Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Trail de Lloret de Mar

16K_OPEN

16 abril 2023

16K_OPEN 16K_RFEA 6K_OPEN 6K_RFEA

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 01:07:32

T. oficial: 01:07:32

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:37:40

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: viwil

P1: 0:17:28

Hora P1 : 09:47:36

Pos P1 : 1

-

P2: 0:48:59

Hora P2 : 10:19:07

Pos P2 : 1

Z

Meta: 1:07:32

Hora meta: 10:37:40

Pos meta : 1

Z

1:24:16
01:07:32
0:50:49
i
Miguel Cruz Infantes
01:16:34 (Tr: 1:16:34)
i
Carlos Galobardes Muñoz
01:16:56 (Tr: 1:16:46)
i
Lluís Aguilà Fosch
01:17:54 (Tr: 1:17:49)
i
Javier Gallardo Mesa
01:21:11 (Tr: 1:21:01)
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)

T. real: 01:16:34

T. oficial: 01:16:34

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:46:42

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: la sansi

P1: 0:19:43

Hora P1 : 09:49:51

Pos P1 : 2

-

P2: 0:55:39

Hora P2 : 10:25:47

Pos P2 : 2

Z

Meta: 1:16:34

Hora meta: 10:46:42

Pos meta : 2

Z

1:25:36
01:16:34
1:07:32
i
Victor Da Costa Mendoza
01:07:32 (Tr: 1:07:32)
i
Carlos Galobardes Muñoz
01:16:56 (Tr: 1:16:46)
i
Lluís Aguilà Fosch
01:17:54 (Tr: 1:17:49)
i
Javier Gallardo Mesa
01:21:11 (Tr: 1:21:01)
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)

T. real: 01:16:46

T. oficial: 01:16:56

Inici real: 09:30:19

Hora meta: 10:47:04

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: team land

P1: 0:20:31

Hora P1 : 09:50:50

Pos P1 : 4

-

P2: 0:56:21

Hora P2 : 10:26:39

Pos P2 : 4

Z

Meta: 1:16:46

Hora meta: 10:47:04

Pos meta : 3

X 1 posició

1:26:20
01:16:56
1:07:32
i
Victor Da Costa Mendoza
01:07:32 (Tr: 1:07:32)
i
Miguel Cruz Infantes
01:16:34 (Tr: 1:16:34)
i
Lluís Aguilà Fosch
01:17:54 (Tr: 1:17:49)
i
Javier Gallardo Mesa
01:21:11 (Tr: 1:21:01)
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)

T. real: 01:17:49

T. oficial: 01:17:54

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 10:48:02

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club: fast competició

P1: 0:20:16

Hora P1 : 09:50:29

Pos P1 : 3

-

P2: 0:56:14

Hora P2 : 10:26:26

Pos P2 : 3

Z

Meta: 1:17:49

Hora meta: 10:48:02

Pos meta : 4

Y 1 posició

1:28:15
01:17:54
1:07:32
i
Victor Da Costa Mendoza
01:07:32 (Tr: 1:07:32)
i
Miguel Cruz Infantes
01:16:34 (Tr: 1:16:34)
i
Carlos Galobardes Muñoz
01:16:56 (Tr: 1:16:46)
i
Javier Gallardo Mesa
01:21:11 (Tr: 1:21:01)
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)

T. real: 01:21:01

T. oficial: 01:21:11

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 10:51:19

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

P1: 0:20:39

Hora P1 : 09:50:57

Pos P1 : 5

-

P2: 0:58:49

Hora P2 : 10:29:06

Pos P2 : 5

Z

Meta: 1:21:01

Hora meta: 10:51:19

Pos meta : 5

Z

1:25:48
01:21:11
1:16:34
i
Miguel Cruz Infantes
01:16:34 (Tr: 1:16:34)
i
Carlos Galobardes Muñoz
01:16:56 (Tr: 1:16:46)
i
Lluís Aguilà Fosch
01:17:54 (Tr: 1:17:49)
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)

T. real: 01:23:31

T. oficial: 01:23:41

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 10:53:49

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club:

P1: 0:21:45

Hora P1 : 09:52:02

Pos P1 : 9

-

P2: 1:00:48

Hora P2 : 10:31:06

Pos P2 : 6

X 3 posicions

Meta: 1:23:31

Hora meta: 10:53:49

Pos meta : 6

Z

1:30:25
01:23:41
1:16:56
i
Carlos Galobardes Muñoz
01:16:56 (Tr: 1:16:46)
i
Lluís Aguilà Fosch
01:17:54 (Tr: 1:17:49)
i
Javier Gallardo Mesa
01:21:11 (Tr: 1:21:01)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)
i
Jordi Domènech Navalón
01:29:21 (Tr: 1:29:06)
Orlando Hernandez
01:29:33 (Tr: 1:29:18)
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)

T. real: 01:24:07

T. oficial: 01:24:16

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 10:54:24

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club:

P1: 0:22:53

Hora P1 : 09:53:09

Pos P1 : 16

-

P2: 1:02:12

Hora P2 : 10:32:28

Pos P2 : 11

X 5 posicions

Meta: 1:24:07

Hora meta: 10:54:24

Pos meta : 7

X 4 posicions

1:30:37
01:24:16
1:17:54
i
Lluís Aguilà Fosch
01:17:54 (Tr: 1:17:49)
i
Javier Gallardo Mesa
01:21:11 (Tr: 1:21:01)
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)
i
Jordi Domènech Navalón
01:29:21 (Tr: 1:29:06)
Orlando Hernandez
01:29:33 (Tr: 1:29:18)
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)

T. real: 01:25:08

T. oficial: 01:25:15

Inici real: 09:30:16

Hora meta: 10:55:23

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: no

P1: 0:21:30

Hora P1 : 09:51:46

Pos P1 : 6

-

P2: 1:01:26

Hora P2 : 10:31:42

Pos P2 : 8

Y 2 posicions

Meta: 1:25:08

Hora meta: 10:55:23

Pos meta : 8

Z

1:29:20
01:25:15
1:21:11
i
Javier Gallardo Mesa
01:21:11 (Tr: 1:21:01)
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)

T. real: 01:25:43

T. oficial: 01:25:43

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:55:51

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: ratafia racing club

P1: No data

Hora P1: No data

Pos P1 : -

-

P2: No data

Hora P2: No data

Pos P2 : -

-

Meta: 1:25:43

Hora meta: 10:55:51

Pos meta : 9

-

1:27:46
01:25:43
1:23:41
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)

T. real: 01:25:33

T. oficial: 01:25:45

Inici real: 09:30:20

Hora meta: 10:55:53

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:21 min/km

Club: btqrunners

P1: 0:21:45

Hora P1 : 09:52:04

Pos P1 : 10

-

P2: 1:01:17

Hora P2 : 10:31:36

Pos P2 : 7

X 3 posicions

Meta: 1:25:33

Hora meta: 10:55:53

Pos meta : 10

Y 3 posicions

1:28:16
01:25:45
1:23:13
Carlos Bueno Gimenez
01:23:41 (Tr: 1:23:31)
i
Aymar joel Brusset Cervera
01:24:16 (Tr: 1:24:07)
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)

T. real: 01:26:40

T. oficial: 01:26:54

Inici real: 09:30:22

Hora meta: 10:57:02

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

P1: 0:22:44

Hora P1 : 09:53:06

Pos P1 : 15

-

P2: 1:02:28

Hora P2 : 10:32:50

Pos P2 : 12

X 3 posicions

Meta: 1:26:40

Hora meta: 10:57:02

Pos meta : 11

X 1 posició

1:28:33
01:26:54
1:25:14
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)

T. real: 01:26:57

T. oficial: 01:27:07

Inici real: 09:30:19

Hora meta: 10:57:15

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club: talaixà team

P1: 0:21:46

Hora P1 : 09:52:05

Pos P1 : 11

-

P2: 1:01:38

Hora P2 : 10:31:57

Pos P2 : 9

X 2 posicions

Meta: 1:26:57

Hora meta: 10:57:15

Pos meta : 12

Y 3 posicions

1:29:21
01:27:07
1:24:54
i
Tomasz Pietrusinski
01:25:15 (Tr: 1:25:08)
Jordi Palaudelmàs Carles
01:25:43 (Tr: 1:25:43)
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)
i
Jordi Domènech Navalón
01:29:21 (Tr: 1:29:06)

