Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milla Sagrada Familia

CadInfF

05 maig 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:16

T. oficial: 00:05:16

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:07

Cat:CadF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:17 min/km

Club:

V1: 0:01:03

Hora V1 : 10:00:54

Pos V1 : 2

-

V2: 0:02:40

Hora V2 : 10:02:31

Pos V2 : 1

X 1 posició

V3: 0:03:42

Hora V3 : 10:03:33

Pos V3 : 1

Z

Meta: 0:05:16

Hora meta: 10:05:07

Pos meta : 1

Z

0:05:40
00:05:16
0:04:52
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)

T. real: 00:05:23

T. oficial: 00:05:23

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:14

Cat:InfF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:21 min/km

Club: penya apa anem-hi

V1: 0:01:03

Hora V1 : 10:00:54

Pos V1 : 4

-

V2: 0:02:41

Hora V2 : 10:02:32

Pos V2 : 2

X 2 posicions

V3: 0:03:44

Hora V3 : 10:03:35

Pos V3 : 2

Z

Meta: 0:05:23

Hora meta: 10:05:14

Pos meta : 2

Z

0:05:40
00:05:23
0:05:05
i
Júlia De La Piedra Sitjas
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)

T. real: 00:05:31

T. oficial: 00:05:31

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:22

Cat:CadF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:26 min/km

Club: ja arbeca

V1: 0:01:03

Hora V1 : 10:00:54

Pos V1 : 3

-

V2: 0:02:42

Hora V2 : 10:02:33

Pos V2 : 3

Z

V3: 0:03:51

Hora V3 : 10:03:42

Pos V3 : 3

Z

Meta: 0:05:31

Hora meta: 10:05:22

Pos meta : 3

Z

0:05:45
00:05:31
0:05:16
i
Júlia De La Piedra Sitjas
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)

T. real: 00:05:35

T. oficial: 00:05:35

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:26

Cat:CadF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:28 min/km

Club:

V1: 0:01:02

Hora V1 : 10:00:53

Pos V1 : 1

-

V2: 0:02:44

Hora V2 : 10:02:35

Pos V2 : 5

Y 4 posicions

V3: 0:03:54

Hora V3 : 10:03:45

Pos V3 : 4

X 1 posició

Meta: 0:05:35

Hora meta: 10:05:26

Pos meta : 4

Z

0:05:54
00:05:35
0:05:16
i
Júlia De La Piedra Sitjas
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Claudia De La Piedra Sitjas
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:39

T. oficial: 00:05:39

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:30

Cat:CadF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:31 min/km

Club:

V1: 0:01:03

Hora V1 : 10:00:54

Pos V1 : 7

-

V2: 0:02:43

Hora V2 : 10:02:34

Pos V2 : 4

X 3 posicions

V3: 0:03:54

Hora V3 : 10:03:45

Pos V3 : 5

Y 1 posició

Meta: 0:05:39

Hora meta: 10:05:30

Pos meta : 5

Z

0:05:56
00:05:39
0:05:23
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Claudia De La Piedra Sitjas
00:05:50 (Tr: 0:05:50)

T. real: 00:05:40

T. oficial: 00:05:40

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:31

Cat:InfF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:32 min/km

Club:

V1: 0:01:03

Hora V1 : 10:00:54

Pos V1 : 6

-

V2: 0:02:45

Hora V2 : 10:02:36

Pos V2 : 7

Y 1 posició

V3: 0:03:59

Hora V3 : 10:03:50

Pos V3 : 7

Z

Meta: 0:05:40

Hora meta: 10:05:31

Pos meta : 6

X 1 posició

0:05:57
00:05:40
0:05:23
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Claudia De La Piedra Sitjas
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Lucia Prado Morales
00:05:57 (Tr: 0:05:57)

T. real: 00:05:40

T. oficial: 00:05:40

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:31

Cat:InfF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:32 min/km

Club:

V1: 0:01:03

Hora V1 : 10:00:54

Pos V1 : 8

-

V2: 0:02:44

Hora V2 : 10:02:35

Pos V2 : 6

X 2 posicions

V3: 0:03:59

Hora V3 : 10:03:50

Pos V3 : 6

Z

Meta: 0:05:40

Hora meta: 10:05:31

Pos meta : 7

Y 1 posició

0:05:58
00:05:40
0:05:23
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Claudia De La Piedra Sitjas
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Lucia Prado Morales
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Alexandra Arillo Solis
00:05:58 (Tr: 0:05:58)

T. real: 00:05:50

T. oficial: 00:05:50

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:41

Cat:InfF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club:

V1: 0:01:04

Hora V1 : 10:00:55

Pos V1 : 9

-

V2: 0:02:48

Hora V2 : 10:02:39

Pos V2 : 9

Z

V3: 0:04:03

Hora V3 : 10:03:54

Pos V3 : 9

Z

Meta: 0:05:50

Hora meta: 10:05:41

Pos meta : 8

X 1 posició

0:06:18
00:05:50
0:05:22
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Lucia Prado Morales
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Alexandra Arillo Solis
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Rut Herce Puigduví
00:06:18 (Tr: 0:06:18)

T. real: 00:05:57

T. oficial: 00:05:57

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:48

Cat:CadF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:42 min/km

Club:

V1: 0:01:03

Hora V1 : 10:00:54

Pos V1 : 5

-

V2: 0:02:45

Hora V2 : 10:02:36

Pos V2 : 8

Y 3 posicions

V3: 0:04:03

Hora V3 : 10:03:54

Pos V3 : 8

Z

Meta: 0:05:57

Hora meta: 10:05:48

Pos meta : 9

Y 1 posició

0:06:42
00:05:57
0:05:12
i
Júlia De La Piedra Sitjas
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Claudia De La Piedra Sitjas
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Alexandra Arillo Solis
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Rut Herce Puigduví
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Marina Gonzalez Laje
00:06:42 (Tr: 0:06:42)

