Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

Marató Mitja

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 03:17:15

T. oficial: 03:17:17

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 11:17:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: uec de gràcia

Km9,1: 0:38:45

Hora Km9,1 : 08:38:57

Pos Km9,1 : 2

-

Km14,38: 1:02:38

Hora Km14,38 : 09:02:51

Pos Km14,38 : 2

Z

Km23,28: 1:47:26

Hora Km23,28 : 09:47:38

Pos Km23,28 : 2

Z

Km30: 2:18:47

Hora Km30 : 10:18:59

Pos Km30 : 2

Z

Km38,29: 3:02:26

Hora Km38,29 : 11:02:38

Pos Km38,29 : 2

Z

Meta: 3:17:15

Hora meta: 11:17:27

Pos meta : 1

X 1 posició

3:59:39
03:17:17
2:34:55
Oriol Pérez Rodríguez
03:18:01 (Tr: 3:17:59)
Oscar Jiménez Campos
03:43:22 (Tr: 3:43:18)
i
Oscar Monje Puigdengolas
03:48:48 (Tr: 3:48:45)
i
Hector Aguilar Guillen
03:49:48 (Tr: 3:49:44)
i
David Rovira Doñate
03:50:03 (Tr: 3:49:57)
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)

T. real: 03:17:59

T. oficial: 03:18:01

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 11:18:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

Km9,1: 0:38:25

Hora Km9,1 : 08:38:37

Pos Km9,1 : 1

-

Km14,38: 1:02:38

Hora Km14,38 : 09:02:50

Pos Km14,38 : 1

Z

Km23,28: 1:47:05

Hora Km23,28 : 09:47:17

Pos Km23,28 : 1

Z

Km30: 2:18:46

Hora Km30 : 10:18:58

Pos Km30 : 1

Z

Km38,29: 3:02:15

Hora Km38,29 : 11:02:28

Pos Km38,29 : 1

Z

Meta: 3:17:59

Hora meta: 11:18:11

Pos meta : 2

Y 1 posició

3:59:39
03:18:01
2:36:24
Marcel Romaní Rodés
03:17:17 (Tr: 3:17:15)
Oscar Jiménez Campos
03:43:22 (Tr: 3:43:18)
i
Oscar Monje Puigdengolas
03:48:48 (Tr: 3:48:45)
i
Hector Aguilar Guillen
03:49:48 (Tr: 3:49:44)
i
David Rovira Doñate
03:50:03 (Tr: 3:49:57)
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)

T. real: 03:43:18

T. oficial: 03:43:22

Inici real: 08:00:15

Hora meta: 11:43:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club: club atlètic spiridon

Km9,1: 0:43:59

Hora Km9,1 : 08:44:14

Pos Km9,1 : 5

-

Km14,38: 1:10:51

Hora Km14,38 : 09:11:05

Pos Km14,38 : 5

Z

Km23,28: 2:03:12

Hora Km23,28 : 10:03:27

Pos Km23,28 : 5

Z

Km30: 2:38:39

Hora Km30 : 10:38:53

Pos Km30 : 3

X 2 posicions

Km38,29: 3:26:27

Hora Km38,29 : 11:26:42

Pos Km38,29 : 3

Z

Meta: 3:43:18

Hora meta: 11:43:32

Pos meta : 3

Z

4:09:28
03:43:22
3:17:17
Marcel Romaní Rodés
03:17:17 (Tr: 3:17:15)
Oriol Pérez Rodríguez
03:18:01 (Tr: 3:17:59)
i
Oscar Monje Puigdengolas
03:48:48 (Tr: 3:48:45)
i
Hector Aguilar Guillen
03:49:48 (Tr: 3:49:44)
i
David Rovira Doñate
03:50:03 (Tr: 3:49:57)
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)
Marc Toda Vericat
04:00:43 (Tr: 4:00:40)
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)

T. real: 03:48:45

T. oficial: 03:48:48

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 11:48:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: ashi team

