Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Marató Trail Tossa de Mar "La Megalítica"

5K

13 octubre 2019

10K 21K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:27:07

T. oficial: 00:27:23

Inici real: 09:04:38

Hora meta: 09:31:45

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: c.m. sigueme

0:28:24
00:27:23
0:26:22
Jordi Sala Bermudez
00:27:33 (Tr: 0:27:01)
Carolina Bocanegra
00:27:39 (Tr: 0:27:27)
Dani Andrés Escobedo
00:27:46 (Tr: 0:27:38)
Walther Peña Arnabat
00:27:54 (Tr: 0:27:15)
i
Mathias Kaphengst
00:28:22 (Tr: 0:27:13)
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)

T. real: 00:27:01

T. oficial: 00:27:33

Inici real: 09:04:54

Hora meta: 09:31:55

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

0:28:24
00:27:33
0:26:41
Xavier Arquelladas Hosta
00:27:23 (Tr: 0:27:07)
Carolina Bocanegra
00:27:39 (Tr: 0:27:27)
Dani Andrés Escobedo
00:27:46 (Tr: 0:27:38)
Walther Peña Arnabat
00:27:54 (Tr: 0:27:15)
i
Mathias Kaphengst
00:28:22 (Tr: 0:27:13)
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)

T. real: 00:27:27

T. oficial: 00:27:39

Inici real: 09:04:35

Hora meta: 09:32:01

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:04:22

Sexe:F

Ritme: 5:30 min/km

Club:

0:28:24
00:27:39
0:26:54
Xavier Arquelladas Hosta
00:27:23 (Tr: 0:27:07)
Jordi Sala Bermudez
00:27:33 (Tr: 0:27:01)
Dani Andrés Escobedo
00:27:46 (Tr: 0:27:38)
Walther Peña Arnabat
00:27:54 (Tr: 0:27:15)
i
Mathias Kaphengst
00:28:22 (Tr: 0:27:13)
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)

T. real: 00:27:38

T. oficial: 00:27:46

Inici real: 09:04:30

Hora meta: 09:32:08

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club:

0:28:24
00:27:46
0:27:07
Xavier Arquelladas Hosta
00:27:23 (Tr: 0:27:07)
Jordi Sala Bermudez
00:27:33 (Tr: 0:27:01)
Carolina Bocanegra
00:27:39 (Tr: 0:27:27)
Walther Peña Arnabat
00:27:54 (Tr: 0:27:15)
i
Mathias Kaphengst
00:28:22 (Tr: 0:27:13)
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)

T. real: 00:27:15

T. oficial: 00:27:54

Inici real: 09:05:01

Hora meta: 09:32:16

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club:

0:28:31
00:27:54
0:27:16
Xavier Arquelladas Hosta
00:27:23 (Tr: 0:27:07)
Jordi Sala Bermudez
00:27:33 (Tr: 0:27:01)
Carolina Bocanegra
00:27:39 (Tr: 0:27:27)
Dani Andrés Escobedo
00:27:46 (Tr: 0:27:38)
i
Mathias Kaphengst
00:28:22 (Tr: 0:27:13)
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)
Laura Carmona Torondel
00:28:31 (Tr: 0:27:58)

T. real: 00:27:13

T. oficial: 00:28:22

Inici real: 09:05:32

Hora meta: 09:32:44

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club:

0:29:06
00:28:22
0:27:39
Carolina Bocanegra
00:27:39 (Tr: 0:27:27)
Dani Andrés Escobedo
00:27:46 (Tr: 0:27:38)
Walther Peña Arnabat
00:27:54 (Tr: 0:27:15)
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)
Laura Carmona Torondel
00:28:31 (Tr: 0:27:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:28:39 (Tr: 0:28:09)
Airam Mendoza
00:28:48 (Tr: 0:28:09)
i
Raul Regalado Rubio
00:28:58 (Tr: 0:28:29)
Anna Cobaleda Muñoz
00:29:05 (Tr: 0:28:35)

T. real: 00:28:14

T. oficial: 00:28:24

Inici real: 09:04:33

Hora meta: 09:32:46

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:04:22

Sexe:F

Ritme: 5:39 min/km

Club:

0:29:03
00:28:24
0:27:46
Dani Andrés Escobedo
00:27:46 (Tr: 0:27:38)
Walther Peña Arnabat
00:27:54 (Tr: 0:27:15)
i
Mathias Kaphengst
00:28:22 (Tr: 0:27:13)
Laura Carmona Torondel
00:28:31 (Tr: 0:27:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:28:39 (Tr: 0:28:09)
Airam Mendoza
00:28:48 (Tr: 0:28:09)
i
Raul Regalado Rubio
00:28:58 (Tr: 0:28:29)

T. real: 00:27:58

T. oficial: 00:28:31

Inici real: 09:04:55

Hora meta: 09:32:53

Cat:F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:04:22

Sexe:F

Ritme: 5:36 min/km

Club:

