Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

10K 2400 m. 5K 800m.

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:07:33

T. oficial: 00:07:33

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:27:39

Cat:Sb16M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club: c. f. ripollet

0:08:02
00:07:33
0:07:05
i
Jose Samper Medina
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Arnau Monzonís Adame
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Oriol Vergés Pizarro
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Eric Claramunt Ayza
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)

T. real: 00:07:35

T. oficial: 00:07:35

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:27:41

Cat:Sb16M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:10 min/km

Club: c. f. ripollet

0:08:02
00:07:35
0:07:09
i
Miguel Samper Medina
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Arnau Monzonís Adame
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Oriol Vergés Pizarro
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Eric Claramunt Ayza
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)

T. real: 00:07:36

T. oficial: 00:07:36

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:27:42

Cat:Sb16M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:10 min/km

Club: esportiu penedès

0:08:02
00:07:36
0:07:09
i
Miguel Samper Medina
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Jose Samper Medina
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Oriol Vergés Pizarro
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Eric Claramunt Ayza
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)

T. real: 00:07:43

T. oficial: 00:07:43

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:27:49

Cat:Sb16M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: avinent manresa

0:08:02
00:07:43
0:07:23
i
Miguel Samper Medina
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Jose Samper Medina
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Arnau Monzonís Adame
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Eric Claramunt Ayza
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)

T. real: 00:07:45

T. oficial: 00:07:45

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:27:51

Cat:Sb18M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: at cerdanyola

0:08:05
00:07:45
0:07:25
i
Miguel Samper Medina
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Jose Samper Medina
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Arnau Monzonís Adame
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Oriol Vergés Pizarro
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Eric Claramunt Ayza
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Ismael Gawsi
00:08:05 (Tr: 0:08:05)

T. real: 00:07:52

T. oficial: 00:07:52

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:27:58

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: club natacio barcelona

0:08:22
00:07:52
0:07:22
i
Miguel Samper Medina
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Jose Samper Medina
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Arnau Monzonís Adame
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Oriol Vergés Pizarro
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Ismael Gawsi
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Izan De Haro Guzmán
00:08:22 (Tr: 0:08:22)

T. real: 00:08:02

T. oficial: 00:08:02

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:28:08

Cat:Sb18M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: junior fc

0:08:31
00:08:02
0:07:33
i
Miguel Samper Medina
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Jose Samper Medina
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Arnau Monzonís Adame
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Oriol Vergés Pizarro
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Eric Claramunt Ayza
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Ismael Gawsi
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Izan De Haro Guzmán
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Jordi eder Ferrando Xampeny
00:08:31 (Tr: 0:08:31)

T. real: 00:08:05

T. oficial: 00:08:05

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:28:11

Cat:Sb18M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club:

0:08:35
00:08:05
0:07:35
i
Jose Samper Medina
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Arnau Monzonís Adame
00:07:36 (Tr: 0:07:36)
i
Oriol Vergés Pizarro
00:07:43 (Tr: 0:07:43)
i
Joan Rodriguez Gomez
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Eric Claramunt Ayza
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Izan De Haro Guzmán
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Jordi eder Ferrando Xampeny
00:08:31 (Tr: 0:08:31)
i
Max Conesa Llobet
00:08:35 (Tr: 0:08:35)

T. real: 00:08:22

T. oficial: 00:08:22

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:28:28

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: ca mollet

0:08:52
00:08:22
0:07:51
i
Eric Claramunt Ayza
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Ismael Gawsi
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Jordi eder Ferrando Xampeny
00:08:31 (Tr: 0:08:31)
i
Max Conesa Llobet
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Mireia Ramon Maldonado
00:08:52 (Tr: 0:08:52)

T. real: 00:08:31

T. oficial: 00:08:31

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:28:37

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: unió atlètica terrassa

0:09:00
00:08:31
0:08:02
i
Jordi Arce Canals
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Ismael Gawsi
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Izan De Haro Guzmán
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Max Conesa Llobet
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Mireia Ramon Maldonado
00:08:52 (Tr: 0:08:52)
i
Aroa Jimenez Maneus
00:08:57 (Tr: 0:08:57)

T. real: 00:08:35

T. oficial: 00:08:35

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:28:41

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: uge badalona

0:09:05
00:08:35
0:08:05
i
Ismael Gawsi
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Izan De Haro Guzmán
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Jordi eder Ferrando Xampeny
00:08:31 (Tr: 0:08:31)
i
Mireia Ramon Maldonado
00:08:52 (Tr: 0:08:52)
i
Aroa Jimenez Maneus
00:08:57 (Tr: 0:08:57)
i
Víctor Vilar Antón
00:09:04 (Tr: 0:09:04)

T. real: 00:08:52

T. oficial: 00:08:52

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:28:58

Cat:Sb14F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:20:06

Sexe:F

Ritme: 3:42 min/km

Club: ua barberà

0:09:22
00:08:52
0:08:22
i
Izan De Haro Guzmán
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Jordi eder Ferrando Xampeny
00:08:31 (Tr: 0:08:31)
i
Max Conesa Llobet
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Aroa Jimenez Maneus
00:08:57 (Tr: 0:08:57)
i
Víctor Vilar Antón
00:09:04 (Tr: 0:09:04)
i
Maria Rodriguez Gomez
00:09:05 (Tr: 0:09:05)

T. real: 00:08:57

T. oficial: 00:08:57

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:29:03

Cat:Sb14F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:20:06

Sexe:F

Ritme: 3:44 min/km

Club: uat

0:09:23
00:08:57
0:08:31
i
Jordi eder Ferrando Xampeny
00:08:31 (Tr: 0:08:31)
i
Max Conesa Llobet
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Mireia Ramon Maldonado
00:08:52 (Tr: 0:08:52)
i
Víctor Vilar Antón
00:09:04 (Tr: 0:09:04)
i
Maria Rodriguez Gomez
00:09:05 (Tr: 0:09:05)

T. real: 00:09:04

T. oficial: 00:09:04

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:29:10

Cat:Sb14M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:20:06

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: unió atlètica terrassa

0:09:33
00:09:04
0:08:35
i
Max Conesa Llobet
00:08:35 (Tr: 0:08:35)
i
Mireia Ramon Maldonado
00:08:52 (Tr: 0:08:52)
i
Aroa Jimenez Maneus
00:08:57 (Tr: 0:08:57)
i
Maria Rodriguez Gomez
00:09:05 (Tr: 0:09:05)

T. real: 00:09:05

T. oficial: 00:09:05

Inici real: 10:20:06

Hora meta: 10:29:11

Cat:Sb14F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:20:06

Sexe:F

Ritme: 3:47 min/km

Club: at cerdanyola

0:09:19
00:09:05
0:08:52
i
Mireia Ramon Maldonado
00:08:52 (Tr: 0:08:52)
i
Aroa Jimenez Maneus
00:08:57 (Tr: 0:08:57)
i
Víctor Vilar Antón
00:09:04 (Tr: 0:09:04)