Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Trail de Lloret de Mar

13K

11 abril 2021

13K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:24:54

Inici real: 09:30:11

Hora meta: 10:55:05

Cat:M

Pos. categoria: 55

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: corredors polinya

1:51:22
01:51:20
1:51:18

T. real: 01:24:55

Inici real: 09:44:06

Hora meta: 11:09:00

Cat:M

Pos. categoria: 56

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club:

2:19:10
02:05:15
1:51:20
Francisco javie Beltrán Arenas
01:51:20 (Tr: 1:24:54)
María belén Pacchiotti
01:52:32 (Tr: 1:25:03)
Bernat Ayneto Gimeno
01:52:08 (Tr: 1:25:12)
David Torrejimeno Romagosa
01:52:52 (Tr: 1:25:23)
Raul Lopez Moran
01:53:50 (Tr: 1:25:23)
Adria Garcia Perez
01:53:51 (Tr: 1:25:23)

T. real: 01:25:00

Inici real: 10:14:59

Hora meta: 11:39:59

Cat:M

Pos. categoria: 57

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club: omm training

3:21:08
02:36:14
1:51:20
Francisco javie Beltrán Arenas
01:51:20 (Tr: 1:24:54)
Fran Lizaran Belmonte
02:05:15 (Tr: 1:24:55)
María belén Pacchiotti
01:52:32 (Tr: 1:25:03)
Alex Rodiera
02:49:55 (Tr: 1:25:04)
Bernat Ayneto Gimeno
01:52:08 (Tr: 1:25:12)
David Torrejimeno Romagosa
01:52:52 (Tr: 1:25:23)
Raul Lopez Moran
01:53:50 (Tr: 1:25:23)
Adria Garcia Perez
01:53:51 (Tr: 1:25:23)
Julio Garcia Garcia
02:53:23 (Tr: 1:25:38)
Jere Cherta Coterillo
02:50:24 (Tr: 1:26:04)
Jose maria Bonet Martinez
02:52:07 (Tr: 1:26:15)
Dani Giménez
02:19:12 (Tr: 1:26:20)

T. real: 01:25:03

Inici real: 09:31:14

Hora meta: 10:56:17

Cat:F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:03:45

Sexe:F

Ritme: 6:05 min/km

Club: argentina fun runners

1:53:44
01:52:32
1:51:20
Francisco javie Beltrán Arenas
01:51:20 (Tr: 1:24:54)
Bernat Ayneto Gimeno
01:52:08 (Tr: 1:25:12)
David Torrejimeno Romagosa
01:52:52 (Tr: 1:25:23)

T. real: 01:25:04

Inici real: 10:28:37

Hora meta: 11:53:40

Cat:M

Pos. categoria: 58

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:05 min/km

Club:

3:34:36
02:49:55
2:05:15
Fran Lizaran Belmonte
02:05:15 (Tr: 1:24:55)
i
Jordi Llavina Altimra
02:36:14 (Tr: 1:25:00)
Julio Garcia Garcia
02:53:23 (Tr: 1:25:38)
Jere Cherta Coterillo
02:50:24 (Tr: 1:26:04)
Jose maria Bonet Martinez
02:52:07 (Tr: 1:26:15)
Dani Giménez
02:19:12 (Tr: 1:26:20)

T. real: 01:25:12

Inici real: 09:30:42

Hora meta: 10:55:53

Cat:M

Pos. categoria: 59

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club:

1:53:50
01:52:08
1:50:25
Francisco javie Beltrán Arenas
01:51:20 (Tr: 1:24:54)
María belén Pacchiotti
01:52:32 (Tr: 1:25:03)
David Torrejimeno Romagosa
01:52:52 (Tr: 1:25:23)
Raul Lopez Moran
01:53:50 (Tr: 1:25:23)

T. real: 01:25:22

Inici real: 09:06:59

Hora meta: 10:32:21

Cat:M

Pos. categoria: 60

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club:

1:53:51
01:28:36
1:03:20
Francisco javie Beltrán Arenas
01:51:20 (Tr: 1:24:54)
María belén Pacchiotti
01:52:32 (Tr: 1:25:03)
Bernat Ayneto Gimeno
01:52:08 (Tr: 1:25:12)
David Torrejimeno Romagosa
01:52:52 (Tr: 1:25:23)
Raul Lopez Moran
01:53:50 (Tr: 1:25:23)
Adria Garcia Perez
01:53:51 (Tr: 1:25:23)
i
Albert Sanchez Planiol
01:29:18 (Tr: 1:26:24)

T. real: 01:25:23

Inici real: 09:31:15

Hora meta: 10:56:37

Cat:M

Pos. categoria: 61

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: fun runners club esportiu

2:53:23
01:52:52
0:52:21
Francisco javie Beltrán Arenas
01:51:20 (Tr: 1:24:54)
Fran Lizaran Belmonte
02:05:15 (Tr: 1:24:55)
i
Jordi Llavina Altimra
02:36:14 (Tr: 1:25:00)
María belén Pacchiotti
01:52:32 (Tr: 1:25:03)
Alex Rodiera
02:49:55 (Tr: 1:25:04)
Bernat Ayneto Gimeno
01:52:08 (Tr: 1:25:12)
i
Manuel Lamolda Melero
01:28:36 (Tr: 1:25:22)
Raul Lopez Moran
01:53:50 (Tr: 1:25:23)
Adria Garcia Perez
01:53:51 (Tr: 1:25:23)
Julio Garcia Garcia
02:53:23 (Tr: 1:25:38)
Jere Cherta Coterillo
02:50:24 (Tr: 1:26:04)
Jose maria Bonet Martinez
02:52:07 (Tr: 1:26:15)
Dani Giménez
02:19:12 (Tr: 1:26:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:29:18 (Tr: 1:26:24)