Km9,1: 0:42:44

Hora Km9,1 : 08:42:57

Pos Km9,1 : 4

-

Km14,38: 1:09:18

Hora Km14,38 : 09:09:31

Pos Km14,38 : 3

X 1 posició

Km23,28: 2:02:41

Hora Km23,28 : 10:02:53

Pos Km23,28 : 3

Z

Km30: 2:40:14

Hora Km30 : 10:40:27

Pos Km30 : 4

Y 1 posició

Km38,29: 3:31:29

Hora Km38,29 : 11:31:42

Pos Km38,29 : 4

Z

Meta: 3:48:45

Hora meta: 11:48:58

Pos meta : 4

Z

4:20:19
03:48:48
3:17:17
Marcel Romaní Rodés
03:17:17 (Tr: 3:17:15)
Oriol Pérez Rodríguez
03:18:01 (Tr: 3:17:59)
Oscar Jiménez Campos
03:43:22 (Tr: 3:43:18)
i
Hector Aguilar Guillen
03:49:48 (Tr: 3:49:44)
i
David Rovira Doñate
03:50:03 (Tr: 3:49:57)
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)
Marc Toda Vericat
04:00:43 (Tr: 4:00:40)
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)

T. real: 03:49:44

T. oficial: 03:49:48

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 11:49:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club: patatas torres

Km9,1: 0:44:20

Hora Km9,1 : 08:44:33

Pos Km9,1 : 8

-

Km14,38: 1:12:32

Hora Km14,38 : 09:12:46

Pos Km14,38 : 9

Y 1 posició

Km23,28: 2:06:13

Hora Km23,28 : 10:06:27

Pos Km23,28 : 8

X 1 posició

Km30: 2:42:44

Hora Km30 : 10:42:58

Pos Km30 : 6

X 2 posicions

Km38,29: 3:33:08

Hora Km38,29 : 11:33:22

Pos Km38,29 : 5

X 1 posició

Meta: 3:49:44

Hora meta: 11:49:58

Pos meta : 5

Z

4:21:34
03:49:48
3:18:01
Oriol Pérez Rodríguez
03:18:01 (Tr: 3:17:59)
Oscar Jiménez Campos
03:43:22 (Tr: 3:43:18)
i
Oscar Monje Puigdengolas
03:48:48 (Tr: 3:48:45)
i
David Rovira Doñate
03:50:03 (Tr: 3:49:57)
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)
Marc Toda Vericat
04:00:43 (Tr: 4:00:40)
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)
Pedro López Alvarez
04:20:33 (Tr: 4:20:30)
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)

T. real: 03:49:57

T. oficial: 03:50:03

Inici real: 08:00:16

Hora meta: 11:50:13

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club:

Km9,1: 0:44:26

Hora Km9,1 : 08:44:42

Pos Km9,1 : 10

-

Km14,38: 1:12:49

Hora Km14,38 : 09:13:05

Pos Km14,38 : 10

Z

Km23,28: 2:06:50

Hora Km23,28 : 10:07:05

Pos Km23,28 : 9

X 1 posició

Km30: 2:44:58

Hora Km30 : 10:45:14

Pos Km30 : 8

X 1 posició

Km38,29: 3:33:38

Hora Km38,29 : 11:33:54

Pos Km38,29 : 6

X 2 posicions

Meta: 3:49:57

Hora meta: 11:50:13

Pos meta : 6

Z

4:06:18
03:50:03
3:33:47
Oscar Jiménez Campos
03:43:22 (Tr: 3:43:18)
i
Oscar Monje Puigdengolas
03:48:48 (Tr: 3:48:45)
i
Hector Aguilar Guillen
03:49:48 (Tr: 3:49:44)
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)
Marc Toda Vericat
04:00:43 (Tr: 4:00:40)
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)

T. real: 03:59:35

T. oficial: 03:59:39

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 11:59:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club:

Km9,1: 0:47:16

Hora Km9,1 : 08:47:30

Pos Km9,1 : 16

-

Km14,38: 1:17:18

Hora Km14,38 : 09:17:32

Pos Km14,38 : 18

Y 2 posicions

Km23,28: 2:13:26

Hora Km23,28 : 10:13:40

Pos Km23,28 : 16

X 2 posicions

Km30: 2:51:47

Hora Km30 : 10:52:01

Pos Km30 : 14

X 2 posicions

Km38,29: 3:42:17

Hora Km38,29 : 11:42:31

Pos Km38,29 : 8

X 6 posicions

Meta: 3:59:35

Hora meta: 11:59:49

Pos meta : 7

X 1 posició

4:10:29
03:59:39
3:48:48
i
Oscar Monje Puigdengolas
03:48:48 (Tr: 3:48:45)
i
Hector Aguilar Guillen
03:49:48 (Tr: 3:49:44)
i
David Rovira Doñate
03:50:03 (Tr: 3:49:57)
Marc Toda Vericat
04:00:43 (Tr: 4:00:40)
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)