T. real: 01:28:06

T. oficial: 01:28:16

Inici real: 09:30:19

Hora meta: 10:58:24

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club:

P1: 0:22:26

Hora P1 : 09:52:44

Pos P1 : 12

-

P2: No data

Hora P2: No data

Pos P2 : -

-

Meta: 1:28:06

Hora meta: 10:58:24

Pos meta : 13

Y 1 posició

1:30:48
01:28:16
1:25:45
Federico Velasco Serrano
01:25:45 (Tr: 1:25:33)
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)
i
Jordi Domènech Navalón
01:29:21 (Tr: 1:29:06)
Orlando Hernandez
01:29:33 (Tr: 1:29:18)
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)
i
David Cardenas
01:30:41 (Tr: 1:30:34)

T. real: 01:28:33

T. oficial: 01:28:33

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:58:41

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: les gavarres trail team

P1: 0:21:49

Hora P1 : 09:51:57

Pos P1 : 7

-

P2: 1:02:03

Hora P2 : 10:32:11

Pos P2 : 10

Y 3 posicions

Meta: 1:28:33

Hora meta: 10:58:41

Pos meta : 14

Y 4 posicions

1:30:13
01:28:33
1:26:54
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Jordi Domènech Navalón
01:29:21 (Tr: 1:29:06)
Orlando Hernandez
01:29:33 (Tr: 1:29:18)
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)

T. real: 01:29:06

T. oficial: 01:29:21

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:59:29

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club:

P1: 0:24:43

Hora P1 : 09:55:06

Pos P1 : 27

-

P2: 1:05:37

Hora P2 : 10:36:00

Pos P2 : 16

X 11 posicions

Meta: 1:29:06

Hora meta: 10:59:29

Pos meta : 15

X 1 posició

1:31:35
01:29:21
1:27:07
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)
Orlando Hernandez
01:29:33 (Tr: 1:29:18)
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)
i
David Cardenas
01:30:41 (Tr: 1:30:34)

T. real: 01:29:18

T. oficial: 01:29:33

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 10:59:41

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club: club proam

P1: 0:22:50

Hora P1 : 09:53:13

Pos P1 : 17

-

P2: 1:04:06

Hora P2 : 10:34:29

Pos P2 : 13

X 4 posicions

Meta: 1:29:18

Hora meta: 10:59:41

Pos meta : 16

Y 3 posicions

1:32:41
01:29:33
1:26:24
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)
i
Jordi Domènech Navalón
01:29:21 (Tr: 1:29:06)
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)
i
David Cardenas
01:30:41 (Tr: 1:30:34)
Jose antonio Peña Galeote
01:32:41 (Tr: 1:32:28)

T. real: 01:29:29

T. oficial: 01:29:41

Inici real: 09:30:20

Hora meta: 10:59:49

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club:

P1: 0:22:32

Hora P1 : 09:52:52

Pos P1 : 14

-

P2: 1:04:14

Hora P2 : 10:34:33

Pos P2 : 14

Z

Meta: 1:29:29

Hora meta: 10:59:49

Pos meta : 17

Y 3 posicions

1:32:52
01:29:41
1:26:29
i
Ion Aranguren Fernandez
01:26:54 (Tr: 1:26:40)
i
Cristhian Acevedo
01:27:07 (Tr: 1:26:57)
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)
i
Jordi Domènech Navalón
01:29:21 (Tr: 1:29:06)
Orlando Hernandez
01:29:33 (Tr: 1:29:18)
i
David Cardenas
01:30:41 (Tr: 1:30:34)
Jose antonio Peña Galeote
01:32:41 (Tr: 1:32:28)
Cristian Reig Gandia
01:32:52 (Tr: 1:32:43)

