Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Trail de Lloret de Mar

13K

11 abril 2021

13K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:59:09

Inici real: 09:03:56

Hora meta: 10:03:04

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: ce penedès

1:15:25
00:59:19
0:43:13
i
Dmitrijs Serjogins
01:01:03 (Tr: 1:01:03)
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:01:03

Inici real: 09:03:45

Hora meta: 10:04:48

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: letonia la sansi

1:15:25
01:01:03
0:46:40
i
Jonathan Romeo
00:59:19 (Tr: 0:59:09)
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:05:20

Inici real: 09:03:45

Hora meta: 10:09:05

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 4:40 min/km

Club: ca lloret cabra's trail

1:15:25
01:05:20
0:55:16
i
Jonathan Romeo
00:59:19 (Tr: 0:59:09)
i
Dmitrijs Serjogins
01:01:03 (Tr: 1:01:03)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:08:12

Inici real: 09:04:14

Hora meta: 10:12:26

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: cabras trail lloret

1:18:02
01:08:41
0:59:19
i
Jonathan Romeo
00:59:19 (Tr: 0:59:09)
i
Dmitrijs Serjogins
01:01:03 (Tr: 1:01:03)
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:09:07

Inici real: 09:03:47

Hora meta: 10:12:53

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 4:57 min/km

Club:

1:17:14
01:09:08
1:01:03
i
Dmitrijs Serjogins
01:01:03 (Tr: 1:01:03)
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:10:31

Inici real: 09:04:05

Hora meta: 10:14:35

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club: la sansi

1:16:20
01:10:50
1:05:20
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:12:40

Inici real: 09:06:31

Hora meta: 10:19:10

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 5:12 min/km

Club:

1:22:10
01:15:25
1:08:41
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)

T. real: 01:13:19

Inici real: 09:04:13

Hora meta: 10:17:32

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 5:15 min/km

Club:

1:41:02
01:13:47
0:46:32
i
Jonathan Romeo
00:59:19 (Tr: 0:59:09)
i
Dmitrijs Serjogins
01:01:03 (Tr: 1:01:03)
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
Adrian Carballo Rojo
01:41:02 (Tr: 1:14:05)
Xavier Bernal Baena
01:26:56 (Tr: 1:14:28)
i
Antonio jesus Sanchez Llamazares
01:28:29 (Tr: 1:14:30)

T. real: 01:13:31

Inici real: 09:03:46

Hora meta: 10:17:16

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: esportiu penedès

2:05:40
01:13:31
0:21:22
i
Jonathan Romeo
00:59:19 (Tr: 0:59:09)
i
Dmitrijs Serjogins
01:01:03 (Tr: 1:01:03)
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
Adrian Carballo Rojo
01:41:02 (Tr: 1:14:05)
i
Karim Cabeo Coret
02:05:40 (Tr: 1:14:18)
Xavier Bernal Baena
01:26:56 (Tr: 1:14:28)
i
Antonio jesus Sanchez Llamazares
01:28:29 (Tr: 1:14:30)
Egoitz Oronoz Loidi
01:53:33 (Tr: 1:14:42)

T. real: 01:13:45

Inici real: 09:03:46

Hora meta: 10:17:30

Cat:F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 5:17 min/km

Club: adidas terrex

1:26:56
01:13:45
1:00:35
i
Dmitrijs Serjogins
01:01:03 (Tr: 1:01:03)
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
Xavier Bernal Baena
01:26:56 (Tr: 1:14:28)

T. real: 01:14:05

Inici real: 09:30:43

Hora meta: 10:44:47

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club:

2:08:17
01:41:02
1:13:47
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Karim Cabeo Coret
02:05:40 (Tr: 1:14:18)
Xavier Bernal Baena
01:26:56 (Tr: 1:14:28)
i
Antonio jesus Sanchez Llamazares
01:28:29 (Tr: 1:14:30)
Egoitz Oronoz Loidi
01:53:33 (Tr: 1:14:42)

T. real: 01:14:18

Inici real: 09:55:07

Hora meta: 11:09:25

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 5:19 min/km

Club:

2:57:49
02:05:40
1:13:31
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
Adrian Carballo Rojo
01:41:02 (Tr: 1:14:05)
Xavier Bernal Baena
01:26:56 (Tr: 1:14:28)
i
Antonio jesus Sanchez Llamazares
01:28:29 (Tr: 1:14:30)
Egoitz Oronoz Loidi
01:53:33 (Tr: 1:14:42)

T. real: 01:14:28

Inici real: 09:16:14

Hora meta: 10:30:41

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: fondistes blanes

1:53:33
01:26:56
1:00:19
i
Dmitrijs Serjogins
01:01:03 (Tr: 1:01:03)
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
Adrian Carballo Rojo
01:41:02 (Tr: 1:14:05)
i
Antonio jesus Sanchez Llamazares
01:28:29 (Tr: 1:14:30)
Egoitz Oronoz Loidi
01:53:33 (Tr: 1:14:42)

T. real: 01:14:30

Inici real: 09:17:45

Hora meta: 10:32:14

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: triatlon almendralejo

1:53:33
01:28:29
1:03:26
i
Angel Mullera
01:05:20 (Tr: 1:05:20)
i
Pedro López Castillo
01:08:41 (Tr: 1:08:12)
i
Núria Gil Clapera
01:09:08 (Tr: 1:09:07)
Jose luis Cruz Infantes
01:10:50 (Tr: 1:10:31)
i
David Cazalla Lorite
01:15:25 (Tr: 1:12:40)
Javier Sanchez Pereira
01:13:47 (Tr: 1:13:19)
i
Anna Comet Pascua
01:13:31 (Tr: 1:13:31)
i
Sheila Avilés Castaño
01:13:45 (Tr: 1:13:45)
Adrian Carballo Rojo
01:41:02 (Tr: 1:14:05)
Xavier Bernal Baena
01:26:56 (Tr: 1:14:28)
Egoitz Oronoz Loidi
01:53:33 (Tr: 1:14:42)

T. real: 01:14:42

Inici real: 09:42:36

Hora meta: 10:57:18

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 5:21 min/km

Club: vergé industries

1:53:35
01:53:33
1:53:31