Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:31:17

T. oficial: 00:32:22

Inici real: 09:32:10

Hora meta: 10:03:26

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 181

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club:

0:32:41
00:32:22
0:32:03
i
Arturo Fuentes Calle
00:32:22 (Tr: 0:30:51)
Carlos Rojas Moreno
00:32:24 (Tr: 0:31:03)
i
Ivan Mullor Obratov
00:32:29 (Tr: 0:31:16)
i
Isabel López De Campo
00:32:30 (Tr: 0:31:42)
i
Iris Jané Guillén
00:32:32 (Tr: 0:31:45)
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)

T. real: 00:30:51

T. oficial: 00:32:22

Inici real: 09:32:35

Hora meta: 10:03:26

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 182

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club:

0:32:41
00:32:22
0:32:03
i
Aleix Fornales
00:32:22 (Tr: 0:31:17)
Carlos Rojas Moreno
00:32:24 (Tr: 0:31:03)
i
Ivan Mullor Obratov
00:32:29 (Tr: 0:31:16)
i
Isabel López De Campo
00:32:30 (Tr: 0:31:42)
i
Iris Jané Guillén
00:32:32 (Tr: 0:31:45)
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)

T. real: 00:31:03

T. oficial: 00:32:24

Inici real: 09:32:26

Hora meta: 10:03:28

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 183

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 6:13 min/km

Club:

0:32:41
00:32:24
0:32:06
i
Aleix Fornales
00:32:22 (Tr: 0:31:17)
i
Arturo Fuentes Calle
00:32:22 (Tr: 0:30:51)
i
Ivan Mullor Obratov
00:32:29 (Tr: 0:31:16)
i
Isabel López De Campo
00:32:30 (Tr: 0:31:42)
i
Iris Jané Guillén
00:32:32 (Tr: 0:31:45)
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)

T. real: 00:31:16

T. oficial: 00:32:29

Inici real: 09:32:17

Hora meta: 10:03:33

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 184

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club:

0:32:41
00:32:29
0:32:16
i
Aleix Fornales
00:32:22 (Tr: 0:31:17)
i
Arturo Fuentes Calle
00:32:22 (Tr: 0:30:51)
Carlos Rojas Moreno
00:32:24 (Tr: 0:31:03)
i
Isabel López De Campo
00:32:30 (Tr: 0:31:42)
i
Iris Jané Guillén
00:32:32 (Tr: 0:31:45)
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)

T. real: 00:31:42

T. oficial: 00:32:30

Inici real: 09:31:52

Hora meta: 10:03:34

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 185

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:21 min/km

Club:

0:32:46
00:32:30
0:32:14
i
Aleix Fornales
00:32:22 (Tr: 0:31:17)
i
Arturo Fuentes Calle
00:32:22 (Tr: 0:30:51)
Carlos Rojas Moreno
00:32:24 (Tr: 0:31:03)
i
Ivan Mullor Obratov
00:32:29 (Tr: 0:31:16)
i
Iris Jané Guillén
00:32:32 (Tr: 0:31:45)
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)
i
Rafa García Fuentes
00:32:46 (Tr: 0:31:43)

T. real: 00:31:45

T. oficial: 00:32:32

Inici real: 09:31:52

Hora meta: 10:03:36

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 186

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:21 min/km

Club:

0:32:46
00:32:32
0:32:18
i
Aleix Fornales
00:32:22 (Tr: 0:31:17)
i
Arturo Fuentes Calle
00:32:22 (Tr: 0:30:51)
Carlos Rojas Moreno
00:32:24 (Tr: 0:31:03)
i
Ivan Mullor Obratov
00:32:29 (Tr: 0:31:16)
i
Isabel López De Campo
00:32:30 (Tr: 0:31:42)
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)
i
Rafa García Fuentes
00:32:46 (Tr: 0:31:43)
i
Besi Andrade
00:32:46 (Tr: 0:32:14)

T. real: 00:31:46

T. oficial: 00:32:41

Inici real: 09:32:00

Hora meta: 10:03:45

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 187

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:22 min/km

Club:

0:32:54
00:32:41
0:32:29
i
Ivan Mullor Obratov
00:32:29 (Tr: 0:31:16)
i
Isabel López De Campo
00:32:30 (Tr: 0:31:42)
i
Iris Jané Guillén
00:32:32 (Tr: 0:31:45)
i
Rafa García Fuentes
00:32:46 (Tr: 0:31:43)
i
Besi Andrade
00:32:46 (Tr: 0:32:14)
i
Montse Marcos Ramos
00:32:47 (Tr: 0:31:43)
Toni Peregrina Walker
00:32:47 (Tr: 0:32:07)
i
Ana Cladera
00:32:49 (Tr: 0:32:07)
Rosamari Solé Mir
00:32:51 (Tr: 0:31:44)

T. real: 00:31:43

T. oficial: 00:32:46

Inici real: 09:32:07

Hora meta: 10:03:50

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 188

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 6:21 min/km

Club:

