Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

5K Homes

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:19:44

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:20:07

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 3:57 min/km

Club: unió atlètica terrassa

0:22:18
00:19:48
0:17:17
Eva Martos López
00:20:05 (Tr: 0:20:01)
Inna Lebedieva
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
i
Mònica Crisol Salas
00:20:27 (Tr: 0:20:24)
Elisabet Colomer Gallardo
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)

T. real: 00:20:01

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:20:24

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:22:18
00:20:05
0:17:51
i
Joana Minguet Parés
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Inna Lebedieva
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
i
Mònica Crisol Salas
00:20:27 (Tr: 0:20:24)
Elisabet Colomer Gallardo
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)

T. real: 00:20:13

Inici real: 11:00:19

Hora meta: 11:20:32

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:22:18
00:20:13
0:18:08
i
Joana Minguet Parés
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Eva Martos López
00:20:05 (Tr: 0:20:01)
i
Mònica Crisol Salas
00:20:27 (Tr: 0:20:24)
Elisabet Colomer Gallardo
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)

T. real: 00:20:24

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:20:46

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:05 min/km

Club: club triatló cornellà

0:22:18
00:20:27
0:18:36
i
Joana Minguet Parés
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Eva Martos López
00:20:05 (Tr: 0:20:01)
Inna Lebedieva
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
Elisabet Colomer Gallardo
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)

T. real: 00:20:27

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:20:49

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club:

0:22:17
00:20:30
0:18:42
i
Joana Minguet Parés
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Eva Martos López
00:20:05 (Tr: 0:20:01)
Inna Lebedieva
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
i
Mònica Crisol Salas
00:20:27 (Tr: 0:20:24)
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)

T. real: 00:20:39

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:21:01

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: katoa

0:22:22
00:20:42
0:19:01
i
Joana Minguet Parés
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Eva Martos López
00:20:05 (Tr: 0:20:01)
Inna Lebedieva
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
i
Mònica Crisol Salas
00:20:27 (Tr: 0:20:24)
Elisabet Colomer Gallardo
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)
Eva Roca Garcia
00:22:22 (Tr: 0:22:17)

T. real: 00:22:08

Inici real: 11:00:30

Hora meta: 11:22:37

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:24:09
00:22:18
0:20:27
i
Mònica Crisol Salas
00:20:27 (Tr: 0:20:24)
Elisabet Colomer Gallardo
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)
Eva Roca Garcia
00:22:22 (Tr: 0:22:17)
i
Miriam angélica Bullón Urcia
00:22:28 (Tr: 0:22:25)
i
Isa Troya
00:22:40 (Tr: 0:22:28)
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)

T. real: 00:22:14

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:22:36

Cat:F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:27 min/km

Club: uat

0:24:05
00:22:17
0:20:30
Elisabet Colomer Gallardo
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
Eva Roca Garcia
00:22:22 (Tr: 0:22:17)
i
Miriam angélica Bullón Urcia
00:22:28 (Tr: 0:22:25)
i
Isa Troya
00:22:40 (Tr: 0:22:28)
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)

T. real: 00:22:17

Inici real: 11:00:25

Hora meta: 11:22:41

Cat:F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: sedentaris.cat jandro

0:24:03
00:22:22
0:20:42
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)
i
Miriam angélica Bullón Urcia
00:22:28 (Tr: 0:22:25)
i
Isa Troya
00:22:40 (Tr: 0:22:28)
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)

T. real: 00:22:25

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:22:47

Cat:F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:22:59
00:22:28
0:21:56
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)
Eva Roca Garcia
00:22:22 (Tr: 0:22:17)
i
Isa Troya
00:22:40 (Tr: 0:22:28)
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)

T. real: 00:22:28

Inici real: 11:00:32

Hora meta: 11:22:59

Cat:F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:23:02
00:22:40
0:22:17
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)
Eva Roca Garcia
00:22:22 (Tr: 0:22:17)
i
Miriam angélica Bullón Urcia
00:22:28 (Tr: 0:22:25)
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)

T. real: 00:22:38

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:23:01

Cat:F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:23:10
00:22:42
0:22:14
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)
Eva Roca Garcia
00:22:22 (Tr: 0:22:17)
i
Miriam angélica Bullón Urcia
00:22:28 (Tr: 0:22:25)
i
Isa Troya
00:22:40 (Tr: 0:22:28)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)

