SubCurses

8RESULTATS

Milla Sagrada Familia

BenM

05 maig 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:07:23

T. oficial: 00:07:23

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:06

Cat:BenM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: escola tabor 3ra nens

V1: 0:01:23

Hora V1 : 10:16:06

Pos V1 : 56

-

V2: 0:03:34

Hora V2 : 10:18:17

Pos V2 : 31

X 25 posicions

V3: 0:05:10

Hora V3 : 10:19:53

Pos V3 : 33

Y 2 posicions

Meta: 0:07:23

Hora meta: 10:22:06

Pos meta : 31

X 2 posicions

0:07:32
00:07:23
0:07:14
i
Nil Gomez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Roger Casado Castañer
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Arnau Ruiz Castañer
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Mateo Mitchell
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)

T. real: 00:07:24

T. oficial: 00:07:24

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:07

Cat:BenM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: escola la sedeta

V1: 0:01:20

Hora V1 : 10:16:03

Pos V1 : 42

-

V2: 0:03:42

Hora V2 : 10:18:25

Pos V2 : 46

Y 4 posicions

V3: 0:05:17

Hora V3 : 10:20:00

Pos V3 : 39

X 7 posicions

Meta: 0:07:24

Hora meta: 10:22:07

Pos meta : 32

X 7 posicions

0:07:32
00:07:24
0:07:16
i
Marcos Peñuela Membrilla
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Roger Casado Castañer
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Arnau Ruiz Castañer
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Mateo Mitchell
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)

T. real: 00:07:25

T. oficial: 00:07:25

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:08

Cat:BenM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: escola tabor 4tb nens

V1: 0:01:32

Hora V1 : 10:16:15

Pos V1 : 84

-

V2: 0:03:49

Hora V2 : 10:18:32

Pos V2 : 55

X 29 posicions

V3: 0:05:24

Hora V3 : 10:20:07

Pos V3 : 48

X 7 posicions

Meta: 0:07:25

Hora meta: 10:22:08

Pos meta : 33

X 15 posicions

0:07:32
00:07:25
0:07:18
i
Marcos Peñuela Membrilla
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Nil Gomez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Arnau Ruiz Castañer
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Mateo Mitchell
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)

T. real: 00:07:27

T. oficial: 00:07:27

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:10

Cat:BenM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

V1: 0:01:31

Hora V1 : 10:16:14

Pos V1 : 82

-

V2: 0:03:48

Hora V2 : 10:18:31

Pos V2 : 54

X 28 posicions

V3: 0:05:24

Hora V3 : 10:20:07

Pos V3 : 47

X 7 posicions

Meta: 0:07:27

Hora meta: 10:22:10

Pos meta : 34

X 13 posicions

0:07:32
00:07:27
0:07:21
i
Marcos Peñuela Membrilla
00:07:23 (Tr: 0:07:23)
i
Nil Gomez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Roger Casado Castañer
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Mateo Mitchell
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)

T. real: 00:07:30

T. oficial: 00:07:30

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:13

Cat:BenM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: escola tabor 3ra nens

V1: 0:01:08

Hora V1 : 10:15:51

Pos V1 : 5

-

V2: 0:03:07

Hora V2 : 10:17:50

Pos V2 : 3

X 2 posicions

V3: 0:04:58

Hora V3 : 10:19:41

Pos V3 : 25

Y 22 posicions

Meta: 0:07:30

Hora meta: 10:22:13

Pos meta : 35

Y 10 posicions

0:07:36
00:07:30
0:07:24
i
Nil Gomez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Roger Casado Castañer
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Arnau Ruiz Castañer
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Biel García
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Max Tomàs Palma
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Arnau Sola Saez
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)

T. real: 00:07:31

T. oficial: 00:07:31

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:14

Cat:BenM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: maristes la immaculada

V1: 0:01:24

Hora V1 : 10:16:07

Pos V1 : 60

-

V2: 0:03:45

Hora V2 : 10:18:28

Pos V2 : 49

X 11 posicions

V3: 0:05:19

Hora V3 : 10:20:02

Pos V3 : 42

X 7 posicions

Meta: 0:07:31

Hora meta: 10:22:14

Pos meta : 36

X 6 posicions

0:07:37
00:07:31
0:07:25
i
Roger Casado Castañer
00:07:25 (Tr: 0:07:25)
i
Arnau Ruiz Castañer
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Mateo Mitchell
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Biel García
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Max Tomàs Palma
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Arnau Sola Saez
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)

T. real: 00:07:32

T. oficial: 00:07:32

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:15

Cat:BenM

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: escola miguel hernández

V1: 0:01:16

Hora V1 : 10:15:59

Pos V1 : 28

-

V2: 0:03:32

Hora V2 : 10:18:15

Pos V2 : 30

Y 2 posicions

V3: 0:05:13

Hora V3 : 10:19:56

Pos V3 : 36

Y 6 posicions

Meta: 0:07:32

Hora meta: 10:22:15

Pos meta : 37

Y 1 posició

0:07:37
00:07:32
0:07:27
i
Arnau Ruiz Castañer
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Mateo Mitchell
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Biel García
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Max Tomàs Palma
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Arnau Sola Saez
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)

T. real: 00:07:33

T. oficial: 00:07:33

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:16

Cat:BenM

Pos. categoria: 38

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: escola la sedeta

V1: 0:01:27

Hora V1 : 10:16:10

Pos V1 : 68

-

V2: 0:03:41

Hora V2 : 10:18:24

Pos V2 : 45

X 23 posicions

V3: 0:05:16

Hora V3 : 10:19:59

Pos V3 : 38

X 7 posicions

Meta: 0:07:33

Hora meta: 10:22:16

Pos meta : 38

Z

0:07:35
00:07:33
0:07:30
i
Mateo Mitchell
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Max Tomàs Palma
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Arnau Sola Saez
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)

