Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Sismica Race

24k

25 febrer 2024

10k 24k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:31:00

T. oficial: 01:31:00

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:34:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: esportiu penedès

P1: 1:09:07

Hora P1 : 10:12:25

Pos P1 : 1

-

Meta: 1:31:00

Hora meta: 10:34:18

Pos meta : 1

Z

1:42:44
01:31:00
1:19:15
i
Eduard Hernandez Teixidor
01:32:19 (Tr: 1:32:19)
i
Victor Aguila Pellicer
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
i
Toni Baños Tor
01:35:07 (Tr: 1:35:07)
i
Arnau Montiel
01:37:23 (Tr: 1:37:23)
Victor Da Costa Mendoza
01:38:34 (Tr: 1:38:34)
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)

T. real: 01:32:19

T. oficial: 01:32:19

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:35:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: c.e.penedes

P1: 1:09:42

Hora P1 : 10:13:00

Pos P1 : 2

-

Meta: 1:32:19

Hora meta: 10:35:37

Pos meta : 2

Z

1:42:44
01:32:19
1:21:55
Miquel Corbera Rubio
01:31:00 (Tr: 1:31:00)
i
Victor Aguila Pellicer
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
i
Toni Baños Tor
01:35:07 (Tr: 1:35:07)
i
Arnau Montiel
01:37:23 (Tr: 1:37:23)
Victor Da Costa Mendoza
01:38:34 (Tr: 1:38:34)
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)

T. real: 01:34:05

T. oficial: 01:34:05

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:37:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: club esportiu penedès

P1: 1:11:23

Hora P1 : 10:14:41

Pos P1 : 4

-

Meta: 1:34:05

Hora meta: 10:37:23

Pos meta : 3

X 1 posició

1:42:44
01:34:05
1:25:26
Miquel Corbera Rubio
01:31:00 (Tr: 1:31:00)
i
Eduard Hernandez Teixidor
01:32:19 (Tr: 1:32:19)
i
Toni Baños Tor
01:35:07 (Tr: 1:35:07)
i
Arnau Montiel
01:37:23 (Tr: 1:37:23)
Victor Da Costa Mendoza
01:38:34 (Tr: 1:38:34)
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)

T. real: 01:35:07

T. oficial: 01:35:07

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:38:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: jab berga

P1: 1:11:22

Hora P1 : 10:14:40

Pos P1 : 3

-

Meta: 1:35:07

Hora meta: 10:38:25

Pos meta : 4

Y 1 posició

1:42:44
01:35:07
1:27:30
Miquel Corbera Rubio
01:31:00 (Tr: 1:31:00)
i
Eduard Hernandez Teixidor
01:32:19 (Tr: 1:32:19)
i
Victor Aguila Pellicer
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
i
Arnau Montiel
01:37:23 (Tr: 1:37:23)
Victor Da Costa Mendoza
01:38:34 (Tr: 1:38:34)
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)

T. real: 01:37:23

T. oficial: 01:37:23

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:40:41

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: cavic - inverse

P1: 1:14:17

Hora P1 : 10:17:35

Pos P1 : 6

-

Meta: 1:37:23

Hora meta: 10:40:41

Pos meta : 5

X 1 posició

1:42:57
01:37:23
1:31:48
i
Eduard Hernandez Teixidor
01:32:19 (Tr: 1:32:19)
i
Victor Aguila Pellicer
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
i
Toni Baños Tor
01:35:07 (Tr: 1:35:07)
Victor Da Costa Mendoza
01:38:34 (Tr: 1:38:34)
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)
Jordi Roura Capdevila
01:42:57 (Tr: 1:42:56)

T. real: 01:38:34

T. oficial: 01:38:34

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:41:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: jab berga

P1: 1:14:09

Hora P1 : 10:17:27

Pos P1 : 5

-

Meta: 1:38:34

Hora meta: 10:41:52

Pos meta : 6

Y 1 posició

1:43:12
01:38:34
1:33:56
i
Victor Aguila Pellicer
01:34:05 (Tr: 1:34:05)
i
Toni Baños Tor
01:35:07 (Tr: 1:35:07)
i
Arnau Montiel
01:37:23 (Tr: 1:37:23)
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)
Jordi Roura Capdevila
01:42:57 (Tr: 1:42:56)
i
Javi Paniello Rodríguez
01:43:12 (Tr: 1:43:12)