T. real: 00:05:58

T. oficial: 00:05:58

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:05:49

Cat:InfF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:43 min/km

Club:

V1: 0:01:04

Hora V1 : 10:00:55

Pos V1 : 10

-

V2: 0:02:52

Hora V2 : 10:02:43

Pos V2 : 10

Z

V3: 0:04:08

Hora V3 : 10:03:59

Pos V3 : 10

Z

Meta: 0:05:58

Hora meta: 10:05:49

Pos meta : 10

Z

0:06:48
00:05:58
0:05:09
i
Júlia De La Piedra Sitjas
00:05:16 (Tr: 0:05:16)
i
Marta Mitjans Muñoz
00:05:23 (Tr: 0:05:23)
i
Oxana Bonjorn
00:05:31 (Tr: 0:05:31)
i
Abril Altarriba Solà
00:05:35 (Tr: 0:05:35)
i
Laura Torres García
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ainhoa Fitó
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Enya Lechuga Frouin
00:05:40 (Tr: 0:05:40)
i
Claudia De La Piedra Sitjas
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Lucia Prado Morales
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Rut Herce Puigduví
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Marina Gonzalez Laje
00:06:42 (Tr: 0:06:42)
i
Ivet Codoñés Tapies
00:06:48 (Tr: 0:06:48)

T. real: 00:06:18

T. oficial: 00:06:18

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:06:09

Cat:InfF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 3:55 min/km

Club: penya apa anem-hi

V1: 0:01:04

Hora V1 : 10:00:55

Pos V1 : 11

-

V2: 0:02:56

Hora V2 : 10:02:47

Pos V2 : 11

Z

V3: 0:04:17

Hora V3 : 10:04:08

Pos V3 : 11

Z

Meta: 0:06:18

Hora meta: 10:06:09

Pos meta : 11

Z

0:06:53
00:06:18
0:05:43
i
Claudia De La Piedra Sitjas
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Lucia Prado Morales
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Alexandra Arillo Solis
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Marina Gonzalez Laje
00:06:42 (Tr: 0:06:42)
i
Ivet Codoñés Tapies
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Clara Monge Conti
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:42

T. oficial: 00:06:42

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:06:33

Cat:InfF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:10 min/km

Club:

V1: 0:01:07

Hora V1 : 10:00:58

Pos V1 : 14

-

V2: 0:03:13

Hora V2 : 10:03:04

Pos V2 : 14

Z

V3: 0:04:42

Hora V3 : 10:04:33

Pos V3 : 13

X 1 posició

Meta: 0:06:42

Hora meta: 10:06:33

Pos meta : 12

X 1 posició

0:07:27
00:06:42
0:05:57
i
Lucia Prado Morales
00:05:57 (Tr: 0:05:57)
i
Alexandra Arillo Solis
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Rut Herce Puigduví
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Ivet Codoñés Tapies
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Clara Monge Conti
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Laia Monge Conti
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:48

T. oficial: 00:06:48

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:06:39

Cat:InfF

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: penya apa anem-hi

V1: 0:01:05

Hora V1 : 10:00:56

Pos V1 : 13

-

V2: 0:03:05

Hora V2 : 10:02:56

Pos V2 : 12

X 1 posició

V3: 0:04:34

Hora V3 : 10:04:25

Pos V3 : 12

Z

Meta: 0:06:48

Hora meta: 10:06:39

Pos meta : 13

Y 1 posició

0:07:37
00:06:48
0:05:58
i
Alexandra Arillo Solis
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Rut Herce Puigduví
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Marina Gonzalez Laje
00:06:42 (Tr: 0:06:42)
i
Clara Monge Conti
00:06:53 (Tr: 0:06:53)
i
Laia Monge Conti
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:53

T. oficial: 00:06:53

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:06:44

Cat:CadF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: aee institut jaume balmes

V1: 0:01:17

Hora V1 : 10:01:08

Pos V1 : 20

-

V2: 0:03:26

Hora V2 : 10:03:17

Pos V2 : 16

X 4 posicions

V3: 0:04:54

Hora V3 : 10:04:45

Pos V3 : 15

X 1 posició

Meta: 0:06:53

Hora meta: 10:06:44

Pos meta : 14

X 1 posició

0:07:28
00:06:53
0:06:18
i
Rut Herce Puigduví
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Marina Gonzalez Laje
00:06:42 (Tr: 0:06:42)
i
Ivet Codoñés Tapies
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Laia Monge Conti
00:06:53 (Tr: 0:06:53)

T. real: 00:06:53

T. oficial: 00:06:53

Inici real: 09:59:51

Hora meta: 10:06:44

Cat:InfF

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:59:51

Sexe:F

Ritme: 4:17 min/km

Club: aee institut jaume balmes

V1: 0:01:18

Hora V1 : 10:01:09

Pos V1 : 24

-

V2: 0:03:27

Hora V2 : 10:03:18

Pos V2 : 18

X 6 posicions

V3: 0:04:54

Hora V3 : 10:04:45

Pos V3 : 17

X 1 posició

Meta: 0:06:53

Hora meta: 10:06:44

Pos meta : 15

X 2 posicions

0:07:04
00:06:53
0:06:42
i
Marina Gonzalez Laje
00:06:42 (Tr: 0:06:42)
i
Ivet Codoñés Tapies
00:06:48 (Tr: 0:06:48)
i
Clara Monge Conti
00:06:53 (Tr: 0:06:53)