Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Renault Street Run La Sansi 12 Viladecans

5k

02 desembre 2018

10k 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:14:54

T. oficial: 00:14:54

Inici real: 10:36:15

Hora meta: 10:51:09

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 2:59 min/km

Club:

0:16:40
00:14:54
0:13:09
i
Mohamed El Ghazouany
00:15:19 (Tr: 0:15:19)
Rodrigo Torres
00:15:34 (Tr: 0:15:34)
Roger Manya Valenzuela
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Victor Aguilera Revuelta
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Antonio Godoy Caro
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)

T. real: 00:15:19

T. oficial: 00:15:19

Inici real: 10:36:15

Hora meta: 10:51:34

Cat:ProM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:04 min/km

Club:

0:16:40
00:15:19
0:13:59
i
Aimane Eddaifi
00:14:54 (Tr: 0:14:54)
Rodrigo Torres
00:15:34 (Tr: 0:15:34)
Roger Manya Valenzuela
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Victor Aguilera Revuelta
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Antonio Godoy Caro
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)

T. real: 00:15:34

T. oficial: 00:15:34

Inici real: 10:36:15

Hora meta: 10:51:49

Cat:M35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:07 min/km

Club: rockets a.e

0:16:40
00:15:34
0:14:28
i
Aimane Eddaifi
00:14:54 (Tr: 0:14:54)
i
Mohamed El Ghazouany
00:15:19 (Tr: 0:15:19)
Roger Manya Valenzuela
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Victor Aguilera Revuelta
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Antonio Godoy Caro
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)

T. real: 00:15:54

T. oficial: 00:15:54

Inici real: 10:36:15

Hora meta: 10:52:09

Cat:ProM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:11 min/km

Club:

0:16:54
00:15:54
0:14:54
i
Aimane Eddaifi
00:14:54 (Tr: 0:14:54)
i
Mohamed El Ghazouany
00:15:19 (Tr: 0:15:19)
Rodrigo Torres
00:15:34 (Tr: 0:15:34)
Victor Aguilera Revuelta
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Antonio Godoy Caro
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)

T. real: 00:15:59

T. oficial: 00:15:59

Inici real: 10:36:15

Hora meta: 10:52:14

Cat:ProM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: rockets ae

0:16:52
00:15:59
0:15:07
i
Mohamed El Ghazouany
00:15:19 (Tr: 0:15:19)
Rodrigo Torres
00:15:34 (Tr: 0:15:34)
Roger Manya Valenzuela
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Antonio Godoy Caro
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)

T. real: 00:16:13

T. oficial: 00:16:13

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:52:28

Cat:M35

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club: pratenc

0:16:53
00:16:13
0:15:34
Rodrigo Torres
00:15:34 (Tr: 0:15:34)
Roger Manya Valenzuela
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Victor Aguilera Revuelta
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)

T. real: 00:16:38

T. oficial: 00:16:40

Inici real: 10:36:17

Hora meta: 10:52:55

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club:

0:17:25
00:16:40
0:15:54
Roger Manya Valenzuela
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Victor Aguilera Revuelta
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Antonio Godoy Caro
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)

T. real: 00:16:51

T. oficial: 00:16:52

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:53:07

Cat:M35

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club:

0:17:45
00:16:52
0:15:59
Victor Aguilera Revuelta
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Antonio Godoy Caro
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Carlos Gonzalez Castillo
00:17:38 (Tr: 0:17:35)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
David Sainz Cerezo
00:17:44 (Tr: 0:17:42)

T. real: 00:16:49

T. oficial: 00:16:52

Inici real: 10:36:19

Hora meta: 10:53:07

Cat:M35

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: mallorcatraining

0:17:31
00:16:52
0:16:13
Antonio Godoy Caro
00:16:13 (Tr: 0:16:13)
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)

T. real: 00:16:56

T. oficial: 00:16:56

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:53:11

Cat:ProM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: c.n. terrassa-cicles more

0:17:13
00:16:56
0:16:40
i
Jacobo Fortuño Ferrer
00:16:40 (Tr: 0:16:38)
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:16:57

T. oficial: 00:16:57

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:53:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: bcteam

0:17:06
00:16:57
0:16:48
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)

