Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Marató Trail Tossa de Mar "La Megalítica"

5K

13 octubre 2019

10K 21K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:18:10

T. oficial: 00:18:10

Inici real: 09:04:22

Hora meta: 09:22:32

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: tr-esports parra

0:25:15
00:18:10
0:11:06
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)

T. real: 00:22:16

T. oficial: 00:22:16

Inici real: 09:04:22

Hora meta: 09:26:38

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:22

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: la sansi

0:26:22
00:22:16
0:18:10
i
Pau Sagué Vilavella
00:18:10 (Tr: 0:18:10)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)

T. real: 00:22:19

T. oficial: 00:22:20

Inici real: 09:04:24

Hora meta: 09:26:42

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: la sansi

0:26:30
00:22:20
0:18:10
i
Pau Sagué Vilavella
00:18:10 (Tr: 0:18:10)
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)

T. real: 00:22:40

T. oficial: 00:22:44

Inici real: 09:04:27

Hora meta: 09:27:06

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:27:18
00:22:44
0:18:10
i
Pau Sagué Vilavella
00:18:10 (Tr: 0:18:10)
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)

T. real: 00:22:50

T. oficial: 00:22:50

Inici real: 09:04:23

Hora meta: 09:27:12

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: centre excursionista de t

0:25:43
00:22:50
0:19:58
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)

T. real: 00:23:03

T. oficial: 00:23:12

Inici real: 09:04:31

Hora meta: 09:27:34

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: c.a.mollet

0:26:19
00:23:12
0:20:04
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)

T. real: 00:24:46

T. oficial: 00:25:15

Inici real: 09:04:52

Hora meta: 09:29:37

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: corredors.cat

0:27:46
00:25:15
0:22:44
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:13

T. oficial: 00:25:43

Inici real: 09:04:52

Hora meta: 09:30:05

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:28:35
00:25:43
0:22:50
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:55

T. oficial: 00:26:19

Inici real: 09:04:46

Hora meta: 09:30:41

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club: ac villefranchois

0:29:26
00:26:19
0:23:12
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:36

T. oficial: 00:26:25

Inici real: 09:05:11

Hora meta: 09:30:47

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club:

0:27:35
00:26:25
0:25:15
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:26:22

T. oficial: 00:26:29

Inici real: 09:04:29

Hora meta: 09:30:51

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club: safir team

0:27:15
00:26:29
0:25:43
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)

T. real: 00:26:01

T. oficial: 00:26:29

Inici real: 09:04:50

Hora meta: 09:30:51

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:13 min/km

Club:

0:27:20
00:26:29
0:25:38
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:51

T. oficial: 00:26:33

Inici real: 09:05:05

Hora meta: 09:30:55

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club:

0:27:20
00:26:33
0:25:46
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:52

T. oficial: 00:26:35

Inici real: 09:05:05

Hora meta: 09:30:57

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club:

0:27:20
00:26:35
0:25:49
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:26:49

T. oficial: 00:27:20

Inici real: 09:04:54

Hora meta: 09:31:42

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club:

0:28:12
00:27:20
0:26:29
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)