L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 236 |
i
|
Alexander Studzinski | 1:10:04 | ||
T. real: 01:10:04 T. oficial: 01:10:04 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:10:04 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 64.67 segons/100Metres Club: sc wiesbaden
1610400
1:22:16
01:10:04
0:57:52
i
Damian Blaum
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Jordi Bosch Planas
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Samir Barel
01:19:09 (Tr: 1:19:09)
i
Esther Nuñez Morera
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:20:02 (Tr: 1:20:02)
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16) |
|||||||
2 | 2 | 232 |
i
|
Damian Blaum | 1:15:05 | ||
T. real: 01:15:05 T. oficial: 01:15:05 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:15:05 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 69.3 segons/100Metres Club: river plate, argentina
947757
1:22:16
01:15:05
1:07:55
i
Alexander Studzinski
01:10:04 (Tr: 1:10:04)
i
Jordi Bosch Planas
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Samir Barel
01:19:09 (Tr: 1:19:09)
i
Esther Nuñez Morera
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:20:02 (Tr: 1:20:02)
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16) |
|||||||
3 | 3 | 231 |
i
|
Jordi Bosch Planas | 1:15:05 | ||
T. real: 01:15:05 T. oficial: 01:15:05 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:15:05 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 69.31 segons/100Metres Club: natació sant andreu
947537
1:22:16
01:15:05
1:07:55
i
Alexander Studzinski
01:10:04 (Tr: 1:10:04)
i
Damian Blaum
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Samir Barel
01:19:09 (Tr: 1:19:09)
i
Esther Nuñez Morera
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:20:02 (Tr: 1:20:02)
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16) |
|||||||
4 | 4 | 474 |
i
|
Samir Barel | 1:19:09 | ||
T. real: 01:19:09 T. oficial: 01:19:09 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:19:09 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 73.06 segons/100Metres Club: elo academia
1199332
1:28:14
01:19:09
1:10:04
i
Alexander Studzinski
01:10:04 (Tr: 1:10:04)
i
Damian Blaum
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Jordi Bosch Planas
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Esther Nuñez Morera
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:20:02 (Tr: 1:20:02)
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:22:38 (Tr: 1:22:38)
i
Miquel Suñer Comalat
01:23:40 (Tr: 1:23:40)
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49)
i
Oscar Corominas Morilla
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Alejandro Fuentes-lojo Rius
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Christophe Durand
01:27:13 (Tr: 1:27:13)
i
Carmen Crespo Conde
01:27:23 (Tr: 1:27:23)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:41 (Tr: 1:27:41)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13) |
|||||||
5 | 1 | 233 |
i
|
Esther Nuñez Morera | 1:19:14 | ||
T. real: 01:19:14 T. oficial: 01:19:14 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:19:14 Cat:W30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:00:00 Sexe:F Ritme: 73.14 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
548127
1:23:24
01:19:14
1:15:05
i
Damian Blaum
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Jordi Bosch Planas
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Samir Barel
01:19:09 (Tr: 1:19:09)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:20:02 (Tr: 1:20:02)
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:22:38 (Tr: 1:22:38) |
|||||||
6 | 5 | 5 |
i
|
Rafael Cabanillas Quintanilla | 1:20:02 | ||
T. real: 01:20:02 T. oficial: 01:20:02 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:20:02 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 73.87 segons/100Metres Club: c.n. castalia castellón costa azaha
653070
1:24:59
01:20:02
1:15:05
i
Jordi Bosch Planas
01:15:05 (Tr: 1:15:05)
i
Samir Barel
01:19:09 (Tr: 1:19:09)
i
Esther Nuñez Morera
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:22:38 (Tr: 1:22:38)
i
Miquel Suñer Comalat
01:23:40 (Tr: 1:23:40)
