Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

10ena SwimSilvestre 2021

1500 m.

19 desembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:17:56

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:16:19

Cat:U19F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:58:23

Sexe:F

Ritme: 71.71 segons/100Metres

Club: federacio andorrana de na

0:18:33
00:17:56
0:17:19
Mario Guillen Martinez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)
Carlos Mejia Gallego
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Benet Pons Rodríguez
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Félix Parrilla Morles
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:00

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:16:23

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 71.95 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:18:33
00:18:00
0:17:26
i
Alexandra Mejia Gallego
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Carlos Mejia Gallego
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Benet Pons Rodríguez
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Félix Parrilla Morles
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:21

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:16:44

Cat:U19M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 73.39 segons/100Metres

Club: federacio andorrana de na

0:18:47
00:18:21
0:17:56
i
Alexandra Mejia Gallego
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Mario Guillen Martinez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)
i
Benet Pons Rodríguez
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Félix Parrilla Morles
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
i
Sergi Garcia Viñals
00:18:34 (Tr: 0:18:34)

T. real: 00:18:22

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:16:45

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 73.41 segons/100Metres

Club: cem les franqueses

0:18:47
00:18:22
0:17:56
i
Alexandra Mejia Gallego
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Mario Guillen Martinez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)
Carlos Mejia Gallego
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Félix Parrilla Morles
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
i
Sergi Garcia Viñals
00:18:34 (Tr: 0:18:34)

T. real: 00:18:22

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:16:45

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 73.46 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

0:18:45
00:18:22
0:18:00
Mario Guillen Martinez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)
Carlos Mejia Gallego
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Benet Pons Rodríguez
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
i
Sergi Garcia Viñals
00:18:34 (Tr: 0:18:34)

T. real: 00:18:27

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:16:50

Cat:U19F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:58:23

Sexe:F

Ritme: 73.74 segons/100Metres

Club: cn mataro

0:19:19
00:18:27
0:17:34
i
Alexandra Mejia Gallego
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Mario Guillen Martinez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)
Carlos Mejia Gallego
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Benet Pons Rodríguez
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Félix Parrilla Morles
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
i
Sergi Garcia Viñals
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Carles Riverola Frediani
00:19:19 (Tr: 0:19:19)

T. real: 00:18:33

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:16:56

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 74.17 segons/100Metres

Club:

0:19:28
00:18:33
0:17:38
i
Alexandra Mejia Gallego
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Mario Guillen Martinez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)
Carlos Mejia Gallego
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Benet Pons Rodríguez
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Félix Parrilla Morles
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Sergi Garcia Viñals
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Carles Riverola Frediani
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Raul Tortajada Obradó
00:19:28 (Tr: 0:19:28)

T. real: 00:18:34

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:16:57

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 74.24 segons/100Metres

Club: swimfaster salt

0:19:44
00:18:34
0:17:24
i
Alexandra Mejia Gallego
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Mario Guillen Martinez
00:18:00 (Tr: 0:18:00)
Carlos Mejia Gallego
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Benet Pons Rodríguez
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
Félix Parrilla Morles
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Jana Del Rio Santamaria
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
i
Carles Riverola Frediani
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Raul Tortajada Obradó
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Joaquim Lloberas Valls
00:19:44 (Tr: 0:19:44)

T. real: 00:19:19

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:17:42

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 77.23 segons/100Metres

Club:

0:20:11
00:19:19
0:18:27
i
Jana Del Rio Santamaria
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
i
Sergi Garcia Viñals
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
Raul Tortajada Obradó
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Joaquim Lloberas Valls
00:19:44 (Tr: 0:19:44)
i
Raul Pérez Rodríguez
00:19:54 (Tr: 0:19:54)

T. real: 00:19:28

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:17:51

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 77.84 segons/100Metres

Club: swimmingproject

0:20:23
00:19:28
0:18:33
i
Dani Morales
00:18:33 (Tr: 0:18:33)
i
Sergi Garcia Viñals
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Carles Riverola Frediani
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
i
Joaquim Lloberas Valls
00:19:44 (Tr: 0:19:44)
i
Raul Pérez Rodríguez
00:19:54 (Tr: 0:19:54)
i
Alba Roldán Gómez
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Oriol Bosch Riba
00:20:21 (Tr: 0:20:21)

