L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 21 | 1012 |
i
|
Javier Vicente Querol | 0:35:09 | ||
T. real: 00:35:09 T. oficial: 00:35:09 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:07:02 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 105.43 segons/100Metres Club: club natacio benicarlo
121657
0:36:04
00:35:09
0:34:14
i
Carlos Coromina Rambla
00:35:26 (Tr: 0:35:26)
i
Oscar Entrena Lloret
00:35:42 (Tr: 0:35:42)
i
Matthieu Fosse
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
Ramón Capdevila Grases
00:35:47 (Tr: 0:35:47)
i
Henrik Eyvind Bang Larsen
00:35:54 (Tr: 0:35:54)
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04) |
|||||||
32 | 22 | 1126 |
i
|
Carlos Coromina Rambla | 0:35:26 | ||
T. real: 00:35:26 T. oficial: 00:35:26 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:07:19 Cat:M40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 106.28 segons/100Metres Club: piri
84257
0:36:04
00:35:26
0:34:48
i
Javier Vicente Querol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Oscar Entrena Lloret
00:35:42 (Tr: 0:35:42)
i
Matthieu Fosse
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
Ramón Capdevila Grases
00:35:47 (Tr: 0:35:47)
i
Henrik Eyvind Bang Larsen
00:35:54 (Tr: 0:35:54)
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04) |
|||||||
33 | 23 | 832 |
i
|
Oscar Entrena Lloret | 0:35:42 | ||
T. real: 00:35:42 T. oficial: 00:35:42 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:07:35 Cat:M40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 107.09 segons/100Metres Club: cn granollers
73040
0:36:15
00:35:42
0:35:09
i
Javier Vicente Querol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Carlos Coromina Rambla
00:35:26 (Tr: 0:35:26)
i
Matthieu Fosse
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
Ramón Capdevila Grases
00:35:47 (Tr: 0:35:47)
i
Henrik Eyvind Bang Larsen
00:35:54 (Tr: 0:35:54)
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04) |
|||||||
34 | 24 | 1022 |
i
|
Matthieu Fosse | 0:35:45 | ||
T. real: 00:35:45 T. oficial: 00:35:45 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:07:38 Cat:M40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 107.2 segons/100Metres Club: triathlon les angles
78100
0:36:20
00:35:45
0:35:09
i
Javier Vicente Querol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Carlos Coromina Rambla
00:35:26 (Tr: 0:35:26)
i
Oscar Entrena Lloret
00:35:42 (Tr: 0:35:42)
Ramón Capdevila Grases
00:35:47 (Tr: 0:35:47)
i
Henrik Eyvind Bang Larsen
00:35:54 (Tr: 0:35:54)
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04) |
|||||||
35 | 25 | 813 | Ramón Capdevila Grases | 0:35:47 | |||
T. real: 00:35:47 T. oficial: 00:35:47 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:07:40 Cat:M18 Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 107.33 segons/100Metres Club: polo
81400
0:36:24
00:35:47
0:35:10
i
Carlos Coromina Rambla
00:35:26 (Tr: 0:35:26)
i
Oscar Entrena Lloret
00:35:42 (Tr: 0:35:42)
i
Matthieu Fosse
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
i
Henrik Eyvind Bang Larsen
00:35:54 (Tr: 0:35:54)
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Miryam Martinez Sorando
00:36:24 (Tr: 0:36:24) |
|||||||
36 | 26 | 1091 |
i
|
Henrik Eyvind Bang Larsen | 0:35:54 | ||
T. real: 00:35:54 T. oficial: 00:35:54 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:07:47 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 107.7 segons/100Metres Club: sösdala simsällskap
66110
0:36:25
00:35:54
0:35:24
i
Carlos Coromina Rambla
00:35:26 (Tr: 0:35:26)
i
Oscar Entrena Lloret
00:35:42 (Tr: 0:35:42)
i
Matthieu Fosse
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
Ramón Capdevila Grases
00:35:47 (Tr: 0:35:47)
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Miryam Martinez Sorando
00:36:24 (Tr: 0:36:24)
i
Silvia Roca Arin
00:36:25 (Tr: 0:36:25) |
|||||||
37 | 27 | 895 |
i
|
Juan graciano Prieto Vila | 0:36:04 | ||
T. real: 00:36:04 T. oficial: 00:36:04 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:07:57 Cat:M40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 108.19 segons/100Metres Club: club natacio kemufegu
130462
0:37:04
00:36:04
0:35:05
i
Javier Vicente Querol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Carlos Coromina Rambla
00:35:26 (Tr: 0:35:26)
i
Oscar Entrena Lloret
00:35:42 (Tr: 0:35:42)
i
Matthieu Fosse
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
Ramón Capdevila Grases
00:35:47 (Tr: 0:35:47)
i
Henrik Eyvind Bang Larsen
00:35:54 (Tr: 0:35:54)
i
Miryam Martinez Sorando