0:29:08
00:28:31
0:27:54
Walther Peña Arnabat
00:27:54 (Tr: 0:27:15)
i
Mathias Kaphengst
00:28:22 (Tr: 0:27:13)
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)
i
Juan antonio Infantes León
00:28:39 (Tr: 0:28:09)
Airam Mendoza
00:28:48 (Tr: 0:28:09)
i
Raul Regalado Rubio
00:28:58 (Tr: 0:28:29)
Anna Cobaleda Muñoz
00:29:05 (Tr: 0:28:35)
i
Alfons Gonzalez Paez
00:29:07 (Tr: 0:27:50)
i
David Piqueras Bas
00:29:08 (Tr: 0:27:54)

T. real: 00:28:09

T. oficial: 00:28:39

Inici real: 09:04:52

Hora meta: 09:33:01

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club:

0:29:05
00:28:39
0:28:12
i
Mathias Kaphengst
00:28:22 (Tr: 0:27:13)
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)
Laura Carmona Torondel
00:28:31 (Tr: 0:27:58)
Airam Mendoza
00:28:48 (Tr: 0:28:09)
i
Raul Regalado Rubio
00:28:58 (Tr: 0:28:29)
Anna Cobaleda Muñoz
00:29:05 (Tr: 0:28:35)

T. real: 00:28:09

T. oficial: 00:28:48

Inici real: 09:05:01

Hora meta: 09:33:10

Cat:F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:04:22

Sexe:F

Ritme: 5:38 min/km

Club:

0:29:11
00:28:48
0:28:24
i
Laia Boira Auñon
00:28:24 (Tr: 0:28:14)
Laura Carmona Torondel
00:28:31 (Tr: 0:27:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:28:39 (Tr: 0:28:09)
i
Raul Regalado Rubio
00:28:58 (Tr: 0:28:29)
Anna Cobaleda Muñoz
00:29:05 (Tr: 0:28:35)
i
Alfons Gonzalez Paez
00:29:07 (Tr: 0:27:50)
i
David Piqueras Bas
00:29:08 (Tr: 0:27:54)

T. real: 00:28:29

T. oficial: 00:28:58

Inici real: 09:04:52

Hora meta: 09:33:20

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club:

0:29:25
00:28:58
0:28:31
Laura Carmona Torondel
00:28:31 (Tr: 0:27:58)
i
Juan antonio Infantes León
00:28:39 (Tr: 0:28:09)
Airam Mendoza
00:28:48 (Tr: 0:28:09)
Anna Cobaleda Muñoz
00:29:05 (Tr: 0:28:35)
i
Alfons Gonzalez Paez
00:29:07 (Tr: 0:27:50)
i
David Piqueras Bas
00:29:08 (Tr: 0:27:54)

T. real: 00:28:35

T. oficial: 00:29:05

Inici real: 09:04:52

Hora meta: 09:33:27

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:04:22

Sexe:F

Ritme: 5:43 min/km

Club: c.m. sigueme

0:29:36
00:29:05
0:28:34
i
Juan antonio Infantes León
00:28:39 (Tr: 0:28:09)
Airam Mendoza
00:28:48 (Tr: 0:28:09)
i
Raul Regalado Rubio
00:28:58 (Tr: 0:28:29)
i
Alfons Gonzalez Paez
00:29:07 (Tr: 0:27:50)
i
David Piqueras Bas
00:29:08 (Tr: 0:27:54)
i
Pedro Atance Castro
00:29:36 (Tr: 0:29:25)

T. real: 00:27:50

T. oficial: 00:29:07

Inici real: 09:05:40

Hora meta: 09:33:29

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club:

0:29:36
00:29:07
0:28:39
Airam Mendoza
00:28:48 (Tr: 0:28:09)
i
Raul Regalado Rubio
00:28:58 (Tr: 0:28:29)
Anna Cobaleda Muñoz
00:29:05 (Tr: 0:28:35)
i
David Piqueras Bas
00:29:08 (Tr: 0:27:54)
i
Pedro Atance Castro
00:29:36 (Tr: 0:29:25)

T. real: 00:27:54

T. oficial: 00:29:08

Inici real: 09:05:36

Hora meta: 09:33:30

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club:

0:29:36
00:29:08
0:28:40
Airam Mendoza
00:28:48 (Tr: 0:28:09)
i
Raul Regalado Rubio
00:28:58 (Tr: 0:28:29)
Anna Cobaleda Muñoz
00:29:05 (Tr: 0:28:35)
i
Alfons Gonzalez Paez
00:29:07 (Tr: 0:27:50)
i
Pedro Atance Castro
00:29:36 (Tr: 0:29:25)

T. real: 00:29:25

T. oficial: 00:29:36

Inici real: 09:04:33

Hora meta: 09:33:58

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:04:22

Sexe:M

Ritme: 5:53 min/km

Club:

0:30:06
00:29:36
0:29:05
Anna Cobaleda Muñoz
00:29:05 (Tr: 0:28:35)
i
Alfons Gonzalez Paez
00:29:07 (Tr: 0:27:50)
i
David Piqueras Bas
00:29:08 (Tr: 0:27:54)