Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

Lliga

XII Challenge BCN 10K 2019/2020

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Jon Koldo Gonzalez 1 100
2
Xavier Figuerola Ortín 1 99.07
3
Juan Pedro Mora Ramirez 1 97.68

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Mireia Suñe Galan 1 100
2
Inês Mota 1 98.45
3
i
Alessandra De Magistris 1 96.73

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SB23F

CORREDOR CURSES PUNTS

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Mireia Suñe Galan 1 100
2
Inês Mota 1 98.45
3
i
Alessandra De Magistris 1 96.73

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Flor Cerutti 1 95.28
2
Melina Araque Bekking 1 92.88
3
Sandra Maldonado 1 89.96

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Laura Teruzzi 1 94.11
2
Linda Arnott 1 89.95
3
Paqui Calero Cabrera 1 86.35

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Eulalia Alonso Carbonell 1 93.65
2
Patrizia Campana 1 81.38
3
Espe Zuriguel Perez 1 75.45

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Rosa Garrido Vendrell 1 73.97
2
Maite Benito Marin 1 72
3
Luz Marina Velasquez Puentes 1 66.18

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SB23M

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Aníbal Fernandez Farro 1 84.98
2
Jesús Valdés Querol 1 81.7
3
Carles Castro Torres 1 69.69

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Xavier Figuerola Ortín 1 99.07
2
Lucas Alonso Duró 1 95.68
3
Lucas Vallejo Gonzalez 1 89.76

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Juan Pedro Mora Ramirez 1 97.68
2
Juan Manuel Alvarez Ramos 1 97.44
3
bruno Paz Palanques 1 93.29

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Jon Koldo Gonzalez 1 100
2
Carlos Verano Gonzalez 1 92.48
3
Toni Bautista Tortajada 1 91.53

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
i
Gabriel Acosta Gonzalez 1 83.77
2
Rob Metcalf 1 82.98
3
Jose antonio Peña Galeote 1 82.17

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Santiago Navarro Massa 1 67.47
2
Victor De Najera Ongil 1 66.52
3
Antonio Fernandez Garcia 1 62.53