Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Rubí-Sant Muç

10K

12 de novembre de 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:37:11

T. oficial: 00:37:11

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:07:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:39:13
00:37:11
0:35:10
i
Oriol Argudo Camps
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
7361 ch64505
Jota Serrano Nuñez
00:37:58 (Tr: 0:37:55)
6936 ht981cp
Amado Murillo Orta
00:38:02 (Tr: 0:38:02)
397 dn6x4ex
Emilio Fernandez Puente
00:38:21 (Tr: 0:38:21)
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)

T. real: 00:37:25

T. oficial: 00:37:25

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:07:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: uarubÍ

0:39:13
00:37:25
0:35:38
6978 dy6ysn2
Bruno Paz Palanques
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
7361 ch64505
Jota Serrano Nuñez
00:37:58 (Tr: 0:37:55)
6936 ht981cp
Amado Murillo Orta
00:38:02 (Tr: 0:38:02)
397 dn6x4ex
Emilio Fernandez Puente
00:38:21 (Tr: 0:38:21)
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)

T. real: 00:37:55

T. oficial: 00:37:58

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:08:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: c.m. sigueme

0:39:13
00:37:58
0:36:43
6978 dy6ysn2
Bruno Paz Palanques
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Oriol Argudo Camps
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
6936 ht981cp
Amado Murillo Orta
00:38:02 (Tr: 0:38:02)
397 dn6x4ex
Emilio Fernandez Puente
00:38:21 (Tr: 0:38:21)
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)

T. real: 00:38:02

T. oficial: 00:38:02

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:08:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:39:13
00:38:02
0:36:51
6978 dy6ysn2
Bruno Paz Palanques
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Oriol Argudo Camps
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
7361 ch64505
Jota Serrano Nuñez
00:37:58 (Tr: 0:37:55)
397 dn6x4ex
Emilio Fernandez Puente
00:38:21 (Tr: 0:38:21)
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)

T. real: 00:38:21

T. oficial: 00:38:21

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:08:26

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: runners sant adria

0:39:18
00:38:21
0:37:25
i
Oriol Argudo Camps
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
7361 ch64505
Jota Serrano Nuñez
00:37:58 (Tr: 0:37:55)
6936 ht981cp
Amado Murillo Orta
00:38:02 (Tr: 0:38:02)
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)
7782 dg8524k
Manel Rodriguez Ortega
00:39:14 (Tr: 0:39:14)

T. real: 00:39:05

T. oficial: 00:39:10

Inici real: 09:30:10

Hora meta: 10:09:15

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: masques sant andreu

0:40:22
00:39:10
0:37:58
7361 ch64505
Jota Serrano Nuñez
00:37:58 (Tr: 0:37:55)
6936 ht981cp
Amado Murillo Orta
00:38:02 (Tr: 0:38:02)
397 dn6x4ex
Emilio Fernandez Puente
00:38:21 (Tr: 0:38:21)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)
7782 dg8524k
Manel Rodriguez Ortega
00:39:14 (Tr: 0:39:14)
162 hd06h33
David González Domínguez
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
7410 dn6zawb
Antonio Lopez Plasencia
00:39:22 (Tr: 0:39:20)
6989 dt6habr
Toni Abellan Gomez
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Jaime Palomino Enriquez
00:39:45 (Tr: 0:39:43)
10600 dy1k38h
Francis Sierra Saltó
00:39:46 (Tr: 0:39:46)
16969 ht9y2ay
Daniel Romero Martínez
00:39:56 (Tr: 0:39:55)

T. real: 00:39:13

T. oficial: 00:39:13

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:09:18

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: runners sant adria

0:40:24
00:39:13
0:38:02
6936 ht981cp
Amado Murillo Orta
00:38:02 (Tr: 0:38:02)
397 dn6x4ex
Emilio Fernandez Puente
00:38:21 (Tr: 0:38:21)
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
7782 dg8524k
Manel Rodriguez Ortega
00:39:14 (Tr: 0:39:14)
162 hd06h33
David González Domínguez
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
7410 dn6zawb
Antonio Lopez Plasencia
00:39:22 (Tr: 0:39:20)
6989 dt6habr
Toni Abellan Gomez
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Jaime Palomino Enriquez
00:39:45 (Tr: 0:39:43)
10600 dy1k38h
Francis Sierra Saltó
00:39:46 (Tr: 0:39:46)
16969 ht9y2ay
Daniel Romero Martínez
00:39:56 (Tr: 0:39:55)