T. real: 01:30:34

T. oficial: 01:30:41

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 11:00:49

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: ratafia racing club

P1: 0:22:36

Hora P1 : 09:52:51

Pos P1 : 13

-

P2: 1:05:05

Hora P2 : 10:35:19

Pos P2 : 15

Y 2 posicions

Meta: 1:30:34

Hora meta: 11:00:49

Pos meta : 18

Y 3 posicions

1:33:33
01:30:41
1:27:48
i
Albert Garcia Pinadella
01:28:16 (Tr: 1:28:06)
i
Juan Aznar Padilla
01:28:33 (Tr: 1:28:33)
i
Jordi Domènech Navalón
01:29:21 (Tr: 1:29:06)
Orlando Hernandez
01:29:33 (Tr: 1:29:18)
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)
Jose antonio Peña Galeote
01:32:41 (Tr: 1:32:28)
Cristian Reig Gandia
01:32:52 (Tr: 1:32:43)
Valentin Saal
01:33:33 (Tr: 1:33:20)

T. real: 01:32:28

T. oficial: 01:32:41

Inici real: 09:30:22

Hora meta: 11:02:49

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:47 min/km

Club: esto no se acaba nunca?

P1: 0:24:02

Hora P1 : 09:54:24

Pos P1 : 21

-

P2: 1:07:08

Hora P2 : 10:37:30

Pos P2 : 17

X 4 posicions

Meta: 1:32:28

Hora meta: 11:02:49

Pos meta : 19

Y 2 posicions

1:35:50
01:32:41
1:29:33
Orlando Hernandez
01:29:33 (Tr: 1:29:18)
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)
i
David Cardenas
01:30:41 (Tr: 1:30:34)
Cristian Reig Gandia
01:32:52 (Tr: 1:32:43)
Valentin Saal
01:33:33 (Tr: 1:33:20)
Salvador Dordas
01:33:53 (Tr: 1:33:47)
Alba Espinales Salinas
01:33:57 (Tr: 1:33:48)
Elisabet Rodríguez Rodríguez
01:34:56 (Tr: 1:34:42)
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)

T. real: 01:32:43

T. oficial: 01:32:52

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 11:03:00

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club:

P1: 0:24:03

Hora P1 : 09:54:20

Pos P1 : 19

-

P2: 1:07:40

Hora P2 : 10:37:57

Pos P2 : 20

Y 1 posició

Meta: 1:32:43

Hora meta: 11:03:00

Pos meta : 20

Z

1:36:04
01:32:52
1:29:41
i
Roberto Fernandez Martinez
01:29:41 (Tr: 1:29:29)
i
David Cardenas
01:30:41 (Tr: 1:30:34)
Jose antonio Peña Galeote
01:32:41 (Tr: 1:32:28)
Valentin Saal
01:33:33 (Tr: 1:33:20)
Salvador Dordas
01:33:53 (Tr: 1:33:47)
Alba Espinales Salinas
01:33:57 (Tr: 1:33:48)
Elisabet Rodríguez Rodríguez
01:34:56 (Tr: 1:34:42)
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)
i
Alex Garrido Angel
01:36:02 (Tr: 1:35:50)
i
Victor Martinez Colls
01:36:03 (Tr: 1:35:56)

T. real: 01:33:20

T. oficial: 01:33:33

Inici real: 09:30:22

Hora meta: 11:03:41

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:50 min/km

Club: aos team

P1: 0:24:02

Hora P1 : 09:54:23

Pos P1 : 20

-

P2: 1:07:36

Hora P2 : 10:37:57

Pos P2 : 21

Y 1 posició

Meta: 1:33:20

Hora meta: 11:03:41

Pos meta : 21

Z

1:36:25
01:33:33
1:30:41
i
David Cardenas
01:30:41 (Tr: 1:30:34)
Jose antonio Peña Galeote
01:32:41 (Tr: 1:32:28)
Cristian Reig Gandia
01:32:52 (Tr: 1:32:43)
Salvador Dordas
01:33:53 (Tr: 1:33:47)
Alba Espinales Salinas
01:33:57 (Tr: 1:33:48)
Elisabet Rodríguez Rodríguez
01:34:56 (Tr: 1:34:42)
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)
i
Alex Garrido Angel
01:36:02 (Tr: 1:35:50)
i
Victor Martinez Colls
01:36:03 (Tr: 1:35:56)
i
Francisco Costa Cárcel
01:36:14 (Tr: 1:36:01)
i
Antonio Bueno Barrero
01:36:20 (Tr: 1:36:11)