T. real: 00:22:50

Inici real: 11:00:28

Hora meta: 11:23:18

Cat:F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:34 min/km

Club: dir

0:23:30
00:22:59
0:22:28
i
Miriam angélica Bullón Urcia
00:22:28 (Tr: 0:22:25)
i
Isa Troya
00:22:40 (Tr: 0:22:28)
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)

T. real: 00:22:51

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:23:13

Cat:F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:35 min/km

Club: uar - unió atlètica rubí

0:23:31
00:22:54
0:22:18
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
Eva Roca Garcia
00:22:22 (Tr: 0:22:17)
i
Miriam angélica Bullón Urcia
00:22:28 (Tr: 0:22:25)
i
Isa Troya
00:22:40 (Tr: 0:22:28)
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)

T. real: 00:23:05

Inici real: 11:00:25

Hora meta: 11:23:29

Cat:F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:37 min/km

Club: cirsa

0:23:38
00:23:10
0:22:42
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)

T. real: 00:23:21

Inici real: 11:00:26

Hora meta: 11:23:47

Cat:F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:23:56
00:23:28
0:22:59
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)

T. real: 00:23:28

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:23:50

Cat:F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:42 min/km

Club: uat

0:24:07
00:23:31
0:22:54
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)

T. real: 00:23:34

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:23:55

Cat:F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: club natació terrassa

0:24:02
00:23:36
0:23:10
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)

T. real: 00:23:35

Inici real: 11:00:39

Hora meta: 11:24:13

Cat:F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: stadium xt360

0:28:27
00:23:54
0:19:22
i
Joana Minguet Parés
00:19:48 (Tr: 0:19:44)
Eva Martos López
00:20:05 (Tr: 0:20:01)
Inna Lebedieva
00:20:13 (Tr: 0:20:13)
i
Mònica Crisol Salas
00:20:27 (Tr: 0:20:24)
Elisabet Colomer Gallardo
00:20:30 (Tr: 0:20:27)
i
Cristina Caballero Nogales
00:20:42 (Tr: 0:20:39)
Marta González
00:22:18 (Tr: 0:22:08)
i
Txell Giménez Dalmau
00:22:17 (Tr: 0:22:14)
Eva Roca Garcia
00:22:22 (Tr: 0:22:17)
i
Miriam angélica Bullón Urcia
00:22:28 (Tr: 0:22:25)
i
Isa Troya
00:22:40 (Tr: 0:22:28)
Anabel Petit Mora
00:22:42 (Tr: 0:22:38)
i
Olga Sepulveda Serrano
00:22:59 (Tr: 0:22:50)
Judith Borrella Callejas
00:22:54 (Tr: 0:22:51)
i
Eva Perez Basagaña
00:23:10 (Tr: 0:23:05)
i
Alba Colom Miras
00:23:28 (Tr: 0:23:21)
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
i
Claudia Serna Martinez
00:28:27 (Tr: 0:23:51)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)
Mireia Ferré Folch
00:24:11 (Tr: 0:24:07)
Roser Canyameres Sanaüja
00:24:18 (Tr: 0:24:09)
Patri García Salgado
00:24:13 (Tr: 0:24:09)
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)
i
Angels Miralda
00:24:37 (Tr: 0:24:23)
i
Tamara Garcia Robles
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
Núria Salvat Rovira
00:24:55 (Tr: 0:24:32)

T. real: 00:23:43

Inici real: 11:00:35

Hora meta: 11:24:18

Cat:F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:45 min/km

Club:

0:24:27
00:23:59
0:23:31
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)
Mireia Ferré Folch
00:24:11 (Tr: 0:24:07)
Roser Canyameres Sanaüja
00:24:18 (Tr: 0:24:09)
Patri García Salgado
00:24:13 (Tr: 0:24:09)
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:23:46

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:24:08

Cat:F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:24:11
00:23:49
0:23:28
Martina Rebollar Martínez
00:23:31 (Tr: 0:23:28)
i
Xènia Ortega Castro
00:23:36 (Tr: 0:23:34)
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)
Mireia Ferré Folch
00:24:11 (Tr: 0:24:07)

