Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

10K

08 novembre 2015

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:35:41

T. oficial: 00:35:41

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:40:49

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: club natacio barcelona

0:36:13
00:35:41
0:35:10
Rafa Pérez Da Silva
00:35:49 (Tr: 0:35:49)
Jose Fernandez Aranda
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
Ruben Sanchez Arroyo
00:35:59 (Tr: 0:35:57)
Jose maria Matos Pardo
00:36:07 (Tr: 0:36:07)
i
Carlos Pulido Martinez
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:35:49

T. oficial: 00:35:49

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:40:57

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: corresolidaris.org

0:36:13
00:35:49
0:35:25
i
Vicente Zanabria Jacques
00:35:41 (Tr: 0:35:41)
Jose Fernandez Aranda
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
Ruben Sanchez Arroyo
00:35:59 (Tr: 0:35:57)
Jose maria Matos Pardo
00:36:07 (Tr: 0:36:07)
i
Carlos Pulido Martinez
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:35:54

T. oficial: 00:35:55

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:41:03

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: club natació sitges

0:36:13
00:35:55
0:35:36
i
Vicente Zanabria Jacques
00:35:41 (Tr: 0:35:41)
Rafa Pérez Da Silva
00:35:49 (Tr: 0:35:49)
Ruben Sanchez Arroyo
00:35:59 (Tr: 0:35:57)
Jose maria Matos Pardo
00:36:07 (Tr: 0:36:07)
i
Carlos Pulido Martinez
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)

T. real: 00:35:57

T. oficial: 00:35:59

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:41:07

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:36:17
00:35:59
0:35:41
i
Vicente Zanabria Jacques
00:35:41 (Tr: 0:35:41)
Rafa Pérez Da Silva
00:35:49 (Tr: 0:35:49)
Jose Fernandez Aranda
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
Jose maria Matos Pardo
00:36:07 (Tr: 0:36:07)
i
Carlos Pulido Martinez
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Rubén Vega Entrecanales
00:36:16 (Tr: 0:36:13)
Julio Garcia Garcia
00:36:16 (Tr: 0:36:16)

T. real: 00:36:07

T. oficial: 00:36:07

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:41:15

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: runners esplugues

0:36:25
00:36:07
0:35:49
Rafa Pérez Da Silva
00:35:49 (Tr: 0:35:49)
Jose Fernandez Aranda
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
Ruben Sanchez Arroyo
00:35:59 (Tr: 0:35:57)
i
Carlos Pulido Martinez
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Rubén Vega Entrecanales
00:36:16 (Tr: 0:36:13)
Julio Garcia Garcia
00:36:16 (Tr: 0:36:16)

T. real: 00:36:10

T. oficial: 00:36:10

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:41:18

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: rockets

0:36:25
00:36:10
0:35:55
Jose Fernandez Aranda
00:35:55 (Tr: 0:35:54)
Ruben Sanchez Arroyo
00:35:59 (Tr: 0:35:57)
Jose maria Matos Pardo
00:36:07 (Tr: 0:36:07)
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Rubén Vega Entrecanales
00:36:16 (Tr: 0:36:13)
Julio Garcia Garcia
00:36:16 (Tr: 0:36:16)

T. real: 00:36:13

T. oficial: 00:36:13

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:41:21

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: granada

0:36:28
00:36:13
0:35:59
Ruben Sanchez Arroyo
00:35:59 (Tr: 0:35:57)
Jose maria Matos Pardo
00:36:07 (Tr: 0:36:07)
i
Carlos Pulido Martinez
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
i
Rubén Vega Entrecanales
00:36:16 (Tr: 0:36:13)
Julio Garcia Garcia
00:36:16 (Tr: 0:36:16)
Miguel Nocelo Zarate
00:36:27 (Tr: 0:36:27)

T. real: 00:36:13

T. oficial: 00:36:16

Inici real: 11:05:12

Hora meta: 11:41:24

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club:

0:36:30
00:36:16
0:36:01
Jose maria Matos Pardo
00:36:07 (Tr: 0:36:07)
i
Carlos Pulido Martinez
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
Julio Garcia Garcia
00:36:16 (Tr: 0:36:16)
Miguel Nocelo Zarate
00:36:27 (Tr: 0:36:27)
Alberto Lopez Prieto
00:36:30 (Tr: 0:36:29)

