SubCurses

8RESULTATS

Milla Sagrada Familia

AleM

05 maig 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:41

T. oficial: 00:05:41

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:35:24

Cat:AleM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club:

V1: 0:01:02

Hora V1 : 11:30:45

Pos V1 : 2

-

V2: 0:02:47

Hora V2 : 11:32:30

Pos V2 : 1

X 1 posició

V3: 0:03:59

Hora V3 : 11:33:42

Pos V3 : 1

Z

Meta: 0:05:41

Hora meta: 11:35:24

Pos meta : 1

Z

0:06:12
00:05:41
0:05:10
i
Alex Morente Villasur
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Marc Peraro Girbau
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Julen Cincunegui
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)

T. real: 00:06:00

T. oficial: 00:06:00

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:35:43

Cat:AleM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club:

V1: 0:01:06

Hora V1 : 11:30:49

Pos V1 : 6

-

V2: 0:02:58

Hora V2 : 11:32:41

Pos V2 : 4

X 2 posicions

V3: 0:04:14

Hora V3 : 11:33:57

Pos V3 : 4

Z

Meta: 0:06:00

Hora meta: 11:35:43

Pos meta : 2

X 2 posicions

0:06:18
00:06:00
0:05:41
i
Ignasi Lopez Garmon
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Marc Peraro Girbau
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Julen Cincunegui
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)

T. real: 00:06:00

T. oficial: 00:06:00

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:35:43

Cat:AleM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club:

V1: 0:01:10

Hora V1 : 11:30:53

Pos V1 : 12

-

V2: 0:03:03

Hora V2 : 11:32:46

Pos V2 : 9

X 3 posicions

V3: 0:04:13

Hora V3 : 11:33:56

Pos V3 : 2

X 7 posicions

Meta: 0:06:00

Hora meta: 11:35:43

Pos meta : 3

Y 1 posició

0:06:20
00:06:00
0:05:41
i
Ignasi Lopez Garmon
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Alex Morente Villasur
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Julen Cincunegui
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)

T. real: 00:06:08

T. oficial: 00:06:08

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:35:51

Cat:AleM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: penya apa anem-hi

V1: 0:01:06

Hora V1 : 11:30:49

Pos V1 : 4

-

V2: 0:02:56

Hora V2 : 11:32:39

Pos V2 : 3

X 1 posició

V3: 0:04:15

Hora V3 : 11:33:58

Pos V3 : 5

Y 2 posicions

Meta: 0:06:08

Hora meta: 11:35:51

Pos meta : 4

X 1 posició

0:06:36
00:06:08
0:05:41
i
Ignasi Lopez Garmon
00:05:41 (Tr: 0:05:41)
i
Alex Morente Villasur
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Marc Peraro Girbau
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Julen Cincunegui
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Matt O´dea
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Jan Durany Vilà
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Gael Jumenez Planas
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:32 (Tr: 0:06:32)
i
Enric Prado Morales
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Marcel Baztán Grau
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Gael Lázaro Barraza
00:06:36 (Tr: 0:06:36)

T. real: 00:06:09

T. oficial: 00:06:09

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:35:52

Cat:AleM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: escola la sedeta

V1: 0:01:02

Hora V1 : 11:30:45

Pos V1 : 1

-

V2: 0:02:55

Hora V2 : 11:32:38

Pos V2 : 2

Y 1 posició

V3: 0:04:14

Hora V3 : 11:33:57

Pos V3 : 3

Y 1 posició

Meta: 0:06:09

Hora meta: 11:35:52

Pos meta : 5

Y 2 posicions

0:06:19
00:06:09
0:06:00
i
Alex Morente Villasur
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Marc Peraro Girbau
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)

