Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa de Sant Andreu - Barcelona

5k

06 desembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:16:00

T. oficial: 00:16:00

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:15:50

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: polígonoteam

0:16:30
00:16:00
0:15:29
Xavi Arcas Salvador
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
Ali Lachheb Canals
00:16:05 (Tr: 0:16:05)
Marcos Lamas
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
Enric joan Tejedor Senosiain
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)

T. real: 00:16:01

T. oficial: 00:16:01

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:15:51

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: canb - ca nou barris

0:16:30
00:16:01
0:15:32
i
Sofian Haddouti Chanan
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Ali Lachheb Canals
00:16:05 (Tr: 0:16:05)
Marcos Lamas
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
Enric joan Tejedor Senosiain
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)

T. real: 00:16:05

T. oficial: 00:16:05

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:15:55

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: duscholux

0:16:30
00:16:05
0:15:41
i
Sofian Haddouti Chanan
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Xavi Arcas Salvador
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
Marcos Lamas
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
Enric joan Tejedor Senosiain
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)

T. real: 00:16:20

T. oficial: 00:16:20

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:16:10

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: club proam

0:16:40
00:16:20
0:16:00
i
Sofian Haddouti Chanan
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
Xavi Arcas Salvador
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
Ali Lachheb Canals
00:16:05 (Tr: 0:16:05)
Enric joan Tejedor Senosiain
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)

T. real: 00:16:22

T. oficial: 00:16:22

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:16:12

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: masques sant andreu

0:16:43
00:16:22
0:16:01
Xavi Arcas Salvador
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
Ali Lachheb Canals
00:16:05 (Tr: 0:16:05)
Marcos Lamas
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)
Carlos Verano Gonzalez
00:16:43 (Tr: 0:16:43)

T. real: 00:16:28

T. oficial: 00:16:28

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:16:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club:

0:16:51
00:16:28
0:16:05
Ali Lachheb Canals
00:16:05 (Tr: 0:16:05)
Marcos Lamas
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
Enric joan Tejedor Senosiain
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)
Carlos Verano Gonzalez
00:16:43 (Tr: 0:16:43)

T. real: 00:16:30

T. oficial: 00:16:30

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:16:20

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club: ac77

0:16:40
00:16:30
0:16:20
Marcos Lamas
00:16:20 (Tr: 0:16:20)
Enric joan Tejedor Senosiain
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)

T. real: 00:16:31

T. oficial: 00:16:31

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:16:21

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club: sedentaris.cat

0:16:40
00:16:31
0:16:22
Enric joan Tejedor Senosiain
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)

T. real: 00:16:32

T. oficial: 00:16:32

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:16:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club: ce cerdanyola atletisme i

0:16:39
00:16:32
0:16:26
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)

T. real: 00:16:33

T. oficial: 00:16:34

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:16:24

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club: castillejo&caceres rc

0:16:43
00:16:34
0:16:24
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)
Carlos Verano Gonzalez
00:16:43 (Tr: 0:16:43)

T. real: 00:16:36

T. oficial: 00:16:37

Inici real: 08:59:52

Hora meta: 09:16:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: we run team

0:16:52
00:16:37
0:16:23
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)
Carlos Verano Gonzalez
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
Eloi Moragues Pañella
00:16:52 (Tr: 0:16:51)

T. real: 00:16:39

T. oficial: 00:16:39

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:16:29

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: 26 millas

0:16:55
00:16:39
0:16:24
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Carlos Verano Gonzalez
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
Eloi Moragues Pañella
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Fran Carrillo Serradell
00:16:55 (Tr: 0:16:54)

T. real: 00:16:43

T. oficial: 00:16:43

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:16:33

Cat:M30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: club proam

0:17:01
00:16:43
0:16:26
Albert García Serra
00:16:28 (Tr: 0:16:28)
i
Jordi García Ruiz
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
Mykhaylo Kordyukov
00:16:31 (Tr: 0:16:31)
Adrià Vicente Delmar
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
Marcos Parra López
00:16:34 (Tr: 0:16:33)
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)
Eloi Moragues Pañella
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Fran Carrillo Serradell
00:16:55 (Tr: 0:16:54)
Aitor Orduña Simon
00:17:01 (Tr: 0:17:01)

T. real: 00:16:51

T. oficial: 00:16:52

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:16:42

Cat:M30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: c.n.catalunya

0:17:06
00:16:52
0:16:37
Marçal Rosés Milà
00:16:37 (Tr: 0:16:36)
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)
Carlos Verano Gonzalez
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
i
Fran Carrillo Serradell
00:16:55 (Tr: 0:16:54)
Aitor Orduña Simon
00:17:01 (Tr: 0:17:01)
i
Albert Arias Gasch
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Alvaro Blanco Vital
00:17:05 (Tr: 0:17:04)

