Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Trail de Lloret de Mar

13K

11 abril 2021

13K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:54:19

Inici real: 10:28:10

Hora meta: 12:22:29

Cat:M

Pos. categoria: 272

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:10 min/km

Club:

3:18:46
03:18:44
3:18:42

T. real: 01:54:21

Inici real: 09:42:36

Hora meta: 11:36:56

Cat:M

Pos. categoria: 273

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:11 min/km

Club: c.a.montornès

2:36:32
02:33:11
2:29:51
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
David Sanchez Fernandez
02:36:32 (Tr: 1:56:00)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)

T. real: 01:54:30

Inici real: 10:15:28

Hora meta: 12:09:57

Cat:M

Pos. categoria: 274

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:11 min/km

Club:

3:06:14
03:06:12
3:06:10

T. real: 01:54:33

Inici real: 09:43:38

Hora meta: 11:38:11

Cat:M

Pos. categoria: 275

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:11 min/km

Club: club esportiu canet

2:36:32
02:34:26
2:32:21
Francesc Diaz Plata
02:33:11 (Tr: 1:54:21)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
David Sanchez Fernandez
02:36:32 (Tr: 1:56:00)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)

T. real: 01:54:37

Inici real: 09:53:26

Hora meta: 11:48:03

Cat:M

Pos. categoria: 276

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:12 min/km

Club: penya apa anem-hi

2:55:24
02:44:18
2:33:11
Francesc Diaz Plata
02:33:11 (Tr: 1:54:21)
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
David Sanchez Fernandez
02:36:32 (Tr: 1:56:00)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)
Sara Calderón Mondragón
02:36:55 (Tr: 1:57:36)
Jon Rodriguez
02:37:14 (Tr: 1:57:55)

T. real: 01:55:26

Inici real: 09:42:53

Hora meta: 11:38:19

Cat:F

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:15 min/km

Club: ceme atletisme

2:34:36
02:34:34
2:34:32

T. real: 01:56:00

Inici real: 09:44:18

Hora meta: 11:40:17

Cat:M

Pos. categoria: 277

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:18 min/km

Club:

2:38:37
02:36:32
2:34:26
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)
Sara Calderón Mondragón
02:36:55 (Tr: 1:57:36)
Jon Rodriguez
02:37:14 (Tr: 1:57:55)

T. real: 01:56:05

Inici real: 09:18:07

Hora meta: 11:14:12

Cat:M

Pos. categoria: 278

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:18 min/km

Club:

3:22:24
02:10:27
0:58:30
i
Antolín Jiménez Martín
03:18:44 (Tr: 1:54:19)
Francesc Diaz Plata
02:33:11 (Tr: 1:54:21)
Felix Rodriguez Gago
03:06:12 (Tr: 1:54:30)
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Miquel González Viñas
02:44:18 (Tr: 1:54:37)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
David Sanchez Fernandez
02:36:32 (Tr: 1:56:00)
Noelia Lopez Diloy
02:24:39 (Tr: 1:56:38)
Antoni Tamayo Cortada
01:59:45 (Tr: 1:57:19)
i
Mireia Soliguer Portavella
03:22:24 (Tr: 1:57:22)
i
Carles Casanovas Gonzalez
03:22:24 (Tr: 1:57:23)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)
Sara Calderón Mondragón
02:36:55 (Tr: 1:57:36)
Jon Rodriguez
02:37:14 (Tr: 1:57:55)

T. real: 01:56:38

Inici real: 09:31:46

Hora meta: 11:28:24

Cat:F

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:20 min/km

Club: fun runners club esportiu

3:22:24
02:24:39
1:26:54
i
Antolín Jiménez Martín
03:18:44 (Tr: 1:54:19)
Francesc Diaz Plata
02:33:11 (Tr: 1:54:21)
Felix Rodriguez Gago
03:06:12 (Tr: 1:54:30)
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Miquel González Viñas
02:44:18 (Tr: 1:54:37)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
David Sanchez Fernandez
02:36:32 (Tr: 1:56:00)
Carlos Diaz
02:10:27 (Tr: 1:56:05)
Antoni Tamayo Cortada
01:59:45 (Tr: 1:57:19)
i
Carles Casanovas Gonzalez
03:22:24 (Tr: 1:57:23)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)
Sara Calderón Mondragón
02:36:55 (Tr: 1:57:36)
Jon Rodriguez
02:37:14 (Tr: 1:57:55)

