Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

38a Cursa Festa Major de Terrassa

1,1k

01 de juliol de 2017

1,1k 8K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:47

T. oficial: 00:02:47

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:09

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:31 min/km

Club:

0:03:02
00:02:47
0:02:31
i
Lucia Prado Morales
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:48

T. oficial: 00:02:48

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:10

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:58:22

Sexe:F

Ritme: 2:33 min/km

Club: uat

0:03:02
00:02:48
0:02:34
i
Conrad Conesa I Mansilla
00:02:47 (Tr: 0:02:47)
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:52

T. oficial: 00:02:52

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:14

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:36 min/km

Club:

0:03:02
00:02:52
0:02:42
i
Conrad Conesa I Mansilla
00:02:47 (Tr: 0:02:47)
i
Lucia Prado Morales
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:52

T. oficial: 00:02:52

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:14

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:36 min/km

Club: uat (uniÓ atletica de terrassa)

0:03:02
00:02:52
0:02:42
i
Conrad Conesa I Mansilla
00:02:47 (Tr: 0:02:47)
i
Lucia Prado Morales
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:18

Cat:F2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:58:22

Sexe:F

Ritme: 2:40 min/km

Club:

0:03:05
00:02:56
0:02:48
i
Lucia Prado Morales
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)

T. real: 00:03:01

T. oficial: 00:03:01

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:23

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:45 min/km

Club:

0:03:10
00:03:01
0:02:52
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:24

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:45 min/km

Club: uniÓ atlÈtica terrassa

0:03:11
00:03:02
0:02:52
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: d31- 23:46:27

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 20:14:58

Hora meta: 20:01:24

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 0:00 min/km

Club:

0:03:08
00:03:02
0:02:56
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:04

T. oficial: 00:03:04

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:26

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:58:22

Sexe:F

Ritme: 2:47 min/km

Club: uat

0:03:07
00:03:04
0:03:01
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:05

T. oficial: 00:03:05

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:27

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:48 min/km

Club: team sports spirit

0:03:09
00:03:05
0:03:02
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:28

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:49 min/km

Club:

0:03:10
00:03:06
0:03:02
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:28

Cat:F2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:19:58:22

Sexe:F

Ritme: 2:49 min/km

Club: club cross matadepera

0:03:08
00:03:06
0:03:04
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:28

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:49 min/km

Club:

0:03:08
00:03:06
0:03:04
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:08

T. oficial: 00:03:08

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:30

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:51 min/km

Club:

0:03:10
00:03:08
0:03:06
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:08

T. oficial: 00:03:08

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:30

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:51 min/km

Club:

0:03:10
00:03:08
0:03:06
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)