T. real: 01:42:44

T. oficial: 01:42:44

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:46:02

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:17 min/km

Club: iron will solideo

P1: 1:17:34

Hora P1 : 10:20:52

Pos P1 : 7

-

Meta: 1:42:44

Hora meta: 10:46:02

Pos meta : 7

Z

1:50:21
01:42:44
1:35:07
i
Toni Baños Tor
01:35:07 (Tr: 1:35:07)
i
Arnau Montiel
01:37:23 (Tr: 1:37:23)
Victor Da Costa Mendoza
01:38:34 (Tr: 1:38:34)
Jordi Roura Capdevila
01:42:57 (Tr: 1:42:56)
i
Javi Paniello Rodríguez
01:43:12 (Tr: 1:43:12)
i
Jesus Alvarrz Morales
01:45:02 (Tr: 1:45:02)
Joel Vila Farre
01:45:54 (Tr: 1:45:54)
Miguel ángel González Cano
01:45:56 (Tr: 1:45:55)
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)
i
Nuria Gil Clapera
01:47:53 (Tr: 1:47:53)
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)

T. real: 01:42:56

T. oficial: 01:42:57

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:46:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: club natació olot

P1: 1:18:44

Hora P1 : 10:22:03

Pos P1 : 9

-

Meta: 1:42:56

Hora meta: 10:46:15

Pos meta : 8

X 1 posició

1:48:31
01:42:57
1:37:23
i
Arnau Montiel
01:37:23 (Tr: 1:37:23)
Victor Da Costa Mendoza
01:38:34 (Tr: 1:38:34)
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)
i
Javi Paniello Rodríguez
01:43:12 (Tr: 1:43:12)
i
Jesus Alvarrz Morales
01:45:02 (Tr: 1:45:02)
Joel Vila Farre
01:45:54 (Tr: 1:45:54)
Miguel ángel González Cano
01:45:56 (Tr: 1:45:55)
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)
i
Nuria Gil Clapera
01:47:53 (Tr: 1:47:53)
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)

T. real: 01:43:12

T. oficial: 01:43:12

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:46:30

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: club atletismo olesa

P1: 1:18:34

Hora P1 : 10:21:52

Pos P1 : 8

-

Meta: 1:43:12

Hora meta: 10:46:30

Pos meta : 9

Y 1 posició

1:47:50
01:43:12
1:38:34
Victor Da Costa Mendoza
01:38:34 (Tr: 1:38:34)
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)
Jordi Roura Capdevila
01:42:57 (Tr: 1:42:56)
i
Jesus Alvarrz Morales
01:45:02 (Tr: 1:45:02)
Joel Vila Farre
01:45:54 (Tr: 1:45:54)
Miguel ángel González Cano
01:45:56 (Tr: 1:45:55)
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)

T. real: 01:45:02

T. oficial: 01:45:02

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:48:20

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: jab berga

P1: 1:20:13

Hora P1 : 10:23:32

Pos P1 : 11

-

Meta: 1:45:02

Hora meta: 10:48:20

Pos meta : 10

X 1 posició

1:47:30
01:45:02
1:42:35
i
Adrián Martin Cruzado
01:42:44 (Tr: 1:42:44)
Jordi Roura Capdevila
01:42:57 (Tr: 1:42:56)
i
Javi Paniello Rodríguez
01:43:12 (Tr: 1:43:12)
Joel Vila Farre
01:45:54 (Tr: 1:45:54)
Miguel ángel González Cano
01:45:56 (Tr: 1:45:55)
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)

T. real: 01:45:54

T. oficial: 01:45:54

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:49:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: club natació olot