T. real: 00:06:11

T. oficial: 00:06:11

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:35:54

Cat:AleM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: fructuos gelabert

V1: 0:01:08

Hora V1 : 11:30:51

Pos V1 : 7

-

V2: 0:03:02

Hora V2 : 11:32:45

Pos V2 : 6

X 1 posició

V3: 0:04:20

Hora V3 : 11:34:03

Pos V3 : 6

Z

Meta: 0:06:11

Hora meta: 11:35:54

Pos meta : 6

Z

0:06:22
00:06:11
0:06:00
i
Marc Peraro Girbau
00:06:00 (Tr: 0:06:00)
i
Erik Navarro Lambal
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Julen Cincunegui
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Matt O´dea
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Jan Durany Vilà
00:06:22 (Tr: 0:06:22)

T. real: 00:06:12

T. oficial: 00:06:12

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:35:55

Cat:AleM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: escola sagrada família 6è a

V1: 0:01:09

Hora V1 : 11:30:52

Pos V1 : 10

-

V2: 0:03:03

Hora V2 : 11:32:46

Pos V2 : 8

X 2 posicions

V3: 0:04:20

Hora V3 : 11:34:03

Pos V3 : 7

X 1 posició

Meta: 0:06:12

Hora meta: 11:35:55

Pos meta : 7

Z

0:06:22
00:06:12
0:06:02
i
Erik Navarro Lambal
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Julen Cincunegui
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Matt O´dea
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Jan Durany Vilà
00:06:22 (Tr: 0:06:22)

T. real: 00:06:15

T. oficial: 00:06:15

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:35:58

Cat:AleM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: escola sagrada família 6è b

V1: 0:01:13

Hora V1 : 11:30:56

Pos V1 : 22

-

V2: 0:03:07

Hora V2 : 11:32:50

Pos V2 : 13

X 9 posicions

V3: 0:04:25

Hora V3 : 11:34:08

Pos V3 : 9

X 4 posicions

Meta: 0:06:15

Hora meta: 11:35:58

Pos meta : 8

X 1 posició

0:06:29
00:06:15
0:06:01
i
Erik Navarro Lambal
00:06:08 (Tr: 0:06:08)
i
Julen Cincunegui
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)
i
Matt O´dea
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Jan Durany Vilà
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Gael Jumenez Planas
00:06:29 (Tr: 0:06:29)

T. real: 00:06:22

T. oficial: 00:06:22

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:36:05

Cat:AleM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: col.legi montserrat

V1: 0:01:13

Hora V1 : 11:30:56

Pos V1 : 19

-

V2: 0:03:07

Hora V2 : 11:32:50

Pos V2 : 11

X 8 posicions

V3: 0:04:25

Hora V3 : 11:34:08

Pos V3 : 8

X 3 posicions

Meta: 0:06:22

Hora meta: 11:36:05

Pos meta : 9

Y 1 posició

0:06:32
00:06:22
0:06:11
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Jan Durany Vilà
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Gael Jumenez Planas
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:32 (Tr: 0:06:32)

T. real: 00:06:22

T. oficial: 00:06:22

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:36:05

Cat:AleM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: escola sagrada família 5è b

V1: 0:01:11

Hora V1 : 11:30:54

Pos V1 : 15

-

V2: 0:03:07

Hora V2 : 11:32:50

Pos V2 : 12

X 3 posicions

V3: 0:04:32

Hora V3 : 11:34:15

Pos V3 : 12

Z

Meta: 0:06:22

Hora meta: 11:36:05

Pos meta : 10

X 2 posicions

0:06:33
00:06:22
0:06:11
i
Daniel Popovchenko
00:06:11 (Tr: 0:06:11)
i
Martí Estapé Salcedo
00:06:12 (Tr: 0:06:12)
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Matt O´dea
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Gael Jumenez Planas
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:32 (Tr: 0:06:32)
i
Enric Prado Morales
00:06:33 (Tr: 0:06:33)

T. real: 00:06:29

T. oficial: 00:06:29

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:36:12

Cat:AleM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: col.legi montserrat 2

