Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

4a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

10K

08 novembre 2015

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:36:48

T. oficial: 00:36:48

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:41:56

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: ceme atletisme

0:37:13
00:36:48
0:36:23
Miguel De La Torre Carpintero
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Oscar Colomés Fernández
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Martí Vidiella Curto
00:36:55 (Tr: 0:36:55)
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)

T. real: 00:36:51

T. oficial: 00:36:53

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:42:01

Cat:M3

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: fondistes sf

0:37:13
00:36:53
0:36:32
Fran Gonzalez Ribelles
00:36:48 (Tr: 0:36:48)
Oscar Colomés Fernández
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Martí Vidiella Curto
00:36:55 (Tr: 0:36:55)
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)

T. real: 00:36:51

T. oficial: 00:36:53

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:42:01

Cat:M3

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: j'arribu

0:37:13
00:36:53
0:36:32
Fran Gonzalez Ribelles
00:36:48 (Tr: 0:36:48)
Miguel De La Torre Carpintero
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Martí Vidiella Curto
00:36:55 (Tr: 0:36:55)
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)

T. real: 00:36:55

T. oficial: 00:36:55

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:42:03

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: ca atletes vng

0:37:13
00:36:55
0:36:37
Fran Gonzalez Ribelles
00:36:48 (Tr: 0:36:48)
Miguel De La Torre Carpintero
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Oscar Colomés Fernández
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)

T. real: 00:37:01

T. oficial: 00:37:02

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:42:10

Cat:M3

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club:

0:37:17
00:37:02
0:36:47
Fran Gonzalez Ribelles
00:36:48 (Tr: 0:36:48)
Miguel De La Torre Carpintero
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Oscar Colomés Fernández
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Martí Vidiella Curto
00:36:55 (Tr: 0:36:55)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:37:17 (Tr: 0:37:16)

T. real: 00:37:04

T. oficial: 00:37:04

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:42:12

Cat:M3

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: corresolidaris.org

0:37:17
00:37:04
0:36:51
Miguel De La Torre Carpintero
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Oscar Colomés Fernández
00:36:53 (Tr: 0:36:51)
Martí Vidiella Curto
00:36:55 (Tr: 0:36:55)
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:37:17 (Tr: 0:37:16)
Dani Vicente Martinez
00:37:17 (Tr: 0:37:17)

T. real: 00:37:12

T. oficial: 00:37:13

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:42:21

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: casab

0:37:31
00:37:13
0:36:55
Martí Vidiella Curto
00:36:55 (Tr: 0:36:55)
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:37:17 (Tr: 0:37:16)
Dani Vicente Martinez
00:37:17 (Tr: 0:37:17)
i
Eduard Antolí Gil
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
David Ribas
00:37:22 (Tr: 0:37:22)

T. real: 00:37:16

T. oficial: 00:37:17

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:42:25

Cat:M3

Pos. categoria: 22

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: viladecavalls

0:37:32
00:37:17
0:37:02
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)
Dani Vicente Martinez
00:37:17 (Tr: 0:37:17)
i
Eduard Antolí Gil
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
David Ribas
00:37:22 (Tr: 0:37:22)

T. real: 00:37:17

T. oficial: 00:37:17

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:42:25

Cat:M3

Pos. categoria: 23

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: corresolidaris.org

0:37:34
00:37:17
0:37:01
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:37:17 (Tr: 0:37:16)
i
Eduard Antolí Gil
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
David Ribas
00:37:22 (Tr: 0:37:22)
Santiago Roldan Abello
00:37:34 (Tr: 0:37:33)

T. real: 00:37:19

T. oficial: 00:37:20

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:42:28

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: cf viladecavalls

0:37:38
00:37:20
0:37:02
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:37:17 (Tr: 0:37:16)
Dani Vicente Martinez
00:37:17 (Tr: 0:37:17)
i
David Ribas
00:37:22 (Tr: 0:37:22)
Santiago Roldan Abello
00:37:34 (Tr: 0:37:33)
i
David Martinez
00:37:38 (Tr: 0:37:38)

T. real: 00:37:22

T. oficial: 00:37:22

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:42:30

Cat:M3

Pos. categoria: 24

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

0:37:42
00:37:22
0:37:02
i
Cristian Mendez Jaro
00:37:02 (Tr: 0:37:01)
Iván Rojas Santamaría
00:37:04 (Tr: 0:37:04)
Antonio López Plasencia
00:37:13 (Tr: 0:37:12)
i
Gonzalo Tejerina Saforas
00:37:17 (Tr: 0:37:16)
Dani Vicente Martinez
00:37:17 (Tr: 0:37:17)
i
Eduard Antolí Gil
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
Santiago Roldan Abello
00:37:34 (Tr: 0:37:33)
i
David Martinez
00:37:38 (Tr: 0:37:38)
Manuel Zaballos Serrano
00:37:42 (Tr: 0:37:40)

T. real: 00:37:33

T. oficial: 00:37:34

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:42:42

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: ceme atletisme

0:37:50
00:37:34
0:37:17
Dani Vicente Martinez
00:37:17 (Tr: 0:37:17)
i
Eduard Antolí Gil
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
David Ribas
00:37:22 (Tr: 0:37:22)
i
David Martinez
00:37:38 (Tr: 0:37:38)
Manuel Zaballos Serrano
00:37:42 (Tr: 0:37:40)
Dennis Teuling
00:37:47 (Tr: 0:37:46)

T. real: 00:37:38

T. oficial: 00:37:38

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:42:46

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: jab berga

0:37:57
00:37:38
0:37:20
i
Eduard Antolí Gil
00:37:20 (Tr: 0:37:19)
i
David Ribas
00:37:22 (Tr: 0:37:22)
Santiago Roldan Abello
00:37:34 (Tr: 0:37:33)
Manuel Zaballos Serrano
00:37:42 (Tr: 0:37:40)
Dennis Teuling
00:37:47 (Tr: 0:37:46)

T. real: 00:37:40

T. oficial: 00:37:42

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:42:50

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club: rios runing les franqueses

0:38:02
00:37:42
0:37:22
i
David Ribas
00:37:22 (Tr: 0:37:22)
Santiago Roldan Abello
00:37:34 (Tr: 0:37:33)
i
David Martinez
00:37:38 (Tr: 0:37:38)
Dennis Teuling
00:37:47 (Tr: 0:37:46)

T. real: 00:37:46

T. oficial: 00:37:47

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:42:55

Cat:M3

Pos. categoria: 25

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: fondistes sf

0:38:01
00:37:47
0:37:34
Santiago Roldan Abello
00:37:34 (Tr: 0:37:33)
i
David Martinez
00:37:38 (Tr: 0:37:38)
Manuel Zaballos Serrano
00:37:42 (Tr: 0:37:40)