00:36:24 (Tr: 0:36:24)
i
Silvia Roca Arin
00:36:25 (Tr: 0:36:25)
i
Joan Monfort Bascu
00:37:04 (Tr: 0:37:04) |
|||||||
38 | 11 | 1007 |
i
|
Miryam Martinez Sorando | 0:36:24 | ||
T. real: 00:36:24 T. oficial: 00:36:24 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:08:17 Cat:W30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 109.18 segons/100Metres Club: cnbenicarló
102850
0:37:11
00:36:24
0:35:37
i
Oscar Entrena Lloret
00:35:42 (Tr: 0:35:42)
i
Matthieu Fosse
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
Ramón Capdevila Grases
00:35:47 (Tr: 0:35:47)
i
Henrik Eyvind Bang Larsen
00:35:54 (Tr: 0:35:54)
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Silvia Roca Arin
00:36:25 (Tr: 0:36:25)
i
Joan Monfort Bascu
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
i
Marta Arrue Astrain
00:37:11 (Tr: 0:37:11) |
|||||||
39 | 12 | 1010 |
i
|
Silvia Roca Arin | 0:36:25 | ||
T. real: 00:36:25 T. oficial: 00:36:25 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:08:18 Cat:W18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 109.2 segons/100Metres Club: cnbenicarlo
102300
0:37:11
00:36:25
0:35:38
i
Oscar Entrena Lloret
00:35:42 (Tr: 0:35:42)
i
Matthieu Fosse
00:35:45 (Tr: 0:35:45)
Ramón Capdevila Grases
00:35:47 (Tr: 0:35:47)
i
Henrik Eyvind Bang Larsen
00:35:54 (Tr: 0:35:54)
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Miryam Martinez Sorando
00:36:24 (Tr: 0:36:24)
i
Joan Monfort Bascu
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
i
Marta Arrue Astrain
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Iker Mellado Blanco
00:37:11 (Tr: 0:37:11) |
|||||||
40 | 28 | 1213 |
i
|
Joan Monfort Bascu | 0:37:04 | ||
T. real: 00:37:04 T. oficial: 00:37:04 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:08:57 Cat:M40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 111.16 segons/100Metres Club:
130462
0:38:03
00:37:04
0:36:04
i
Juan graciano Prieto Vila
00:36:04 (Tr: 0:36:04)
i
Miryam Martinez Sorando
00:36:24 (Tr: 0:36:24)
i
Silvia Roca Arin
00:36:25 (Tr: 0:36:25)
i
Marta Arrue Astrain
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Iker Mellado Blanco
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Olga Grau Laborda
00:37:15 (Tr: 0:37:15)
i
Montse Díaz Romeu
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Georgina López Quintó
00:37:20 (Tr: 0:37:20)
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35)
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43)
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00) |
|||||||
41 | 13 | 921 |
i
|
Marta Arrue Astrain | 0:37:11 | ||
T. real: 00:37:11 T. oficial: 00:37:11 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:04 Cat:W30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 111.52 segons/100Metres Club: triku club deportivo
102850
0:37:58
00:37:11
0:36:24
i
Miryam Martinez Sorando
00:36:24 (Tr: 0:36:24)
i
Silvia Roca Arin
00:36:25 (Tr: 0:36:25)
i
Joan Monfort Bascu
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
i
Iker Mellado Blanco
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Olga Grau Laborda
00:37:15 (Tr: 0:37:15)
i
Montse Díaz Romeu
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Georgina López Quintó
00:37:20 (Tr: 0:37:20)
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35)
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43)
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56) |
|||||||
42 | 29 | 825 |
i
|
Iker Mellado Blanco | 0:37:11 | ||
T. real: 00:37:11 T. oficial: 00:37:11 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:04 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 111.53 segons/100Metres Club: triku club deportivo
102300
0:37:58
00:37:11
0:36:25
i
Silvia Roca Arin
00:36:25 (Tr: 0:36:25)
i
Joan Monfort Bascu
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
i
Marta Arrue Astrain
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Olga Grau Laborda
00:37:15 (Tr: 0:37:15)
i
Montse Díaz Romeu
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Georgina López Quintó
00:37:20 (Tr: 0:37:20)
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35)
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43)
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56) |
|||||||
43 | 14 | 1127 |
i
|
Olga Grau Laborda | 0:37:15 | ||
T. real: 00:37:15 T. oficial: 00:37:15 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:08 Cat:W30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 111.73 segons/100Metres Club: c.e. mediterrani
44112
0:37:35
00:37:15
0:36:55
i
