Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:44:49

T. oficial: 00:45:02

Inici real: 09:31:17

Hora meta: 10:16:06

Cat:M3

Pos. categoria: 50

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: corredors.cat

0:45:37
00:45:02
0:44:27
Alfonso Arjona Bueno
00:45:05 (Tr: 0:44:54)
Fabián Ocampo González
00:45:20 (Tr: 0:44:38)
Raul Luque Miranda
00:45:26 (Tr: 0:44:58)
Manuel Bonastre Thió
00:45:28 (Tr: 0:45:24)
Carlos Martinez Montes
00:45:30 (Tr: 0:45:18)
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)

T. real: 00:44:54

T. oficial: 00:45:05

Inici real: 09:31:15

Hora meta: 10:16:09

Cat:M4

Pos. categoria: 31

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: born to run

0:45:37
00:45:05
0:44:33
Adolfo Alonso Puig
00:45:02 (Tr: 0:44:49)
Fabián Ocampo González
00:45:20 (Tr: 0:44:38)
Raul Luque Miranda
00:45:26 (Tr: 0:44:58)
Manuel Bonastre Thió
00:45:28 (Tr: 0:45:24)
Carlos Martinez Montes
00:45:30 (Tr: 0:45:18)
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)

T. real: 00:44:38

T. oficial: 00:45:20

Inici real: 09:31:46

Hora meta: 10:16:24

Cat:M1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club:

0:45:38
00:45:20
0:45:02
Adolfo Alonso Puig
00:45:02 (Tr: 0:44:49)
Alfonso Arjona Bueno
00:45:05 (Tr: 0:44:54)
Raul Luque Miranda
00:45:26 (Tr: 0:44:58)
Manuel Bonastre Thió
00:45:28 (Tr: 0:45:24)
Carlos Martinez Montes
00:45:30 (Tr: 0:45:18)
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)

T. real: 00:44:58

T. oficial: 00:45:26

Inici real: 09:31:32

Hora meta: 10:16:30

Cat:M3

Pos. categoria: 51

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: ironwill barcelona

0:45:49
00:45:26
0:45:02
Adolfo Alonso Puig
00:45:02 (Tr: 0:44:49)
Alfonso Arjona Bueno
00:45:05 (Tr: 0:44:54)
Fabián Ocampo González
00:45:20 (Tr: 0:44:38)
Manuel Bonastre Thió
00:45:28 (Tr: 0:45:24)
Carlos Martinez Montes
00:45:30 (Tr: 0:45:18)
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)
i
Luis enrique Fernandez Calzado
00:45:40 (Tr: 0:45:35)
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)
Alex Luque Hernández
00:45:44 (Tr: 0:45:30)

T. real: 00:45:24

T. oficial: 00:45:28

Inici real: 09:31:09

Hora meta: 10:16:32

Cat:M5

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: corredors.cat

0:45:51
00:45:28
0:45:05
Alfonso Arjona Bueno
00:45:05 (Tr: 0:44:54)
Fabián Ocampo González
00:45:20 (Tr: 0:44:38)
Raul Luque Miranda
00:45:26 (Tr: 0:44:58)
Carlos Martinez Montes
00:45:30 (Tr: 0:45:18)
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)
i
Luis enrique Fernandez Calzado
00:45:40 (Tr: 0:45:35)
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)
Alex Luque Hernández
00:45:44 (Tr: 0:45:30)
Alberto Rosado Bravo
00:45:50 (Tr: 0:45:43)
Pep Muñoz Lupion
00:45:50 (Tr: 0:45:40)

T. real: 00:45:18

T. oficial: 00:45:30

Inici real: 09:31:17

Hora meta: 10:16:34

Cat:M3

Pos. categoria: 52

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club: fisiologic.com

0:45:41
00:45:30
0:45:19
Fabián Ocampo González
00:45:20 (Tr: 0:44:38)
Raul Luque Miranda
00:45:26 (Tr: 0:44:58)
Manuel Bonastre Thió
00:45:28 (Tr: 0:45:24)
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)
i
Luis enrique Fernandez Calzado
00:45:40 (Tr: 0:45:35)
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)

T. real: 00:44:35

T. oficial: 00:45:37

Inici real: 09:32:07

Hora meta: 10:16:41

Cat:M2

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club:

0:45:48
00:45:37
0:45:26
Raul Luque Miranda
00:45:26 (Tr: 0:44:58)
Manuel Bonastre Thió
00:45:28 (Tr: 0:45:24)
Carlos Martinez Montes
00:45:30 (Tr: 0:45:18)
i
Luis enrique Fernandez Calzado
00:45:40 (Tr: 0:45:35)
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)
Alex Luque Hernández
00:45:44 (Tr: 0:45:30)