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48) |
|||||||
7 | 6 | 4 | Mario Guillen Martinez | 1:22:16 | |||
T. real: 01:22:16 T. oficial: 01:22:16 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:22:16 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 75.93 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
411067
1:25:23
01:22:16
1:19:09
i
Samir Barel
01:19:09 (Tr: 1:19:09)
i
Esther Nuñez Morera
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:20:02 (Tr: 1:20:02)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:22:38 (Tr: 1:22:38)
i
Miquel Suñer Comalat
01:23:40 (Tr: 1:23:40)
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12) |
|||||||
8 | 7 | 248 |
i
|
Eduard Mirapeix Camí | 1:22:38 | ||
T. real: 01:22:38 T. oficial: 01:22:38 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:22:38 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 76.27 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
447480
1:26:01
01:22:38
1:19:14
i
Esther Nuñez Morera
01:19:14 (Tr: 1:19:14)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:20:02 (Tr: 1:20:02)
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
Miquel Suñer Comalat
01:23:40 (Tr: 1:23:40)
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49) |
|||||||
9 | 8 | 235 |
i
|
Miquel Suñer Comalat | 1:23:40 | ||
T. real: 01:23:40 T. oficial: 01:23:40 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:23:40 Cat:M30 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 77.23 segons/100Metres Club: polo
480150
1:27:19
01:23:40
1:20:02
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:20:02 (Tr: 1:20:02)
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:22:38 (Tr: 1:22:38)
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49)
i
Oscar Corominas Morilla
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Alejandro Fuentes-lojo Rius
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Christophe Durand
01:27:13 (Tr: 1:27:13) |
|||||||
10 | 9 | 251 |
i
|
Alex Almeda Guerrero | 1:23:42 | ||
T. real: 01:23:42 T. oficial: 01:23:42 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:23:42 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 77.25 segons/100Metres Club: c.e. mediterrani
188320
1:25:07
01:23:42
1:22:16
Mario Guillen Martinez
01:22:16 (Tr: 1:22:16)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:22:38 (Tr: 1:22:38)
i
Miquel Suñer Comalat
01:23:40 (Tr: 1:23:40)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48) |
|||||||
11 | 10 | 26 | Joan francesc Morcillo Espuny | 1:23:45 | |||
T. real: 01:23:45 T. oficial: 01:23:45 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:23:45 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 77.3 segons/100Metres Club: club natacio badalona
147512
1:24:52
01:23:45
1:22:38
i
Eduard Mirapeix Camí
01:22:38 (Tr: 1:22:38)
i
Miquel Suñer Comalat
01:23:40 (Tr: 1:23:40)
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48) |
|||||||
12 | 11 | 223 |
i
|
Albert Cortés Rovira | 1:24:16 | ||
T. real: 01:24:16 T. oficial: 01:24:16 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:24:16 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 77.77 segons/100Metres Club:
77550
1:24:51
01:24:16
1:23:40
i
Miquel Suñer Comalat
01:23:40 (Tr: 1:23:40)
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48) |
|||||||
13 | 12 | 229 |
i
|
Pol Eguino Guitart | 1:24:25 | ||
T. real: 01:24:25 T. oficial: 01:24:25 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:24:25 Cat:M30 Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 77.91 segons/100Metres Club:
95150
1:25:08
01:24:25
1:23:42
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48) |
|||||||
14 | 13 | 475 |
i
|
Nicolas Fenzl | 1:24:38 | ||
T. real: 01:24:38 T. oficial: 01:24:38 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:24:38 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 78.12 segons/100Metres Club: elo academia
117700
1:25:32
01:24:38
1:23:45
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27) |
|||||||
15 | 14 | 243 |
i
|
Jorge Piquer | 1:24:42 | ||
T. real: 01:24:42 T. oficial: 01:24:42 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:24:42 Cat:M30 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 78.18 segons/100Metres Club: c.n. vila-real