T. real: 01:57:19

Inici real: 09:06:11

Hora meta: 11:03:30

Cat:M

Pos. categoria: 279

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:23 min/km

Club: beer runners lloret

2:36:11
01:59:45
1:23:18
Francesc Diaz Plata
02:33:11 (Tr: 1:54:21)
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
Carlos Diaz
02:10:27 (Tr: 1:56:05)
Noelia Lopez Diloy
02:24:39 (Tr: 1:56:38)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)

T. real: 01:57:22

Inici real: 10:28:48

Hora meta: 12:26:09

Cat:F

Pos. categoria: 62

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:23 min/km

Club:

4:34:21
03:22:24
2:10:27
i
Antolín Jiménez Martín
03:18:44 (Tr: 1:54:19)
Francesc Diaz Plata
02:33:11 (Tr: 1:54:21)
Felix Rodriguez Gago
03:06:12 (Tr: 1:54:30)
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Miquel González Viñas
02:44:18 (Tr: 1:54:37)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
David Sanchez Fernandez
02:36:32 (Tr: 1:56:00)
Carlos Diaz
02:10:27 (Tr: 1:56:05)
Noelia Lopez Diloy
02:24:39 (Tr: 1:56:38)
i
Carles Casanovas Gonzalez
03:22:24 (Tr: 1:57:23)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)
Sara Calderón Mondragón
02:36:55 (Tr: 1:57:36)
Jon Rodriguez
02:37:14 (Tr: 1:57:55)

T. real: 01:57:23

Inici real: 10:28:47

Hora meta: 12:26:09

Cat:M

Pos. categoria: 280

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:24 min/km

Club:

4:20:09
03:22:24
2:24:39
i
Antolín Jiménez Martín
03:18:44 (Tr: 1:54:19)
Francesc Diaz Plata
02:33:11 (Tr: 1:54:21)
Felix Rodriguez Gago
03:06:12 (Tr: 1:54:30)
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Miquel González Viñas
02:44:18 (Tr: 1:54:37)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
David Sanchez Fernandez
02:36:32 (Tr: 1:56:00)
Noelia Lopez Diloy
02:24:39 (Tr: 1:56:38)
i
Mireia Soliguer Portavella
03:22:24 (Tr: 1:57:22)
Angel Rodriguez Guitart
02:36:11 (Tr: 1:57:27)
Sara Calderón Mondragón
02:36:55 (Tr: 1:57:36)
Jon Rodriguez
02:37:14 (Tr: 1:57:55)

T. real: 01:57:27

Inici real: 09:42:29

Hora meta: 11:39:56

Cat:M

Pos. categoria: 281

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:24 min/km

Club:

3:12:37
02:36:11
1:59:45
Francesc Diaz Plata
02:33:11 (Tr: 1:54:21)
Felix Rodriguez Gago
03:06:12 (Tr: 1:54:30)
Jesús Marín Solano
02:34:26 (Tr: 1:54:33)
Miquel González Viñas
02:44:18 (Tr: 1:54:37)
Tere Comellas
02:34:34 (Tr: 1:55:26)
David Sanchez Fernandez
02:36:32 (Tr: 1:56:00)
Carlos Diaz
02:10:27 (Tr: 1:56:05)
Noelia Lopez Diloy
02:24:39 (Tr: 1:56:38)
Antoni Tamayo Cortada
01:59:45 (Tr: 1:57:19)
Sara Calderón Mondragón
02:36:55 (Tr: 1:57:36)
Jon Rodriguez
02:37:14 (Tr: 1:57:55)

T. real: 01:57:36

Inici real: 09:43:04

Hora meta: 11:40:40

Cat:F

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:24 min/km

Club:

2:37:14
02:36:55
2:36:36
Jon Rodriguez
02:37:14 (Tr: 1:57:55)

T. real: 01:57:55

Inici real: 09:43:04

Hora meta: 11:40:59

Cat:M

Pos. categoria: 282

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:26 min/km

Club:

2:37:16
02:37:14
2:37:12