Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

3a Cursa Solidària Sant Just Desvern

5K

24 setembre 2016

5K BenF BenM InfF InfM PreBen

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:16:59

T. oficial: 00:16:59

Inici real: 18:34:14

Hora meta: 18:51:13

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: corredors solidaris

0:18:31
00:16:59
0:15:27
Alfred Rodriguez
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Jose maria Matos Pardo
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
i
Xavi Martínez Giribets
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
Julio Garcia Garcia
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)

T. real: 00:17:27

T. oficial: 00:17:28

Inici real: 18:34:15

Hora meta: 18:51:42

Cat:AbsM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club:

0:18:31
00:17:28
0:16:24
Carlos Lancharro Arroyo
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
Jose maria Matos Pardo
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
i
Xavi Martínez Giribets
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
Julio Garcia Garcia
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)

T. real: 00:17:42

T. oficial: 00:17:42

Inici real: 18:34:15

Hora meta: 18:51:56

Cat:AbsM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: runners esplugues

0:18:31
00:17:42
0:16:53
Carlos Lancharro Arroyo
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
Alfred Rodriguez
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
i
Xavi Martínez Giribets
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
Julio Garcia Garcia
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)

T. real: 00:17:48

T. oficial: 00:17:48

Inici real: 18:34:15

Hora meta: 18:52:02

Cat:AbsM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

0:18:37
00:17:48
0:16:59
Carlos Lancharro Arroyo
00:16:59 (Tr: 0:16:59)
Alfred Rodriguez
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Jose maria Matos Pardo
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
Julio Garcia Garcia
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)
Daniel Vicente Martinez
00:18:32 (Tr: 0:18:31)
i
Alex Gonzalez Atxera
00:18:37 (Tr: 0:18:36)

T. real: 00:18:11

T. oficial: 00:18:11

Inici real: 18:34:14

Hora meta: 18:52:25

Cat:AbsM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club:

0:18:53
00:18:11
0:17:28
Alfred Rodriguez
00:17:28 (Tr: 0:17:27)
Jose maria Matos Pardo
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
i
Xavi Martínez Giribets
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)
Daniel Vicente Martinez
00:18:32 (Tr: 0:18:31)
i
Alex Gonzalez Atxera
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
Francisco Romero Alarcon
00:18:48 (Tr: 0:18:48)

T. real: 00:18:26

T. oficial: 00:18:26

Inici real: 18:34:15

Hora meta: 18:52:40

Cat:AbsM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club:

0:19:10
00:18:26
0:17:42
Jose maria Matos Pardo
00:17:42 (Tr: 0:17:42)
i
Xavi Martínez Giribets
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
Julio Garcia Garcia
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)
Daniel Vicente Martinez
00:18:32 (Tr: 0:18:31)
i
Alex Gonzalez Atxera
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
Francisco Romero Alarcon
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
i
Matthijs De Geus
00:19:02 (Tr: 0:19:02)

T. real: 00:18:31

T. oficial: 00:18:31

Inici real: 18:34:15

Hora meta: 18:52:45

Cat:AbsM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: globoesport brasil

0:19:15
00:18:31
0:17:48
i
Xavi Martínez Giribets
00:17:48 (Tr: 0:17:48)
Julio Garcia Garcia
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Daniel Vicente Martinez
00:18:32 (Tr: 0:18:31)
i
Alex Gonzalez Atxera
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
Francisco Romero Alarcon
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
i
Matthijs De Geus
00:19:02 (Tr: 0:19:02)

T. real: 00:18:31

T. oficial: 00:18:32

Inici real: 18:34:16

Hora meta: 18:52:46

Cat:AbsM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: corresolidaris

0:19:02
00:18:32
0:18:03
Julio Garcia Garcia
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)
i
Alex Gonzalez Atxera
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
Francisco Romero Alarcon
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
i
Matthijs De Geus
00:19:02 (Tr: 0:19:02)

T. real: 00:18:36

T. oficial: 00:18:37

Inici real: 18:34:15

Hora meta: 18:52:51

Cat:AbsM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: club atletisme sant just

0:19:20
00:18:37
0:17:54
Julio Garcia Garcia
00:18:11 (Tr: 0:18:11)
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)
Daniel Vicente Martinez
00:18:32 (Tr: 0:18:31)
Francisco Romero Alarcon
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
i
Matthijs De Geus
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
Carlos Sobrino Jimenez
00:19:20 (Tr: 0:19:20)

T. real: 00:18:48

T. oficial: 00:18:48

Inici real: 18:34:14

Hora meta: 18:53:02

Cat:AbsM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: independiente

0:19:20
00:18:48
0:18:16
i
Gerard Alba Hernandez
00:18:26 (Tr: 0:18:26)
Arnaldo Bandeira Sousa
00:18:31 (Tr: 0:18:31)
Daniel Vicente Martinez
00:18:32 (Tr: 0:18:31)
i
Alex Gonzalez Atxera
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Matthijs De Geus
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
Carlos Sobrino Jimenez
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
Javi Martinez Padilla
00:19:20 (Tr: 0:19:20)

T. real: 00:19:02

T. oficial: 00:19:02

Inici real: 18:34:15

Hora meta: 18:53:16

Cat:AbsM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club:

0:19:32
00:19:02
0:18:32
Daniel Vicente Martinez
00:18:32 (Tr: 0:18:31)
i
Alex Gonzalez Atxera
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
Francisco Romero Alarcon
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
Carlos Sobrino Jimenez
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
Javi Martinez Padilla
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
i
Julio Oteros Pérez
00:19:21 (Tr: 0:19:21)
Carlos Abella Gimenez
00:19:22 (Tr: 0:19:22)

T. real: 00:19:20

T. oficial: 00:19:20

Inici real: 18:34:14

Hora meta: 18:53:34

Cat:AbsM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: c.a. viladecans b

0:20:03
00:19:20
0:18:37
i
Alex Gonzalez Atxera
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
Francisco Romero Alarcon
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
i
Matthijs De Geus
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
Javi Martinez Padilla
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
i
Julio Oteros Pérez
00:19:21 (Tr: 0:19:21)
Carlos Abella Gimenez
00:19:22 (Tr: 0:19:22)

T. real: 00:19:20

T. oficial: 00:19:20

Inici real: 18:34:14

Hora meta: 18:53:34

Cat:AbsM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: c.a. viladecans b

0:19:52
00:19:20
0:18:48
Francisco Romero Alarcon
00:18:48 (Tr: 0:18:48)
i
Matthijs De Geus
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
Carlos Sobrino Jimenez
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
i
Julio Oteros Pérez
00:19:21 (Tr: 0:19:21)
Carlos Abella Gimenez
00:19:22 (Tr: 0:19:22)

T. real: 00:19:21

T. oficial: 00:19:21

Inici real: 18:34:14

Hora meta: 18:53:35

Cat:AbsM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: c.a. viladecans b

0:19:40
00:19:21
0:19:02
i
Matthijs De Geus
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
Carlos Sobrino Jimenez
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
Javi Martinez Padilla
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
Carlos Abella Gimenez
00:19:22 (Tr: 0:19:22)

T. real: 00:19:22

T. oficial: 00:19:22

Inici real: 18:34:14

Hora meta: 18:53:36

Cat:AbsM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:18:34:14

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: j´arribu

0:19:24
00:19:22
0:19:20
Carlos Sobrino Jimenez
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
Javi Martinez Padilla
00:19:20 (Tr: 0:19:20)
i
Julio Oteros Pérez
00:19:21 (Tr: 0:19:21)