T. real: 00:16:54

T. oficial: 00:16:55

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:16:45

Cat:M30

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: a.a.xafatolls

0:17:10
00:16:55
0:16:39
Pedro Muñoz Valencia
00:16:39 (Tr: 0:16:39)
Carlos Verano Gonzalez
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
Eloi Moragues Pañella
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
Aitor Orduña Simon
00:17:01 (Tr: 0:17:01)
i
Albert Arias Gasch
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Alvaro Blanco Vital
00:17:05 (Tr: 0:17:04)
i
Angel Puertas Calderón
00:17:08 (Tr: 0:17:07)

T. real: 00:17:01

T. oficial: 00:17:01

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:16:51

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: top4running

0:17:18
00:17:01
0:16:43
Carlos Verano Gonzalez
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
Eloi Moragues Pañella
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Fran Carrillo Serradell
00:16:55 (Tr: 0:16:54)
i
Albert Arias Gasch
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Alvaro Blanco Vital
00:17:05 (Tr: 0:17:04)
i
Angel Puertas Calderón
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:17:12 (Tr: 0:17:11)
Sergio Fernández López
00:17:13 (Tr: 0:17:08)
Alex Velazquez Fabregat
00:17:16 (Tr: 0:17:15)

T. real: 00:17:03

T. oficial: 00:17:03

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:16:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: prorunners

0:17:14
00:17:03
0:16:52
Eloi Moragues Pañella
00:16:52 (Tr: 0:16:51)
i
Fran Carrillo Serradell
00:16:55 (Tr: 0:16:54)
Aitor Orduña Simon
00:17:01 (Tr: 0:17:01)
i
Alvaro Blanco Vital
00:17:05 (Tr: 0:17:04)
i
Angel Puertas Calderón
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:17:12 (Tr: 0:17:11)
Sergio Fernández López
00:17:13 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:17:04

T. oficial: 00:17:05

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:16:55

Cat:M30

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club:

0:17:15
00:17:05
0:16:55
i
Fran Carrillo Serradell
00:16:55 (Tr: 0:16:54)
Aitor Orduña Simon
00:17:01 (Tr: 0:17:01)
i
Albert Arias Gasch
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Angel Puertas Calderón
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:17:12 (Tr: 0:17:11)
Sergio Fernández López
00:17:13 (Tr: 0:17:08)

T. real: 00:17:07

T. oficial: 00:17:08

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:16:58

Cat:M30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: club atletismo belalcázar

0:17:16
00:17:08
0:17:00
Aitor Orduña Simon
00:17:01 (Tr: 0:17:01)
i
Albert Arias Gasch
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Alvaro Blanco Vital
00:17:05 (Tr: 0:17:04)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:17:12 (Tr: 0:17:11)
Sergio Fernández López
00:17:13 (Tr: 0:17:08)
Alex Velazquez Fabregat
00:17:16 (Tr: 0:17:15)

T. real: 00:17:11

T. oficial: 00:17:12

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:17:02

Cat:M30

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:17:21
00:17:12
0:17:03
i
Albert Arias Gasch
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Alvaro Blanco Vital
00:17:05 (Tr: 0:17:04)
i
Angel Puertas Calderón
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Sergio Fernández López
00:17:13 (Tr: 0:17:08)
Alex Velazquez Fabregat
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
i
Daniel Campos Hull
00:17:19 (Tr: 0:17:16)

T. real: 00:17:08

T. oficial: 00:17:13

Inici real: 08:59:55

Hora meta: 09:17:03

Cat:M30

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: runners sant adria

0:17:23
00:17:13
0:17:02
i
Albert Arias Gasch
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Alvaro Blanco Vital
00:17:05 (Tr: 0:17:04)
i
Angel Puertas Calderón
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:17:12 (Tr: 0:17:11)
Alex Velazquez Fabregat
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
i
Daniel Campos Hull
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Alberto Melgosa Garcia
00:17:23 (Tr: 0:17:15)

T. real: 00:17:15

T. oficial: 00:17:16

Inici real: 08:59:51

Hora meta: 09:17:06

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club:

