SubCurses

8RESULTATS

38a Cursa Festa Major de Terrassa

1,1k

01 de juliol de 2017

1,1k 8K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:47

T. oficial: 00:02:47

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:09

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:31 min/km

Club:

0:03:02
00:02:47
0:02:31
i
Lucia Prado Morales
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:48

T. oficial: 00:02:48

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:10

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:58:22

Sexe:F

Ritme: 2:33 min/km

Club: uat

0:03:02
00:02:48
0:02:34
i
Conrad Conesa I Mansilla
00:02:47 (Tr: 0:02:47)
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:52

T. oficial: 00:02:52

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:14

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:36 min/km

Club:

0:03:02
00:02:52
0:02:42
i
Conrad Conesa I Mansilla
00:02:47 (Tr: 0:02:47)
i
Lucia Prado Morales
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:52

T. oficial: 00:02:52

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:14

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:36 min/km

Club: uat (uniÓ atletica de terrassa)

0:03:02
00:02:52
0:02:42
i
Conrad Conesa I Mansilla
00:02:47 (Tr: 0:02:47)
i
Lucia Prado Morales
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:18

Cat:F2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:58:22

Sexe:F

Ritme: 2:40 min/km

Club:

0:03:05
00:02:56
0:02:48
i
Lucia Prado Morales
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)

T. real: 00:03:01

T. oficial: 00:03:01

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:23

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:45 min/km

Club:

0:03:10
00:03:01
0:02:52
i
Edu Carmona Herrera
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:24

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:45 min/km

Club: uniÓ atlÈtica terrassa

0:03:11
00:03:02
0:02:52
i
Lluc Serrat Alemany
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: d31- 23:46:27

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 20:14:58

Hora meta: 20:01:24

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 0:00 min/km

Club:

0:03:08
00:03:02
0:02:56
i
Claudia Alarcon Garcia
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:04

T. oficial: 00:03:04

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:26

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:58:22

Sexe:F

Ritme: 2:47 min/km

Club: uat

0:03:07
00:03:04
0:03:01
i
Blai Salom Moreno
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)

T. real: 00:03:05

T. oficial: 00:03:05

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:27

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:48 min/km

Club: team sports spirit

0:03:09
00:03:05
0:03:02
i
Víctor Vilar Antón
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:28

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:49 min/km

Club:

0:03:10
00:03:06
0:03:02
i
David Sanchez Gibello
00:03:02 (Tr: 743:46:27)
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:28

Cat:F2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:19:58:22

Sexe:F

Ritme: 2:49 min/km

Club: club cross matadepera

0:03:08
00:03:06
0:03:04
i
Aroa Jiménez Maneus
00:03:04 (Tr: 0:03:04)
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:06

T. oficial: 00:03:06

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:28

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:49 min/km

Club:

0:03:08
00:03:06
0:03:04
i
Íker Llamas Morales
00:03:05 (Tr: 0:03:05)
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:08

T. oficial: 00:03:08

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:30

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:51 min/km

Club:

0:03:10
00:03:08
0:03:06
i
Marc Jover Rivert
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Jordi Gomez Fernandez
00:03:08 (Tr: 0:03:08)

T. real: 00:03:08

T. oficial: 00:03:08

Inici real: 19:58:22

Hora meta: 20:01:30

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:19:58:22

Sexe:M

Ritme: 2:51 min/km

Club:

0:03:10
00:03:08
0:03:06
i
Mireia Martinez Luna
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Ximo Montesinos Garcia
00:03:06 (Tr: 0:03:06)
i
Alejandro Bayona Andrés
00:03:08 (Tr: 0:03:08)