Joan Monfort Bascu
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
i
Marta Arrue Astrain
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Iker Mellado Blanco
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Montse Díaz Romeu
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Georgina López Quintó
00:37:20 (Tr: 0:37:20)
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35) |
|||||||
44 | 15 | 1113 |
i
|
Montse Díaz Romeu | 0:37:18 | ||
T. real: 00:37:18 T. oficial: 00:37:18 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:11 Cat:W40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 111.88 segons/100Metres Club: club natació calella
40477
0:37:36
00:37:18
0:37:00
i
Joan Monfort Bascu
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
i
Marta Arrue Astrain
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Iker Mellado Blanco
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Olga Grau Laborda
00:37:15 (Tr: 0:37:15)
Georgina López Quintó
00:37:20 (Tr: 0:37:20)
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35)
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36) |
|||||||
45 | 16 | 909 | Georgina López Quintó | 0:37:20 | |||
T. real: 00:37:20 T. oficial: 00:37:20 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:13 Cat:W18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 111.96 segons/100Metres Club: cn aquamàsters
51592
0:37:43
00:37:20
0:36:56
i
Joan Monfort Bascu
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
i
Marta Arrue Astrain
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Iker Mellado Blanco
00:37:11 (Tr: 0:37:11)
i
Olga Grau Laborda
00:37:15 (Tr: 0:37:15)
i
Montse Díaz Romeu
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35)
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43) |
|||||||
46 | 17 | 1034 |
i
|
Catherine Masson | 0:37:35 | ||
T. real: 00:37:35 T. oficial: 00:37:35 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:28 Cat:W50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 112.74 segons/100Metres Club: cercle des nageurs de villefranche
44112
0:37:55
00:37:35
0:37:15
i
Olga Grau Laborda
00:37:15 (Tr: 0:37:15)
i
Montse Díaz Romeu
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Georgina López Quintó
00:37:20 (Tr: 0:37:20)
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43)
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55) |
|||||||
47 | 18 | 867 |
i
|
Elisabeth Ter Horst | 0:37:36 | ||
T. real: 00:37:36 T. oficial: 00:37:36 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:29 Cat:W30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 112.8 segons/100Metres Club:
40477
0:37:55
00:37:36
0:37:18
i
Montse Díaz Romeu
00:37:18 (Tr: 0:37:18)
Georgina López Quintó
00:37:20 (Tr: 0:37:20)
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35)
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43)
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50) |
|||||||
48 | 30 | 889 |
i
|
David Dellunde Martinez | 0:37:43 | ||
T. real: 00:37:43 T. oficial: 00:37:43 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:36 Cat:M40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 113.13 segons/100Metres Club: triatlo malgrat
51592
0:38:07
00:37:43
0:37:20
Georgina López Quintó
00:37:20 (Tr: 0:37:20)
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35)
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00) |
|||||||
49 | 19 | 1048 |
i
|
Odile Garcin Mathieu | 0:37:49 | ||
T. real: 00:37:49 T. oficial: 00:37:49 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:42 Cat:W50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 113.42 segons/100Metres Club: cercle des nageurs de marseille
29917
0:38:02
00:37:49
0:37:35
i
Catherine Masson
00:37:35 (Tr: 0:37:35)
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00) |
|||||||
50 | 31 | 964 |
i
|
Oriol Bonet Arroyo | 0:37:50 | ||
T. real: 00:37:50 T. oficial: 00:37:50 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:43 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 113.46 segons/100Metres Club:
29262
0:38:03
00:37:50
0:37:36
i
Elisabeth Ter Horst
00:37:36 (Tr: 0:37:36)
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43)
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00) |
|||||||
51 | 20 | 937 |
i
|
Anna Macia Soler | 0:37:50 | ||
T. real: 00:37:50 T. oficial: 00:37:50 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:43 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 113.48 segons/100Metres Club:
20900
0:38:00
00:37:50
0:37:41
i
David Dellunde Martinez
