Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

4a Sansi Bellaterra

5K

11 setembre 2015
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:16:21

T. oficial: 00:16:21

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:17:49

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: la sansi

0:17:43
00:16:21
0:14:59
i
Edgars Sumskis
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Guillem Fernandez Bruch
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
Jordi Rabionet Jordà
00:16:41 (Tr: 0:16:41)
i
Sergi Pardo Nieto
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
David Gubau Güell
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)

T. real: 00:16:22

T. oficial: 00:16:22

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:17:50

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: la sansi

0:17:43
00:16:22
0:15:01
Jose luis Blanco Quevedo
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
Guillem Fernandez Bruch
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
Jordi Rabionet Jordà
00:16:41 (Tr: 0:16:41)
i
Sergi Pardo Nieto
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
David Gubau Güell
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)

T. real: 00:16:38

T. oficial: 00:16:38

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:18:06

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: jab berga

0:17:43
00:16:38
0:15:33
Jose luis Blanco Quevedo
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Edgars Sumskis
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Jordi Rabionet Jordà
00:16:41 (Tr: 0:16:41)
i
Sergi Pardo Nieto
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
David Gubau Güell
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)

T. real: 00:16:41

T. oficial: 00:16:41

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:18:09

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: tr- esports parra

0:17:43
00:16:41
0:15:40
Jose luis Blanco Quevedo
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Edgars Sumskis
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Guillem Fernandez Bruch
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
i
Sergi Pardo Nieto
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
David Gubau Güell
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)

T. real: 00:16:56

T. oficial: 00:16:56

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:18:24

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: c.a. oroel - jaca

0:18:07
00:16:56
0:15:45
Jose luis Blanco Quevedo
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Edgars Sumskis
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Guillem Fernandez Bruch
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
Jordi Rabionet Jordà
00:16:41 (Tr: 0:16:41)
David Gubau Güell
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:18:07 (Tr: 0:18:07)

T. real: 00:17:15

T. oficial: 00:17:15

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:18:43

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: la sansi

0:18:13
00:17:15
0:16:17
Jose luis Blanco Quevedo
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Edgars Sumskis
00:16:22 (Tr: 0:16:22)
Guillem Fernandez Bruch
00:16:38 (Tr: 0:16:38)
Jordi Rabionet Jordà
00:16:41 (Tr: 0:16:41)
i
Sergi Pardo Nieto
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Roger De La Guerra Grao
00:18:13 (Tr: 0:18:13)

T. real: 00:17:43

T. oficial: 00:17:43

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:19:11

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: cem cerdanyola

0:18:44
00:17:43
0:16:41
Jordi Rabionet Jordà
00:16:41 (Tr: 0:16:41)
i
Sergi Pardo Nieto
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
David Gubau Güell
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Roger De La Guerra Grao
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
David Martinez Lopez
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
Alvaro Clerico Rodes
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Oriol Angulo Roig
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Pau Vilaplana Vilar
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Daniel Garcia Lopez
00:18:32 (Tr: 0:18:32)
Julio Soler Candelas
00:18:37 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:07

T. oficial: 00:18:07

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:19:35

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: cerdanyola ch

0:19:19
00:18:07
0:16:56
i
Sergi Pardo Nieto
00:16:56 (Tr: 0:16:56)
David Gubau Güell
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
i
Roger De La Guerra Grao
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
David Martinez Lopez
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
Alvaro Clerico Rodes
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Oriol Angulo Roig
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Pau Vilaplana Vilar
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Daniel Garcia Lopez
00:18:32 (Tr: 0:18:32)
Julio Soler Candelas
00:18:37 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:13

T. oficial: 00:18:13

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:19:41

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: runners sant adrià

0:19:11
00:18:13
0:17:15
David Gubau Güell
00:17:15 (Tr: 0:17:15)
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
David Martinez Lopez
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
Alvaro Clerico Rodes
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Oriol Angulo Roig
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Pau Vilaplana Vilar
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Daniel Garcia Lopez
00:18:32 (Tr: 0:18:32)
Julio Soler Candelas
00:18:37 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:19

T. oficial: 00:18:19

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:19:47

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: jab berga

0:18:56
00:18:19
0:17:43
Manuel Ochoa Fernández
00:17:43 (Tr: 0:17:43)
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Roger De La Guerra Grao
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
Alvaro Clerico Rodes
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Oriol Angulo Roig
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Pau Vilaplana Vilar
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Daniel Garcia Lopez
00:18:32 (Tr: 0:18:32)
Julio Soler Candelas
00:18:37 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:24

T. oficial: 00:18:24

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:19:52

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: chupachups

0:18:42
00:18:24
0:18:07
Cristian Chaguaceda Galisteo
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Roger De La Guerra Grao
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
David Martinez Lopez
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
Oriol Angulo Roig
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Pau Vilaplana Vilar
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Daniel Garcia Lopez
00:18:32 (Tr: 0:18:32)
Julio Soler Candelas
00:18:37 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:27

T. oficial: 00:18:27

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: la sansi

0:18:41
00:18:27
0:18:13
i
Roger De La Guerra Grao
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
David Martinez Lopez
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
Alvaro Clerico Rodes
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Pau Vilaplana Vilar
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Daniel Garcia Lopez
00:18:32 (Tr: 0:18:32)
Julio Soler Candelas
00:18:37 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:27

T. oficial: 00:18:27

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:19:55

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: club triatló miostaf

0:18:37
00:18:27
0:18:18
i
David Martinez Lopez
00:18:19 (Tr: 0:18:19)
Alvaro Clerico Rodes
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Oriol Angulo Roig
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Daniel Garcia Lopez
00:18:32 (Tr: 0:18:32)
Julio Soler Candelas
00:18:37 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:32

T. oficial: 00:18:32

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:20:00

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: grup atletic tmb

0:18:39
00:18:32
0:18:24
Alvaro Clerico Rodes
00:18:24 (Tr: 0:18:24)
Oriol Angulo Roig
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Pau Vilaplana Vilar
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Julio Soler Candelas
00:18:37 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:37

T. oficial: 00:18:37

Inici real: 10:01:28

Hora meta: 10:20:05

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:01:28

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: c.a. sant celoni

0:18:47
00:18:37
0:18:27
Oriol Angulo Roig
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Pau Vilaplana Vilar
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Daniel Garcia Lopez
00:18:32 (Tr: 0:18:32)