Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Valldoreix

Infantil 1

25 de març de 2017
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:06:18

T. oficial: 00:06:18

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:06:18

Cat:M5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:06:56
00:06:18
0:05:41
i
Aroa Berenguel Soto
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Adrián Peñafiel
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Adrián Burgos Pacherres
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Lucas Bremon Stephani
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Lucas Gimenez Torrecillas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)

T. real: 00:06:23

T. oficial: 00:06:23

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:06:23

Cat:F5

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: ch cerdanyola atletisme

0:06:56
00:06:23
0:05:50
i
Santi Oñate Viñolas
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Adrián Peñafiel
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Adrián Burgos Pacherres
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Lucas Bremon Stephani
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Lucas Gimenez Torrecillas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)

T. real: 00:06:31

T. oficial: 00:06:31

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:06:31

Cat:M5

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: ecuador club de atletismo

0:06:56
00:06:31
0:06:06
i
Santi Oñate Viñolas
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Aroa Berenguel Soto
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Adrián Burgos Pacherres
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Lucas Bremon Stephani
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Lucas Gimenez Torrecillas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)

T. real: 00:06:40

T. oficial: 00:06:40

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:06:40

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: cerdanyola ch

0:07:01
00:06:40
0:06:18
i
Santi Oñate Viñolas
00:06:18 (Tr: 0:06:18)
i
Aroa Berenguel Soto
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Adrián Peñafiel
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Lucas Bremon Stephani
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Lucas Gimenez Torrecillas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Dorian Laverne
00:06:59 (Tr: 0:06:59)

T. real: 00:06:45

T. oficial: 00:06:45

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:06:45

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club:

0:07:07
00:06:45
0:06:23
i
Aroa Berenguel Soto
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Adrián Peñafiel
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Adrián Burgos Pacherres
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Lucas Gimenez Torrecillas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Dorian Laverne
00:06:59 (Tr: 0:06:59)

T. real: 00:06:54

T. oficial: 00:06:54

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:06:54

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:07:18
00:06:54
0:06:31
i
Adrián Peñafiel
00:06:31 (Tr: 0:06:31)
i
Adrián Burgos Pacherres
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Lucas Bremon Stephani
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Dorian Laverne
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Toni Pardo
00:07:08 (Tr: 0:07:08)
i
Duna Climent I Mora
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Nerea Coronado Comino
00:07:16 (Tr: 0:07:16)

T. real: 00:06:56

T. oficial: 00:06:56

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:06:56

Cat:F4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:07:14
00:06:56
0:06:37
i
Adrián Burgos Pacherres
00:06:40 (Tr: 0:06:40)
i
Lucas Bremon Stephani
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Lucas Gimenez Torrecillas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Dorian Laverne
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Toni Pardo
00:07:08 (Tr: 0:07:08)
i
Duna Climent I Mora
00:07:14 (Tr: 0:07:14)

T. real: 00:06:59

T. oficial: 00:06:59

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:06:59

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: arnau cadell

0:07:16
00:06:59
0:06:41
i
Lucas Bremon Stephani
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Lucas Gimenez Torrecillas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Toni Pardo
00:07:08 (Tr: 0:07:08)
i
Duna Climent I Mora
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Nerea Coronado Comino
00:07:16 (Tr: 0:07:16)

T. real: 00:07:08

T. oficial: 00:07:08

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:07:08

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: ferran i clua

0:07:24
00:07:08
0:06:52
i
Lucas Gimenez Torrecillas
00:06:54 (Tr: 0:06:54)
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Dorian Laverne
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Duna Climent I Mora
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Nerea Coronado Comino
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Jana Tarrés Rodríguez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)

T. real: 00:07:14

T. oficial: 00:07:14

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:07:14

Cat:F5

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:31 min/km

Club: cerdanyola ch

0:07:32
00:07:14
0:06:56
i
Abril Oñate Viñolas
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Dorian Laverne
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Toni Pardo
00:07:08 (Tr: 0:07:08)
i
Nerea Coronado Comino
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Jana Tarrés Rodríguez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Jélia Esteve Margenat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Alex Eastwood
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Quim Romero Guevara
00:07:31 (Tr: 0:07:31)

T. real: 00:07:16

T. oficial: 00:07:16

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:07:16

Cat:F4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club: ch cerdanyola

0:07:34
00:07:16
0:06:59
i
Dorian Laverne
00:06:59 (Tr: 0:06:59)
i
Toni Pardo
00:07:08 (Tr: 0:07:08)
i
Duna Climent I Mora
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Jana Tarrés Rodríguez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Jélia Esteve Margenat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Alex Eastwood
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Quim Romero Guevara
00:07:31 (Tr: 0:07:31)

T. real: 00:07:24

T. oficial: 00:07:24

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:07:24

Cat:F4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:07:40
00:07:24
0:07:08
i
Toni Pardo
00:07:08 (Tr: 0:07:08)
i
Duna Climent I Mora
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Nerea Coronado Comino
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Jélia Esteve Margenat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Alex Eastwood
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Quim Romero Guevara
00:07:31 (Tr: 0:07:31)

T. real: 00:07:27

T. oficial: 00:07:27

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:07:27

Cat:F4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:40 min/km

Club: arnau cadell

0:07:41
00:07:27
0:07:14
i
Duna Climent I Mora
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Nerea Coronado Comino
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Jana Tarrés Rodríguez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Alex Eastwood
00:07:30 (Tr: 0:07:30)
i
Quim Romero Guevara
00:07:31 (Tr: 0:07:31)

T. real: 00:07:30

T. oficial: 00:07:30

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:07:30

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club: arnau cadell

0:07:43
00:07:30
0:07:16
i
Nerea Coronado Comino
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Jana Tarrés Rodríguez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Jélia Esteve Margenat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Quim Romero Guevara
00:07:31 (Tr: 0:07:31)

T. real: 00:07:31

T. oficial: 00:07:31

Inici real: 11:00:00

Hora meta: 11:07:31

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:42 min/km

Club:

0:07:38
00:07:31
0:07:24
i
Jana Tarrés Rodríguez
00:07:24 (Tr: 0:07:24)
i
Jélia Esteve Margenat
00:07:27 (Tr: 0:07:27)
i
Alex Eastwood
00:07:30 (Tr: 0:07:30)