00:37:43 (Tr: 0:37:43)
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00) |
|||||||
52 | 32 | 845 |
i
|
Rolf Gebhardt Delmás | 0:37:55 | ||
T. real: 00:37:55 T. oficial: 00:37:55 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:48 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 113.72 segons/100Metres Club:
13200
0:38:01
00:37:55
0:37:49
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00) |
|||||||
53 | 21 | 1082 |
i
|
Laetitia Legrand | 0:37:56 | ||
T. real: 00:37:56 T. oficial: 00:37:56 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:49 Cat:W30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 113.78 segons/100Metres Club: cnc
24200
0:38:07
00:37:56
0:37:45
i
Odile Garcin Mathieu
00:37:49 (Tr: 0:37:49)
i
Oriol Bonet Arroyo
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
David Lane
00:38:07 (Tr: 0:38:07) |
|||||||
54 | 33 | 1131 |
i
|
Jordi Cadaques | 0:38:00 | ||
T. real: 00:38:00 T. oficial: 00:38:00 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:53 Cat:M50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 113.95 segons/100Metres Club: cadaqués
20900
0:38:09
00:38:00
0:37:50
i
Anna Macia Soler
00:37:50 (Tr: 0:37:50)
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
David Lane
00:38:07 (Tr: 0:38:07)
i
Pere González Casademont
00:38:09 (Tr: 0:38:09) |
|||||||
55 | 34 | 997 |
i
|
Rubén Flores López | 0:38:00 | ||
T. real: 00:38:00 T. oficial: 00:38:00 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:09:53 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 113.98 segons/100Metres Club:
21227
0:38:10
00:38:00
0:37:50
i
Rolf Gebhardt Delmás
00:37:55 (Tr: 0:37:55)
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
David Lane
00:38:07 (Tr: 0:38:07)
i
Pere González Casademont
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Daniel Galera Ruiz
00:38:10 (Tr: 0:38:10) |
|||||||
56 | 35 | 1019 |
i
|
David Lane | 0:38:07 | ||
T. real: 00:38:07 T. oficial: 00:38:07 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:10:00 Cat:M50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 114.33 segons/100Metres Club:
24200
0:38:18
00:38:07
0:37:56
i
Laetitia Legrand
00:37:56 (Tr: 0:37:56)
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Pere González Casademont
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Daniel Galera Ruiz
00:38:10 (Tr: 0:38:10)
i
Albert Orti
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Ines Martinez-monche Alsina
00:38:13 (Tr: 0:38:13) |
|||||||
57 | 36 | 1021 |
i
|
Pere González Casademont | 0:38:09 | ||
T. real: 00:38:09 T. oficial: 00:38:09 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:10:02 Cat:M40 Pos. categoria: 14 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 114.41 segons/100Metres Club:
20240
0:38:18
00:38:09
0:38:00
i
Jordi Cadaques
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
David Lane
00:38:07 (Tr: 0:38:07)
Daniel Galera Ruiz
00:38:10 (Tr: 0:38:10)
i
Albert Orti
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Ines Martinez-monche Alsina
00:38:13 (Tr: 0:38:13) |
|||||||
58 | 37 | 865 | Daniel Galera Ruiz | 0:38:10 | |||
T. real: 00:38:10 T. oficial: 00:38:10 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:10:03 Cat:M18 Pos. categoria: 7 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 114.46 segons/100Metres Club:
21227
0:38:19
00:38:10
0:38:00
i
Rubén Flores López
00:38:00 (Tr: 0:38:00)
i
David Lane
00:38:07 (Tr: 0:38:07)
i
Pere González Casademont
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
i
Albert Orti
00:38:12 (Tr: 0:38:12)
i
Ines Martinez-monche Alsina
00:38:13 (Tr: 0:38:13) |
|||||||
59 | 38 | 831 |
i
|
Albert Orti | 0:38:12 | ||
T. real: 00:38:12 T. oficial: 00:38:12 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:10:05 Cat:M40 Pos. categoria: 15 Inici cursa:12:31:53 Sexe:M Ritme: 114.57 segons/100Metres Club: cck barefools
10557
0:38:17
00:38:12
0:38:07
i
David Lane
00:38:07 (Tr: 0:38:07)
i
Pere González Casademont
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Daniel Galera Ruiz
00:38:10 (Tr: 0:38:10)
i
Ines Martinez-monche Alsina
00:38:13 (Tr: 0:38:13) |
|||||||
60 | 22 | 942 |
i
|
Ines Martinez-monche Alsina | 0:38:13 | ||
T. real: 00:38:13 T. oficial: 00:38:13 Inici real: 12:31:53 Hora meta: 13:10:06 Cat:Jvf Pos. categoria: 4 Inici cursa:12:31:53 Sexe:F Ritme: 114.63 segons/100Metres Club:
9567
0:38:17
00:38:13
0:38:09
i
Pere González Casademont
00:38:09 (Tr: 0:38:09)
Daniel Galera Ruiz
00:38:10 (Tr: 0:38:10)
i
Albert Orti
00:38:12 (Tr: 0:38:12) |
|||||||