Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

10K

08 novembre 2015

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:32:27

T. oficial: 00:32:27

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:37:35

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:15 min/km

Club: c.a. igualada

0:34:17
00:32:27
0:30:37
José luis Cruz Infantes
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Edgars Sumskis
00:32:53 (Tr: 0:32:53)
i
David Moya Ramon
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
Sergi Cinca Morros
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
Albert Sasot Vaño
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)

T. real: 00:32:47

T. oficial: 00:32:47

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:37:55

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: la sansi

0:34:17
00:32:47
0:31:17
i
Iván Alcalà Ibañez
00:32:27 (Tr: 0:32:27)
i
Edgars Sumskis
00:32:53 (Tr: 0:32:53)
i
David Moya Ramon
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
Sergi Cinca Morros
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
Albert Sasot Vaño
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)

T. real: 00:32:53

T. oficial: 00:32:53

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:38:01

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club: la sansi

0:34:17
00:32:53
0:31:28
i
Iván Alcalà Ibañez
00:32:27 (Tr: 0:32:27)
José luis Cruz Infantes
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
David Moya Ramon
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
Sergi Cinca Morros
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
Albert Sasot Vaño
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)

T. real: 00:33:18

T. oficial: 00:33:18

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:38:26

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: la sansi

0:34:17
00:33:18
0:32:18
i
Iván Alcalà Ibañez
00:32:27 (Tr: 0:32:27)
José luis Cruz Infantes
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Edgars Sumskis
00:32:53 (Tr: 0:32:53)
Sergi Cinca Morros
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
Albert Sasot Vaño
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)

T. real: 00:33:44

T. oficial: 00:33:44

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:38:52

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: clan cinca

0:34:42
00:33:44
0:32:47
José luis Cruz Infantes
00:32:47 (Tr: 0:32:47)
i
Edgars Sumskis
00:32:53 (Tr: 0:32:53)
i
David Moya Ramon
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
Albert Sasot Vaño
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)
i
Jaume Pedemonte Pica
00:34:21 (Tr: 0:34:21)

T. real: 00:33:56

T. oficial: 00:33:56

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:39:04

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: fundació privada rosella

0:34:59
00:33:56
0:32:53
i
Edgars Sumskis
00:32:53 (Tr: 0:32:53)
i
David Moya Ramon
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
Sergi Cinca Morros
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)
i
Jaume Pedemonte Pica
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
Ernest Sans Romeu
00:34:55 (Tr: 0:34:55)

T. real: 00:34:17

T. oficial: 00:34:17

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:39:25

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: c.a. manresa

0:35:17
00:34:17
0:33:18
i
David Moya Ramon
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
Sergi Cinca Morros
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
Albert Sasot Vaño
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
i
Jaume Pedemonte Pica
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
Ernest Sans Romeu
00:34:55 (Tr: 0:34:55)
Albertoviera Viera Mármol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
Joseba Arana Escalada
00:35:10 (Tr: 0:35:08)
i
Diego Muñoz Reina
00:35:11 (Tr: 0:35:10)
Lucio Patiño Tant
00:35:12 (Tr: 0:35:12)

T. real: 00:34:21

T. oficial: 00:34:21

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:39:29

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: asics

0:35:10
00:34:21
0:33:32
Sergi Cinca Morros
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
Albert Sasot Vaño
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)
Ernest Sans Romeu
00:34:55 (Tr: 0:34:55)
Albertoviera Viera Mármol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
Joseba Arana Escalada
00:35:10 (Tr: 0:35:08)

T. real: 00:34:55

T. oficial: 00:34:55

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:40:03

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: runners sant adria

0:35:54
00:34:55
0:33:56
Albert Sasot Vaño
00:33:56 (Tr: 0:33:56)
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)
i
Jaume Pedemonte Pica
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
Albertoviera Viera Mármol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
Joseba Arana Escalada
00:35:10 (Tr: 0:35:08)
i
Diego Muñoz Reina
00:35:11 (Tr: 0:35:10)
Lucio Patiño Tant
00:35:12 (Tr: 0:35:12)
Andres Marin Lebrero
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:35:30 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:35:09

T. oficial: 00:35:09

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:40:17

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: rios runing les franqueses

0:36:00
00:35:09
0:34:17
Manel Deli I Andújar
00:34:17 (Tr: 0:34:17)
i
Jaume Pedemonte Pica
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
Ernest Sans Romeu
00:34:55 (Tr: 0:34:55)
Joseba Arana Escalada
00:35:10 (Tr: 0:35:08)
i
Diego Muñoz Reina
00:35:11 (Tr: 0:35:10)
Lucio Patiño Tant
00:35:12 (Tr: 0:35:12)
Andres Marin Lebrero
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:35:30 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:35:08

T. oficial: 00:35:10

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:40:18

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: c.a.canyelles

0:35:59
00:35:10
0:34:21
i
Jaume Pedemonte Pica
00:34:21 (Tr: 0:34:21)
Ernest Sans Romeu
00:34:55 (Tr: 0:34:55)
Albertoviera Viera Mármol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
i
Diego Muñoz Reina
00:35:11 (Tr: 0:35:10)
Lucio Patiño Tant
00:35:12 (Tr: 0:35:12)
Andres Marin Lebrero
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:35:30 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:35:10

T. oficial: 00:35:11

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:40:19

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: cf viladecavalls

0:35:30
00:35:11
0:34:52
Ernest Sans Romeu
00:34:55 (Tr: 0:34:55)
Albertoviera Viera Mármol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
Joseba Arana Escalada
00:35:10 (Tr: 0:35:08)
Lucio Patiño Tant
00:35:12 (Tr: 0:35:12)
Andres Marin Lebrero
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:35:30 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:35:12

T. oficial: 00:35:12

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:40:20

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: club la sansi

0:35:30
00:35:12
0:34:54
Ernest Sans Romeu
00:34:55 (Tr: 0:34:55)
Albertoviera Viera Mármol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
Joseba Arana Escalada
00:35:10 (Tr: 0:35:08)
i
Diego Muñoz Reina
00:35:11 (Tr: 0:35:10)
Andres Marin Lebrero
00:35:18 (Tr: 0:35:18)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:35:30 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:35:18

T. oficial: 00:35:18

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:40:26

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:35:30
00:35:18
0:35:06
Albertoviera Viera Mármol
00:35:09 (Tr: 0:35:09)
Joseba Arana Escalada
00:35:10 (Tr: 0:35:08)
i
Diego Muñoz Reina
00:35:11 (Tr: 0:35:10)
Lucio Patiño Tant
00:35:12 (Tr: 0:35:12)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:35:30 (Tr: 0:35:30)

T. real: 00:35:30

T. oficial: 00:35:30

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:40:38

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:35:50
00:35:30
0:35:11
i
Diego Muñoz Reina
00:35:11 (Tr: 0:35:10)
Lucio Patiño Tant
00:35:12 (Tr: 0:35:12)
Andres Marin Lebrero
00:35:18 (Tr: 0:35:18)