T. real: 00:36:16

T. oficial: 00:36:16

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:41:24

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club:

0:36:36
00:36:16
0:35:57
Ruben Sanchez Arroyo
00:35:59 (Tr: 0:35:57)
Jose maria Matos Pardo
00:36:07 (Tr: 0:36:07)
i
Carlos Pulido Martinez
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Rubén Vega Entrecanales
00:36:16 (Tr: 0:36:13)
Miguel Nocelo Zarate
00:36:27 (Tr: 0:36:27)
Alberto Lopez Prieto
00:36:30 (Tr: 0:36:29)
Oriol Gomez Pare
00:36:36 (Tr: 0:36:36)

T. real: 00:36:27

T. oficial: 00:36:27

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:41:35

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: mindundis team castellbisbal

0:36:41
00:36:27
0:36:13
Miguel González Parra
00:36:13 (Tr: 0:36:13)
i
Rubén Vega Entrecanales
00:36:16 (Tr: 0:36:13)
Julio Garcia Garcia
00:36:16 (Tr: 0:36:16)
Alberto Lopez Prieto
00:36:30 (Tr: 0:36:29)
Oriol Gomez Pare
00:36:36 (Tr: 0:36:36)
i
Pau Davi Roca
00:36:41 (Tr: 0:36:41)

T. real: 00:36:29

T. oficial: 00:36:30

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:41:38

Cat:M3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: duscholux

0:36:45
00:36:30
0:36:16
i
Rubén Vega Entrecanales
00:36:16 (Tr: 0:36:13)
Julio Garcia Garcia
00:36:16 (Tr: 0:36:16)
Miguel Nocelo Zarate
00:36:27 (Tr: 0:36:27)
Oriol Gomez Pare
00:36:36 (Tr: 0:36:36)
i
Pau Davi Roca
00:36:41 (Tr: 0:36:41)
Xavier Ramos Gonzalez
00:36:45 (Tr: 0:36:43)

T. real: 00:36:36

T. oficial: 00:36:36

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:41:44

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: rockets

0:36:55
00:36:36
0:36:16
Julio Garcia Garcia
00:36:16 (Tr: 0:36:16)
Miguel Nocelo Zarate
00:36:27 (Tr: 0:36:27)
Alberto Lopez Prieto
00:36:30 (Tr: 0:36:29)
i
Pau Davi Roca
00:36:41 (Tr: 0:36:41)
Xavier Ramos Gonzalez
00:36:45 (Tr: 0:36:43)
Sergio Chinchilla Fernández
00:36:47 (Tr: 0:36:47)

T. real: 00:36:41

T. oficial: 00:36:41

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:41:49

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

0:36:54
00:36:41
0:36:27
Miguel Nocelo Zarate
00:36:27 (Tr: 0:36:27)
Alberto Lopez Prieto
00:36:30 (Tr: 0:36:29)
Oriol Gomez Pare
00:36:36 (Tr: 0:36:36)
Xavier Ramos Gonzalez
00:36:45 (Tr: 0:36:43)
Sergio Chinchilla Fernández
00:36:47 (Tr: 0:36:47)

T. real: 00:36:43

T. oficial: 00:36:45

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:41:53

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: runners sant adrià

0:36:59
00:36:45
0:36:30
Alberto Lopez Prieto
00:36:30 (Tr: 0:36:29)
Oriol Gomez Pare
00:36:36 (Tr: 0:36:36)
i
Pau Davi Roca
00:36:41 (Tr: 0:36:41)
Sergio Chinchilla Fernández
00:36:47 (Tr: 0:36:47)

T. real: 00:36:47

T. oficial: 00:36:47

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:41:55

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: atletismo palleja

0:36:59
00:36:47
0:36:36
Oriol Gomez Pare
00:36:36 (Tr: 0:36:36)
i
Pau Davi Roca
00:36:41 (Tr: 0:36:41)
Xavier Ramos Gonzalez
00:36:45 (Tr: 0:36:43)