P1: 1:20:31

Hora P1 : 10:23:49

Pos P1 : 12

-

Meta: 1:45:54

Hora meta: 10:49:12

Pos meta : 11

X 1 posició

1:48:51
01:45:54
1:42:57
Jordi Roura Capdevila
01:42:57 (Tr: 1:42:56)
i
Javi Paniello Rodríguez
01:43:12 (Tr: 1:43:12)
i
Jesus Alvarrz Morales
01:45:02 (Tr: 1:45:02)
Miguel ángel González Cano
01:45:56 (Tr: 1:45:55)
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)
i
Nuria Gil Clapera
01:47:53 (Tr: 1:47:53)
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)

T. real: 01:45:55

T. oficial: 01:45:56

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:49:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: david lloyd gavà mar

P1: 1:20:38

Hora P1 : 10:23:57

Pos P1 : 13

-

Meta: 1:45:55

Hora meta: 10:49:14

Pos meta : 12

X 1 posició

1:48:41
01:45:56
1:43:12
i
Javi Paniello Rodríguez
01:43:12 (Tr: 1:43:12)
i
Jesus Alvarrz Morales
01:45:02 (Tr: 1:45:02)
Joel Vila Farre
01:45:54 (Tr: 1:45:54)
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)
i
Nuria Gil Clapera
01:47:53 (Tr: 1:47:53)
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)

T. real: 01:47:29

T. oficial: 01:47:30

Inici real: 09:03:20

Hora meta: 10:50:48

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: avinent manresa

P1: 1:21:08

Hora P1 : 10:24:27

Pos P1 : 14

-

Meta: 1:47:29

Hora meta: 10:50:48

Pos meta : 13

X 1 posició

1:50:05
01:47:30
1:44:55
i
Jesus Alvarrz Morales
01:45:02 (Tr: 1:45:02)
Joel Vila Farre
01:45:54 (Tr: 1:45:54)
Miguel ángel González Cano
01:45:56 (Tr: 1:45:55)
i
Nuria Gil Clapera
01:47:53 (Tr: 1:47:53)
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)

T. real: 01:47:53

T. oficial: 01:47:53

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:51:11

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:03:18

Sexe:F

Ritme: 4:30 min/km

Club:

P1: 1:21:32

Hora P1 : 10:24:50

Pos P1 : 15

-

Meta: 1:47:53

Hora meta: 10:51:11

Pos meta : 14

X 1 posició

1:51:15
01:47:53
1:44:32
i
Jesus Alvarrz Morales
01:45:02 (Tr: 1:45:02)
Joel Vila Farre
01:45:54 (Tr: 1:45:54)
Miguel ángel González Cano
01:45:56 (Tr: 1:45:55)
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
Petr Groh
01:51:15 (Tr: 1:51:14)

T. real: 01:48:03

T. oficial: 01:48:03

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:51:21

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:03:18

Sexe:F

Ritme: 4:31 min/km

Club: jab berga

P1: 1:21:47

Hora P1 : 10:25:05

Pos P1 : 16

-

Meta: 1:48:03

Hora meta: 10:51:21

Pos meta : 15

X 1 posició

1:51:16
01:48:03
1:44:50
i
Jesus Alvarrz Morales
01:45:02 (Tr: 1:45:02)
Joel Vila Farre
01:45:54 (Tr: 1:45:54)
Miguel ángel González Cano
01:45:56 (Tr: 1:45:55)
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)
i
Nuria Gil Clapera
01:47:53 (Tr: 1:47:53)
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
Petr Groh
01:51:15 (Tr: 1:51:14)
i
Marc Priego Campos
01:51:16 (Tr: 1:51:15)

T. real: 01:50:05

T. oficial: 01:50:05

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:53:23

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: trail running girona

P1: 1:23:37

Hora P1 : 10:26:55

Pos P1 : 17

-

Meta: 1:50:05

Hora meta: 10:53:23

Pos meta : 16

X 1 posició

1:52:39
01:50:05
1:47:30
i
Jordi Cunill Serra
01:47:30 (Tr: 1:47:29)
i
Nuria Gil Clapera
01:47:53 (Tr: 1:47:53)
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)
Petr Groh
01:51:15 (Tr: 1:51:14)
i
Marc Priego Campos
01:51:16 (Tr: 1:51:15)
i
Celia Balcells Serra
01:51:53 (Tr: 1:51:53)
Xavier Sebastià Miguel
01:52:28 (Tr: 1:52:27)

