Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

4a Sansi de Sant Feliu de Llobregat

10K

08 novembre 2015

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:39:07

T. oficial: 00:39:08

Inici real: 11:05:09

Hora meta: 11:44:16

Cat:M4

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: cies domingo catalan

0:39:16
00:39:08
0:39:01
Alberto Ojeda Casado
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
Noé Rodríguez Luque
00:39:09 (Tr: 0:39:00)
Estanis Santaeularia Cañada
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
i
Daniel Guerrero Gasca
00:39:10 (Tr: 0:39:07)
i
Juia Puig Sanchez
00:39:12 (Tr: 0:39:09)
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:39:06

T. oficial: 00:39:09

Inici real: 11:05:11

Hora meta: 11:44:17

Cat:M3

Pos. categoria: 32

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: j'arribu

0:39:16
00:39:09
0:39:02
Francesc Torner Blasco
00:39:08 (Tr: 0:39:07)
Noé Rodríguez Luque
00:39:09 (Tr: 0:39:00)
Estanis Santaeularia Cañada
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
i
Daniel Guerrero Gasca
00:39:10 (Tr: 0:39:07)
i
Juia Puig Sanchez
00:39:12 (Tr: 0:39:09)
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:39:00

T. oficial: 00:39:09

Inici real: 11:05:18

Hora meta: 11:44:17

Cat:M3

Pos. categoria: 33

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:39:16
00:39:09
0:39:02
Francesc Torner Blasco
00:39:08 (Tr: 0:39:07)
Alberto Ojeda Casado
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
Estanis Santaeularia Cañada
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
i
Daniel Guerrero Gasca
00:39:10 (Tr: 0:39:07)
i
Juia Puig Sanchez
00:39:12 (Tr: 0:39:09)
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:39:05

T. oficial: 00:39:10

Inici real: 11:05:14

Hora meta: 11:44:18

Cat:M2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: corredors.cat

0:39:16
00:39:10
0:39:04
Francesc Torner Blasco
00:39:08 (Tr: 0:39:07)
Alberto Ojeda Casado
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
Noé Rodríguez Luque
00:39:09 (Tr: 0:39:00)
i
Daniel Guerrero Gasca
00:39:10 (Tr: 0:39:07)
i
Juia Puig Sanchez
00:39:12 (Tr: 0:39:09)
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)

T. real: 00:39:07

T. oficial: 00:39:10

Inici real: 11:05:12

Hora meta: 11:44:18

Cat:M2

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: j'arribu

0:39:23
00:39:10
0:38:58
Francesc Torner Blasco
00:39:08 (Tr: 0:39:07)
Alberto Ojeda Casado
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
Noé Rodríguez Luque
00:39:09 (Tr: 0:39:00)
Estanis Santaeularia Cañada
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
i
Juia Puig Sanchez
00:39:12 (Tr: 0:39:09)
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)
i
Joaquín De Haro Llamas
00:39:23 (Tr: 0:39:23)

T. real: 00:39:09

T. oficial: 00:39:12

Inici real: 11:05:11

Hora meta: 11:44:20

Cat:M4

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:39:25
00:39:12
0:38:59
Francesc Torner Blasco
00:39:08 (Tr: 0:39:07)
Alberto Ojeda Casado
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
Noé Rodríguez Luque
00:39:09 (Tr: 0:39:00)
Estanis Santaeularia Cañada
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
i
Daniel Guerrero Gasca
00:39:10 (Tr: 0:39:07)
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)
i
Joaquín De Haro Llamas
00:39:23 (Tr: 0:39:23)
Hector Pajero Bonat
00:39:25 (Tr: 0:39:18)

T. real: 00:39:08

T. oficial: 00:39:16

Inici real: 11:05:16

Hora meta: 11:44:24

Cat:M3

Pos. categoria: 34

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: c.a.s.a.b

0:39:28
00:39:16
0:39:03
Francesc Torner Blasco
00:39:08 (Tr: 0:39:07)
Alberto Ojeda Casado
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
Noé Rodríguez Luque
00:39:09 (Tr: 0:39:00)
Estanis Santaeularia Cañada
00:39:10 (Tr: 0:39:05)
i
Daniel Guerrero Gasca
00:39:10 (Tr: 0:39:07)
i
Juia Puig Sanchez
00:39:12 (Tr: 0:39:09)
i
Joaquín De Haro Llamas
00:39:23 (Tr: 0:39:23)
Hector Pajero Bonat
00:39:25 (Tr: 0:39:18)
Carlos Abella Gimenez
00:39:28 (Tr: 0:39:25)

