Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:58:44

T. oficial: 00:59:46

Inici real: 09:32:06

Hora meta: 10:30:50

Cat:F2

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 5:53 min/km

Club:

1:00:10
00:59:46
0:59:22
i
Zaira Bautista Martínez
00:59:50 (Tr: 0:58:53)
i
Emerita filomen Llori Aguinda
00:59:52 (Tr: 0:59:20)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:59:55 (Tr: 0:58:32)
David Curtiella Garcia
00:59:59 (Tr: 0:58:42)
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)

T. real: 00:58:53

T. oficial: 00:59:50

Inici real: 09:32:02

Hora meta: 10:30:54

Cat:F1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 5:54 min/km

Club: insmvm

1:00:10
00:59:50
0:59:30
Claudia Peña
00:59:46 (Tr: 0:58:44)
i
Emerita filomen Llori Aguinda
00:59:52 (Tr: 0:59:20)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:59:55 (Tr: 0:58:32)
David Curtiella Garcia
00:59:59 (Tr: 0:58:42)
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)

T. real: 00:59:20

T. oficial: 00:59:52

Inici real: 09:31:36

Hora meta: 10:30:56

Cat:F4

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 5:56 min/km

Club: ninguno

1:00:10
00:59:52
0:59:33
Claudia Peña
00:59:46 (Tr: 0:58:44)
i
Zaira Bautista Martínez
00:59:50 (Tr: 0:58:53)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:59:55 (Tr: 0:58:32)
David Curtiella Garcia
00:59:59 (Tr: 0:58:42)
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)

T. real: 00:58:32

T. oficial: 00:59:55

Inici real: 09:32:28

Hora meta: 10:30:59

Cat:M2

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: peytur runners

1:00:10
00:59:55
0:59:40
Claudia Peña
00:59:46 (Tr: 0:58:44)
i
Zaira Bautista Martínez
00:59:50 (Tr: 0:58:53)
i
Emerita filomen Llori Aguinda
00:59:52 (Tr: 0:59:20)
David Curtiella Garcia
00:59:59 (Tr: 0:58:42)
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)

T. real: 00:58:42

T. oficial: 00:59:59

Inici real: 09:32:21

Hora meta: 10:31:03

Cat:M2

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club:

1:00:18
00:59:59
0:59:39
Claudia Peña
00:59:46 (Tr: 0:58:44)
i
Zaira Bautista Martínez
00:59:50 (Tr: 0:58:53)
i
Emerita filomen Llori Aguinda
00:59:52 (Tr: 0:59:20)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:59:55 (Tr: 0:58:32)
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)
Montse Lorenzo
01:00:18 (Tr: 1:00:00)

T. real: 00:59:38

T. oficial: 01:00:06

Inici real: 09:31:32

Hora meta: 10:31:10

Cat:F5

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 5:58 min/km

Club: amics de l'atletisme de b

1:00:23
01:00:06
0:59:48
i
Zaira Bautista Martínez
00:59:50 (Tr: 0:58:53)
i
Emerita filomen Llori Aguinda
00:59:52 (Tr: 0:59:20)
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:59:55 (Tr: 0:58:32)
David Curtiella Garcia
00:59:59 (Tr: 0:58:42)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)
Montse Lorenzo
01:00:18 (Tr: 1:00:00)
Sandra Villanueva Escudero
01:00:23 (Tr: 0:59:46)

T. real: 00:59:18

T. oficial: 01:00:10

Inici real: 09:31:57

Hora meta: 10:31:14

Cat:M3

Pos. categoria: 122

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club:

1:00:25
01:00:10
0:59:55
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:59:55 (Tr: 0:58:32)
David Curtiella Garcia
00:59:59 (Tr: 0:58:42)
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Montse Lorenzo
01:00:18 (Tr: 1:00:00)
Sandra Villanueva Escudero
01:00:23 (Tr: 0:59:46)
Jose luis Castaño Gascón
01:00:23 (Tr: 0:59:30)

T. real: 01:00:00

T. oficial: 01:00:18

Inici real: 09:31:22

Hora meta: 10:31:22

Cat:F4

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:00 min/km

Club:

1:00:44
01:00:18
0:59:52
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:59:55 (Tr: 0:58:32)
David Curtiella Garcia
00:59:59 (Tr: 0:58:42)
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)
Sandra Villanueva Escudero
01:00:23 (Tr: 0:59:46)
Jose luis Castaño Gascón
01:00:23 (Tr: 0:59:30)
i
Raul Espinosa Rativa
01:00:44 (Tr: 1:00:01)