T. real: 01:51:14

T. oficial: 01:51:15

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:54:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: ce santvi

P1: 1:24:17

Hora P1 : 10:27:35

Pos P1 : 18

-

Meta: 1:51:14

Hora meta: 10:54:33

Pos meta : 17

X 1 posició

1:54:36
01:51:15
1:47:53
i
Nuria Gil Clapera
01:47:53 (Tr: 1:47:53)
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
i
Marc Priego Campos
01:51:16 (Tr: 1:51:15)
i
Celia Balcells Serra
01:51:53 (Tr: 1:51:53)
Xavier Sebastià Miguel
01:52:28 (Tr: 1:52:27)
i
Joan Galimany Tubella
01:52:55 (Tr: 1:52:54)
i
Ahlam Ellakdi
01:53:00 (Tr: 1:53:00)

T. real: 01:51:15

T. oficial: 01:51:16

Inici real: 09:03:20

Hora meta: 10:54:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: mogoda trail

P1: 1:25:13

Hora P1 : 10:28:33

Pos P1 : 19

-

Meta: 1:51:15

Hora meta: 10:54:34

Pos meta : 18

X 1 posició

1:54:29
01:51:16
1:48:03
i
Natalia González Barrachina
01:48:03 (Tr: 1:48:03)
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
Petr Groh
01:51:15 (Tr: 1:51:14)
i
Celia Balcells Serra
01:51:53 (Tr: 1:51:53)
Xavier Sebastià Miguel
01:52:28 (Tr: 1:52:27)
i
Joan Galimany Tubella
01:52:55 (Tr: 1:52:54)
i
Ahlam Ellakdi
01:53:00 (Tr: 1:53:00)

T. real: 01:51:53

T. oficial: 01:51:53

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:55:11

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:03:18

Sexe:F

Ritme: 4:40 min/km

Club: panadés

P1: 1:25:39

Hora P1 : 10:28:57

Pos P1 : 20

-

Meta: 1:51:53

Hora meta: 10:55:11

Pos meta : 19

X 1 posició

1:53:41
01:51:53
1:50:05
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
Petr Groh
01:51:15 (Tr: 1:51:14)
i
Marc Priego Campos
01:51:16 (Tr: 1:51:15)
Xavier Sebastià Miguel
01:52:28 (Tr: 1:52:27)
i
Joan Galimany Tubella
01:52:55 (Tr: 1:52:54)
i
Ahlam Ellakdi
01:53:00 (Tr: 1:53:00)

T. real: 01:52:27

T. oficial: 01:52:28

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 10:55:46

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club: ironwill solideo

P1: 1:18:45

Hora P1 : 10:22:03

Pos P1 : 10

-

Meta: 1:52:27

Hora meta: 10:55:46

Pos meta : 20

Y 10 posicions

1:55:41
01:52:28
1:49:14
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
Petr Groh
01:51:15 (Tr: 1:51:14)
i
Marc Priego Campos
01:51:16 (Tr: 1:51:15)
i
Celia Balcells Serra
01:51:53 (Tr: 1:51:53)
i
Joan Galimany Tubella
01:52:55 (Tr: 1:52:54)
i
Ahlam Ellakdi
01:53:00 (Tr: 1:53:00)
i
Alejandro San Roman
01:55:41 (Tr: 1:55:40)

T. real: 01:52:54

T. oficial: 01:52:55

Inici real: 09:03:20

Hora meta: 10:56:13

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: club atletisme vilafranca

P1: 1:25:44

Hora P1 : 10:29:03

Pos P1 : 21

-

Meta: 1:52:54

Hora meta: 10:56:13

Pos meta : 21

Z

1:56:24
01:52:55
1:49:26
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
Petr Groh
01:51:15 (Tr: 1:51:14)
i
Marc Priego Campos
01:51:16 (Tr: 1:51:15)
i
Celia Balcells Serra
01:51:53 (Tr: 1:51:53)
Xavier Sebastià Miguel
01:52:28 (Tr: 1:52:27)
i
Ahlam Ellakdi
01:53:00 (Tr: 1:53:00)
i
Alejandro San Roman
01:55:41 (Tr: 1:55:40)
i
Arnau Montaner Marin
01:56:24 (Tr: 1:56:24)