T. real: 00:19:44

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:18:07

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 78.9 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:20:54
00:19:44
0:18:34
i
Sergi Garcia Viñals
00:18:34 (Tr: 0:18:34)
i
Carles Riverola Frediani
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Raul Tortajada Obradó
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Raul Pérez Rodríguez
00:19:54 (Tr: 0:19:54)
i
Alba Roldán Gómez
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Oriol Bosch Riba
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:28 (Tr: 0:20:28)

T. real: 00:19:54

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:18:17

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 79.6 segons/100Metres

Club:

0:20:30
00:19:54
0:19:19
i
Carles Riverola Frediani
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Raul Tortajada Obradó
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Joaquim Lloberas Valls
00:19:44 (Tr: 0:19:44)
i
Alba Roldán Gómez
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Oriol Bosch Riba
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:28 (Tr: 0:20:28)

T. real: 00:20:15

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:18:38

Cat:F30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:58:23

Sexe:F

Ritme: 80.98 segons/100Metres

Club: jerez natación master

0:21:07
00:20:15
0:19:24
Raul Tortajada Obradó
00:19:28 (Tr: 0:19:28)
i
Joaquim Lloberas Valls
00:19:44 (Tr: 0:19:44)
i
Raul Pérez Rodríguez
00:19:54 (Tr: 0:19:54)
i
Oriol Bosch Riba
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Alex Gonzalez Casas
00:21:07 (Tr: 0:21:07)

T. real: 00:20:21

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:18:44

Cat:U19M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 81.34 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:21:07
00:20:21
0:19:34
i
Joaquim Lloberas Valls
00:19:44 (Tr: 0:19:44)
i
Raul Pérez Rodríguez
00:19:54 (Tr: 0:19:54)
i
Alba Roldán Gómez
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Alex Gonzalez Casas
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Julio cesar Cervantes Blásquez
00:21:07 (Tr: 0:21:07)

T. real: 00:20:28

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:18:51

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 81.83 segons/100Metres

Club: triactiva

0:21:27
00:20:28
0:19:29
i
Joaquim Lloberas Valls
00:19:44 (Tr: 0:19:44)
i
Raul Pérez Rodríguez
00:19:54 (Tr: 0:19:54)
i
Alba Roldán Gómez
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Oriol Bosch Riba
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
Alex Gonzalez Casas
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Julio cesar Cervantes Blásquez
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Guillem Castelló
00:21:27 (Tr: 0:21:27)

T. real: 00:21:07

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:19:30

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 84.4 segons/100Metres

Club: club natació premià

0:21:58
00:21:07
0:20:15
i
Alba Roldán Gómez
00:20:15 (Tr: 0:20:15)
i
Oriol Bosch Riba
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
i
Julio cesar Cervantes Blásquez
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Guillem Castelló
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:21:32 (Tr: 0:21:32)
Ernest Lara Sanchez
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
Josep Andreba Angel
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:07

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:19:30

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 84.42 segons/100Metres

Club:

0:21:53
00:21:07
0:20:21
i
Oriol Bosch Riba
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Alex Gonzalez Casas
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Guillem Castelló
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:21:32 (Tr: 0:21:32)
Ernest Lara Sanchez
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
Josep Andreba Angel
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:27

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:19:50

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 85.78 segons/100Metres

Club:

0:22:26
00:21:27
0:20:28
i
Sergio Rodríguez Camacho
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Alex Gonzalez Casas
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Julio cesar Cervantes Blásquez
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:21:32 (Tr: 0:21:32)
Ernest Lara Sanchez
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
Josep Andreba Angel
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Cristóbal Cara
00:21:59 (Tr: 0:21:59)
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)
Rubén Vàzquez Rodríguez
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Jorge Arellano
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Josep Escudé Marsà
00:22:17 (Tr: 0:22:17)
i
Laia Díez Gómez
00:22:18 (Tr: 0:22:18)

T. real: 00:21:32

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:19:55

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 86.09 segons/100Metres

Club: premià swimmers

0:21:57
00:21:32
0:21:07
Alex Gonzalez Casas
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Julio cesar Cervantes Blásquez
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Guillem Castelló
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
Ernest Lara Sanchez
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
Josep Andreba Angel
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:42