T. real: 00:16:57

T. oficial: 00:16:58

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:53:13

Cat:M45

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club:

0:17:08
00:16:58
0:16:47
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:17:05

T. oficial: 00:17:05

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:53:20

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:36:15

Sexe:F

Ritme: 3:25 min/km

Club: ferrer sport

0:17:13
00:17:05
0:16:56
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:17:04

T. oficial: 00:17:06

Inici real: 10:36:17

Hora meta: 10:53:21

Cat:ProM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: club triatló cornellà

0:17:19
00:17:06
0:16:53
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)

T. real: 00:17:08

T. oficial: 00:17:08

Inici real: 10:36:15

Hora meta: 10:53:23

Cat:JunM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: c.e.t. distance

0:17:28
00:17:08
0:16:48
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)

T. real: 00:17:08

T. oficial: 00:17:09

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:53:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: duscholux

0:17:36
00:17:09
0:16:41
i
Oscar Martínez Larios
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Ivan Muñoz Tebar
00:16:52 (Tr: 0:16:49)
i
Daniel Ratera Ramos
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Hug Rabell Turanza
00:16:57 (Tr: 0:16:57)
Pedro Escobar Sanchez
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)

T. real: 00:17:16

T. oficial: 00:17:19

Inici real: 10:36:18

Hora meta: 10:53:34

Cat:M35

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: c.e.rayoteam

0:17:38
00:17:19
0:17:00
Marta Castroviejo Bermejo
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Eduardo Campanario
00:17:06 (Tr: 0:17:04)
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Carlos Gonzalez Castillo
00:17:38 (Tr: 0:17:35)

T. real: 00:17:26

T. oficial: 00:17:28

Inici real: 10:36:17

Hora meta: 10:53:43

Cat:F35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:36:15

Sexe:F

Ritme: 3:30 min/km

Club: fc barcelona

0:17:48
00:17:28
0:17:08
Martí Sender Prados
00:17:08 (Tr: 0:17:08)
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Carlos Gonzalez Castillo
00:17:38 (Tr: 0:17:35)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
David Sainz Cerezo
00:17:44 (Tr: 0:17:42)
Adrià Baró Biosca
00:17:47 (Tr: 0:17:45)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:47 (Tr: 0:17:46)

T. real: 00:17:36

T. oficial: 00:17:36

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:53:51

Cat:M35

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: la sansi

0:18:04
00:17:36
0:17:09
Sergi Ariaca Campeny
00:17:09 (Tr: 0:17:08)
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)
Carlos Gonzalez Castillo
00:17:38 (Tr: 0:17:35)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
David Sainz Cerezo
00:17:44 (Tr: 0:17:42)
Adrià Baró Biosca
00:17:47 (Tr: 0:17:45)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:47 (Tr: 0:17:46)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)
Jordi Puig
00:18:00 (Tr: 0:17:59)

T. real: 00:17:35

T. oficial: 00:17:38

Inici real: 10:36:18

Hora meta: 10:53:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: c.a.coty

0:17:57
00:17:38
0:17:19
Ivan Herruzo Fernandez
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
David Sainz Cerezo
00:17:44 (Tr: 0:17:42)
Adrià Baró Biosca
00:17:47 (Tr: 0:17:45)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:47 (Tr: 0:17:46)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)

T. real: 00:17:42

T. oficial: 00:17:42

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:53:57

Cat:M35

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: l a sansi

0:17:56
00:17:42
0:17:28
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Carlos Gonzalez Castillo
00:17:38 (Tr: 0:17:35)
David Sainz Cerezo
00:17:44 (Tr: 0:17:42)
Adrià Baró Biosca
00:17:47 (Tr: 0:17:45)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:47 (Tr: 0:17:46)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)

T. real: 00:17:42

T. oficial: 00:17:44

Inici real: 10:36:18

Hora meta: 10:53:59

Cat:M35

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: c.a.viladecans

0:17:56
00:17:44
0:17:32
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Carlos Gonzalez Castillo
00:17:38 (Tr: 0:17:35)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
Adrià Baró Biosca
00:17:47 (Tr: 0:17:45)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:47 (Tr: 0:17:46)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)

