Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

8a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

5K

15 desembre 2019

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:15:21

T. oficial: 00:15:21

Inici real: 11:03:11

Hora meta: 11:18:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:05 min/km

Club: la sansi

0:17:32
00:15:21
0:13:10
Roger Manyà Valenzuela
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
Mario Suárez Bolaños
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
David Garcia Aranda
00:17:20 (Tr: 0:17:19)
Alejandro real Salanova
00:17:22 (Tr: 0:17:20)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:23 (Tr: 0:17:23)
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:16:01

T. oficial: 00:16:01

Inici real: 11:03:11

Hora meta: 11:19:12

Cat:ProM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:13 min/km

Club: rockets a.e

0:17:32
00:16:01
0:14:30
i
Edgars Sumskis
00:15:21 (Tr: 0:15:21)
Mario Suárez Bolaños
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
David Garcia Aranda
00:17:20 (Tr: 0:17:19)
Alejandro real Salanova
00:17:22 (Tr: 0:17:20)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:23 (Tr: 0:17:23)
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)

T. real: 00:16:57

T. oficial: 00:16:58

Inici real: 11:03:12

Hora meta: 11:20:09

Cat:M35

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club:

0:18:35
00:16:58
0:15:21
i
Edgars Sumskis
00:15:21 (Tr: 0:15:21)
Roger Manyà Valenzuela
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
David Garcia Aranda
00:17:20 (Tr: 0:17:19)
Alejandro real Salanova
00:17:22 (Tr: 0:17:20)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:23 (Tr: 0:17:23)
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)

T. real: 00:17:19

T. oficial: 00:17:20

Inici real: 11:03:12

Hora meta: 11:20:31

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club:

0:19:18
00:17:20
0:15:21
i
Edgars Sumskis
00:15:21 (Tr: 0:15:21)
Roger Manyà Valenzuela
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
Mario Suárez Bolaños
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
Alejandro real Salanova
00:17:22 (Tr: 0:17:20)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:23 (Tr: 0:17:23)
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)

T. real: 00:17:20

T. oficial: 00:17:22

Inici real: 11:03:13

Hora meta: 11:20:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club:

0:18:42
00:17:22
0:16:01
Roger Manyà Valenzuela
00:16:01 (Tr: 0:16:01)
Mario Suárez Bolaños
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
David Garcia Aranda
00:17:20 (Tr: 0:17:19)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:23 (Tr: 0:17:23)
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:17:23

T. oficial: 00:17:23

Inici real: 11:03:11

Hora meta: 11:20:34

Cat:M35

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: la sansi

0:18:16
00:17:23
0:16:31
Mario Suárez Bolaños
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
David Garcia Aranda
00:17:20 (Tr: 0:17:19)
Alejandro real Salanova
00:17:22 (Tr: 0:17:20)
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)

T. real: 00:17:32

T. oficial: 00:17:32

Inici real: 11:03:11

Hora meta: 11:20:43

Cat:M35

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: c a montornes

0:18:21
00:17:32
0:16:43
Mario Suárez Bolaños
00:16:58 (Tr: 0:16:57)
David Garcia Aranda
00:17:20 (Tr: 0:17:19)
Alejandro real Salanova
00:17:22 (Tr: 0:17:20)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:23 (Tr: 0:17:23)
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)

T. real: 00:18:11

T. oficial: 00:18:11

Inici real: 11:03:11

Hora meta: 11:21:22

Cat:JunM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club:

0:19:00
00:18:11
0:17:22
Alejandro real Salanova
00:17:22 (Tr: 0:17:20)
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:23 (Tr: 0:17:23)
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:14

T. oficial: 00:18:16

Inici real: 11:03:13

Hora meta: 11:21:27

Cat:JunM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: l'escola sant just

0:19:09
00:18:16
0:17:23
Miguel angel Lopez Fernandez
00:17:23 (Tr: 0:17:23)
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 11:03:11

Hora meta: 11:21:32

Cat:ProM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: rockets a.e

0:19:11
00:18:21
0:17:32
Alberto Viera Marmol
00:17:32 (Tr: 0:17:32)
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)

T. real: 00:18:19

T. oficial: 00:18:22

Inici real: 11:03:15

Hora meta: 11:21:33

Cat:M45

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: s.a.corbera

0:18:37
00:18:22
0:18:07
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)

T. real: 00:18:31

T. oficial: 00:18:34

Inici real: 11:03:15

Hora meta: 11:21:45

Cat:JunM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: s.a. corbera

0:18:52
00:18:34
0:18:16
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:34