97570
1:25:27
01:24:42
1:23:58
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27) |
|||||||
16 | 15 | 257 |
i
|
Jordi Díaz Martín | 1:24:48 | ||
T. real: 01:24:48 T. oficial: 01:24:48 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:24:48 Cat:M30 Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 78.27 segons/100Metres Club: eada business school
133427
1:25:49
01:24:48
1:23:47
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49) |
|||||||
17 | 16 | 241 |
i
|
Yannick Burghgraeve | 1:25:12 | ||
T. real: 01:25:12 T. oficial: 01:25:12 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:25:12 Cat:M40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 78.64 segons/100Metres Club: cn marseille
222200
1:26:53
01:25:12
1:23:31
i
Miquel Suñer Comalat
01:23:40 (Tr: 1:23:40)
i
Alex Almeda Guerrero
01:23:42 (Tr: 1:23:42)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:23:45 (Tr: 1:23:45)
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49)
i
Oscar Corominas Morilla
01:26:53 (Tr: 1:26:53) |
|||||||
18 | 17 | 307 |
i
|
Javier Lloret Tomás | 1:25:27 | ||
T. real: 01:25:27 T. oficial: 01:25:27 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:25:27 Cat:M30 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 78.86 segons/100Metres Club: c. n. vila-real
190630
1:26:53
01:25:27
1:24:00
i
Albert Cortés Rovira
01:24:16 (Tr: 1:24:16)
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49)
i
Oscar Corominas Morilla
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Alejandro Fuentes-lojo Rius
01:26:53 (Tr: 1:26:53) |
|||||||
19 | 18 | 228 |
i
|
Toni Pons | 1:25:49 | ||
T. real: 01:25:49 T. oficial: 01:25:49 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:25:49 Cat:M50 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 79.2 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
186450
1:27:13
01:25:49
1:24:24
i
Pol Eguino Guitart
01:24:25 (Tr: 1:24:25)
i
Nicolas Fenzl
01:24:38 (Tr: 1:24:38)
i
Jorge Piquer
01:24:42 (Tr: 1:24:42)
i
Jordi Díaz Martín
01:24:48 (Tr: 1:24:48)
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Oscar Corominas Morilla
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Alejandro Fuentes-lojo Rius
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Christophe Durand
01:27:13 (Tr: 1:27:13) |
|||||||
20 | 19 | 250 |
i
|
Oscar Corominas Morilla | 1:26:53 | ||
T. real: 01:26:53 T. oficial: 01:26:53 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:26:53 Cat:M40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 80.19 segons/100Metres Club: cn minorisa
222200
1:28:34
01:26:53
1:25:12
i
Yannick Burghgraeve
01:25:12 (Tr: 1:25:12)
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49)
i
Alejandro Fuentes-lojo Rius
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Christophe Durand
01:27:13 (Tr: 1:27:13)
i
Carmen Crespo Conde
01:27:23 (Tr: 1:27:23)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:41 (Tr: 1:27:41)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13)
i
Alex Amorós Roca
01:28:30 (Tr: 1:28:30) |
|||||||
21 | 20 | 496 |
i
|
Alejandro Fuentes-lojo Rius | 1:26:53 | ||
T. real: 01:26:53 T. oficial: 01:26:53 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:26:53 Cat:M18 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 80.2 segons/100Metres Club:
190630
1:28:20
01:26:53
1:25:27
i
Javier Lloret Tomás
01:25:27 (Tr: 1:25:27)
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49)
i
Oscar Corominas Morilla
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Christophe Durand
01:27:13 (Tr: 1:27:13)
i
Carmen Crespo Conde
01:27:23 (Tr: 1:27:23)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:41 (Tr: 1:27:41)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13) |
|||||||
22 | 21 | 249 |
i
|
Christophe Durand | 1:27:13 | ||
T. real: 01:27:13 T. oficial: 01:27:13 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:27:13 Cat:M30 Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 80.51 segons/100Metres Club: meudon triathlon
186450
1:28:38
01:27:13
1:25:49
i
Toni Pons
01:25:49 (Tr: 1:25:49)
i
Oscar Corominas Morilla
