18)
i
Alvaro Delgado Gomez
00:21:58 (Tr: 0:21:58)
i
David Lara Alonso
00:22:48 (Tr: 0:22:46)
i
Miriam Nicolás Fernández
00:22:51 (Tr: 0:22:50)
i
María Pastor Cruz
00:22:56 (Tr: 0:22:45)
i
Candice Clavere
00:24:29 (Tr: 0:24:18)

T. real: 00:22:46

T. oficial: 00:22:48

Inici real: 11:00:08

Hora meta: 11:22:54

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:24:29
00:22:48
0:21:06
i
José Leal Gómez
00:21:23 (Tr: 0:21:18)
i
Alvaro Delgado Gomez
00:21:58 (Tr: 0:21:58)
Miquel Huertas Pau
00:22:20 (Tr: 0:22:09)
i
Miriam Nicolás Fernández
00:22:51 (Tr: 0:22:50)
i
María Pastor Cruz
00:22:56 (Tr: 0:22:45)
i
Candice Clavere
00:24:29 (Tr: 0:24:18)

T. real: 00:22:50

T. oficial: 00:22:51

Inici real: 11:00:08

Hora meta: 11:22:57

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:00:06

Sexe:F

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:25:29
00:22:51
0:20:14
i
José Leal Gómez
00:21:23 (Tr: 0:21:18)
i
Alvaro Delgado Gomez
00:21:58 (Tr: 0:21:58)
Miquel Huertas Pau
00:22:20 (Tr: 0:22:09)
i
David Lara Alonso
00:22:48 (Tr: 0:22:46)
i
María Pastor Cruz
00:22:56 (Tr: 0:22:45)
i
Candice Clavere
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
Daniel Lopez Amorós
00:25:29 (Tr: 0:25:26)

T. real: 00:22:45

T. oficial: 00:22:56

Inici real: 11:00:17

Hora meta: 11:23:02

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:00:06

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:25:29
00:22:56
0:20:23
i
José Leal Gómez
00:21:23 (Tr: 0:21:18)
i
Alvaro Delgado Gomez
00:21:58 (Tr: 0:21:58)
Miquel Huertas Pau
00:22:20 (Tr: 0:22:09)
i
David Lara Alonso
00:22:48 (Tr: 0:22:46)
i
Miriam Nicolás Fernández
00:22:51 (Tr: 0:22:50)
i
Candice Clavere
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
Daniel Lopez Amorós
00:25:29 (Tr: 0:25:26)

T. real: 00:24:18

T. oficial: 00:24:29

Inici real: 11:00:17

Hora meta: 11:24:35

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:00:06

Sexe:F

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:26:11
00:24:29
0:22:48
i
David Lara Alonso
00:22:48 (Tr: 0:22:46)
i
Miriam Nicolás Fernández
00:22:51 (Tr: 0:22:50)
i
María Pastor Cruz
00:22:56 (Tr: 0:22:45)
Daniel Lopez Amorós
00:25:29 (Tr: 0:25:26)

T. real: 00:25:26

T. oficial: 00:25:29

Inici real: 11:00:09

Hora meta: 11:25:35

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:00:06

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: born to run

0:28:06
00:25:29
0:22:51
i
Miriam Nicolás Fernández
00:22:51 (Tr: 0:22:50)
i
María Pastor Cruz
00:22:56 (Tr: 0:22:45)
i
Candice Clavere
00:24:29 (Tr: 0:24:18)