Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

Lliga

XII Challenge BCN 10K 2019/2020

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Mykhaylo Kordyukov 4 614.06
2
Ramon Nou Castell 4 613.66
3
Jose Rodriguez Lucena 4 572.69

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Melina Araque Bekking 4 594.79
2
Sandra Maldonado 4 574.43
3
Alexandra Guada Teopanta Siza 3 561.6

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SB23F

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Marta Sabaté Tormos 2 430.84
2
i
Mar Olivé Nieto 3 365.01
3
Marina Dropez Vidal 2 334.14

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Andrea Martínez Monteiro 3 505.93
2
Laura Cerceda Pérez 3 499.51
3
Isabela Tutoveanu 3 496.85

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Melina Araque Bekking 4 594.79
2
Sandra Maldonado 4 574.43
3
Alexandra Guada Teopanta Siza 3 561.6

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Paqui Calero Cabrera 4 550.5
2
Anabel Petit mora 4 526.54
3
Eva Farré López 4 500.5

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Patrizia Campana 4 521.12
2
Eulalia Alonso Carbonell 3 510.43
3
Conxi Costa Castillon 3 431

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Luz Marina Velasquez Puentes 4 424.77
2
Maria Marcè Mata 3 414.72
3
Carmen Cuenca Villarejo 3 365.5

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SB23M

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jesús Valdés Querol 4 545.18
2
Hugo Barros Alonso 2 372.58
3
Samuel Robayo Correa 3 351.44

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Lucas Alonso Duró 3 552.41
2
Xavi Arcas Salvador 3 528.59
3
Marco Maderna 3 526.35

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Mykhaylo Kordyukov 4 614.06
2
Ramon Nou Castell 4 613.66
3
Daniel Corts 4 563.82

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jose Rodriguez Lucena 4 572.69
2
Alfred Foglietti Prat 4 560.42
3
Toni Bautista Tortajada 3 534.56

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jose antonio Peña Galeote 4 553.61
2
Segundo Sergio Perugachi 4 515.76
3
Jordi Mas Casas 4 505.41

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Santiago Navarro Massa 4 458.05
2
Sintu Rodriguez Soriano 4 413.19
3
Manuel Parra Cruz 3 400.55