T. real: 01:25:23

Inici real: 09:32:13

Hora meta: 10:57:35

Cat:M

Pos. categoria: 62

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club:

2:50:24
01:53:50
0:57:17
Francisco javie Beltrán Arenas
01:51:20 (Tr: 1:24:54)
Fran Lizaran Belmonte
02:05:15 (Tr: 1:24:55)
i
Jordi Llavina Altimra
02:36:14 (Tr: 1:25:00)
María belén Pacchiotti
01:52:32 (Tr: 1:25:03)
Alex Rodiera
02:49:55 (Tr: 1:25:04)
Bernat Ayneto Gimeno
01:52:08 (Tr: 1:25:12)
i
Manuel Lamolda Melero
01:28:36 (Tr: 1:25:22)
David Torrejimeno Romagosa
01:52:52 (Tr: 1:25:23)
Adria Garcia Perez
01:53:51 (Tr: 1:25:23)
Jere Cherta Coterillo
02:50:24 (Tr: 1:26:04)
Dani Giménez
02:19:12 (Tr: 1:26:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:29:18 (Tr: 1:26:24)

T. real: 01:25:23

Inici real: 09:32:13

Hora meta: 10:57:36

Cat:M

Pos. categoria: 63

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: rarunning

2:52:07
01:53:51
0:55:34
Francisco javie Beltrán Arenas
01:51:20 (Tr: 1:24:54)
Fran Lizaran Belmonte
02:05:15 (Tr: 1:24:55)
i
Jordi Llavina Altimra
02:36:14 (Tr: 1:25:00)
María belén Pacchiotti
01:52:32 (Tr: 1:25:03)
Alex Rodiera
02:49:55 (Tr: 1:25:04)
Bernat Ayneto Gimeno
01:52:08 (Tr: 1:25:12)
i
Manuel Lamolda Melero
01:28:36 (Tr: 1:25:22)
David Torrejimeno Romagosa
01:52:52 (Tr: 1:25:23)
Raul Lopez Moran
01:53:50 (Tr: 1:25:23)
Jere Cherta Coterillo
02:50:24 (Tr: 1:26:04)
Jose maria Bonet Martinez
02:52:07 (Tr: 1:26:15)
Dani Giménez
02:19:12 (Tr: 1:26:20)
i
Albert Sanchez Planiol
01:29:18 (Tr: 1:26:24)

T. real: 01:25:38

Inici real: 10:31:30

Hora meta: 11:57:08

Cat:M

Pos. categoria: 64

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club:

3:53:53
02:53:23
1:52:52
Fran Lizaran Belmonte
02:05:15 (Tr: 1:24:55)
i
Jordi Llavina Altimra
02:36:14 (Tr: 1:25:00)
Alex Rodiera
02:49:55 (Tr: 1:25:04)
David Torrejimeno Romagosa
01:52:52 (Tr: 1:25:23)
Raul Lopez Moran
01:53:50 (Tr: 1:25:23)
Adria Garcia Perez
01:53:51 (Tr: 1:25:23)
Jere Cherta Coterillo
02:50:24 (Tr: 1:26:04)
Jose maria Bonet Martinez
02:52:07 (Tr: 1:26:15)
Dani Giménez
02:19:12 (Tr: 1:26:20)

T. real: 01:26:04

Inici real: 10:28:05

Hora meta: 11:54:09

Cat:M

Pos. categoria: 65

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:09 min/km

Club:

3:46:57
02:50:24
1:53:50
Fran Lizaran Belmonte
02:05:15 (Tr: 1:24:55)
i
Jordi Llavina Altimra
02:36:14 (Tr: 1:25:00)
Alex Rodiera
02:49:55 (Tr: 1:25:04)
Raul Lopez Moran
01:53:50 (Tr: 1:25:23)
Adria Garcia Perez
01:53:51 (Tr: 1:25:23)
Julio Garcia Garcia
02:53:23 (Tr: 1:25:38)
Jose maria Bonet Martinez
02:52:07 (Tr: 1:26:15)
Dani Giménez
02:19:12 (Tr: 1:26:20)

T. real: 01:26:15

Inici real: 10:29:37

Hora meta: 11:55:52

Cat:M

Pos. categoria: 66

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club: bs runners

3:50:23
02:52:07
1:53:51
Fran Lizaran Belmonte
02:05:15 (Tr: 1:24:55)
i
Jordi Llavina Altimra
02:36:14 (Tr: 1:25:00)
Alex Rodiera
02:49:55 (Tr: 1:25:04)
Adria Garcia Perez
01:53:51 (Tr: 1:25:23)
Julio Garcia Garcia
02:53:23 (Tr: 1:25:38)
Jere Cherta Coterillo
02:50:24 (Tr: 1:26:04)
Dani Giménez
02:19:12 (Tr: 1:26:20)

T. real: 01:26:20

Inici real: 09:56:37

Hora meta: 11:22:57

Cat:M

Pos. categoria: 67

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club:

2:19:14
02:19:12
2:19:10

T. real: 01:26:24

Inici real: 09:06:40

Hora meta: 10:33:03

Cat:M

Pos. categoria: 68

Inici cursa:9:03:45

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club:

1:29:20
01:29:18
1:29:16