Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

7a Sailfish SwimSilvestre 2018

1500 m.

30 desembre 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:18:15

T. oficial: 00:18:15

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:17:56

Cat:U19M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 72.95 segons/100Metres

Club: club natació sant andreu

0:20:21
00:18:15
0:16:08
Mario Guillen Martinez
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Marc Ferri Martinez
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Sergi Garcia Viñals
00:19:50 (Tr: 0:19:50)
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:18:35

T. oficial: 00:18:35

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:18:16

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 74.32 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:20:21
00:18:35
0:16:49
i
Victor Burgos
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Marc Ferri Martinez
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Sergi Garcia Viñals
00:19:50 (Tr: 0:19:50)
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:18:41

T. oficial: 00:18:41

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:18:22

Cat:U19M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 74.7 segons/100Metres

Club: sant boi

0:20:21
00:18:41
0:17:01
i
Victor Burgos
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Mario Guillen Martinez
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Sergi Garcia Viñals
00:19:50 (Tr: 0:19:50)
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:18:42

T. oficial: 00:18:42

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:18:23

Cat:U19M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 74.75 segons/100Metres

Club: cn piera

0:20:21
00:18:42
0:17:02
i
Victor Burgos
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Mario Guillen Martinez
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Marc Ferri Martinez
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
i
Sergi Garcia Viñals
00:19:50 (Tr: 0:19:50)
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:19:50

T. oficial: 00:19:50

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:19:31

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 79.31 segons/100Metres

Club: masters cabrera de mar

0:21:05
00:19:50
0:18:35
Mario Guillen Martinez
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Marc Ferri Martinez
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Anna Ros Bosh
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
Raul Tortajada Obradó
00:20:55 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:20:21

T. oficial: 00:20:21

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:02

Cat:U19F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:41

Sexe:F

Ritme: 81.35 segons/100Metres

Club: club natacio sant andreu

0:22:00
00:20:21
0:18:41
Marc Ferri Martinez
00:18:41 (Tr: 0:18:41)
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Sergi Garcia Viñals
00:19:50 (Tr: 0:19:50)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Anna Ros Bosh
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
Raul Tortajada Obradó
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
i
Roman Benet Villacampa
00:21:09 (Tr: 0:21:09)

T. real: 00:20:21

T. oficial: 00:20:21

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:02

Cat:U19M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 81.39 segons/100Metres

Club: cn piera

0:22:01
00:20:21
0:18:42
José manuel Fernandez Lluesma
00:18:42 (Tr: 0:18:42)
i
Sergi Garcia Viñals
00:19:50 (Tr: 0:19:50)
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Anna Ros Bosh
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
Raul Tortajada Obradó
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
i
Roman Benet Villacampa
00:21:09 (Tr: 0:21:09)

T. real: 00:20:22

T. oficial: 00:20:22

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:03

Cat:U19F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:41

Sexe:F

Ritme: 81.42 segons/100Metres

Club: club natacio sant andreu

0:20:53
00:20:22
0:19:50
i
Sergi Garcia Viñals
00:19:50 (Tr: 0:19:50)
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Anna Ros Bosh
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)

T. real: 00:20:22

T. oficial: 00:20:22

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:03

Cat:F30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:59:41

Sexe:F

Ritme: 81.46 segons/100Metres

Club:

0:20:36
00:20:22
0:20:09
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)

T. real: 00:20:29

T. oficial: 00:20:29

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:10

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 81.88 segons/100Metres

Club: club triatlón triactiva

0:20:48
00:20:29
0:20:09
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Anna Ros Bosh
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)

T. real: 00:20:35

T. oficial: 00:20:35

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:16

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 82.3 segons/100Metres

Club:

0:20:55
00:20:35
0:20:15
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Anna Ros Bosh
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
Raul Tortajada Obradó
00:20:55 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:20:36

T. oficial: 00:20:36

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:17

Cat:U19F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:41

Sexe:F

Ritme: 82.36 segons/100Metres

Club: club natacio martorell

0:21:09
00:20:36
0:20:03
i
Caterina Pons Tortosa
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Vila Benjumea
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Aitana Roldan Gimenez
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Anna Ros Bosh
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
Raul Tortajada Obradó
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
i
Roman Benet Villacampa
00:21:09 (Tr: 0:21:09)

T. real: 00:20:48

T. oficial: 00:20:48

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:29

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 83.17 segons/100Metres

Club: club natació piera

0:21:09
00:20:48
0:20:27
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
Raul Tortajada Obradó
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
i
Roman Benet Villacampa
00:21:09 (Tr: 0:21:09)

T. real: 00:20:55

T. oficial: 00:20:55

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:36

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 83.62 segons/100Metres

Club: swimming project

0:21:14
00:20:55
0:20:35
i
Daniel Castellano Milan
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Roman Benet Villacampa
00:21:09 (Tr: 0:21:09)

T. real: 00:21:09

T. oficial: 00:21:09

Inici real: 09:59:41

Hora meta: 10:20:50

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:59:41

Sexe:M

Ritme: 84.56 segons/100Metres

Club:

0:21:42
00:21:09
0:20:36
i
Lucía Gómez Rivera
00:20:36 (Tr: 0:20:36)
David Jiménez Esteve
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
Raul Tortajada Obradó
00:20:55 (Tr: 0:20:55)