Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

La Cursa del RAC1

5K

26 abril 2015
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:15:34

T. oficial: 00:15:34

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:16:14

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:07 min/km

Club: prorunners barcelona

0:17:28
00:15:34
0:13:40
i
Iban Mañer Catala
00:15:42 (Tr: 0:15:42)
Andres Acuña Acuña
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Adrià Navarro Puigdevall
00:16:23 (Tr: 0:16:23)
i
Ferran De Torres Burgos
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
David Gonzalo Voltas
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)

T. real: 00:15:42

T. oficial: 00:15:42

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:16:22

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club: cornella atletic

0:17:28
00:15:42
0:13:56
Juan manuel Alvarez Ramos
00:15:34 (Tr: 0:15:34)
Andres Acuña Acuña
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Adrià Navarro Puigdevall
00:16:23 (Tr: 0:16:23)
i
Ferran De Torres Burgos
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
David Gonzalo Voltas
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)

T. real: 00:15:54

T. oficial: 00:15:54

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:16:34

Cat:MasM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:11 min/km

Club:

0:17:28
00:15:54
0:14:20
Juan manuel Alvarez Ramos
00:15:34 (Tr: 0:15:34)
i
Iban Mañer Catala
00:15:42 (Tr: 0:15:42)
Adrià Navarro Puigdevall
00:16:23 (Tr: 0:16:23)
i
Ferran De Torres Burgos
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
David Gonzalo Voltas
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)

T. real: 00:16:23

T. oficial: 00:16:23

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:17:03

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: c.e picornell-àmfora

0:17:28
00:16:23
0:15:19
Juan manuel Alvarez Ramos
00:15:34 (Tr: 0:15:34)
i
Iban Mañer Catala
00:15:42 (Tr: 0:15:42)
Andres Acuña Acuña
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
i
Ferran De Torres Burgos
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
David Gonzalo Voltas
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)

T. real: 00:16:43

T. oficial: 00:16:43

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:17:23

Cat:MasM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: ca runners tarragona

0:17:44
00:16:43
0:15:42
i
Iban Mañer Catala
00:15:42 (Tr: 0:15:42)
Andres Acuña Acuña
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Adrià Navarro Puigdevall
00:16:23 (Tr: 0:16:23)
David Gonzalo Voltas
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)

T. real: 00:17:05

T. oficial: 00:17:05

Inici real: 09:00:41

Hora meta: 09:17:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: corredors.cat

0:18:15
00:17:05
0:15:54
Andres Acuña Acuña
00:15:54 (Tr: 0:15:54)
Adrià Navarro Puigdevall
00:16:23 (Tr: 0:16:23)
i
Ferran De Torres Burgos
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Jose Rodriguez Lucena
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Oscar Colomés Fernández
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
i
Xavi Alujas Masdeu
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
David Sánchez Sánchez
00:18:02 (Tr: 0:18:02)

T. real: 00:17:28

T. oficial: 00:17:28

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:18:08

Cat:MasM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: maimakansu

0:18:32
00:17:28
0:16:23
Adrià Navarro Puigdevall
00:16:23 (Tr: 0:16:23)
i
Ferran De Torres Burgos
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
David Gonzalo Voltas
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Jose Rodriguez Lucena
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Oscar Colomés Fernández
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
i
Xavi Alujas Masdeu
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
David Sánchez Sánchez
00:18:02 (Tr: 0:18:02)

T. real: 00:17:29

T. oficial: 00:17:30

Inici real: 09:00:42

Hora meta: 09:18:10

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: rcde 1900

0:18:17
00:17:30
0:16:43
i
Ferran De Torres Burgos
00:16:43 (Tr: 0:16:43)
David Gonzalo Voltas
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Jose Rodriguez Lucena
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Oscar Colomés Fernández
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
i
Xavi Alujas Masdeu
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
David Sánchez Sánchez
00:18:02 (Tr: 0:18:02)

T. real: 00:17:38

T. oficial: 00:17:38

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:18:18

Cat:MasM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: c.e.mediterrani

0:18:11
00:17:38
0:17:05
David Gonzalo Voltas
00:17:05 (Tr: 0:17:05)
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Jose Rodriguez Lucena
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Oscar Colomés Fernández
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
i
Xavi Alujas Masdeu
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
David Sánchez Sánchez
00:18:02 (Tr: 0:18:02)

T. real: 00:17:40

T. oficial: 00:17:40

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:18:20

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: avinent c.a. manresa

0:18:02
00:17:40
0:17:17
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Jose Rodriguez Lucena
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Xavi Alujas Masdeu
00:18:02 (Tr: 0:18:01)

T. real: 00:17:56

T. oficial: 00:17:56

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 09:18:36

Cat:MasM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:18:22
00:17:56
0:17:30
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Oscar Colomés Fernández
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
i
Xavi Alujas Masdeu
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
David Sánchez Sánchez
00:18:02 (Tr: 0:18:02)

T. real: 00:18:01

T. oficial: 00:18:02

Inici real: 09:00:42

Hora meta: 09:18:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: j'arribu

0:18:38
00:18:02
0:17:27
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Jose Rodriguez Lucena
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
i
Xavi Alujas Masdeu
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
David Sánchez Sánchez
00:18:02 (Tr: 0:18:02)
i
Pedro Fernández Zambrano
00:18:38 (Tr: 0:18:02)

T. real: 00:18:01

T. oficial: 00:18:02

Inici real: 09:00:41

Hora meta: 09:18:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

0:18:38
00:18:02
0:17:26
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Jose Rodriguez Lucena
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Oscar Colomés Fernández
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
David Sánchez Sánchez
00:18:02 (Tr: 0:18:02)
i
Pedro Fernández Zambrano
00:18:38 (Tr: 0:18:02)

T. real: 00:18:02

T. oficial: 00:18:02

Inici real: 09:00:41

Hora meta: 09:18:42

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: castillejo&caceres rc

0:18:38
00:18:02
0:17:26
Albert Rosello Castañares
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
Antonio Gonzalez Garcia
00:17:30 (Tr: 0:17:29)
Jose Orozco Tirado
00:17:38 (Tr: 0:17:38)
Agustí Codina
00:17:40 (Tr: 0:17:40)
Jose Rodriguez Lucena
00:17:56 (Tr: 0:17:56)
Oscar Colomés Fernández
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
i
Xavi Alujas Masdeu
00:18:02 (Tr: 0:18:01)
i
Pedro Fernández Zambrano
00:18:38 (Tr: 0:18:02)

T. real: 00:18:02

T. oficial: 00:18:38

Inici real: 09:01:17

Hora meta: 09:19:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:40

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: club atletisme parets

0:19:13
00:18:38
0:18:02
Oscar Colomés Fernández
00:18:02 (Tr: 0:18:01)