T. real: 00:39:14

T. oficial: 00:39:14

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:09:19

Cat:Vet2M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: a.e.correr a gelida

0:40:06
00:39:14
0:38:21
397 dn6x4ex
Emilio Fernandez Puente
00:38:21 (Tr: 0:38:21)
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)
162 hd06h33
David González Domínguez
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
7410 dn6zawb
Antonio Lopez Plasencia
00:39:22 (Tr: 0:39:20)
6989 dt6habr
Toni Abellan Gomez
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Jaime Palomino Enriquez
00:39:45 (Tr: 0:39:43)
10600 dy1k38h
Francis Sierra Saltó
00:39:46 (Tr: 0:39:46)
16969 ht9y2ay
Daniel Romero Martínez
00:39:56 (Tr: 0:39:55)

T. real: 00:39:19

T. oficial: 00:39:19

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:09:24

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: deportistas eii

0:39:38
00:39:19
0:39:00
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)
7782 dg8524k
Manel Rodriguez Ortega
00:39:14 (Tr: 0:39:14)
7410 dn6zawb
Antonio Lopez Plasencia
00:39:22 (Tr: 0:39:20)
6989 dt6habr
Toni Abellan Gomez
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)

T. real: 00:39:20

T. oficial: 00:39:22

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:09:27

Cat:Vet2M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: casab

0:39:45
00:39:22
0:38:59
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)
7782 dg8524k
Manel Rodriguez Ortega
00:39:14 (Tr: 0:39:14)
162 hd06h33
David González Domínguez
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
6989 dt6habr
Toni Abellan Gomez
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Jaime Palomino Enriquez
00:39:45 (Tr: 0:39:43)

T. real: 00:39:26

T. oficial: 00:39:26

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:09:31

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:39:46
00:39:26
0:39:06
4030 dz8b1h3
Ignasi Martinez Alvarez
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
3280 dk51hbe
Luis Romero Porta
00:39:13 (Tr: 0:39:13)
7782 dg8524k
Manel Rodriguez Ortega
00:39:14 (Tr: 0:39:14)
162 hd06h33
David González Domínguez
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
7410 dn6zawb
Antonio Lopez Plasencia
00:39:22 (Tr: 0:39:20)
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Jaime Palomino Enriquez
00:39:45 (Tr: 0:39:43)
10600 dy1k38h
Francis Sierra Saltó
00:39:46 (Tr: 0:39:46)

T. real: 00:39:38

T. oficial: 00:39:38

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:09:43

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: duscholux

0:39:57
00:39:38
0:39:19
162 hd06h33
David González Domínguez
00:39:19 (Tr: 0:39:19)
7410 dn6zawb
Antonio Lopez Plasencia
00:39:22 (Tr: 0:39:20)
6989 dt6habr
Toni Abellan Gomez
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
i
Jaime Palomino Enriquez
00:39:45 (Tr: 0:39:43)
10600 dy1k38h
Francis Sierra Saltó
00:39:46 (Tr: 0:39:46)
16969 ht9y2ay
Daniel Romero Martínez
00:39:56 (Tr: 0:39:55)

T. real: 00:39:43

T. oficial: 00:39:45

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:09:50

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: cn terrassa triatlo - cic

0:40:08
00:39:45
0:39:22
7410 dn6zawb
Antonio Lopez Plasencia
00:39:22 (Tr: 0:39:20)
6989 dt6habr
Toni Abellan Gomez
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
10600 dy1k38h
Francis Sierra Saltó
00:39:46 (Tr: 0:39:46)
16969 ht9y2ay
Daniel Romero Martínez
00:39:56 (Tr: 0:39:55)

T. real: 00:39:46

T. oficial: 00:39:46

Inici real: 09:30:05

Hora meta: 10:09:51

Cat:Vet2M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:40:06
00:39:46
0:39:26
6989 dt6habr
Toni Abellan Gomez
00:39:26 (Tr: 0:39:26)
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Jaime Palomino Enriquez
00:39:45 (Tr: 0:39:43)
16969 ht9y2ay
Daniel Romero Martínez
00:39:56 (Tr: 0:39:55)

T. real: 00:39:55

T. oficial: 00:39:56

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:10:01

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:05

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: undan

0:40:14
00:39:56
0:39:38
6277 ab63868
Alberto Lopez Prieto
00:39:38 (Tr: 0:39:38)
i
Jaime Palomino Enriquez
00:39:45 (Tr: 0:39:43)
10600 dy1k38h
Francis Sierra Saltó
00:39:46 (Tr: 0:39:46)