T. real: 01:53:00

T. oficial: 01:53:00

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:56:18

Cat:SenF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:03:18

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: unio athletic a terrassa

P1: 1:26:08

Hora P1 : 10:29:26

Pos P1 : 22

-

Meta: 1:53:00

Hora meta: 10:56:18

Pos meta : 22

Z

1:56:49
01:53:00
1:49:11
i
Josep maria Centenera
01:50:05 (Tr: 1:50:05)
Petr Groh
01:51:15 (Tr: 1:51:14)
i
Marc Priego Campos
01:51:16 (Tr: 1:51:15)
i
Celia Balcells Serra
01:51:53 (Tr: 1:51:53)
Xavier Sebastià Miguel
01:52:28 (Tr: 1:52:27)
i
Joan Galimany Tubella
01:52:55 (Tr: 1:52:54)
i
Alejandro San Roman
01:55:41 (Tr: 1:55:40)
i
Arnau Montaner Marin
01:56:24 (Tr: 1:56:24)
Alex Castan Bolaños
01:56:49 (Tr: 1:56:47)

T. real: 01:55:40

T. oficial: 01:55:41

Inici real: 09:03:20

Hora meta: 10:58:59

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club: no

P1: 1:27:15

Hora P1 : 10:30:34

Pos P1 : 24

-

Meta: 1:55:40

Hora meta: 10:58:59

Pos meta : 23

X 1 posició

1:58:54
01:55:41
1:52:28
Xavier Sebastià Miguel
01:52:28 (Tr: 1:52:27)
i
Joan Galimany Tubella
01:52:55 (Tr: 1:52:54)
i
Ahlam Ellakdi
01:53:00 (Tr: 1:53:00)
i
Arnau Montaner Marin
01:56:24 (Tr: 1:56:24)
Alex Castan Bolaños
01:56:49 (Tr: 1:56:47)
Oscar Toledo Perez
01:56:53 (Tr: 1:56:50)
i
Carla Ràfols
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
Oscar Cabeza Torralbo
01:57:43 (Tr: 1:57:42)
Marc Ferrés Conejero
01:57:47 (Tr: 1:57:46)
i
Albert Plans Feixas
01:58:19 (Tr: 1:58:17)

T. real: 01:56:24

T. oficial: 01:56:24

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 10:59:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: esportiu penedès

P1: 1:30:15

Hora P1 : 10:33:33

Pos P1 : 32

-

Meta: 1:56:24

Hora meta: 10:59:42

Pos meta : 24

X 8 posicions

1:59:54
01:56:24
1:52:55
i
Joan Galimany Tubella
01:52:55 (Tr: 1:52:54)
i
Ahlam Ellakdi
01:53:00 (Tr: 1:53:00)
i
Alejandro San Roman
01:55:41 (Tr: 1:55:40)
Alex Castan Bolaños
01:56:49 (Tr: 1:56:47)
Oscar Toledo Perez
01:56:53 (Tr: 1:56:50)
i
Carla Ràfols
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
Oscar Cabeza Torralbo
01:57:43 (Tr: 1:57:42)
Marc Ferrés Conejero
01:57:47 (Tr: 1:57:46)
i
Albert Plans Feixas
01:58:19 (Tr: 1:58:17)

T. real: 01:56:47

T. oficial: 01:56:49

Inici real: 09:03:21

Hora meta: 11:00:07

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club:

P1: 1:27:50

Hora P1 : 10:31:10

Pos P1 : 25

-

Meta: 1:56:47

Hora meta: 11:00:07

Pos meta : 25

Z

2:00:38
01:56:49
1:53:00
i
Ahlam Ellakdi
01:53:00 (Tr: 1:53:00)
i
Alejandro San Roman
01:55:41 (Tr: 1:55:40)
i
Arnau Montaner Marin
01:56:24 (Tr: 1:56:24)
Oscar Toledo Perez
01:56:53 (Tr: 1:56:50)
i
Carla Ràfols
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
Oscar Cabeza Torralbo
01:57:43 (Tr: 1:57:42)
Marc Ferrés Conejero
01:57:47 (Tr: 1:57:46)
i
Albert Plans Feixas
01:58:19 (Tr: 1:58:17)