T. real: 01:33:47

T. oficial: 01:33:53

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 11:04:01

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: ratafia racing club

P1: 0:24:13

Hora P1 : 09:54:28

Pos P1 : 22

-

P2: 1:07:35

Hora P2 : 10:37:50

Pos P2 : 18

X 4 posicions

Meta: 1:33:47

Hora meta: 11:04:01

Pos meta : 22

Y 4 posicions

1:35:14
01:33:53
1:32:32
Jose antonio Peña Galeote
01:32:41 (Tr: 1:32:28)
Cristian Reig Gandia
01:32:52 (Tr: 1:32:43)
Valentin Saal
01:33:33 (Tr: 1:33:20)
Alba Espinales Salinas
01:33:57 (Tr: 1:33:48)
Elisabet Rodríguez Rodríguez
01:34:56 (Tr: 1:34:42)
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)

T. real: 01:33:48

T. oficial: 01:33:57

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 11:04:05

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:08

Sexe:F

Ritme: 5:52 min/km

Club: fun runners club esportiu

P1: 0:24:28

Hora P1 : 09:54:45

Pos P1 : 23

-

P2: 1:07:39

Hora P2 : 10:37:56

Pos P2 : 19

X 4 posicions

Meta: 1:33:48

Hora meta: 11:04:05

Pos meta : 23

Y 4 posicions

1:36:02
01:33:57
1:31:53
Jose antonio Peña Galeote
01:32:41 (Tr: 1:32:28)
Cristian Reig Gandia
01:32:52 (Tr: 1:32:43)
Valentin Saal
01:33:33 (Tr: 1:33:20)
Salvador Dordas
01:33:53 (Tr: 1:33:47)
Elisabet Rodríguez Rodríguez
01:34:56 (Tr: 1:34:42)
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)
i
Alex Garrido Angel
01:36:02 (Tr: 1:35:50)

T. real: 01:34:42

T. oficial: 01:34:56

Inici real: 09:30:22

Hora meta: 11:05:04

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:08

Sexe:F

Ritme: 5:56 min/km

Club: esto no se acaba nunca?

P1: 0:25:16

Hora P1 : 09:55:38

Pos P1 : 37

-

P2: 1:09:17

Hora P2 : 10:39:39

Pos P2 : 23

X 14 posicions

Meta: 1:34:42

Hora meta: 11:05:04

Pos meta : 24

Y 1 posició

1:36:18
01:34:56
1:33:33
Valentin Saal
01:33:33 (Tr: 1:33:20)
Salvador Dordas
01:33:53 (Tr: 1:33:47)
Alba Espinales Salinas
01:33:57 (Tr: 1:33:48)
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)
i
Alex Garrido Angel
01:36:02 (Tr: 1:35:50)
i
Victor Martinez Colls
01:36:03 (Tr: 1:35:56)
i
Francisco Costa Cárcel
01:36:14 (Tr: 1:36:01)

T. real: 01:35:01

T. oficial: 01:35:14

Inici real: 09:30:22

Hora meta: 11:05:22

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club:

P1: 0:25:22

Hora P1 : 09:55:44

Pos P1 : 38

-

P2: 1:09:56

Hora P2 : 10:40:18

Pos P2 : 26

X 12 posicions

Meta: 1:35:01

Hora meta: 11:05:22

Pos meta : 25

X 1 posició

1:36:35
01:35:14
1:33:53
Salvador Dordas
01:33:53 (Tr: 1:33:47)
Alba Espinales Salinas
01:33:57 (Tr: 1:33:48)
Elisabet Rodríguez Rodríguez
01:34:56 (Tr: 1:34:42)
i
Alex Garrido Angel
01:36:02 (Tr: 1:35:50)
i
Victor Martinez Colls
01:36:03 (Tr: 1:35:56)
i
Francisco Costa Cárcel
01:36:14 (Tr: 1:36:01)
i
Antonio Bueno Barrero
01:36:20 (Tr: 1:36:11)