V1: 0:01:15

Hora V1 : 11:30:58

Pos V1 : 27

-

V2: 0:03:15

Hora V2 : 11:32:58

Pos V2 : 19

X 8 posicions

V3: 0:04:34

Hora V3 : 11:34:17

Pos V3 : 13

X 6 posicions

Meta: 0:06:29

Hora meta: 11:36:12

Pos meta : 11

X 2 posicions

0:06:43
00:06:29
0:06:15
i
Unai Garcia Sujar
00:06:15 (Tr: 0:06:15)
i
Matt O´dea
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Jan Durany Vilà
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:32 (Tr: 0:06:32)
i
Enric Prado Morales
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Marcel Baztán Grau
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Gael Lázaro Barraza
00:06:36 (Tr: 0:06:36)

T. real: 00:06:32

T. oficial: 00:06:32

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:36:15

Cat:AleM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: escola sagrada família 5è a

V1: 0:01:17

Hora V1 : 11:31:00

Pos V1 : 37

-

V2: 0:03:18

Hora V2 : 11:33:01

Pos V2 : 21

X 16 posicions

V3: 0:04:40

Hora V3 : 11:34:23

Pos V3 : 18

X 3 posicions

Meta: 0:06:32

Hora meta: 11:36:15

Pos meta : 12

X 6 posicions

0:06:42
00:06:32
0:06:22
i
Matt O´dea
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Jan Durany Vilà
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Gael Jumenez Planas
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Enric Prado Morales
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Marcel Baztán Grau
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Gael Lázaro Barraza
00:06:36 (Tr: 0:06:36)

T. real: 00:06:33

T. oficial: 00:06:33

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:36:16

Cat:AleM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club:

V1: 0:01:12

Hora V1 : 11:30:55

Pos V1 : 18

-

V2: 0:03:14

Hora V2 : 11:32:57

Pos V2 : 17

X 1 posició

V3: 0:04:42

Hora V3 : 11:34:25

Pos V3 : 19

Y 2 posicions

Meta: 0:06:33

Hora meta: 11:36:16

Pos meta : 13

X 6 posicions

0:06:44
00:06:33
0:06:22
i
Jan Durany Vilà
00:06:22 (Tr: 0:06:22)
i
Gael Jumenez Planas
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:32 (Tr: 0:06:32)
i
Marcel Baztán Grau
00:06:34 (Tr: 0:06:34)
i
Gael Lázaro Barraza
00:06:36 (Tr: 0:06:36)

T. real: 00:06:34

T. oficial: 00:06:34

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:36:17

Cat:AleM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: vedruna immaculada 1

V1: 0:01:08

Hora V1 : 11:30:51

Pos V1 : 8

-

V2: 0:03:04

Hora V2 : 11:32:47

Pos V2 : 10

Y 2 posicions

V3: 0:04:30

Hora V3 : 11:34:13

Pos V3 : 11

Y 1 posició

Meta: 0:06:34

Hora meta: 11:36:17

Pos meta : 14

Y 3 posicions

0:06:39
00:06:34
0:06:29
i
Gael Jumenez Planas
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:32 (Tr: 0:06:32)
i
Enric Prado Morales
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Gael Lázaro Barraza
00:06:36 (Tr: 0:06:36)

T. real: 00:06:36

T. oficial: 00:06:36

Inici real: 11:29:43

Hora meta: 11:36:19

Cat:AleM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:29:43

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

V1: 0:01:05

Hora V1 : 11:30:48

Pos V1 : 3

-

V2: 0:03:07

Hora V2 : 11:32:50

Pos V2 : 14

Y 11 posicions

V3: 0:04:36

Hora V3 : 11:34:19

Pos V3 : 15

Y 1 posició

Meta: 0:06:36

Hora meta: 11:36:19

Pos meta : 15

Z

0:06:40
00:06:36
0:06:32
i
Pol Estapé Salcedo
00:06:32 (Tr: 0:06:32)
i
Enric Prado Morales
00:06:33 (Tr: 0:06:33)
i
Marcel Baztán Grau
00:06:34 (Tr: 0:06:34)