SubCurses

10K 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:16:14

T. oficial: 00:16:14

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:47:18

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club: jab berga

0:17:32
00:16:14
0:14:57
Mohamed Azrouf
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Marc Fernandez Personat
00:16:34 (Tr: 0:16:34)
Andres Acuña Acuña
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Claudio Di Pietro
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:16:21

T. oficial: 00:16:21

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:47:25

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: amisi

0:17:32
00:16:21
0:15:10
Guillem Fernández Bruch
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
i
Marc Fernandez Personat
00:16:34 (Tr: 0:16:34)
Andres Acuña Acuña
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Claudio Di Pietro
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:16:34

T. oficial: 00:16:34

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:47:38

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club: la sansi

0:17:32
00:16:34
0:15:36
Guillem Fernández Bruch
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
Mohamed Azrouf
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
Andres Acuña Acuña
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Claudio Di Pietro
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:16:40

T. oficial: 00:16:40

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:47:44

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: lmsd pallares&domingo cat

0:17:32
00:16:40
0:15:47
Guillem Fernández Bruch
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
Mohamed Azrouf
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Marc Fernandez Personat
00:16:34 (Tr: 0:16:34)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Claudio Di Pietro
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:16:51

T. oficial: 00:16:51

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:47:55

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: runners calimocho

0:17:46
00:16:51
0:15:56
Guillem Fernández Bruch
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
Mohamed Azrouf
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Marc Fernandez Personat
00:16:34 (Tr: 0:16:34)
Andres Acuña Acuña
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
i
Claudio Di Pietro
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Ahmed Naaijou
00:17:46 (Tr: 0:17:46)

T. real: 00:17:27

T. oficial: 00:17:28

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 09:48:32

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club:

0:18:23
00:17:28
0:16:33
i
Marc Fernandez Personat
00:16:34 (Tr: 0:16:34)
Andres Acuña Acuña
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Ahmed Naaijou
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Diego Cívico Núñez
00:18:23 (Tr: 0:18:22)

T. real: 00:17:32

T. oficial: 00:17:32

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:48:36

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: amisi

0:18:49
00:17:32
0:16:16
Mohamed Azrouf
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Marc Fernandez Personat
00:16:34 (Tr: 0:16:34)
Andres Acuña Acuña
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Claudio Di Pietro
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Ahmed Naaijou
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Diego Cívico Núñez
00:18:23 (Tr: 0:18:22)
Dani Amadó Olba
00:18:49 (Tr: 0:18:47)

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:46

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:48:50

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: amisi

0:19:23
00:17:46
0:16:10
Guillem Fernández Bruch
00:16:14 (Tr: 0:16:14)
Mohamed Azrouf
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Marc Fernandez Personat
00:16:34 (Tr: 0:16:34)
Andres Acuña Acuña
00:16:40 (Tr: 0:16:40)
Juan manuel Garcia Mendoza
00:16:51 (Tr: 0:16:51)
i
Claudio Di Pietro
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Diego Cívico Núñez
00:18:23 (Tr: 0:18:22)
Dani Amadó Olba
00:18:49 (Tr: 0:18:47)
Jonathan Tejero Amorós
00:19:23 (Tr: 0:19:23)

T. real: 00:18:22

T. oficial: 00:18:23

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 09:49:27

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: barbera runners

0:19:30
00:18:23
0:17:15
i
Claudio Di Pietro
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Ahmed Naaijou
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Dani Amadó Olba
00:18:49 (Tr: 0:18:47)
Jonathan Tejero Amorós
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
Hans Super
00:19:30 (Tr: 0:19:28)

T. real: 00:18:47

T. oficial: 00:18:49

Inici real: 09:31:06

Hora meta: 09:49:53

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: runners sant adria

0:20:05
00:18:49
0:17:32
Mimoun Elmriny
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Ahmed Naaijou
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Diego Cívico Núñez
00:18:23 (Tr: 0:18:22)
Jonathan Tejero Amorós
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
Hans Super
00:19:30 (Tr: 0:19:28)
i
Juan manuel Dormido Valero
00:19:35 (Tr: 0:19:33)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:19:45 (Tr: 0:19:35)

T. real: 00:19:23

T. oficial: 00:19:23

Inici real: 09:31:05

Hora meta: 09:50:27

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: quirorunner's

0:20:59
00:19:23
0:17:46
Ahmed Naaijou
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Diego Cívico Núñez
00:18:23 (Tr: 0:18:22)
Dani Amadó Olba
00:18:49 (Tr: 0:18:47)
Hans Super
00:19:30 (Tr: 0:19:28)
i
Juan manuel Dormido Valero
00:19:35 (Tr: 0:19:33)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:19:45 (Tr: 0:19:35)

T. real: 00:19:28

T. oficial: 00:19:30

Inici real: 09:31:06

Hora meta: 09:50:34

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: club sportiu de canet

0:20:37
00:19:30
0:18:23
Diego Cívico Núñez
00:18:23 (Tr: 0:18:22)
Dani Amadó Olba
00:18:49 (Tr: 0:18:47)
Jonathan Tejero Amorós
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
i
Juan manuel Dormido Valero
00:19:35 (Tr: 0:19:33)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:19:45 (Tr: 0:19:35)

T. real: 00:19:33

T. oficial: 00:19:35

Inici real: 09:31:06

Hora meta: 09:50:39

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: lakhouaja

0:20:20
00:19:35
0:18:49
Dani Amadó Olba
00:18:49 (Tr: 0:18:47)
Jonathan Tejero Amorós
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
Hans Super
00:19:30 (Tr: 0:19:28)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:39 (Tr: 0:19:39)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:19:45 (Tr: 0:19:35)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:39

Inici real: 09:31:04

Hora meta: 09:50:43

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 3:56 min/km

Club: la sansi

0:19:55
00:19:39
0:19:23
Jonathan Tejero Amorós
00:19:23 (Tr: 0:19:23)
Hans Super
00:19:30 (Tr: 0:19:28)
i
Juan manuel Dormido Valero
00:19:35 (Tr: 0:19:33)
Roberto Vallejo Mardomingo
00:19:45 (Tr: 0:19:35)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:45

Inici real: 09:31:14

Hora meta: 09:50:49

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:20:00
00:19:45
0:19:30
Hans Super
00:19:30 (Tr: 0:19:28)
i
Juan manuel Dormido Valero
00:19:35 (Tr: 0:19:33)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:39 (Tr: 0:19:39)