0:33:02
00:32:46
0:32:30
i
Isabel López De Campo
00:32:30 (Tr: 0:31:42)
i
Iris Jané Guillén
00:32:32 (Tr: 0:31:45)
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)
i
Besi Andrade
00:32:46 (Tr: 0:32:14)
i
Montse Marcos Ramos
00:32:47 (Tr: 0:31:43)
Toni Peregrina Walker
00:32:47 (Tr: 0:32:07)
i
Ana Cladera
00:32:49 (Tr: 0:32:07)
Rosamari Solé Mir
00:32:51 (Tr: 0:31:44)
i
Mª angeles Funes Ungria
00:32:54 (Tr: 0:32:23)
Marta Gonzalez Perez
00:33:00 (Tr: 0:32:13)

T. real: 00:32:14

T. oficial: 00:32:46

Inici real: 09:31:37

Hora meta: 10:03:50

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 189

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:27 min/km

Club:

0:33:00
00:32:46
0:32:32
i
Iris Jané Guillén
00:32:32 (Tr: 0:31:45)
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)
i
Rafa García Fuentes
00:32:46 (Tr: 0:31:43)
i
Montse Marcos Ramos
00:32:47 (Tr: 0:31:43)
Toni Peregrina Walker
00:32:47 (Tr: 0:32:07)
i
Ana Cladera
00:32:49 (Tr: 0:32:07)
Rosamari Solé Mir
00:32:51 (Tr: 0:31:44)
i
Mª angeles Funes Ungria
00:32:54 (Tr: 0:32:23)
Marta Gonzalez Perez
00:33:00 (Tr: 0:32:13)

T. real: 00:31:43

T. oficial: 00:32:47

Inici real: 09:32:09

Hora meta: 10:03:51

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 190

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:21 min/km

Club:

0:32:53
00:32:47
0:32:41
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)
i
Rafa García Fuentes
00:32:46 (Tr: 0:31:43)
i
Besi Andrade
00:32:46 (Tr: 0:32:14)
Toni Peregrina Walker
00:32:47 (Tr: 0:32:07)
i
Ana Cladera
00:32:49 (Tr: 0:32:07)
Rosamari Solé Mir
00:32:51 (Tr: 0:31:44)

T. real: 00:32:07

T. oficial: 00:32:47

Inici real: 09:31:45

Hora meta: 10:03:51

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 191

Inici cursa:9:31:04

Sexe:M

Ritme: 6:26 min/km

Club:

0:32:54
00:32:47
0:32:41
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)
i
Rafa García Fuentes
00:32:46 (Tr: 0:31:43)
i
Besi Andrade
00:32:46 (Tr: 0:32:14)
i
Montse Marcos Ramos
00:32:47 (Tr: 0:31:43)
i
Ana Cladera
00:32:49 (Tr: 0:32:07)
Rosamari Solé Mir
00:32:51 (Tr: 0:31:44)
i
Mª angeles Funes Ungria
00:32:54 (Tr: 0:32:23)

T. real: 00:32:07

T. oficial: 00:32:49

Inici real: 09:31:47

Hora meta: 10:03:53

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 192

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:26 min/km

Club:

0:33:00
00:32:49
0:32:38
i
Alba Evangelista
00:32:41 (Tr: 0:31:46)
i
Rafa García Fuentes
00:32:46 (Tr: 0:31:43)
i
Besi Andrade
00:32:46 (Tr: 0:32:14)
i
Montse Marcos Ramos
00:32:47 (Tr: 0:31:43)
Toni Peregrina Walker
00:32:47 (Tr: 0:32:07)
Rosamari Solé Mir
00:32:51 (Tr: 0:31:44)
i
Mª angeles Funes Ungria
00:32:54 (Tr: 0:32:23)
Marta Gonzalez Perez
00:33:00 (Tr: 0:32:13)

T. real: 00:31:44

T. oficial: 00:32:51

Inici real: 09:32:12

Hora meta: 10:03:55

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 193

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:21 min/km

Club:

0:33:00
00:32:51
0:32:42
i
Rafa García Fuentes
00:32:46 (Tr: 0:31:43)
i
Besi Andrade
00:32:46 (Tr: 0:32:14)
i
Montse Marcos Ramos
00:32:47 (Tr: 0:31:43)
Toni Peregrina Walker
00:32:47 (Tr: 0:32:07)
i
Ana Cladera
00:32:49 (Tr: 0:32:07)
i
Mª angeles Funes Ungria
00:32:54 (Tr: 0:32:23)
Marta Gonzalez Perez
00:33:00 (Tr: 0:32:13)

T. real: 00:32:23

T. oficial: 00:32:54

Inici real: 09:31:36

Hora meta: 10:03:58

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 194

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:29 min/km

Club:

0:33:01
00:32:54
0:32:47
Toni Peregrina Walker
00:32:47 (Tr: 0:32:07)
i
Ana Cladera
00:32:49 (Tr: 0:32:07)
Rosamari Solé Mir
00:32:51 (Tr: 0:31:44)
Marta Gonzalez Perez
00:33:00 (Tr: 0:32:13)

T. real: 00:32:13

T. oficial: 00:33:00

Inici real: 09:31:51

Hora meta: 10:04:04

Cat:Sense categoria

Pos. categoria: 195

Inici cursa:9:31:04

Sexe:F

Ritme: 6:27 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:33:11
00:33:00
0:32:49
i
Ana Cladera
00:32:49 (Tr: 0:32:07)
Rosamari Solé Mir
00:32:51 (Tr: 0:31:44)
i
Mª angeles Funes Ungria
00:32:54 (Tr: 0:32:23)