T. real: 04:00:40

T. oficial: 04:00:43

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 12:00:53

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club: uecanoia

Km9,1: 0:42:43

Hora Km9,1 : 08:42:56

Pos Km9,1 : 3

-

Km14,38: 1:09:20

Hora Km14,38 : 09:09:33

Pos Km14,38 : 4

Y 1 posició

Km23,28: 2:02:43

Hora Km23,28 : 10:02:56

Pos Km23,28 : 4

Z

Km30: 2:41:44

Hora Km30 : 10:41:56

Pos Km30 : 5

Y 1 posició

Km38,29: 3:40:14

Hora Km38,29 : 11:40:27

Pos Km38,29 : 7

Y 2 posicions

Meta: 4:00:40

Hora meta: 12:00:53

Pos meta : 8

Y 1 posició

4:11:39
04:00:43
3:49:48
i
Hector Aguilar Guillen
03:49:48 (Tr: 3:49:44)
i
David Rovira Doñate
03:50:03 (Tr: 3:49:57)
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)

T. real: 04:06:14

T. oficial: 04:06:18

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 12:06:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: c.e. rayoteam

Km9,1: 0:45:03

Hora Km9,1 : 08:45:17

Pos Km9,1 : 13

-

Km14,38: 1:13:21

Hora Km14,38 : 09:13:34

Pos Km14,38 : 12

X 1 posició

Km23,28: 2:06:52

Hora Km23,28 : 10:07:05

Pos Km23,28 : 10

X 2 posicions

Km30: 2:46:47

Hora Km30 : 10:47:01

Pos Km30 : 10

Z

Km38,29: 3:45:23

Hora Km38,29 : 11:45:37

Pos Km38,29 : 9

X 1 posició

Meta: 4:06:14

Hora meta: 12:06:28

Pos meta : 9

Z

4:22:33
04:06:18
3:50:03
i
David Rovira Doñate
03:50:03 (Tr: 3:49:57)
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)
Marc Toda Vericat
04:00:43 (Tr: 4:00:40)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)
Pedro López Alvarez
04:20:33 (Tr: 4:20:30)
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)

T. real: 04:06:15

T. oficial: 04:06:18

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 12:06:28

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:51 min/km

Club: enjoy runner

Km9,1: 0:44:37

Hora Km9,1 : 08:44:50

Pos Km9,1 : 11

-

Km14,38: 1:12:51

Hora Km14,38 : 09:13:04

Pos Km14,38 : 11

Z

Km23,28: 2:07:07

Hora Km23,28 : 10:07:20

Pos Km23,28 : 11

Z

Km30: 2:46:42

Hora Km30 : 10:46:54

Pos Km30 : 9

X 2 posicions

Km38,29: 3:45:25

Hora Km38,29 : 11:45:38

Pos Km38,29 : 10

Y 1 posició

Meta: 4:06:15

Hora meta: 12:06:28

Pos meta : 10

Z

4:12:57
04:06:18
3:59:39
i
Antonio Felguera González
03:59:39 (Tr: 3:59:35)
Marc Toda Vericat
04:00:43 (Tr: 4:00:40)
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)

T. real: 04:07:07

T. oficial: 04:07:11

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 12:07:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: c.e. picornell

Km9,1: 0:44:24

Hora Km9,1 : 08:44:38

Pos Km9,1 : 9

-

Km14,38: 1:12:20

Hora Km14,38 : 09:12:33

Pos Km14,38 : 8

X 1 posició

Km23,28: 2:07:08

Hora Km23,28 : 10:07:22

Pos Km23,28 : 12

Y 4 posicions

Km30: 2:47:38

Hora Km30 : 10:47:52

Pos Km30 : 11

X 1 posició

Km38,29: 3:48:00

Hora Km38,29 : 11:48:14

Pos Km38,29 : 12

Y 1 posició

Meta: 4:07:07

Hora meta: 12:07:21

Pos meta : 11

X 1 posició

4:13:38
04:07:11
4:00:43
Marc Toda Vericat
04:00:43 (Tr: 4:00:40)
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)