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:05

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 86.78 segons/100Metres

Club: triactiva

0:22:18
00:21:42
0:21:07
i
Julio cesar Cervantes Blásquez
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Guillem Castelló
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:21:32 (Tr: 0:21:32)
Josep Andreba Angel
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Cristóbal Cara
00:21:59 (Tr: 0:21:59)
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)
Rubén Vàzquez Rodríguez
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Jorge Arellano
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Josep Escudé Marsà
00:22:17 (Tr: 0:22:17)

T. real: 00:21:48

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:11

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 87.19 segons/100Metres

Club:

0:22:09
00:21:48
0:21:27
i
Guillem Castelló
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Pablo Amaya Aguilar
00:21:32 (Tr: 0:21:32)
Ernest Lara Sanchez
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Cristóbal Cara
00:21:59 (Tr: 0:21:59)
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:50

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:13

Cat:AbsM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 87.3 segons/100Metres

Club: club triatló parets

0:22:08
00:21:50
0:21:32
i
Pablo Amaya Aguilar
00:21:32 (Tr: 0:21:32)
Ernest Lara Sanchez
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
Josep Andreba Angel
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Cristóbal Cara
00:21:59 (Tr: 0:21:59)
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:51

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:14

Cat:AbsM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 87.36 segons/100Metres

Club:

0:22:07
00:21:51
0:21:35
Ernest Lara Sanchez
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
Josep Andreba Angel
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Cristóbal Cara
00:21:59 (Tr: 0:21:59)
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)

T. real: 00:21:59

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:22

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 87.89 segons/100Metres

Club: swimming project

0:22:16
00:21:59
0:21:42
Ernest Lara Sanchez
00:21:42 (Tr: 0:21:42)
Josep Andreba Angel
00:21:48 (Tr: 0:21:48)
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)
Rubén Vàzquez Rodríguez
00:22:16 (Tr: 0:22:16)

T. real: 00:22:04

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:27

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 88.21 segons/100Metres

Club:

0:22:17
00:22:04
0:21:50
i
Edgar Ochoa Gil
00:21:50 (Tr: 0:21:50)
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Cristóbal Cara
00:21:59 (Tr: 0:21:59)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)
Rubén Vàzquez Rodríguez
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Jorge Arellano
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Josep Escudé Marsà
00:22:17 (Tr: 0:22:17)

T. real: 00:22:07

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:30

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 88.44 segons/100Metres

Club:

0:22:23
00:22:07
0:21:51
i
Victor Cadenas Soto
00:21:51 (Tr: 0:21:51)
i
Cristóbal Cara
00:21:59 (Tr: 0:21:59)
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
Rubén Vàzquez Rodríguez
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Jorge Arellano
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Josep Escudé Marsà
00:22:17 (Tr: 0:22:17)
i
Laia Díez Gómez
00:22:18 (Tr: 0:22:18)

T. real: 00:22:16

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:39

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 89.02 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

0:22:33
00:22:16
0:21:59
i
Cristóbal Cara
00:21:59 (Tr: 0:21:59)
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)
i
Jorge Arellano
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Josep Escudé Marsà
00:22:17 (Tr: 0:22:17)
i
Laia Díez Gómez
00:22:18 (Tr: 0:22:18)

T. real: 00:22:16

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:39

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 89.04 segons/100Metres

Club:

0:22:29
00:22:16
0:22:04
Joan Comas Moliné
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)
Rubén Vàzquez Rodríguez
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Josep Escudé Marsà
00:22:17 (Tr: 0:22:17)
i
Laia Díez Gómez
00:22:18 (Tr: 0:22:18)

T. real: 00:22:17

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:40

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:58:23

Sexe:M

Ritme: 89.09 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:22:27
00:22:17
0:22:07
i
Bernat Claramunt Lopez
00:22:07 (Tr: 0:22:07)
Rubén Vàzquez Rodríguez
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Jorge Arellano
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Laia Díez Gómez
00:22:18 (Tr: 0:22:18)

T. real: 00:22:18

Inici real: 09:58:23

Hora meta: 10:20:41

Cat:F30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:58:23

Sexe:F

Ritme: 89.15 segons/100Metres

Club: c. n. terrassa

0:22:20
00:22:18
0:22:16
Rubén Vàzquez Rodríguez
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Jorge Arellano
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
i
Josep Escudé Marsà
00:22:17 (Tr: 0:22:17)