T. real: 00:39:23

T. oficial: 00:39:23

Inici real: 11:05:08

Hora meta: 11:44:31

Cat:M4

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: fondistes sf

0:39:35
00:39:23
0:39:10
i
Daniel Guerrero Gasca
00:39:10 (Tr: 0:39:07)
i
Juia Puig Sanchez
00:39:12 (Tr: 0:39:09)
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)
Hector Pajero Bonat
00:39:25 (Tr: 0:39:18)
Carlos Abella Gimenez
00:39:28 (Tr: 0:39:25)
i
Jordi Culebras Personal
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Andreu Perez Lopez
00:39:34 (Tr: 0:39:32)

T. real: 00:39:18

T. oficial: 00:39:25

Inici real: 11:05:15

Hora meta: 11:44:33

Cat:M2

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:39:37
00:39:25
0:39:12
i
Juia Puig Sanchez
00:39:12 (Tr: 0:39:09)
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)
i
Joaquín De Haro Llamas
00:39:23 (Tr: 0:39:23)
Carlos Abella Gimenez
00:39:28 (Tr: 0:39:25)
i
Jordi Culebras Personal
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Andreu Perez Lopez
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
i
Fran Dominguez Vicioso
00:39:36 (Tr: 0:39:24)
Abe Puerta Luna
00:39:37 (Tr: 0:39:35)

T. real: 00:39:25

T. oficial: 00:39:28

Inici real: 11:05:11

Hora meta: 11:44:36

Cat:M3

Pos. categoria: 35

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: j'arribu

0:39:41
00:39:28
0:39:16
Jesús Parra Solís
00:39:16 (Tr: 0:39:08)
i
Joaquín De Haro Llamas
00:39:23 (Tr: 0:39:23)
Hector Pajero Bonat
00:39:25 (Tr: 0:39:18)
i
Jordi Culebras Personal
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Andreu Perez Lopez
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
i
Fran Dominguez Vicioso
00:39:36 (Tr: 0:39:24)
Abe Puerta Luna
00:39:37 (Tr: 0:39:35)
i
Carlos Ruiz Álvarez
00:39:38 (Tr: 0:39:30)

T. real: 00:39:32

T. oficial: 00:39:34

Inici real: 11:05:11

Hora meta: 11:44:42

Cat:M4

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: j'arribu

0:39:45
00:39:34
0:39:23
i
Joaquín De Haro Llamas
00:39:23 (Tr: 0:39:23)
Hector Pajero Bonat
00:39:25 (Tr: 0:39:18)
Carlos Abella Gimenez
00:39:28 (Tr: 0:39:25)
Andreu Perez Lopez
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
i
Fran Dominguez Vicioso
00:39:36 (Tr: 0:39:24)
Abe Puerta Luna
00:39:37 (Tr: 0:39:35)
i
Carlos Ruiz Álvarez
00:39:38 (Tr: 0:39:30)

T. real: 00:39:32

T. oficial: 00:39:34

Inici real: 11:05:10

Hora meta: 11:44:42

Cat:M2

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: fondistes vilassar de dalt

0:39:44
00:39:34
0:39:25
Hector Pajero Bonat
00:39:25 (Tr: 0:39:18)
Carlos Abella Gimenez
00:39:28 (Tr: 0:39:25)
i
Jordi Culebras Personal
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
i
Fran Dominguez Vicioso
00:39:36 (Tr: 0:39:24)
Abe Puerta Luna
00:39:37 (Tr: 0:39:35)
i
Carlos Ruiz Álvarez
00:39:38 (Tr: 0:39:30)

T. real: 00:39:24

T. oficial: 00:39:36

Inici real: 11:05:21

Hora meta: 11:44:44

Cat:M2

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

0:39:44
00:39:36
0:39:28
Carlos Abella Gimenez
00:39:28 (Tr: 0:39:25)
i
Jordi Culebras Personal
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Andreu Perez Lopez
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Abe Puerta Luna
00:39:37 (Tr: 0:39:35)
i
Carlos Ruiz Álvarez
00:39:38 (Tr: 0:39:30)

T. real: 00:39:35

T. oficial: 00:39:37

Inici real: 11:05:11

Hora meta: 11:44:45

Cat:M2

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: runners sant adrià

0:39:40
00:39:37
0:39:34
i
Jordi Culebras Personal
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
Andreu Perez Lopez
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
i
Fran Dominguez Vicioso
00:39:36 (Tr: 0:39:24)
i
Carlos Ruiz Álvarez
00:39:38 (Tr: 0:39:30)

T. real: 00:39:30

T. oficial: 00:39:38

Inici real: 11:05:17

Hora meta: 11:44:46

Cat:M4

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:05:08

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: celler collbaix

0:39:42
00:39:38
0:39:34
Andreu Perez Lopez
00:39:34 (Tr: 0:39:32)
i
Fran Dominguez Vicioso
00:39:36 (Tr: 0:39:24)
Abe Puerta Luna
00:39:37 (Tr: 0:39:35)