T. real: 00:07:34

T. oficial: 00:07:34

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:17

Cat:BenM

Pos. categoria: 39

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: escola sagrada família 3r b

V1: 0:01:14

Hora V1 : 10:15:57

Pos V1 : 19

-

V2: 0:03:41

Hora V2 : 10:18:24

Pos V2 : 43

Y 24 posicions

V3: 0:05:20

Hora V3 : 10:20:03

Pos V3 : 44

Y 1 posició

Meta: 0:07:34

Hora meta: 10:22:17

Pos meta : 39

X 5 posicions

0:07:37
00:07:34
0:07:30
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Biel García
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Arnau Sola Saez
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Bernat Lladonet Romero
00:07:37 (Tr: 0:07:37)

T. real: 00:07:34

T. oficial: 00:07:34

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:17

Cat:BenM

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: eie alella

V1: 0:01:20

Hora V1 : 10:16:03

Pos V1 : 39

-

V2: 0:03:40

Hora V2 : 10:18:23

Pos V2 : 41

Y 2 posicions

V3: 0:05:21

Hora V3 : 10:20:04

Pos V3 : 46

Y 5 posicions

Meta: 0:07:34

Hora meta: 10:22:17

Pos meta : 40

X 6 posicions

0:07:38
00:07:34
0:07:30
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Biel García
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Max Tomàs Palma
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Bernat Lladonet Romero
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Roc Mussach Roca
00:07:38 (Tr: 0:07:38)

T. real: 00:07:35

T. oficial: 00:07:35

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:18

Cat:BenM

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

V1: 0:01:18

Hora V1 : 10:16:01

Pos V1 : 34

-

V2: 0:03:35

Hora V2 : 10:18:18

Pos V2 : 35

Y 1 posició

V3: 0:05:12

Hora V3 : 10:19:55

Pos V3 : 34

X 1 posició

Meta: 0:07:35

Hora meta: 10:22:18

Pos meta : 41

Y 7 posicions

0:07:38
00:07:35
0:07:31
i
Sergi López Escoda
00:07:31 (Tr: 0:07:31)
i
Mohammed Lahsinoui
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Biel García
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Max Tomàs Palma
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Arnau Sola Saez
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Bernat Lladonet Romero
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Roc Mussach Roca
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Guillem Llonch Borrell
00:07:38 (Tr: 0:07:38)

T. real: 00:07:37

T. oficial: 00:07:37

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:20

Cat:BenM

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: eie alella

V1: 0:01:36

Hora V1 : 10:16:19

Pos V1 : 99

-

V2: 0:04:02

Hora V2 : 10:18:45

Pos V2 : 66

X 33 posicions

V3: 0:05:33

Hora V3 : 10:20:16

Pos V3 : 55

X 11 posicions

Meta: 0:07:37

Hora meta: 10:22:20

Pos meta : 42

X 13 posicions

0:07:42
00:07:37
0:07:32
i
Biel García
00:07:33 (Tr: 0:07:33)
i
Max Tomàs Palma
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Arnau Sola Saez
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Roc Mussach Roca
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Guillem Llonch Borrell
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Edgar Guindo Tejedor
00:07:42 (Tr: 0:07:42)

T. real: 00:07:38

T. oficial: 00:07:38

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:21

Cat:BenM

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: escola tabor 4ta nens

V1: 0:01:33

Hora V1 : 10:16:16

Pos V1 : 91

-

V2: 0:03:50

Hora V2 : 10:18:33

Pos V2 : 59

X 32 posicions

V3: 0:05:25

Hora V3 : 10:20:08

Pos V3 : 50

X 9 posicions

Meta: 0:07:38

Hora meta: 10:22:21

Pos meta : 43

X 7 posicions

0:07:42
00:07:38
0:07:34
i
Arnau Sola Saez
00:07:34 (Tr: 0:07:34)
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Bernat Lladonet Romero
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Guillem Llonch Borrell
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Edgar Guindo Tejedor
00:07:42 (Tr: 0:07:42)

T. real: 00:07:38

T. oficial: 00:07:38

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:21

Cat:BenM

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: escola sagrada família 3r b

V1: 0:01:15

Hora V1 : 10:15:58

Pos V1 : 25

-

V2: 0:03:36

Hora V2 : 10:18:19

Pos V2 : 37

Y 12 posicions

V3: 0:05:12

Hora V3 : 10:19:55

Pos V3 : 35

X 2 posicions

Meta: 0:07:38

Hora meta: 10:22:21

Pos meta : 44

Y 9 posicions

0:07:42
00:07:38
0:07:35
i
Magí Gassiot Pallarés
00:07:35 (Tr: 0:07:35)
i
Bernat Lladonet Romero
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Roc Mussach Roca
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Edgar Guindo Tejedor
00:07:42 (Tr: 0:07:42)

T. real: 00:07:42

T. oficial: 00:07:42

Inici real: 10:14:43

Hora meta: 10:22:25

Cat:BenM

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:14:43

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: maristes la immaculada

V1: 0:01:23

Hora V1 : 10:16:06

Pos V1 : 53

-

V2: 0:03:44

Hora V2 : 10:18:27

Pos V2 : 48

X 5 posicions

V3: 0:05:20

Hora V3 : 10:20:03

Pos V3 : 43

X 5 posicions

Meta: 0:07:42

Hora meta: 10:22:25

Pos meta : 45

Y 2 posicions

0:07:46
00:07:42
0:07:37
i
Bernat Lladonet Romero
00:07:37 (Tr: 0:07:37)
i
Roc Mussach Roca
00:07:38 (Tr: 0:07:38)
i
Guillem Llonch Borrell
00:07:38 (Tr: 0:07:38)