Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Trail de Lloret de Mar

13K

11 abril 2021

13K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:58:10

Inici real: 09:16:42

Hora meta: 11:14:52

Cat:F

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:27 min/km

Club:

3:27:29
02:11:07
0:54:44
i
Lucía Vega Martínez
02:11:36 (Tr: 1:58:31)
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Maria Diaz Casasola
02:27:14 (Tr: 1:59:31)
Ricard Tuduri
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
i
Jordan Soklevski
03:26:18 (Tr: 2:00:32)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
Domingo Ortega Medina
02:27:03 (Tr: 2:01:14)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)
Pamela Olivera Gallardo
02:03:06 (Tr: 2:01:50)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 01:58:31

Inici real: 09:16:51

Hora meta: 11:15:21

Cat:F

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:28 min/km

Club: nectina trail minicar pon

3:27:29
02:11:36
0:55:44
i
Sara Farrarons Currius
02:11:07 (Tr: 1:58:10)
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Maria Diaz Casasola
02:27:14 (Tr: 1:59:31)
Ricard Tuduri
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
i
Jordan Soklevski
03:26:18 (Tr: 2:00:32)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
Domingo Ortega Medina
02:27:03 (Tr: 2:01:14)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)
Pamela Olivera Gallardo
02:03:06 (Tr: 2:01:50)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 01:59:00

Inici real: 10:14:59

Hora meta: 12:13:59

Cat:M

Pos. categoria: 283

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:30 min/km

Club:

4:09:20
03:10:14
2:11:07
i
Sara Farrarons Currius
02:11:07 (Tr: 1:58:10)
i
Lucía Vega Martínez
02:11:36 (Tr: 1:58:31)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Maria Diaz Casasola
02:27:14 (Tr: 1:59:31)
i
Núria Pons
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Ricard Tuduri
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
i
Jordan Soklevski
03:26:18 (Tr: 2:00:32)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
Domingo Ortega Medina
02:27:03 (Tr: 2:01:14)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 01:59:28

Inici real: 09:44:16

Hora meta: 11:43:43

Cat:M

Pos. categoria: 284

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:32 min/km

Club: bunicus run club

3:27:29
02:39:58
1:52:27
i
Sara Farrarons Currius
02:11:07 (Tr: 1:58:10)
i
Lucía Vega Martínez
02:11:36 (Tr: 1:58:31)
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Maria Diaz Casasola
02:27:14 (Tr: 1:59:31)
Ricard Tuduri
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
i
Jordan Soklevski
03:26:18 (Tr: 2:00:32)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
Domingo Ortega Medina
02:27:03 (Tr: 2:01:14)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)
Pamela Olivera Gallardo
02:03:06 (Tr: 2:01:50)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 01:59:31

Inici real: 09:31:29

Hora meta: 11:30:59

Cat:F

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:33 min/km

Club:

2:53:20
02:27:14
2:01:07
i
Sara Farrarons Currius
02:11:07 (Tr: 1:58:10)
i
Lucía Vega Martínez
02:11:36 (Tr: 1:58:31)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
Domingo Ortega Medina
02:27:03 (Tr: 2:01:14)
Pamela Olivera Gallardo
02:03:06 (Tr: 2:01:50)

T. real: 02:00:21

Inici real: 10:30:53

Hora meta: 12:31:14

Cat:F

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:36 min/km

Club:

3:44:45
03:27:29
3:10:14
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Ricard Tuduri
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
i
Jordan Soklevski
03:26:18 (Tr: 2:00:32)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 02:00:21

Inici real: 10:30:53

Hora meta: 12:31:14

Cat:M

Pos. categoria: 285

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:36 min/km

Club:

4:15:00
03:27:29
2:39:58
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
i
Núria Pons
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
i
Jordan Soklevski
03:26:18 (Tr: 2:00:32)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 02:00:28

Inici real: 09:56:37

Hora meta: 11:57:05

Cat:F

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:37 min/km

Club: avinent manresa /bravo ru

3:19:27
02:53:20
2:27:14
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Maria Diaz Casasola
02:27:14 (Tr: 1:59:31)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 02:00:32

Inici real: 10:29:32

Hora meta: 12:30:03

Cat:M

Pos. categoria: 286

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:37 min/km

Club:

3:26:20
03:26:18
3:26:16

T. real: 02:00:48

Inici real: 09:55:44

Hora meta: 11:56:31

Cat:M

Pos. categoria: 287

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:38 min/km

Club: tullidos

3:13:49
02:52:46
2:31:44
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 02:01:00

Inici real: 09:43:58

Hora meta: 11:44:57

Cat:F

Pos. categoria: 69

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:39 min/km

Club: el escuadrón sin cuadra

2:41:14
02:41:12
2:41:10

T. real: 02:01:14

Inici real: 09:29:34

Hora meta: 11:30:48

Cat:M

Pos. categoria: 288

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:40 min/km

Club: uat

3:13:16
02:27:03
1:40:51
i
Sara Farrarons Currius
02:11:07 (Tr: 1:58:10)
i
Lucía Vega Martínez
02:11:36 (Tr: 1:58:31)
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Maria Diaz Casasola
02:27:14 (Tr: 1:59:31)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
Pamela Olivera Gallardo
02:03:06 (Tr: 2:01:50)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 02:01:35

Inici real: 10:15:59

Hora meta: 12:17:34

Cat:M

Pos. categoria: 289

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:42 min/km

Club:

3:34:51
03:13:49
2:52:46
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
i
Núria Pons
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Ricard Tuduri
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
i
Jordan Soklevski
03:26:18 (Tr: 2:00:32)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 02:01:50

Inici real: 09:05:01

Hora meta: 11:06:51

Cat:F

Pos. categoria: 70

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 8:43 min/km

Club:

3:13:16
02:03:06
0:52:55
i
Sara Farrarons Currius
02:11:07 (Tr: 1:58:10)
i
Lucía Vega Martínez
02:11:36 (Tr: 1:58:31)
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Maria Diaz Casasola
02:27:14 (Tr: 1:59:31)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
Domingo Ortega Medina
02:27:03 (Tr: 2:01:14)
Rubén Jiménez Comendador
03:13:16 (Tr: 2:01:54)

T. real: 02:01:54

Inici real: 10:15:08

Hora meta: 12:17:01

Cat:M

Pos. categoria: 290

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 8:43 min/km

Club:

3:59:29
03:13:16
2:27:03
Rafael Güeto Ortiz
03:10:14 (Tr: 1:59:00)
Jordi Alert Trill
02:39:58 (Tr: 1:59:28)
Maria Diaz Casasola
02:27:14 (Tr: 1:59:31)
i
Núria Pons
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Ricard Tuduri
03:27:29 (Tr: 2:00:21)
Montserrat Cutrina I Mateos
02:53:20 (Tr: 2:00:28)
i
Jordan Soklevski
03:26:18 (Tr: 2:00:32)
Maik Herrero Perez
02:52:46 (Tr: 2:00:48)
i
Alba Romero
02:41:12 (Tr: 2:01:00)
Domingo Ortega Medina
02:27:03 (Tr: 2:01:14)
i
Alba Roca
03:13:49 (Tr: 2:01:35)