T. real: 00:45:35

T. oficial: 00:45:40

Inici real: 09:31:09

Hora meta: 10:16:44

Cat:M2

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:45:52
00:45:40
0:45:28
Manuel Bonastre Thió
00:45:28 (Tr: 0:45:24)
Carlos Martinez Montes
00:45:30 (Tr: 0:45:18)
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)
Alex Luque Hernández
00:45:44 (Tr: 0:45:30)
Alberto Rosado Bravo
00:45:50 (Tr: 0:45:43)
Pep Muñoz Lupion
00:45:50 (Tr: 0:45:40)

T. real: 00:45:36

T. oficial: 00:45:41

Inici real: 09:31:10

Hora meta: 10:16:45

Cat:M4

Pos. categoria: 32

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:45:53
00:45:41
0:45:30
Carlos Martinez Montes
00:45:30 (Tr: 0:45:18)
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)
i
Luis enrique Fernandez Calzado
00:45:40 (Tr: 0:45:35)
Alex Luque Hernández
00:45:44 (Tr: 0:45:30)
Alberto Rosado Bravo
00:45:50 (Tr: 0:45:43)
Pep Muñoz Lupion
00:45:50 (Tr: 0:45:40)
i
Carlos Ribas Torres
00:45:52 (Tr: 0:45:34)

T. real: 00:45:30

T. oficial: 00:45:44

Inici real: 09:31:19

Hora meta: 10:16:48

Cat:M2

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: prorunners barcelona

0:45:52
00:45:44
0:45:36
i
Ferran Corominas Telechea
00:45:37 (Tr: 0:44:35)
i
Luis enrique Fernandez Calzado
00:45:40 (Tr: 0:45:35)
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)
Alberto Rosado Bravo
00:45:50 (Tr: 0:45:43)
Pep Muñoz Lupion
00:45:50 (Tr: 0:45:40)
i
Carlos Ribas Torres
00:45:52 (Tr: 0:45:34)

T. real: 00:45:43

T. oficial: 00:45:50

Inici real: 09:31:11

Hora meta: 10:16:54

Cat:M3

Pos. categoria: 53

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club:

0:46:02
00:45:50
0:45:39
i
Luis enrique Fernandez Calzado
00:45:40 (Tr: 0:45:35)
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)
Alex Luque Hernández
00:45:44 (Tr: 0:45:30)
Pep Muñoz Lupion
00:45:50 (Tr: 0:45:40)
i
Carlos Ribas Torres
00:45:52 (Tr: 0:45:34)
i
Alejandro Grima Margarit
00:46:02 (Tr: 0:45:34)

T. real: 00:45:40

T. oficial: 00:45:50

Inici real: 09:31:15

Hora meta: 10:16:54

Cat:M4

Pos. categoria: 33

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:46:03
00:45:50
0:45:38
i
Luis enrique Fernandez Calzado
00:45:40 (Tr: 0:45:35)
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)
Alex Luque Hernández
00:45:44 (Tr: 0:45:30)
Alberto Rosado Bravo
00:45:50 (Tr: 0:45:43)
i
Carlos Ribas Torres
00:45:52 (Tr: 0:45:34)
i
Alejandro Grima Margarit
00:46:02 (Tr: 0:45:34)
i
Conrado Porta
00:46:03 (Tr: 0:45:50)

T. real: 00:45:34

T. oficial: 00:45:52

Inici real: 09:31:22

Hora meta: 10:16:56

Cat:M1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:46:03
00:45:52
0:45:41
Mario Sarmiento Calero
00:45:41 (Tr: 0:45:36)
Alex Luque Hernández
00:45:44 (Tr: 0:45:30)
Alberto Rosado Bravo
00:45:50 (Tr: 0:45:43)
Pep Muñoz Lupion
00:45:50 (Tr: 0:45:40)
i
Alejandro Grima Margarit
00:46:02 (Tr: 0:45:34)
i
Conrado Porta
00:46:03 (Tr: 0:45:50)

T. real: 00:45:34

T. oficial: 00:46:02

Inici real: 09:31:33

Hora meta: 10:17:06

Cat:M1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club:

0:46:13
00:46:02
0:45:50
Alberto Rosado Bravo
00:45:50 (Tr: 0:45:43)
Pep Muñoz Lupion
00:45:50 (Tr: 0:45:40)
i
Carlos Ribas Torres
00:45:52 (Tr: 0:45:34)
i
Conrado Porta
00:46:03 (Tr: 0:45:50)

T. real: 00:45:50

T. oficial: 00:46:03

Inici real: 09:31:18

Hora meta: 10:17:07

Cat:M4

Pos. categoria: 34

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club:

0:46:15
00:46:03
0:45:50
Pep Muñoz Lupion
00:45:50 (Tr: 0:45:40)
i
Carlos Ribas Torres
00:45:52 (Tr: 0:45:34)
i
Alejandro Grima Margarit
00:46:02 (Tr: 0:45:34)