Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa d’Estiu de Premià de Mar

5k

07 juliol 2018

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:16:50

T. oficial: 00:16:50

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:48:18

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: tricbm

0:18:33
00:16:50
0:15:08
Jose luis García Puertas
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Juan jose Martinez Fernandez
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Gema Barrachina
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:14

T. oficial: 00:17:14

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:48:42

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: sugar athletics

0:18:33
00:17:14
0:15:56
Isam Mounir
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
i
Juan jose Martinez Fernandez
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Gema Barrachina
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:07

T. oficial: 00:18:07

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:49:35

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: triatlón pallejá

0:19:23
00:18:07
0:16:50
Isam Mounir
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
Jose luis García Puertas
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Gema Barrachina
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)

T. real: 00:18:10

T. oficial: 00:18:11

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:49:39

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:31:28

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: ríos running team

0:19:31
00:18:11
0:16:50
Isam Mounir
00:16:50 (Tr: 0:16:50)
Jose luis García Puertas
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Juan jose Martinez Fernandez
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)

T. real: 00:18:17

T. oficial: 00:18:17

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:49:45

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club:

0:19:20
00:18:17
0:17:14
Jose luis García Puertas
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Juan jose Martinez Fernandez
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Gema Barrachina
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:49:49

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

0:18:44
00:18:21
0:17:58
i
Juan jose Martinez Fernandez
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Gema Barrachina
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)

T. real: 00:18:33

T. oficial: 00:18:33

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:50:01

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: uca

0:18:55
00:18:33
0:18:11
i
Gema Barrachina
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)

T. real: 00:18:39

T. oficial: 00:18:39

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:50:07

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: fisiorecovery

0:19:01
00:18:39
0:18:17
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)

T. real: 00:18:44

T. oficial: 00:18:44

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:50:12

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: vic etb

0:19:14
00:18:44
0:18:13
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)

T. real: 00:18:46

T. oficial: 00:18:46

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:50:14

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: rios running mataro

0:20:12
00:18:46
0:17:21
i
Juan jose Martinez Fernandez
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Gema Barrachina
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
Oscar Piquera
00:20:12 (Tr: 0:20:10)

T. real: 00:18:52

T. oficial: 00:18:52

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:50:20

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: pr runners

0:20:14
00:18:52
0:17:29
i
Juan jose Martinez Fernandez
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Gema Barrachina
00:18:11 (Tr: 0:18:10)
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
Oscar Piquera
00:20:12 (Tr: 0:20:10)
i
Nury Morillas Baños
00:20:14 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:19:14

T. oficial: 00:19:14

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:50:42

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: runners sant adria

0:20:16
00:19:14
0:18:12
i
Lucas Tejada Dominguez
00:18:17 (Tr: 0:18:17)
i
Xavi Martinez Giribets
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Farran Minguell
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
David Barranco Flores
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Ruben De Vicente
00:18:44 (Tr: 0:18:44)
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Oscar Piquera
00:20:12 (Tr: 0:20:10)
i
Nury Morillas Baños
00:20:14 (Tr: 0:20:14)
David Mayol Buxasas
00:20:16 (Tr: 0:20:14)

T. real: 00:20:10

T. oficial: 00:20:12

Inici real: 19:31:31

Hora meta: 19:51:40

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: born to run

0:21:38
00:20:12
0:18:46
Xavier Torres Benet
00:18:46 (Tr: 0:18:46)
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Nury Morillas Baños
00:20:14 (Tr: 0:20:14)
David Mayol Buxasas
00:20:16 (Tr: 0:20:14)
Soren Asier
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
Eric Torrejon Costarrosa
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
Pedro Martínez Carrión
00:20:29 (Tr: 0:20:28)
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)

T. real: 00:20:14

T. oficial: 00:20:14

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:51:42

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:31:28

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:21:37
00:20:14
0:18:52
Amine Benallah
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
Oscar Piquera
00:20:12 (Tr: 0:20:10)
David Mayol Buxasas
00:20:16 (Tr: 0:20:14)
Soren Asier
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
Eric Torrejon Costarrosa
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
Pedro Martínez Carrión
00:20:29 (Tr: 0:20:28)
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)

T. real: 00:20:14

T. oficial: 00:20:16

Inici real: 19:31:30

Hora meta: 19:51:44

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:21:18
00:20:16
0:19:14
Dani Amadó Olba
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
Oscar Piquera
00:20:12 (Tr: 0:20:10)
i
Nury Morillas Baños
00:20:14 (Tr: 0:20:14)
Soren Asier
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
Eric Torrejon Costarrosa
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
Pedro Martínez Carrión
00:20:29 (Tr: 0:20:28)
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)

T. real: 00:20:19

T. oficial: 00:20:19

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:51:47

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: c.m. sigueme

0:20:55
00:20:19
0:19:43
Oscar Piquera
00:20:12 (Tr: 0:20:10)
i
Nury Morillas Baños
00:20:14 (Tr: 0:20:14)
David Mayol Buxasas
00:20:16 (Tr: 0:20:14)
Eric Torrejon Costarrosa
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
Pedro Martínez Carrión
00:20:29 (Tr: 0:20:28)
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:20:20

