Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:35:07

T. oficial: 00:35:07

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 10:06:11

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: la sansi

0:36:08
00:35:07
0:34:07
Carlos Castillo Rubio
00:35:15 (Tr: 0:35:14)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
Blai Hermoso Torné
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Albert Salvany Pineda
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Franc Espuña Fuster
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)

T. real: 00:35:14

T. oficial: 00:35:15

Inici real: 09:31:06

Hora meta: 10:06:19

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: runners sant adria

0:36:08
00:35:15
0:34:22
i
David Moya Ramon
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
Blai Hermoso Torné
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Albert Salvany Pineda
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Franc Espuña Fuster
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)

T. real: 00:35:19

T. oficial: 00:35:19

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 10:06:23

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:36:08
00:35:19
0:34:30
i
David Moya Ramon
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
Carlos Castillo Rubio
00:35:15 (Tr: 0:35:14)
Blai Hermoso Torné
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Albert Salvany Pineda
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Franc Espuña Fuster
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)

T. real: 00:35:30

T. oficial: 00:35:30

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 10:06:34

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:36:08
00:35:30
0:34:52
i
David Moya Ramon
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
Carlos Castillo Rubio
00:35:15 (Tr: 0:35:14)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
Albert Salvany Pineda
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Franc Espuña Fuster
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)

T. real: 00:35:33

T. oficial: 00:35:33

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 10:06:37

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: triarmy bikeocasion

0:36:12
00:35:33
0:34:53
i
David Moya Ramon
00:35:07 (Tr: 0:35:07)
Carlos Castillo Rubio
00:35:15 (Tr: 0:35:14)
Esteban Ferre Nicolas
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
Blai Hermoso Torné
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Franc Espuña Fuster
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)
José luis López Penalva
00:36:12 (Tr: 0:36:12)

T. real: 00:36:04

T. oficial: 00:36:04

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 10:07:08

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

0:36:49
00:36:04
0:35:19
Esteban Ferre Nicolas
00:35:19 (Tr: 0:35:19)
Blai Hermoso Torné
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Albert Salvany Pineda
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)
José luis López Penalva
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
i
Davis Ulgis
00:36:20 (Tr: 0:36:19)

T. real: 00:36:08

T. oficial: 00:36:08

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 10:07:12

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: sedentaris.cat

0:36:54
00:36:08
0:35:22
Blai Hermoso Torné
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Albert Salvany Pineda
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Franc Espuña Fuster
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
José luis López Penalva
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
i
Davis Ulgis
00:36:20 (Tr: 0:36:19)
Javi Gracia Jimenez
00:36:54 (Tr: 0:36:54)

T. real: 00:36:12

T. oficial: 00:36:12

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 10:07:16

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: prorunners barcelona

0:36:56
00:36:12
0:35:29
Blai Hermoso Torné
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Albert Salvany Pineda
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Franc Espuña Fuster
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)
i
Davis Ulgis
00:36:20 (Tr: 0:36:19)
Javi Gracia Jimenez
00:36:54 (Tr: 0:36:54)
Luis Romero Porta
00:36:56 (Tr: 0:36:56)

T. real: 00:36:19

T. oficial: 00:36:20

Inici real: 09:31:06

Hora meta: 10:07:24

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: la sansi

0:37:18
00:36:20
0:35:22
Blai Hermoso Torné
00:35:30 (Tr: 0:35:30)
Albert Salvany Pineda
00:35:33 (Tr: 0:35:33)
Franc Espuña Fuster
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)
José luis López Penalva
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
Javi Gracia Jimenez
00:36:54 (Tr: 0:36:54)
Luis Romero Porta
00:36:56 (Tr: 0:36:56)
Jaime Herrero Pastor
00:37:18 (Tr: 0:37:18)

T. real: 00:36:54

T. oficial: 00:36:54

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 10:07:58

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: running les franqueses -

0:37:40
00:36:54
0:36:08
Mykhaylo Kordyukov
00:36:08 (Tr: 0:36:08)
José luis López Penalva
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
i
Davis Ulgis
00:36:20 (Tr: 0:36:19)
Luis Romero Porta
00:36:56 (Tr: 0:36:56)
Jaime Herrero Pastor
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Carlos Gonfaus Pajarón
00:37:24 (Tr: 0:37:24)

T. real: 00:36:56

T. oficial: 00:36:56

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 10:08:00

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: runners sant adria

0:37:40
00:36:56
0:36:12
José luis López Penalva
00:36:12 (Tr: 0:36:12)
i
Davis Ulgis
00:36:20 (Tr: 0:36:19)
Javi Gracia Jimenez
00:36:54 (Tr: 0:36:54)
Jaime Herrero Pastor
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Carlos Gonfaus Pajarón
00:37:24 (Tr: 0:37:24)
Emilio jose Cortes Rodriguez
00:37:40 (Tr: 0:37:38)

T. real: 00:37:18

T. oficial: 00:37:18

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 10:08:22

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: duscholux

0:38:16
00:37:18
0:36:20
i
Davis Ulgis
00:36:20 (Tr: 0:36:19)
Javi Gracia Jimenez
00:36:54 (Tr: 0:36:54)
Luis Romero Porta
00:36:56 (Tr: 0:36:56)
Carlos Gonfaus Pajarón
00:37:24 (Tr: 0:37:24)
Emilio jose Cortes Rodriguez
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Manel Garcia Vallejo
00:37:47 (Tr: 0:37:46)

T. real: 00:37:24

T. oficial: 00:37:24

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 10:08:28

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: ca berga

0:37:55
00:37:24
0:36:54
Javi Gracia Jimenez
00:36:54 (Tr: 0:36:54)
Luis Romero Porta
00:36:56 (Tr: 0:36:56)
Jaime Herrero Pastor
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Emilio jose Cortes Rodriguez
00:37:40 (Tr: 0:37:38)
Manel Garcia Vallejo
00:37:47 (Tr: 0:37:46)

T. real: 00:37:38

T. oficial: 00:37:40

Inici real: 09:31:07

Hora meta: 10:08:44

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: runkm.com

0:38:24
00:37:40
0:36:56
Luis Romero Porta
00:36:56 (Tr: 0:36:56)
Jaime Herrero Pastor
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Carlos Gonfaus Pajarón
00:37:24 (Tr: 0:37:24)
Manel Garcia Vallejo
00:37:47 (Tr: 0:37:46)

T. real: 00:37:46

T. oficial: 00:37:47

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 10:08:51

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: cegub

0:38:15
00:37:47
0:37:18
Jaime Herrero Pastor
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Carlos Gonfaus Pajarón
00:37:24 (Tr: 0:37:24)
Emilio jose Cortes Rodriguez
00:37:40 (Tr: 0:37:38)