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Alejandro Fuentes-lojo Rius
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Carmen Crespo Conde
01:27:23 (Tr: 1:27:23)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:41 (Tr: 1:27:41)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13)
i
Alex Amorós Roca
01:28:30 (Tr: 1:28:30) |
|||||||
23 | 2 | 245 |
i
|
Carmen Crespo Conde | 1:27:23 | ||
T. real: 01:27:23 T. oficial: 01:27:23 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:27:23 Cat:W18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:00:00 Sexe:F Ritme: 80.66 segons/100Metres Club: club deportivo fortuna
66220
1:27:53
01:27:23
1:26:53
i
Oscar Corominas Morilla
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Alejandro Fuentes-lojo Rius
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Christophe Durand
01:27:13 (Tr: 1:27:13)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:41 (Tr: 1:27:41)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53) |
|||||||
24 | 22 | 240 |
i
|
Marcos Verdaguer Jimeno | 1:27:41 | ||
T. real: 01:27:41 T. oficial: 01:27:41 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:27:41 Cat:M40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 80.93 segons/100Metres Club:
105157
1:28:29
01:27:41
1:26:53
i
Alejandro Fuentes-lojo Rius
01:26:53 (Tr: 1:26:53)
i
Christophe Durand
01:27:13 (Tr: 1:27:13)
i
Carmen Crespo Conde
01:27:23 (Tr: 1:27:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13) |
|||||||
25 | 23 | 20 |
i
|
Guillermo Sagnier Guimon | 1:27:50 | ||
T. real: 01:27:50 T. oficial: 01:27:50 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:27:50 Cat:M50 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 81.07 segons/100Metres Club:
80080
1:28:26
01:27:50
1:27:13
i
Christophe Durand
01:27:13 (Tr: 1:27:13)
i
Carmen Crespo Conde
01:27:23 (Tr: 1:27:23)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:41 (Tr: 1:27:41)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13) |
|||||||
26 | 24 | 18 | Xesco Carriere Jordana | 1:27:53 | |||
T. real: 01:27:53 T. oficial: 01:27:53 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:27:53 Cat:M40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 81.12 segons/100Metres Club:
66112
1:28:23
01:27:53
1:27:23
i
Carmen Crespo Conde
01:27:23 (Tr: 1:27:23)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:41 (Tr: 1:27:41)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13) |
|||||||
27 | 3 | 234 |
i
|
Elisenda Llorens Masana | 1:28:02 | ||
T. real: 01:28:02 T. oficial: 01:28:02 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:28:02 Cat:W18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:00:00 Sexe:F Ritme: 81.25 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
61927
1:28:30
01:28:02
1:27:34
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:27:41 (Tr: 1:27:41)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13)
i
Alex Amorós Roca
01:28:30 (Tr: 1:28:30) |
|||||||
28 | 25 | 309 |
i
|
Mikhail Malgin | 1:28:11 | ||
T. real: 01:28:11 T. oficial: 01:28:11 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:28:11 Cat:M50 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 81.4 segons/100Metres Club:
47520
1:28:33
01:28:11
1:27:50
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13)
i
Alex Amorós Roca
01:28:30 (Tr: 1:28:30) |
|||||||
29 | 26 | 255 |
i
|
Manuele Butti | 1:28:13 | ||
T. real: 01:28:13 T. oficial: 01:28:13 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:28:13 Cat:M18 Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 81.43 segons/100Metres Club:
43887
1:28:33
01:28:13
1:27:53
Xesco Carriere Jordana
01:27:53 (Tr: 1:27:53)
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Alex Amorós Roca
01:28:30 (Tr: 1:28:30) |
|||||||
30 | 27 | 484 |
i
|
Alex Amorós Roca | 1:28:30 | ||
T. real: 01:28:30 T. oficial: 01:28:30 Inici real: 10:00:00 Hora meta: 11:28:30 Cat:M40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:00:00 Sexe:M Ritme: 81.69 segons/100Metres Club: radikalswim
61927
1:28:58
01:28:30
1:28:02
i
Elisenda Llorens Masana
01:28:02 (Tr: 1:28:02)
i
Mikhail Malgin
01:28:11 (Tr: 1:28:11)
i
Manuele Butti
01:28:13 (Tr: 1:28:13) |
|||||||