T. real: 01:35:50

T. oficial: 01:36:02

Inici real: 09:30:21

Hora meta: 11:06:10

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: fun runners club esportiu

P1: 0:24:52

Hora P1 : 09:55:12

Pos P1 : 30

-

P2: 1:09:58

Hora P2 : 10:40:18

Pos P2 : 27

X 3 posicions

Meta: 1:35:50

Hora meta: 11:06:10

Pos meta : 26

X 1 posició

1:38:06
01:36:02
1:33:57
Alba Espinales Salinas
01:33:57 (Tr: 1:33:48)
Elisabet Rodríguez Rodríguez
01:34:56 (Tr: 1:34:42)
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)
i
Victor Martinez Colls
01:36:03 (Tr: 1:35:56)
i
Francisco Costa Cárcel
01:36:14 (Tr: 1:36:01)
i
Antonio Bueno Barrero
01:36:20 (Tr: 1:36:11)
Daniel Martin-pero Iglesias
01:36:56 (Tr: 1:36:47)

T. real: 01:35:56

T. oficial: 01:36:03

Inici real: 09:30:15

Hora meta: 11:06:11

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 6:00 min/km

Club: cabra's trail lloret

P1: 0:23:45

Hora P1 : 09:53:59

Pos P1 : 18

-

P2: 1:10:01

Hora P2 : 10:40:15

Pos P2 : 25

Y 7 posicions

Meta: 1:35:56

Hora meta: 11:06:11

Pos meta : 27

Y 2 posicions

1:37:09
01:36:03
1:34:56
Elisabet Rodríguez Rodríguez
01:34:56 (Tr: 1:34:42)
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)
i
Alex Garrido Angel
01:36:02 (Tr: 1:35:50)
i
Francisco Costa Cárcel
01:36:14 (Tr: 1:36:01)
i
Antonio Bueno Barrero
01:36:20 (Tr: 1:36:11)
Daniel Martin-pero Iglesias
01:36:56 (Tr: 1:36:47)

T. real: 01:36:01

T. oficial: 01:36:14

Inici real: 09:30:21

Hora meta: 11:06:22

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club: eiviatletisme club esport

P1: 0:24:28

Hora P1 : 09:54:48

Pos P1 : 25

-

P2: 1:08:50

Hora P2 : 10:39:11

Pos P2 : 22

X 3 posicions

Meta: 1:36:01

Hora meta: 11:06:22

Pos meta : 28

Y 6 posicions

1:37:14
01:36:14
1:35:14
Javi Cabello
01:35:14 (Tr: 1:35:01)
i
Alex Garrido Angel
01:36:02 (Tr: 1:35:50)
i
Victor Martinez Colls
01:36:03 (Tr: 1:35:56)
i
Antonio Bueno Barrero
01:36:20 (Tr: 1:36:11)
Daniel Martin-pero Iglesias
01:36:56 (Tr: 1:36:47)

T. real: 01:36:11

T. oficial: 01:36:20

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 11:06:28

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 6:01 min/km

Club:

P1: 0:24:30

Hora P1 : 09:54:47

Pos P1 : 24

-

P2: 1:10:13

Hora P2 : 10:40:30

Pos P2 : 28

Y 4 posicions

Meta: 1:36:11

Hora meta: 11:06:28

Pos meta : 29

Y 1 posició

1:36:56
01:36:20
1:35:44
i
Alex Garrido Angel
01:36:02 (Tr: 1:35:50)
i
Victor Martinez Colls
01:36:03 (Tr: 1:35:56)
i
Francisco Costa Cárcel
01:36:14 (Tr: 1:36:01)
Daniel Martin-pero Iglesias
01:36:56 (Tr: 1:36:47)

T. real: 01:36:47

T. oficial: 01:36:56

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 11:07:04

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:9:30:08

Sexe:M

Ritme: 6:03 min/km

Club: fun runners club esportiu

P1: 0:24:50

Hora P1 : 09:55:06

Pos P1 : 28

-

P2: 1:09:53

Hora P2 : 10:40:09

Pos P2 : 24

X 4 posicions

Meta: 1:36:47

Hora meta: 11:07:04

Pos meta : 30

Y 6 posicions

1:37:49
01:36:56
1:36:03
i
Victor Martinez Colls
01:36:03 (Tr: 1:35:56)
i
Francisco Costa Cárcel
01:36:14 (Tr: 1:36:01)
i
Antonio Bueno Barrero
01:36:20 (Tr: 1:36:11)