SubCurses

8RESULTATS

Marató Trail Tossa de Mar "La Megalítica"

5K

13 octubre 2019

10K 21K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:18:10

T. oficial: 00:18:10

Inici real: 09:04:22

Hora meta: 09:22:32

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: tr-esports parra

0:25:15
00:18:10
0:11:06
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)

T. real: 00:22:16

T. oficial: 00:22:16

Inici real: 09:04:22

Hora meta: 09:26:38

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:22

Sexe:F

Ritme: 4:28 min/km

Club: la sansi

0:26:22
00:22:16
0:18:10
i
Pau Sagué Vilavella
00:18:10 (Tr: 0:18:10)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)

T. real: 00:22:19

T. oficial: 00:22:20

Inici real: 09:04:24

Hora meta: 09:26:42

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: la sansi

0:26:30
00:22:20
0:18:10
i
Pau Sagué Vilavella
00:18:10 (Tr: 0:18:10)
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)

T. real: 00:22:40

T. oficial: 00:22:44

Inici real: 09:04:27

Hora meta: 09:27:06

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:32 min/km

Club:

0:27:18
00:22:44
0:18:10
i
Pau Sagué Vilavella
00:18:10 (Tr: 0:18:10)
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)

T. real: 00:22:50

T. oficial: 00:22:50

Inici real: 09:04:23

Hora meta: 09:27:12

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: centre excursionista de t

0:25:43
00:22:50
0:19:58
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)

T. real: 00:23:03

T. oficial: 00:23:12

Inici real: 09:04:31

Hora meta: 09:27:34

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: c.a.mollet

0:26:19
00:23:12
0:20:04
i
Rosa Matamala Vidal
00:22:16 (Tr: 0:22:16)
Sergio Navarro Montoya
00:22:20 (Tr: 0:22:19)
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)

T. real: 00:24:46

T. oficial: 00:25:15

Inici real: 09:04:52

Hora meta: 09:29:37

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: corredors.cat

0:27:46
00:25:15
0:22:44
Lluís Canellas Magide
00:22:44 (Tr: 0:22:40)
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:13

T. oficial: 00:25:43

Inici real: 09:04:52

Hora meta: 09:30:05

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:28:35
00:25:43
0:22:50
Carles Garcia Lizandra
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:55

T. oficial: 00:26:19

Inici real: 09:04:46

Hora meta: 09:30:41

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club: ac villefranchois

0:29:26
00:26:19
0:23:12
Miguel angel Catalan Burguillos
00:23:12 (Tr: 0:23:03)
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:36

T. oficial: 00:26:25

Inici real: 09:05:11

Hora meta: 09:30:47

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:08 min/km

Club:

0:27:35
00:26:25
0:25:15
Eusebio Agustin Lopez
00:25:15 (Tr: 0:24:46)
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:26:22

T. oficial: 00:26:29

Inici real: 09:04:29

Hora meta: 09:30:51

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club: safir team

0:27:15
00:26:29
0:25:43
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)

T. real: 00:26:01

T. oficial: 00:26:29

Inici real: 09:04:50

Hora meta: 09:30:51

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:13 min/km

Club:

0:27:20
00:26:29
0:25:38
i
Eugeni albert Mata Diez
00:25:43 (Tr: 0:25:13)
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:51

T. oficial: 00:26:33

Inici real: 09:05:05

Hora meta: 09:30:55

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club:

0:27:20
00:26:33
0:25:46
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:25:52

T. oficial: 00:26:35

Inici real: 09:05:05

Hora meta: 09:30:57

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:11 min/km

Club:

0:27:20
00:26:35
0:25:49
i
Loewis Bockstaele-huygen
00:26:19 (Tr: 0:25:55)
i
Sergi Noguera Janer
00:26:25 (Tr: 0:25:36)
Mario Barea Perez
00:26:29 (Tr: 0:26:22)
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
David Carmona Torondel
00:27:20 (Tr: 0:26:49)

T. real: 00:26:49

T. oficial: 00:27:20

Inici real: 09:04:54

Hora meta: 09:31:42

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club:

0:28:12
00:27:20
0:26:29
i
Ruben Mendez Fornies
00:26:29 (Tr: 0:26:01)
i
Oriol Oliveras Badosa
00:26:33 (Tr: 0:25:51)
i
Santi Oliveras Plantalech
00:26:35 (Tr: 0:25:52)