T. real: 00:59:46

T. oficial: 01:00:23

Inici real: 09:31:42

Hora meta: 10:31:27

Cat:F3

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 5:59 min/km

Club: grup atlètic tmb

1:00:45
01:00:23
1:00:01
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)
Montse Lorenzo
01:00:18 (Tr: 1:00:00)
Jose luis Castaño Gascón
01:00:23 (Tr: 0:59:30)
i
Raul Espinosa Rativa
01:00:44 (Tr: 1:00:01)
Manuel Escobar Pumar
01:00:45 (Tr: 0:59:32)

T. real: 00:59:30

T. oficial: 01:00:23

Inici real: 09:31:58

Hora meta: 10:31:27

Cat:M4

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club: grup atlètic tmb

1:00:52
01:00:23
0:59:55
Iñaki Ruiz De Apodaca Martínez
00:59:55 (Tr: 0:58:32)
David Curtiella Garcia
00:59:59 (Tr: 0:58:42)
i
Lourdes Duesca Liso
01:00:06 (Tr: 0:59:38)
Ildefonso Torres Camacho
01:00:10 (Tr: 0:59:18)
Montse Lorenzo
01:00:18 (Tr: 1:00:00)
Sandra Villanueva Escudero
01:00:23 (Tr: 0:59:46)
i
Raul Espinosa Rativa
01:00:44 (Tr: 1:00:01)
Manuel Escobar Pumar
01:00:45 (Tr: 0:59:32)
i
Manel Subirana Sarda
01:00:52 (Tr: 0:59:38)

T. real: 01:00:01

T. oficial: 01:00:44

Inici real: 09:31:47

Hora meta: 10:31:48

Cat:M2

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club: prorunners barcelona

1:01:09
01:00:44
1:00:18
Montse Lorenzo
01:00:18 (Tr: 1:00:00)
Sandra Villanueva Escudero
01:00:23 (Tr: 0:59:46)
Jose luis Castaño Gascón
01:00:23 (Tr: 0:59:30)
Manuel Escobar Pumar
01:00:45 (Tr: 0:59:32)
i
Manel Subirana Sarda
01:00:52 (Tr: 0:59:38)
Rebeca Gil Peiron
01:01:01 (Tr: 0:59:52)
Laura Mañé Serra
01:01:08 (Tr: 1:00:36)

T. real: 00:59:32

T. oficial: 01:00:45

Inici real: 09:32:17

Hora meta: 10:31:49

Cat:M5

Pos. categoria: 41

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club:

1:01:08
01:00:45
1:00:21
Sandra Villanueva Escudero
01:00:23 (Tr: 0:59:46)
Jose luis Castaño Gascón
01:00:23 (Tr: 0:59:30)
i
Raul Espinosa Rativa
01:00:44 (Tr: 1:00:01)
i
Manel Subirana Sarda
01:00:52 (Tr: 0:59:38)
Rebeca Gil Peiron
01:01:01 (Tr: 0:59:52)
Laura Mañé Serra
01:01:08 (Tr: 1:00:36)

T. real: 00:59:38

T. oficial: 01:00:52

Inici real: 09:32:19

Hora meta: 10:31:56

Cat:M6

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club:

1:01:21
01:00:52
1:00:23
Jose luis Castaño Gascón
01:00:23 (Tr: 0:59:30)
i
Raul Espinosa Rativa
01:00:44 (Tr: 1:00:01)
Manuel Escobar Pumar
01:00:45 (Tr: 0:59:32)
Rebeca Gil Peiron
01:01:01 (Tr: 0:59:52)
Laura Mañé Serra
01:01:08 (Tr: 1:00:36)

T. real: 00:59:52

T. oficial: 01:01:01

Inici real: 09:32:13

Hora meta: 10:32:05

Cat:F3

Pos. categoria: 29

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:00 min/km

Club: esto no se acaba nunca?

1:01:18
01:01:01
1:00:44
i
Raul Espinosa Rativa
01:00:44 (Tr: 1:00:01)
Manuel Escobar Pumar
01:00:45 (Tr: 0:59:32)
i
Manel Subirana Sarda
01:00:52 (Tr: 0:59:38)
Laura Mañé Serra
01:01:08 (Tr: 1:00:36)

T. real: 01:00:36

T. oficial: 01:01:08

Inici real: 09:31:37

Hora meta: 10:32:12

Cat:F2

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:04 min/km

Club:

1:01:31
01:01:08
1:00:45
Manuel Escobar Pumar
01:00:45 (Tr: 0:59:32)
i
Manel Subirana Sarda
01:00:52 (Tr: 0:59:38)
Rebeca Gil Peiron
01:01:01 (Tr: 0:59:52)