T. real: 00:23:51

Inici real: 11:04:56

Hora meta: 11:28:46

Cat:F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:47 min/km

Club: uat

0:33:00
00:28:27
0:23:54
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)
Mireia Ferré Folch
00:24:11 (Tr: 0:24:07)
Roser Canyameres Sanaüja
00:24:18 (Tr: 0:24:09)
Patri García Salgado
00:24:13 (Tr: 0:24:09)
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)
i
Angels Miralda
00:24:37 (Tr: 0:24:23)
i
Tamara Garcia Robles
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
Núria Salvat Rovira
00:24:55 (Tr: 0:24:32)

T. real: 00:23:53

Inici real: 11:00:27

Hora meta: 11:24:20

Cat:F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:47 min/km

Club: runningvigia

0:24:13
00:24:01
0:23:48
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Mireia Ferré Folch
00:24:11 (Tr: 0:24:07)
Patri García Salgado
00:24:13 (Tr: 0:24:09)

T. real: 00:24:07

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:24:30

Cat:F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:50 min/km

Club: sedentaris.cat jandro

0:24:32
00:24:11
0:23:49
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)
Roser Canyameres Sanaüja
00:24:18 (Tr: 0:24:09)
Patri García Salgado
00:24:13 (Tr: 0:24:09)
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:24:09

Inici real: 11:00:29

Hora meta: 11:24:37

Cat:F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:50 min/km

Club: centre excursionista de t

0:24:37
00:24:18
0:23:59
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)
Mireia Ferré Folch
00:24:11 (Tr: 0:24:07)
Patri García Salgado
00:24:13 (Tr: 0:24:09)
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)
i
Angels Miralda
00:24:37 (Tr: 0:24:23)

T. real: 00:24:09

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:24:32

Cat:F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:50 min/km

Club:

0:24:39
00:24:13
0:23:47
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)
Mireia Ferré Folch
00:24:11 (Tr: 0:24:07)
Roser Canyameres Sanaüja
00:24:18 (Tr: 0:24:09)
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)
i
Angels Miralda
00:24:37 (Tr: 0:24:23)
i
Tamara Garcia Robles
00:24:39 (Tr: 0:24:30)

T. real: 00:24:14

Inici real: 11:00:26

Hora meta: 11:24:39

Cat:F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:51 min/km

Club:

0:24:55
00:24:20
0:23:46
Mari carmen Luque Jimenez
00:23:54 (Tr: 0:23:35)
Josune Aguirre Burdain
00:23:59 (Tr: 0:23:43)
Imma Badia Font
00:23:49 (Tr: 0:23:46)
Isabel Abril Centeno
00:24:01 (Tr: 0:23:53)
Mireia Ferré Folch
00:24:11 (Tr: 0:24:07)
Roser Canyameres Sanaüja
00:24:18 (Tr: 0:24:09)
Patri García Salgado
00:24:13 (Tr: 0:24:09)
i
Angels Miralda
00:24:37 (Tr: 0:24:23)
i
Tamara Garcia Robles
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
Núria Salvat Rovira
00:24:55 (Tr: 0:24:32)

T. real: 00:24:23

Inici real: 11:00:33

Hora meta: 11:24:56

Cat:F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:24:56
00:24:37
0:24:18
Roser Canyameres Sanaüja
00:24:18 (Tr: 0:24:09)
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)
i
Tamara Garcia Robles
00:24:39 (Tr: 0:24:30)
Núria Salvat Rovira
00:24:55 (Tr: 0:24:32)

T. real: 00:24:30

Inici real: 11:00:28

Hora meta: 11:24:58

Cat:F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:25:05
00:24:39
0:24:13
Roser Canyameres Sanaüja
00:24:18 (Tr: 0:24:09)
Patri García Salgado
00:24:13 (Tr: 0:24:09)
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)
i
Angels Miralda
00:24:37 (Tr: 0:24:23)
Núria Salvat Rovira
00:24:55 (Tr: 0:24:32)

T. real: 00:24:32

Inici real: 11:00:42

Hora meta: 11:25:14

Cat:F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:11:00:19

Sexe:F

Ritme: 4:55 min/km

Club: 7 de córrer

0:25:29
00:24:55
0:24:20
i
Karen Suárez Gutiérrez
00:24:20 (Tr: 0:24:14)
i
Angels Miralda
00:24:37 (Tr: 0:24:23)
i
Tamara Garcia Robles
00:24:39 (Tr: 0:24:30)