0:17:24
00:17:16
0:17:07
i
Angel Puertas Calderón
00:17:08 (Tr: 0:17:07)
Ruben Lumbreras Gimenez
00:17:12 (Tr: 0:17:11)
Sergio Fernández López
00:17:13 (Tr: 0:17:08)
i
Daniel Campos Hull
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Alberto Melgosa Garcia
00:17:23 (Tr: 0:17:15)
i
Albert Caballero Recio
00:17:24 (Tr: 0:17:23)

T. real: 00:17:16

T. oficial: 00:17:19

Inici real: 08:59:53

Hora meta: 09:17:09

Cat:M30

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club:

0:17:25
00:17:19
0:17:12
Ruben Lumbreras Gimenez
00:17:12 (Tr: 0:17:11)
Sergio Fernández López
00:17:13 (Tr: 0:17:08)
Alex Velazquez Fabregat
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
i
Alberto Melgosa Garcia
00:17:23 (Tr: 0:17:15)
i
Albert Caballero Recio
00:17:24 (Tr: 0:17:23)
Fran Cruz
00:17:25 (Tr: 0:17:25)

T. real: 00:17:15

T. oficial: 00:17:23

Inici real: 08:59:59

Hora meta: 09:17:13

Cat:M30

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: ce vila olimpica

0:17:34
00:17:23
0:17:13
Sergio Fernández López
00:17:13 (Tr: 0:17:08)
Alex Velazquez Fabregat
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
i
Daniel Campos Hull
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Albert Caballero Recio
00:17:24 (Tr: 0:17:23)
Fran Cruz
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
i
Pol Vizuete Sandoval
00:17:28 (Tr: 0:17:24)
Alberto Prados Corredor
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Enrique González Jiménez
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Oriol Gomez Pare
00:17:33 (Tr: 0:17:31)

T. real: 00:17:23

T. oficial: 00:17:24

Inici real: 08:59:52

Hora meta: 09:17:14

Cat:M30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: club atletismo la blanca

0:17:33
00:17:24
0:17:16
Alex Velazquez Fabregat
00:17:16 (Tr: 0:17:15)
i
Daniel Campos Hull
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Alberto Melgosa Garcia
00:17:23 (Tr: 0:17:15)
Fran Cruz
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
i
Pol Vizuete Sandoval
00:17:28 (Tr: 0:17:24)
Alberto Prados Corredor
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Enrique González Jiménez
00:17:32 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:17:25

T. oficial: 00:17:25

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:17:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club:

0:17:32
00:17:25
0:17:18
i
Daniel Campos Hull
00:17:19 (Tr: 0:17:16)
i
Alberto Melgosa Garcia
00:17:23 (Tr: 0:17:15)
i
Albert Caballero Recio
00:17:24 (Tr: 0:17:23)
i
Pol Vizuete Sandoval
00:17:28 (Tr: 0:17:24)
Alberto Prados Corredor
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Enrique González Jiménez
00:17:32 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:17:24

T. oficial: 00:17:28

Inici real: 08:59:55

Hora meta: 09:17:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: tri+9

0:17:33
00:17:28
0:17:22
i
Alberto Melgosa Garcia
00:17:23 (Tr: 0:17:15)
i
Albert Caballero Recio
00:17:24 (Tr: 0:17:23)
Fran Cruz
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
Alberto Prados Corredor
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Enrique González Jiménez
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Oriol Gomez Pare
00:17:33 (Tr: 0:17:31)

T. real: 00:17:31

T. oficial: 00:17:31

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:17:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: club triatlo badia del va

0:17:38
00:17:31
0:17:24
i
Albert Caballero Recio
00:17:24 (Tr: 0:17:23)
Fran Cruz
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
i
Pol Vizuete Sandoval
00:17:28 (Tr: 0:17:24)
i
Enrique González Jiménez
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Oriol Gomez Pare
00:17:33 (Tr: 0:17:31)

T. real: 00:17:32

T. oficial: 00:17:32

Inici real: 08:59:50

Hora meta: 09:17:22

Cat:M30

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club:

0:17:39
00:17:32
0:17:25
Fran Cruz
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
i
Pol Vizuete Sandoval
00:17:28 (Tr: 0:17:24)
Alberto Prados Corredor
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
Oriol Gomez Pare
00:17:33 (Tr: 0:17:31)

T. real: 00:17:31

T. oficial: 00:17:33

Inici real: 08:59:53

Hora meta: 09:17:23

Cat:M30

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:59:50

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: tri+9 el masnou

0:17:39
00:17:33
0:17:28
i
Pol Vizuete Sandoval
00:17:28 (Tr: 0:17:24)
Alberto Prados Corredor
00:17:31 (Tr: 0:17:31)
i
Enrique González Jiménez
00:17:32 (Tr: 0:17:32)