T. real: 04:09:13

T. oficial: 04:09:18

Inici real: 08:00:16

Hora meta: 12:09:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club: at cerdanyola

Km9,1: 0:47:58

Hora Km9,1 : 08:48:13

Pos Km9,1 : 20

-

Km14,38: 1:17:07

Hora Km14,38 : 09:17:22

Pos Km14,38 : 17

X 3 posicions

Km23,28: 2:13:14

Hora Km23,28 : 10:13:29

Pos Km23,28 : 15

X 2 posicions

Km30: 2:54:19

Hora Km30 : 10:54:35

Pos Km30 : 15

Z

Km38,29: 3:50:06

Hora Km38,29 : 11:50:21

Pos Km38,29 : 13

X 2 posicions

Meta: 4:09:13

Hora meta: 12:09:28

Pos meta : 12

X 1 posició

4:12:18
04:09:18
4:06:18
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)

T. real: 04:09:42

T. oficial: 04:09:47

Inici real: 08:00:16

Hora meta: 12:09:57

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:56 min/km

Club: sagredotrainingsquad

Km9,1: 0:45:29

Hora Km9,1 : 08:45:44

Pos Km9,1 : 14

-

Km14,38: 1:14:55

Hora Km14,38 : 09:15:10

Pos Km14,38 : 14

Z

Km23,28: No data

Hora Km23,28: No data

Pos Km23,28 : -

-

Km30: 2:51:26

Hora Km30 : 10:51:41

Pos Km30 : 13

X 1 posició

Km38,29: 3:50:25

Hora Km38,29 : 11:50:40

Pos Km38,29 : 14

Y 1 posició

Meta: 4:09:42

Hora meta: 12:09:57

Pos meta : 13

X 1 posició

4:13:16
04:09:47
4:06:18
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)

T. real: 04:11:11

T. oficial: 04:11:14

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 12:11:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: satya&ananda

Km9,1: 0:52:38

Hora Km9,1 : 08:52:50

Pos Km9,1 : 45

-

Km14,38: 1:19:03

Hora Km14,38 : 09:19:16

Pos Km14,38 : 23

X 22 posicions

Km23,28: 2:12:15

Hora Km23,28 : 10:12:27

Pos Km23,28 : 14

X 9 posicions

Km30: 2:54:35

Hora Km30 : 10:54:47

Pos Km30 : 16

Y 2 posicions

Km38,29: 3:51:17

Hora Km38,29 : 11:51:30

Pos Km38,29 : 15

X 1 posició

Meta: 4:11:11

Hora meta: 12:11:24

Pos meta : 14

X 1 posició

4:15:17
04:11:14
4:07:11
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)

T. real: 04:11:24

T. oficial: 04:11:26

Inici real: 08:00:12

Hora meta: 12:11:36

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: ashi team

Km9,1: 0:47:44

Hora Km9,1 : 08:47:56

Pos Km9,1 : 19

-

Km14,38: 1:17:57

Hora Km14,38 : 09:18:08

Pos Km14,38 : 21

Y 2 posicions

Km23,28: 2:15:11

Hora Km23,28 : 10:15:23

Pos Km23,28 : 19

X 2 posicions

Km30: 2:56:25

Hora Km30 : 10:56:37

Pos Km30 : 20

Y 1 posició

Km38,29: 3:53:05

Hora Km38,29 : 11:53:17

Pos Km38,29 : 17

X 3 posicions

Meta: 4:11:24

Hora meta: 12:11:36

Pos meta : 15

X 2 posicions

4:15:17
04:11:26
4:07:35
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)

T. real: 04:11:28

T. oficial: 04:11:33

Inici real: 08:00:15

Hora meta: 12:11:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club:

Km9,1: 0:48:50

Hora Km9,1 : 08:49:04

Pos Km9,1 : 25

-

Km14,38: 1:20:29

Hora Km14,38 : 09:20:43

Pos Km14,38 : 29

Y 4 posicions

Km23,28: 2:17:10

Hora Km23,28 : 10:17:24

Pos Km23,28 : 22

X 7 posicions

Km30: 2:58:21

Hora Km30 : 10:58:35

Pos Km30 : 22

Z

Km38,29: 3:53:02

Hora Km38,29 : 11:53:16

Pos Km38,29 : 16

X 6 posicions

Meta: 4:11:28

Hora meta: 12:11:43

Pos meta : 16

Z

4:17:05
04:11:33
4:06:00
Eduard Barba Gomez-alvarez
04:06:18 (Tr: 4:06:14)
José Rubio Heredia
04:06:18 (Tr: 4:06:15)
Ignasi Aliguer Piferrer
04:07:11 (Tr: 4:07:07)
Adam Picon Manyosa
04:09:18 (Tr: 4:09:13)
i
Bernat Segarra
04:09:47 (Tr: 4:09:42)
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)

T. real: 04:14:30

T. oficial: 04:14:34

Inici real: 08:00:15

Hora meta: 12:14:44

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:02 min/km

Club: antics alumnes casp

Km9,1: 0:48:38

Hora Km9,1 : 08:48:52

Pos Km9,1 : 23

-

Km14,38: 1:19:18

Hora Km14,38 : 09:19:32

Pos Km14,38 : 24

Y 1 posició

Km23,28: 2:17:46

Hora Km23,28 : 10:18:01

Pos Km23,28 : 23

X 1 posició

Km30: 2:58:02

Hora Km30 : 10:58:17

Pos Km30 : 21

X 2 posicions

Km38,29: 3:56:33

Hora Km38,29 : 11:56:47

Pos Km38,29 : 19

X 2 posicions

Meta: 4:14:30

Hora meta: 12:14:44

Pos meta : 17

X 2 posicions

4:17:55
04:14:34
4:11:14
i
Ricardo Esclapez Pizana
04:11:14 (Tr: 4:11:11)
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)

T. real: 04:15:12

T. oficial: 04:15:17

Inici real: 08:00:15

Hora meta: 12:15:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:03 min/km

Club:

Km9,1: 0:44:06

Hora Km9,1 : 08:44:21

Pos Km9,1 : 6

-

Km14,38: 1:11:09

Hora Km14,38 : 09:11:24

Pos Km14,38 : 6

Z

Km23,28: 2:04:51

Hora Km23,28 : 10:05:06

Pos Km23,28 : 6

Z

Km30: 2:44:15

Hora Km30 : 10:44:30

Pos Km30 : 7

Y 1 posició

Km38,29: 3:47:19

Hora Km38,29 : 11:47:34

Pos Km38,29 : 11

Y 4 posicions

Meta: 4:15:12

Hora meta: 12:15:27

Pos meta : 18

Y 7 posicions

4:19:08
04:15:17
4:11:26
Conrad Navas
04:11:26 (Tr: 4:11:24)
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)

T. real: 04:16:57

T. oficial: 04:17:05

Inici real: 08:00:19

Hora meta: 12:17:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club:

Km9,1: 0:50:58

Hora Km9,1 : 08:51:16

Pos Km9,1 : 37

-

Km14,38: 1:21:25

Hora Km14,38 : 09:21:43

Pos Km14,38 : 33

X 4 posicions

Km23,28: 2:21:12

Hora Km23,28 : 10:21:30

Pos Km23,28 : 28

X 5 posicions

Km30: 3:03:34

Hora Km30 : 11:03:52

Pos Km30 : 28

Z

Km38,29: 4:00:34

Hora Km38,29 : 12:00:52

Pos Km38,29 : 22

X 6 posicions

Meta: 4:16:57

Hora meta: 12:17:15

Pos meta : 19

X 3 posicions

4:22:37
04:17:05
4:11:33
Alberto Martinez Anton
04:11:33 (Tr: 4:11:28)
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)
Pedro López Alvarez
04:20:33 (Tr: 4:20:30)
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)

T. real: 04:17:17

T. oficial: 04:17:22

Inici real: 08:00:15

Hora meta: 12:17:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:06 min/km

Club: unión deportiva vegana

Km9,1: 0:46:46

Hora Km9,1 : 08:47:01

Pos Km9,1 : 15

-

Km14,38: 1:16:47

Hora Km14,38 : 09:17:01

Pos Km14,38 : 15

Z

Km23,28: 2:14:27

Hora Km23,28 : 10:14:42

Pos Km23,28 : 18

Y 3 posicions

Km30: 2:56:01

Hora Km30 : 10:56:16

Pos Km30 : 18

Z

Km38,29: 3:54:47

Hora Km38,29 : 11:55:02

Pos Km38,29 : 18

Z

Meta: 4:17:17

Hora meta: 12:17:32

Pos meta : 20

Y 2 posicions

4:20:40
04:17:22
4:14:04
i
Martí Navarro Isart
04:14:34 (Tr: 4:14:30)
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)
Pedro López Alvarez
04:20:33 (Tr: 4:20:30)
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)

