Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

Lliga

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL HOMES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Sergio Fernández López 17 2336.45
2
SimaGol 9 Villalba Osaba 13 2042.83
3
Sergio Burgos Urbano 14 2034.68

8PREMIATS PROVISIONALS | GENERAL DONES

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Anabel Petit mora 15 2009.53
2
Neli Krasimirova 14 2000.33
3
Isabel Abril Centeno 15 1989.66

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENF

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Elisabet Rodríguez Rodríguez 9 1344.16
2
Katherine Cajiao Sanchez 7 1114.73
3
MARIA BENBRIK 6 924.74

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Ewelina Buras 9 1342.7
2
Eva Martos López 5 1105.82
3
Elisabet Martin Almansa 5 989.14

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Neli Krasimirova 14 2000.33
2
Núria Salvat Rovira 13 1944.08
3
Iuliia Grynevych 13 1865.2

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Eva Roca Garcia 11 1908.64
2
Laura Fernandez Cambara 9 1251.68
3
Berta Moreno Llagostera 7 1192.16

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Anabel Petit mora 15 2009.53
2
Isabel Abril Centeno 15 1989.66
3
Linda Arnott 9 1448.5

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Eulalia Alonso Carbonell 11 1815.42
2
Mª Carmen Ramos Ruiz 10 1170.14
3
Elvira Aguilar Parejo 7 923.4

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Conxa Coca Cumellas 7 835.17
2
Mercè Rueda Martínez 8 640.89
3
Mari Diaz Navarro 5 614.18

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA F65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Rosa Garrido Vendrell 12 1492.8
2
Luz Marina Velasquez Puentes 8 1042.42
3
Maria Marcè Mata 7 889.66

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA SENM

CORREDOR CURSES PUNTS
1
victor Doblas 6 1246.03
2
Alex Castan Bolaños 7 1203.6
3
Oscar Francisco Farfan Hancco 8 1119.76

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M35

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Sergio Fernández López 17 2336.45
2
Juan Ignacio Pieras Martín 12 2022.31
3
Erik Wang-Bruun Gonzalez 10 1784.47

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M40

CORREDOR CURSES PUNTS
1
SimaGol 9 Villalba Osaba 13 2042.83
2
David Crivillers Galobardas 11 2008.49
3
Jose Manuel Llamas Luna 14 1929.85

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M45

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Sergio Burgos Urbano 14 2034.68
2
Jorge Luján Sánchez 19 1956.56
3
Joan Altamirano 11 1508.37

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M50

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Joan Oriol Orpinell 12 2015.84
2
Eusebio Visitado yañez 14 1714.87
3
Josep Farran 12 1711.72

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M55

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Jose antonio Peña Galeote 12 1967.73
2
Segundo Sergio Perugachi 19 1955.53
3
Jo Piñeiro Perez 10 1863.54

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M60

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Indalecio Tutusaus Rosell 14 1854.88
2
Esteve Llitrà Virgili 11 1272.77
3
Jose Fernández Torrejón 9 1153.64

8PREMIATS PROVISIONALS | CATEGORIA M65

CORREDOR CURSES PUNTS
1
Angel Rubio Moura 12 1774.36
2
Francesc Diaz Plata 11 1190.22
3
Toni Foj Alonso 11 1144.37