T. real: 01:56:50

T. oficial: 01:56:53

Inici real: 09:03:22

Hora meta: 11:00:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: casab/ green power sports team

P1: 1:28:47

Hora P1 : 10:32:09

Pos P1 : 28

-

Meta: 1:56:50

Hora meta: 11:00:11

Pos meta : 26

X 2 posicions

1:58:06
01:56:53
1:55:41
i
Alejandro San Roman
01:55:41 (Tr: 1:55:40)
i
Arnau Montaner Marin
01:56:24 (Tr: 1:56:24)
Alex Castan Bolaños
01:56:49 (Tr: 1:56:47)
i
Carla Ràfols
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
Oscar Cabeza Torralbo
01:57:43 (Tr: 1:57:42)
Marc Ferrés Conejero
01:57:47 (Tr: 1:57:46)

T. real: 01:57:01

T. oficial: 01:57:01

Inici real: 09:03:18

Hora meta: 11:00:19

Cat:SenF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:03:18

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club: club muntanyenc sant cugat

P1: 1:28:37

Hora P1 : 10:31:55

Pos P1 : 26

-

Meta: 1:57:01

Hora meta: 11:00:19

Pos meta : 27

Y 1 posició

1:58:19
01:57:01
1:55:43
i
Arnau Montaner Marin
01:56:24 (Tr: 1:56:24)
Alex Castan Bolaños
01:56:49 (Tr: 1:56:47)
Oscar Toledo Perez
01:56:53 (Tr: 1:56:50)
Oscar Cabeza Torralbo
01:57:43 (Tr: 1:57:42)
Marc Ferrés Conejero
01:57:47 (Tr: 1:57:46)
i
Albert Plans Feixas
01:58:19 (Tr: 1:58:17)

T. real: 01:57:42

T. oficial: 01:57:43

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 11:01:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: jab berga

P1: 1:29:46

Hora P1 : 10:33:05

Pos P1 : 31

-

Meta: 1:57:42

Hora meta: 11:01:01

Pos meta : 28

X 3 posicions

1:58:37
01:57:43
1:56:49
Alex Castan Bolaños
01:56:49 (Tr: 1:56:47)
Oscar Toledo Perez
01:56:53 (Tr: 1:56:50)
i
Carla Ràfols
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
Marc Ferrés Conejero
01:57:47 (Tr: 1:57:46)
i
Albert Plans Feixas
01:58:19 (Tr: 1:58:17)

T. real: 01:57:46

T. oficial: 01:57:47

Inici real: 09:03:19

Hora meta: 11:01:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: agrupació atlètica de catalunya

P1: 1:29:15

Hora P1 : 10:32:34

Pos P1 : 30

-

Meta: 1:57:46

Hora meta: 11:01:05

Pos meta : 29

X 1 posició

1:58:41
01:57:47
1:56:53
Oscar Toledo Perez
01:56:53 (Tr: 1:56:50)
i
Carla Ràfols
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
Oscar Cabeza Torralbo
01:57:43 (Tr: 1:57:42)
i
Albert Plans Feixas
01:58:19 (Tr: 1:58:17)

T. real: 01:58:17

T. oficial: 01:58:19

Inici real: 09:03:20

Hora meta: 11:01:37

Cat:SenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:03:18

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: club atletisme olesa

P1: 1:30:53

Hora P1 : 10:34:13

Pos P1 : 35

-

Meta: 1:58:17

Hora meta: 11:01:37

Pos meta : 30

X 5 posicions

1:59:37
01:58:19
1:57:01
i
Carla Ràfols
01:57:01 (Tr: 1:57:01)
Oscar Cabeza Torralbo
01:57:43 (Tr: 1:57:42)
Marc Ferrés Conejero
01:57:47 (Tr: 1:57:46)