T. real: 04:17:54

T. oficial: 04:18:00

Inici real: 08:00:17

Hora meta: 12:18:10

Cat:SenM

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:07 min/km

Club:

Km9,1: 0:53:02

Hora Km9,1 : 08:53:19

Pos Km9,1 : 49

-

Km14,38: 1:25:35

Hora Km14,38 : 09:25:52

Pos Km14,38 : 51

Y 2 posicions

Km23,28: 2:25:32

Hora Km23,28 : 10:25:49

Pos Km23,28 : 35

X 16 posicions

Km30: 3:06:16

Hora Km30 : 11:06:32

Pos Km30 : 31

X 4 posicions

Km38,29: 3:58:32

Hora Km38,29 : 11:58:49

Pos Km38,29 : 20

X 11 posicions

Meta: 4:17:54

Hora meta: 12:18:10

Pos meta : 21

Y 1 posició

4:21:19
04:18:00
4:14:42
Carlos Albarrilla Alonso
04:15:17 (Tr: 4:15:12)
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Pedro López Alvarez
04:20:33 (Tr: 4:20:30)
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)

T. real: 04:20:30

T. oficial: 04:20:33

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 12:20:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: club atlètic running

Km9,1: 0:50:58

Hora Km9,1 : 08:51:11

Pos Km9,1 : 36

-

Km14,38: 1:21:26

Hora Km14,38 : 09:21:39

Pos Km14,38 : 34

X 2 posicions

Km23,28: 2:20:35

Hora Km23,28 : 10:20:49

Pos Km23,28 : 25

X 9 posicions

Km30: 3:03:21

Hora Km30 : 11:03:34

Pos Km30 : 27

Y 2 posicions

Km38,29: 3:59:49

Hora Km38,29 : 12:00:02

Pos Km38,29 : 21

X 6 posicions

Meta: 4:20:30

Hora meta: 12:20:43

Pos meta : 22

Y 1 posició

4:24:18
04:20:33
4:16:48
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)
Germa Barroso Pujol
04:24:18 (Tr: 4:24:15)

T. real: 04:20:37

T. oficial: 04:20:40

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 12:20:50

Cat:SenM

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:11 min/km

Club: summits bcn

Km9,1: 0:47:38

Hora Km9,1 : 08:47:52

Pos Km9,1 : 18

-

Km14,38: 1:18:12

Hora Km14,38 : 09:18:25

Pos Km14,38 : 22

Y 4 posicions

Km23,28: 2:18:51

Hora Km23,28 : 10:19:05

Pos Km23,28 : 24

Y 2 posicions

Km30: 3:02:35

Hora Km30 : 11:02:48

Pos Km30 : 25

Y 1 posició

Km38,29: 4:01:12

Hora Km38,29 : 12:01:25

Pos Km38,29 : 23

X 2 posicions

Meta: 4:20:37

Hora meta: 12:20:50

Pos meta : 23

Z

4:25:36
04:20:40
4:15:44
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)
Pedro López Alvarez
04:20:33 (Tr: 4:20:30)
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)
Germa Barroso Pujol
04:24:18 (Tr: 4:24:15)
i
Alex Joaniquet Estrada
04:25:36 (Tr: 4:25:31)
i
Jaume Abella Ferrer
04:25:35 (Tr: 4:25:33)

