Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa El Pont de Vilomara i Rocafort

Promo A

12 desembre 2021

10K 5k Promo A Promo B

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:13

T. oficial: 00:02:13

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:33

Cat:SB8M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 2:13 min/km

Club:

0:02:23
00:02:13
0:02:03
i
Hugo Feria Zajara
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Ivet Caldas Acuña
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Aina Dos Santos Vera
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Maria Romero Vaca
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)

T. real: 00:02:14

T. oficial: 00:02:14

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:34

Cat:SB8M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 2:14 min/km

Club:

0:02:23
00:02:14
0:02:04
i
Ruben Morales Benitez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Ivet Caldas Acuña
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Aina Dos Santos Vera
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Maria Romero Vaca
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)

T. real: 00:02:14

T. oficial: 00:02:14

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:34

Cat:SB10F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 2:14 min/km

Club:

0:02:23
00:02:14
0:02:05
i
Ruben Morales Benitez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Hugo Feria Zajara
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Aina Dos Santos Vera
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Maria Romero Vaca
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)

T. real: 00:02:17

T. oficial: 00:02:17

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:37

Cat:SB8F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 2:17 min/km

Club:

0:02:23
00:02:17
0:02:10
i
Ruben Morales Benitez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Hugo Feria Zajara
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Ivet Caldas Acuña
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)

T. real: 00:02:17

T. oficial: 00:02:17

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:37

Cat:SB8F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 2:17 min/km

Club:

0:02:28
00:02:17
0:02:06
i
Ruben Morales Benitez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Hugo Feria Zajara
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Ivet Caldas Acuña
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Irune Claret Martinez
00:02:28 (Tr: 0:02:28)

T. real: 00:02:18

T. oficial: 00:02:18

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:38

Cat:SB8F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 2:18 min/km

Club:

0:02:30
00:02:18
0:02:06
i
Ruben Morales Benitez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Hugo Feria Zajara
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Ivet Caldas Acuña
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Aina Dos Santos Vera
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Maria Romero Vaca
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Irune Claret Martinez
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Diego Casquero Ruiz
00:02:30 (Tr: 0:02:30)

T. real: 00:02:23

T. oficial: 00:02:23

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:43

Cat:SB10F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 2:23 min/km

Club:

0:02:43
00:02:23
0:02:03
i
Ruben Morales Benitez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Hugo Feria Zajara
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Ivet Caldas Acuña
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Aina Dos Santos Vera
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Maria Romero Vaca
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Irune Claret Martinez
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Diego Casquero Ruiz
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Violeta Masats Sambia
00:02:43 (Tr: 0:02:43)

T. real: 00:02:28

T. oficial: 00:02:28

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:48

Cat:SB8F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 2:28 min/km

Club:

0:02:43
00:02:28
0:02:12
i
Ruben Morales Benitez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Hugo Feria Zajara
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Ivet Caldas Acuña
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Aina Dos Santos Vera
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Maria Romero Vaca
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Diego Casquero Ruiz
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Violeta Masats Sambia
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Lara Castaño Rodriguez
00:02:43 (Tr: 0:02:43)

T. real: 00:02:30

T. oficial: 00:02:30

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:02:50

Cat:SB10M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 2:30 min/km

Club:

0:03:03
00:02:30
0:01:58
i
Ruben Morales Benitez
00:02:13 (Tr: 0:02:13)
i
Hugo Feria Zajara
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Ivet Caldas Acuña
00:02:14 (Tr: 0:02:14)
i
Aina Dos Santos Vera
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Maria Romero Vaca
00:02:17 (Tr: 0:02:17)
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Irune Claret Martinez
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Violeta Masats Sambia
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Lara Castaño Rodriguez
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Enzo Marcuello Jurado
00:03:03 (Tr: 0:03:03)

T. real: 00:02:43

T. oficial: 00:02:43

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:03:03

Cat:SB8F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 2:43 min/km

Club:

0:03:03
00:02:43
0:02:23
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Irune Claret Martinez
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Diego Casquero Ruiz
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Lara Castaño Rodriguez
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Enzo Marcuello Jurado
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Salma Zougagh Soler
00:03:03 (Tr: 0:03:03)

T. real: 00:02:43

T. oficial: 00:02:43

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:03:03

Cat:SB8F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 2:43 min/km

Club:

0:03:09
00:02:43
0:02:18
i
Berta Aguilaniedo Llorente
00:02:18 (Tr: 0:02:18)
i
Ivet Garzon Gonzalez
00:02:23 (Tr: 0:02:23)
i
Irune Claret Martinez
00:02:28 (Tr: 0:02:28)
i
Diego Casquero Ruiz
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Violeta Masats Sambia
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Enzo Marcuello Jurado
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Salma Zougagh Soler
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Iker Jurado Martinez
00:03:09 (Tr: 0:03:09)

T. real: 00:03:03

T. oficial: 00:03:03

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:03:23

Cat:SB8M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 3:03 min/km

Club:

0:03:35
00:03:03
0:02:30
i
Diego Casquero Ruiz
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Violeta Masats Sambia
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Lara Castaño Rodriguez
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Salma Zougagh Soler
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Iker Jurado Martinez
00:03:09 (Tr: 0:03:09)
i
Arnau Campos Flores
00:03:12 (Tr: 0:03:12)

T. real: 00:03:03

T. oficial: 00:03:03

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:03:23

Cat:SB8F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:00:20

Sexe:F

Ritme: 3:03 min/km

Club:

0:03:23
00:03:03
0:02:43
i
Violeta Masats Sambia
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Lara Castaño Rodriguez
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Enzo Marcuello Jurado
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Iker Jurado Martinez
00:03:09 (Tr: 0:03:09)
i
Arnau Campos Flores
00:03:12 (Tr: 0:03:12)

T. real: 00:03:09

T. oficial: 00:03:09

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:03:29

Cat:SB8M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club:

0:03:35
00:03:09
0:02:43
i
Lara Castaño Rodriguez
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Enzo Marcuello Jurado
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Salma Zougagh Soler
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Arnau Campos Flores
00:03:12 (Tr: 0:03:12)

T. real: 00:03:12

T. oficial: 00:03:12

Inici real: 10:00:20

Hora meta: 10:03:32

Cat:SB8M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:00:20

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club:

0:03:21
00:03:12
0:03:03
i
Enzo Marcuello Jurado
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Salma Zougagh Soler
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Iker Jurado Martinez
00:03:09 (Tr: 0:03:09)