T. oficial: 00:18:36

Inici real: 11:03:13

Hora meta: 11:21:47

Cat:M35

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: josepes team

0:19:04
00:18:36
0:18:07
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)

T. real: 00:18:35

T. oficial: 00:18:37

Inici real: 11:03:14

Hora meta: 11:21:48

Cat:M45

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: barbera runners

0:19:25
00:18:37
0:17:50
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)
i
Flanders Cleta
00:19:25 (Tr: 0:19:18)

T. real: 00:18:37

T. oficial: 00:18:38

Inici real: 11:03:12

Hora meta: 11:21:49

Cat:JunF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:11

Sexe:F

Ritme: 3:44 min/km

Club: joventut atlètica sabadel

0:19:28
00:18:38
0:17:48
Iván Escudero Sánchez
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Manuel Perez Flores
00:18:16 (Tr: 0:18:14)
Javi Bonnin
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Jose Rosa Reina
00:18:22 (Tr: 0:18:19)
i
Albert Majó I Rodrigo
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)
i
Flanders Cleta
00:19:25 (Tr: 0:19:18)
Alex Castan Bolaños
00:19:28 (Tr: 0:19:22)

T. real: 00:19:00

T. oficial: 00:19:04

Inici real: 11:03:16

Hora meta: 11:22:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: efecto dorsal

0:19:33
00:19:04
0:18:36
Jose manuel Rodriguez Petidier
00:18:36 (Tr: 0:18:34)
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
i
Flanders Cleta
00:19:25 (Tr: 0:19:18)
Alex Castan Bolaños
00:19:28 (Tr: 0:19:22)
i
Víctor Martínez Hidalgo
00:19:28 (Tr: 0:19:27)

T. real: 00:19:18

T. oficial: 00:19:25

Inici real: 11:03:18

Hora meta: 11:22:36

Cat:M35

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

0:20:12
00:19:25
0:18:37
Diego Cívico Núñez
00:18:37 (Tr: 0:18:35)
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)
Alex Castan Bolaños
00:19:28 (Tr: 0:19:22)
i
Víctor Martínez Hidalgo
00:19:28 (Tr: 0:19:27)
i
Daniel josé Ruiz Borbolla
00:19:44 (Tr: 0:19:40)
i
Aleix Diaz Bartrina
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)

T. real: 00:19:22

T. oficial: 00:19:28

Inici real: 11:03:17

Hora meta: 11:22:39

Cat:ProM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: fundacio per la fibromial

0:20:18
00:19:28
0:18:38
Marta Romance Oms
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)
i
Flanders Cleta
00:19:25 (Tr: 0:19:18)
i
Víctor Martínez Hidalgo
00:19:28 (Tr: 0:19:27)
i
Daniel josé Ruiz Borbolla
00:19:44 (Tr: 0:19:40)
i
Aleix Diaz Bartrina
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
i
Sergj Nogueira Sánchez
00:20:13 (Tr: 0:20:07)

T. real: 00:19:27

T. oficial: 00:19:28

Inici real: 11:03:13

Hora meta: 11:22:39

Cat:JunM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: club triatló prat

0:19:53
00:19:28
0:19:04
Marc Soriano Rué
00:19:04 (Tr: 0:19:00)
i
Flanders Cleta
00:19:25 (Tr: 0:19:18)
Alex Castan Bolaños
00:19:28 (Tr: 0:19:22)
i
Daniel josé Ruiz Borbolla
00:19:44 (Tr: 0:19:40)
i
Aleix Diaz Bartrina
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)

T. real: 00:19:40

T. oficial: 00:19:44

Inici real: 11:03:15

Hora meta: 11:22:55

Cat:M35

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: runners calimocho

0:20:03
00:19:44
0:19:25
i
Flanders Cleta
00:19:25 (Tr: 0:19:18)
Alex Castan Bolaños
00:19:28 (Tr: 0:19:22)
i
Víctor Martínez Hidalgo
00:19:28 (Tr: 0:19:27)
i
Aleix Diaz Bartrina
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)

T. real: 00:19:44

T. oficial: 00:19:48

Inici real: 11:03:16

Hora meta: 11:22:59

Cat:JunM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: unió colomenca d'atletism

0:20:08
00:19:48
0:19:28
Alex Castan Bolaños
00:19:28 (Tr: 0:19:22)
i
Víctor Martínez Hidalgo
00:19:28 (Tr: 0:19:27)
i
Daniel josé Ruiz Borbolla
00:19:44 (Tr: 0:19:40)
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)