T. real: 04:21:12

T. oficial: 04:21:19

Inici real: 08:00:18

Hora meta: 12:21:29

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:12 min/km

Club: camallera

Km9,1: 0:50:31

Hora Km9,1 : 08:50:48

Pos Km9,1 : 34

-

Km14,38: 1:22:20

Hora Km14,38 : 09:22:37

Pos Km14,38 : 36

Y 2 posicions

Km23,28: 2:22:31

Hora Km23,28 : 10:22:49

Pos Km23,28 : 30

X 6 posicions

Km30: 3:06:03

Hora Km30 : 11:06:21

Pos Km30 : 30

Z

Km38,29: 4:01:33

Hora Km38,29 : 12:01:51

Pos Km38,29 : 25

X 5 posicions

Meta: 4:21:12

Hora meta: 12:21:29

Pos meta : 24

X 1 posició

4:25:35
04:21:19
4:17:03
Roger Pérez Ruiz
04:17:05 (Tr: 4:16:57)
Sergi Rodriguez Cusco
04:17:22 (Tr: 4:17:17)
Jorge Ezquerra Bosqued
04:18:00 (Tr: 4:17:54)
Pedro López Alvarez
04:20:33 (Tr: 4:20:30)
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)
Germa Barroso Pujol
04:24:18 (Tr: 4:24:15)
i
Jaume Abella Ferrer
04:25:35 (Tr: 4:25:33)

T. real: 04:24:15

T. oficial: 04:24:18

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 12:24:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:16 min/km

Club: c.e. rayo team

Km9,1: 0:48:03

Hora Km9,1 : 08:48:17

Pos Km9,1 : 22

-

Km14,38: 1:17:26

Hora Km14,38 : 09:17:40

Pos Km14,38 : 19

X 3 posicions

Km23,28: 2:13:50

Hora Km23,28 : 10:14:03

Pos Km23,28 : 17

X 2 posicions

Km30: 2:56:24

Hora Km30 : 10:56:37

Pos Km30 : 19

Y 2 posicions

Km38,29: 4:01:24

Hora Km38,29 : 12:01:38

Pos Km38,29 : 24

Y 5 posicions

Meta: 4:24:15

Hora meta: 12:24:28

Pos meta : 25

Y 1 posició

4:28:03
04:24:18
4:20:33
Pedro López Alvarez
04:20:33 (Tr: 4:20:30)
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)
i
Alex Joaniquet Estrada
04:25:36 (Tr: 4:25:31)
i
Jaume Abella Ferrer
04:25:35 (Tr: 4:25:33)
Francisco García-moreno Charlez
04:27:10 (Tr: 4:27:04)

T. real: 04:25:31

T. oficial: 04:25:36

Inici real: 08:00:15

Hora meta: 12:25:46

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: club excursionista degrac

Km9,1: 0:47:19

Hora Km9,1 : 08:47:34

Pos Km9,1 : 17

-

Km14,38: 1:17:02

Hora Km14,38 : 09:17:17

Pos Km14,38 : 16

X 1 posició

Km23,28: 2:15:39

Hora Km23,28 : 10:15:54

Pos Km23,28 : 20

Y 4 posicions

Km30: 3:01:25

Hora Km30 : 11:01:40

Pos Km30 : 24

Y 4 posicions

Km38,29: 4:03:45

Hora Km38,29 : 12:04:00

Pos Km38,29 : 27

Y 3 posicions

Meta: 4:25:31

Hora meta: 12:25:46

Pos meta : 26

X 1 posició

4:30:31
04:25:36
4:20:40
Jose mº Gonzalez Moreno
04:20:40 (Tr: 4:20:37)
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)
Germa Barroso Pujol
04:24:18 (Tr: 4:24:15)
i
Jaume Abella Ferrer
04:25:35 (Tr: 4:25:33)
Francisco García-moreno Charlez
04:27:10 (Tr: 4:27:04)
i
Oriol Rubio Carbó
04:29:14 (Tr: 4:29:10)
Adolfo Rodriguez García
04:29:51 (Tr: 4:29:48)

T. real: 04:25:33

T. oficial: 04:25:35

Inici real: 08:00:13

Hora meta: 12:25:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:18 min/km

Club: club excursionista de grà

Km9,1: 0:49:47

Hora Km9,1 : 08:50:00

Pos Km9,1 : 29

-

Km14,38: 1:19:44

Hora Km14,38 : 09:19:57

Pos Km14,38 : 25

X 4 posicions

Km23,28: 2:20:39

Hora Km23,28 : 10:20:51

Pos Km23,28 : 26

Y 1 posició

Km30: 3:03:17

Hora Km30 : 11:03:30

Pos Km30 : 26

Z

Km38,29: 4:03:57

Hora Km38,29 : 12:04:09

Pos Km38,29 : 28

Y 2 posicions

Meta: 4:25:33

Hora meta: 12:25:45

Pos meta : 27

X 1 posició

4:29:51
04:25:35
4:21:19
i
Guillem Galera I Léger
04:21:19 (Tr: 4:21:12)
Germa Barroso Pujol
04:24:18 (Tr: 4:24:15)
i
Alex Joaniquet Estrada
04:25:36 (Tr: 4:25:31)
Francisco García-moreno Charlez
04:27:10 (Tr: 4:27:04)
i
Oriol Rubio Carbó
04:29:14 (Tr: 4:29:10)
Adolfo Rodriguez García
04:29:51 (Tr: 4:29:48)