T. oficial: 00:20:20

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:51:48

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club:

0:20:58
00:20:20
0:19:42
Oscar Piquera
00:20:12 (Tr: 0:20:10)
i
Nury Morillas Baños
00:20:14 (Tr: 0:20:14)
David Mayol Buxasas
00:20:16 (Tr: 0:20:14)
Soren Asier
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
Pedro Martínez Carrión
00:20:29 (Tr: 0:20:28)
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)

T. real: 00:20:28

T. oficial: 00:20:29

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:51:57

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: ríos running mataró

0:21:09
00:20:29
0:19:50
Oscar Piquera
00:20:12 (Tr: 0:20:10)
i
Nury Morillas Baños
00:20:14 (Tr: 0:20:14)
David Mayol Buxasas
00:20:16 (Tr: 0:20:14)
Soren Asier
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
Eric Torrejon Costarrosa
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)

T. real: 00:20:55

T. oficial: 00:20:55

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:52:23

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:31:28

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: fcb

0:21:31
00:20:55
0:20:19
Soren Asier
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
Eric Torrejon Costarrosa
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
Pedro Martínez Carrión
00:20:29 (Tr: 0:20:28)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)

T. real: 00:20:58

T. oficial: 00:20:58

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:52:26

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: fit gym tona

0:21:36
00:20:58
0:20:20
Eric Torrejon Costarrosa
00:20:20 (Tr: 0:20:20)
Pedro Martínez Carrión
00:20:29 (Tr: 0:20:28)
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)

T. real: 00:21:09

T. oficial: 00:21:09

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:52:37

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:21:48
00:21:09
0:20:29
Pedro Martínez Carrión
00:20:29 (Tr: 0:20:28)
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)
Segundo Sergio Perugachi
00:21:46 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:14

T. oficial: 00:21:17

Inici real: 19:31:31

Hora meta: 19:52:45

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club:

0:21:38
00:21:17
0:20:55
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)

T. real: 00:21:16

T. oficial: 00:21:18

Inici real: 19:31:30

Hora meta: 19:52:46

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:19:31:28

Sexe:F

Ritme: 4:16 min/km

Club:

0:21:37
00:21:18
0:20:58
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)

T. real: 00:21:22

T. oficial: 00:21:23

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:52:51

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:21:46
00:21:23
0:21:00
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)
Segundo Sergio Perugachi
00:21:46 (Tr: 0:21:46)

T. real: 00:21:25

T. oficial: 00:21:25

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:52:53

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club:

0:21:50
00:21:25
0:21:00
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)
Segundo Sergio Perugachi
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Jordi Diaz Berrocal
00:21:50 (Tr: 0:21:50)

T. real: 00:21:34

T. oficial: 00:21:34

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:53:02

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:22:16
00:21:34
0:20:52
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Segundo Sergio Perugachi
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Jordi Diaz Berrocal
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Miriam Moreno Castillo
00:22:16 (Tr: 0:22:16)

T. real: 00:21:46

T. oficial: 00:21:46

Inici real: 19:31:28

Hora meta: 19:53:14

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:22:41
00:21:46
0:20:50
i
Mireia Suñe Galan
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Marc Mas Rabionet
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)
Jordi Diaz Berrocal
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Miriam Moreno Castillo
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Marta Mongay Morales
00:22:41 (Tr: 0:22:41)

T. real: 00:21:50

T. oficial: 00:21:50

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:53:18

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:19:31:28

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club:

0:22:41
00:21:50
0:20:59
Fran Cortés
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Gerard Martinez Alcocer
00:21:17 (Tr: 0:21:14)
i
Míriam Cañadas Segura
00:21:18 (Tr: 0:21:16)
Artur Pastor Garcia
00:21:23 (Tr: 0:21:22)
i
José miguel Garcia Ceballos
00:21:25 (Tr: 0:21:25)
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)
Segundo Sergio Perugachi
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
i
Miriam Moreno Castillo
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Marta Mongay Morales
00:22:41 (Tr: 0:22:41)

T. real: 00:22:16

T. oficial: 00:22:16

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:53:44

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:19:31:28

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: c a baix montseny

0:22:59
00:22:16
0:21:34
Jordi Fernández Senero
00:21:34 (Tr: 0:21:34)
Segundo Sergio Perugachi
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Jordi Diaz Berrocal
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Marta Mongay Morales
00:22:41 (Tr: 0:22:41)

T. real: 00:22:41

T. oficial: 00:22:41

Inici real: 19:31:29

Hora meta: 19:54:09

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:19:31:28

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:23:37
00:22:41
0:21:46
Segundo Sergio Perugachi
00:21:46 (Tr: 0:21:46)
Jordi Diaz Berrocal
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Miriam Moreno Castillo
00:22:16 (Tr: 0:22:16)