T. real: 00:19:52

T. oficial: 00:19:52

Inici real: 11:03:11

Hora meta: 11:23:03

Cat:M35

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: grup atlètic tmb

0:20:15
00:19:52
0:19:28
i
Víctor Martínez Hidalgo
00:19:28 (Tr: 0:19:27)
i
Daniel josé Ruiz Borbolla
00:19:44 (Tr: 0:19:40)
i
Aleix Diaz Bartrina
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
i
Sergj Nogueira Sánchez
00:20:13 (Tr: 0:20:07)

T. real: 00:19:46

T. oficial: 00:19:52

Inici real: 11:03:18

Hora meta: 11:23:03

Cat:M45

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: fuentes de ebro / zaragoz

0:20:07
00:19:52
0:19:38
i
Daniel josé Ruiz Borbolla
00:19:44 (Tr: 0:19:40)
i
Aleix Diaz Bartrina
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)

T. real: 00:19:49

T. oficial: 00:19:53

Inici real: 11:03:15

Hora meta: 11:23:04

Cat:ProF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:03:11

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: runners calimocho

0:20:13
00:19:53
0:19:33
i
Daniel josé Ruiz Borbolla
00:19:44 (Tr: 0:19:40)
i
Aleix Diaz Bartrina
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
i
Sergj Nogueira Sánchez
00:20:13 (Tr: 0:20:07)

T. real: 00:19:53

T. oficial: 00:19:57

Inici real: 11:03:15

Hora meta: 11:23:08

Cat:ProM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club:

0:20:21
00:19:57
0:19:32
i
Daniel josé Ruiz Borbolla
00:19:44 (Tr: 0:19:40)
i
Aleix Diaz Bartrina
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
i
Sergj Nogueira Sánchez
00:20:13 (Tr: 0:20:07)
i
Andrés García Ventura
00:20:21 (Tr: 0:20:17)

T. real: 00:20:03

T. oficial: 00:20:07

Inici real: 11:03:15

Hora meta: 11:23:18

Cat:M45

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:20:24
00:20:07
0:19:49
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Sergj Nogueira Sánchez
00:20:13 (Tr: 0:20:07)
i
Andrés García Ventura
00:20:21 (Tr: 0:20:17)
i
Justo Campos Martinez
00:20:24 (Tr: 0:20:22)

T. real: 00:20:07

T. oficial: 00:20:13

Inici real: 11:03:18

Hora meta: 11:23:24

Cat:ProM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club:

0:20:36
00:20:13
0:19:50
Toni Vicente Escalona
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
Manuel Casanova Lorente
00:19:52 (Tr: 0:19:46)
Sandra Sancho Rodriguez
00:19:53 (Tr: 0:19:49)
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
i
Andrés García Ventura
00:20:21 (Tr: 0:20:17)
i
Justo Campos Martinez
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:36 (Tr: 0:20:33)

T. real: 00:20:17

T. oficial: 00:20:21

Inici real: 11:03:15

Hora meta: 11:23:32

Cat:M45

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: la sansi

0:20:46
00:20:21
0:19:57
Rubén González Martín
00:19:57 (Tr: 0:19:53)
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
i
Sergj Nogueira Sánchez
00:20:13 (Tr: 0:20:07)
i
Justo Campos Martinez
00:20:24 (Tr: 0:20:22)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:36 (Tr: 0:20:33)

T. real: 00:20:22

T. oficial: 00:20:24

Inici real: 11:03:13

Hora meta: 11:23:35

Cat:M45

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

0:20:41
00:20:24
0:20:07
i
Miguel Quijada Hinojosa
00:20:07 (Tr: 0:20:03)
i
Sergj Nogueira Sánchez
00:20:13 (Tr: 0:20:07)
i
Andrés García Ventura
00:20:21 (Tr: 0:20:17)
i
Jordi Garcia Bosch
00:20:36 (Tr: 0:20:33)

T. real: 00:20:33

T. oficial: 00:20:36

Inici real: 11:03:14

Hora meta: 11:23:47

Cat:M45

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:03:11

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club:

0:20:59
00:20:36
0:20:13
i
Sergj Nogueira Sánchez
00:20:13 (Tr: 0:20:07)
i
Andrés García Ventura
00:20:21 (Tr: 0:20:17)
i
Justo Campos Martinez
00:20:24 (Tr: 0:20:22)