T. real: 00:17:45

T. oficial: 00:17:47

Inici real: 10:36:18

Hora meta: 10:54:02

Cat:ProM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: absolut sport

0:18:00
00:17:47
0:17:34
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Carlos Gonzalez Castillo
00:17:38 (Tr: 0:17:35)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
David Sainz Cerezo
00:17:44 (Tr: 0:17:42)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)
Jordi Puig
00:18:00 (Tr: 0:17:59)

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:47

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:54:02

Cat:ProM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

0:18:07
00:17:47
0:17:27
i
Anna Bove Balada
00:17:28 (Tr: 0:17:26)
i
David Gil Moldes
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
Carlos Gonzalez Castillo
00:17:38 (Tr: 0:17:35)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
David Sainz Cerezo
00:17:44 (Tr: 0:17:42)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)
Jordi Puig
00:18:00 (Tr: 0:17:59)
i
Isidro Ot
00:18:07 (Tr: 0:18:05)

T. real: 00:17:52

T. oficial: 00:17:56

Inici real: 10:36:19

Hora meta: 10:54:11

Cat:M35

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: josepes team

0:18:08
00:17:56
0:17:43
David Sainz Cerezo
00:17:44 (Tr: 0:17:42)
Adrià Baró Biosca
00:17:47 (Tr: 0:17:45)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:47 (Tr: 0:17:46)
Jordi Puig
00:18:00 (Tr: 0:17:59)
i
Isidro Ot
00:18:07 (Tr: 0:18:05)
Gerard Donis Fernandez
00:18:08 (Tr: 0:18:05)

T. real: 00:17:59

T. oficial: 00:18:00

Inici real: 10:36:16

Hora meta: 10:54:15

Cat:M45

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: ca tarragona

0:18:14
00:18:00
0:17:46
Adrià Baró Biosca
00:17:47 (Tr: 0:17:45)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:47 (Tr: 0:17:46)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)
i
Isidro Ot
00:18:07 (Tr: 0:18:05)
Gerard Donis Fernandez
00:18:08 (Tr: 0:18:05)
i
Enzo Rivadeo Sullivan
00:18:14 (Tr: 0:18:09)

T. real: 00:18:05

T. oficial: 00:18:07

Inici real: 10:36:18

Hora meta: 10:54:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: club triatló castellbisba

0:18:27
00:18:07
0:17:47
Adrià Baró Biosca
00:17:47 (Tr: 0:17:45)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:47 (Tr: 0:17:46)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)
Jordi Puig
00:18:00 (Tr: 0:17:59)
Gerard Donis Fernandez
00:18:08 (Tr: 0:18:05)
i
Enzo Rivadeo Sullivan
00:18:14 (Tr: 0:18:09)
Jordi Larruy Gilabert
00:18:15 (Tr: 0:18:03)

T. real: 00:18:05

T. oficial: 00:18:08

Inici real: 10:36:19

Hora meta: 10:54:23

Cat:M35

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

0:18:21
00:18:08
0:17:56
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:17:56 (Tr: 0:17:52)
Jordi Puig
00:18:00 (Tr: 0:17:59)
i
Isidro Ot
00:18:07 (Tr: 0:18:05)
i
Enzo Rivadeo Sullivan
00:18:14 (Tr: 0:18:09)
Jordi Larruy Gilabert
00:18:15 (Tr: 0:18:03)

T. real: 00:18:09

T. oficial: 00:18:14

Inici real: 10:36:20

Hora meta: 10:54:29

Cat:JunM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: club pentatlon torredemba

0:18:28
00:18:14
0:18:00
Jordi Puig
00:18:00 (Tr: 0:17:59)
i
Isidro Ot
00:18:07 (Tr: 0:18:05)
Gerard Donis Fernandez
00:18:08 (Tr: 0:18:05)
Jordi Larruy Gilabert
00:18:15 (Tr: 0:18:03)

T. real: 00:18:03

T. oficial: 00:18:15

Inici real: 10:36:27

Hora meta: 10:54:30

Cat:JunM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:36:15

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: c.e. rayoteam

0:18:23
00:18:15
0:18:07
i
Isidro Ot
00:18:07 (Tr: 0:18:05)
Gerard Donis Fernandez
00:18:08 (Tr: 0:18:05)
i
Enzo Rivadeo Sullivan
00:18:14 (Tr: 0:18:09)