T. real: 04:27:04

T. oficial: 04:27:10

Inici real: 08:00:16

Hora meta: 12:27:20

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:20 min/km

Club:

Km9,1: 0:49:04

Hora Km9,1 : 08:49:20

Pos Km9,1 : 26

-

Km14,38: 1:19:54

Hora Km14,38 : 09:20:09

Pos Km14,38 : 26

Z

Km23,28: 2:20:46

Hora Km23,28 : 10:21:01

Pos Km23,28 : 27

Y 1 posició

Km30: 3:03:50

Hora Km30 : 11:04:05

Pos Km30 : 29

Y 2 posicions

Km38,29: 4:05:36

Hora Km38,29 : 12:05:51

Pos Km38,29 : 29

Z

Meta: 4:27:04

Hora meta: 12:27:20

Pos meta : 28

X 1 posició

4:30:01
04:27:10
4:24:18
Germa Barroso Pujol
04:24:18 (Tr: 4:24:15)
i
Alex Joaniquet Estrada
04:25:36 (Tr: 4:25:31)
i
Jaume Abella Ferrer
04:25:35 (Tr: 4:25:33)
i
Oriol Rubio Carbó
04:29:14 (Tr: 4:29:10)
Adolfo Rodriguez García
04:29:51 (Tr: 4:29:48)

T. real: 04:29:10

T. oficial: 04:29:14

Inici real: 08:00:15

Hora meta: 12:29:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:23 min/km

Club: rayoteam

Km9,1: 0:51:34

Hora Km9,1 : 08:51:49

Pos Km9,1 : 43

-

Km14,38: 1:24:25

Hora Km14,38 : 09:24:40

Pos Km14,38 : 43

Z

Km23,28: 2:28:43

Hora Km23,28 : 10:28:57

Pos Km23,28 : 42

X 1 posició

Km30: 3:12:21

Hora Km30 : 11:12:36

Pos Km30 : 38

X 4 posicions

Km38,29: 4:10:07

Hora Km38,29 : 12:10:22

Pos Km38,29 : 33

X 5 posicions

Meta: 4:29:10

Hora meta: 12:29:24

Pos meta : 29

X 4 posicions

4:32:53
04:29:14
4:25:36
i
Alex Joaniquet Estrada
04:25:36 (Tr: 4:25:31)
Francisco García-moreno Charlez
04:27:10 (Tr: 4:27:04)
Adolfo Rodriguez García
04:29:51 (Tr: 4:29:48)

T. real: 04:29:48

T. oficial: 04:29:51

Inici real: 08:00:14

Hora meta: 12:30:01

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:10

Sexe:M

Ritme: 6:24 min/km

Club:

Km9,1: 0:48:39

Hora Km9,1 : 08:48:53

Pos Km9,1 : 24

-

Km14,38: 1:19:55

Hora Km14,38 : 09:20:09

Pos Km14,38 : 27

Y 3 posicions

Km23,28: 2:22:46

Hora Km23,28 : 10:23:00

Pos Km23,28 : 31

Y 4 posicions

Km30: 3:06:32

Hora Km30 : 11:06:45

Pos Km30 : 32

Y 1 posició

Km38,29: 4:09:45

Hora Km38,29 : 12:09:58

Pos Km38,29 : 32

Z

Meta: 4:29:48

Hora meta: 12:30:01

Pos meta : 30

X 2 posicions

4:34:07
04:29:51
4:25:35
i
Alex Joaniquet Estrada
04:25:36 (Tr: 4:25:31)
i
Jaume Abella Ferrer
04:25:35 (Tr: 4:25:33)
Francisco García-moreno Charlez
04:27:10 (Tr: 4:27:04)
i
Oriol Rubio Carbó
04:29:14 (Tr: 4:29:10)