SubCurses

8RESULTATS

41è CROS DELS ARENYS

MASTER_MF

06 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:22:50

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:00

Cat:MasM

Pos. categoria: 52

Inici cursa:10:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club: creu groga triatló

0:23:00
00:22:50
0:22:39
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)

T. real: 00:22:51

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:01

Cat:MasM

Pos. categoria: 53

Inici cursa:10:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:23:00
00:22:51
0:22:42
i
Angel Reñe Piñeiro
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)

T. real: 00:22:53

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:03

Cat:MasM

Pos. categoria: 54

Inici cursa:10:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: --

0:23:00
00:22:53
0:22:46
i
Angel Reñe Piñeiro
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)

T. real: 00:22:53

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:03

Cat:MasM

Pos. categoria: 55

Inici cursa:10:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:23:00
00:22:53
0:22:47
i
Angel Reñe Piñeiro
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)

T. real: 00:22:55

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:05

Cat:MasM

Pos. categoria: 56

Inici cursa:10:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:23:00
00:22:55
0:22:51
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Ana esther Fidalgo Álvarez
00:23:00 (Tr: 0:23:00)

T. real: 00:22:59

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:09

Cat:MasM

Pos. categoria: 57

Inici cursa:10:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: club triatló arenys

0:23:27
00:22:59
0:22:30
i
Angel Reñe Piñeiro
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Ana esther Fidalgo Álvarez
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Melina Araque
00:23:27 (Tr: 0:23:27)

T. real: 00:23:00

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:10

Cat:MasM

Pos. categoria: 58

Inici cursa:10:00:10

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:23:42
00:23:00
0:22:18
i
Angel Reñe Piñeiro
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Ana esther Fidalgo Álvarez
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Melina Araque
00:23:27 (Tr: 0:23:27)
i
Eva Riera Rueda
00:23:42 (Tr: 0:23:42)

T. real: 00:23:00

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:10

Cat:MasF

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:00:10

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:24:53
00:23:00
0:21:07
i
Angel Reñe Piñeiro
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Melina Araque
00:23:27 (Tr: 0:23:27)
i
Eva Riera Rueda
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:24:53 (Tr: 0:24:53)

T. real: 00:23:27

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:37

Cat:MasF

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:00:10

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club: ironwill

0:25:24
00:23:27
0:21:30
i
Angel Reñe Piñeiro
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Ana esther Fidalgo Álvarez
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Eva Riera Rueda
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
i
Esther Perez Gonzalez
00:25:24 (Tr: 0:25:24)

T. real: 00:23:42

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:23:52

Cat:MasF

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:00:10

Sexe:F

Ritme: 4:47 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:25:44
00:23:42
0:21:41
i
Angel Reñe Piñeiro
00:22:50 (Tr: 0:22:50)
i
Francisco Arnedo Saez
00:22:51 (Tr: 0:22:51)
i
José luis Peralta Elbaile
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Santiago Muñoz Basso
00:22:53 (Tr: 0:22:53)
i
Jordi Fernández Senero
00:22:55 (Tr: 0:22:55)
i
Christian Reina Muñoz
00:22:59 (Tr: 0:22:59)
i
Juan pedro Sanz Coca
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Ana esther Fidalgo Álvarez
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Melina Araque
00:23:27 (Tr: 0:23:27)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
i
Esther Perez Gonzalez
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Xantal Oller Soler
00:25:44 (Tr: 0:25:44)

T. real: 00:24:53

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:25:03

Cat:MasM

Pos. categoria: 59

Inici cursa:10:00:10

Sexe:M

Ritme: 5:01 min/km

Club: ca lloret - la selva

0:26:46
00:24:53
0:23:00
i
Ana esther Fidalgo Álvarez
00:23:00 (Tr: 0:23:00)
i
Melina Araque
00:23:27 (Tr: 0:23:27)
i
Eva Riera Rueda
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Esther Perez Gonzalez
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Xantal Oller Soler
00:25:44 (Tr: 0:25:44)
i
Elick Aries Laos
00:26:01 (Tr: 0:26:01)
i
Gemma Fradera
00:26:10 (Tr: 0:26:10)

T. real: 00:25:24

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:25:34

Cat:MasF

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:00:10

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:27:21
00:25:24
0:23:27
i
Melina Araque
00:23:27 (Tr: 0:23:27)
i
Eva Riera Rueda
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
i
Xantal Oller Soler
00:25:44 (Tr: 0:25:44)
i
Elick Aries Laos
00:26:01 (Tr: 0:26:01)
i
Gemma Fradera
00:26:10 (Tr: 0:26:10)

T. real: 00:25:44

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:25:54

Cat:MasF

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:00:10

Sexe:F

Ritme: 5:11 min/km

Club: g.a. lluïsos mataró

0:27:45
00:25:44
0:23:42
i
Eva Riera Rueda
00:23:42 (Tr: 0:23:42)
i
Sadurní Romero Peralbo
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
i
Esther Perez Gonzalez
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Elick Aries Laos
00:26:01 (Tr: 0:26:01)
i
Gemma Fradera
00:26:10 (Tr: 0:26:10)

T. real: 00:26:01

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:26:11

Cat:MasM

Pos. categoria: 60

Inici cursa:10:00:10

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club:

0:27:08
00:26:01
0:24:53
i
Sadurní Romero Peralbo
00:24:53 (Tr: 0:24:53)
i
Esther Perez Gonzalez
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Xantal Oller Soler
00:25:44 (Tr: 0:25:44)
i
Gemma Fradera
00:26:10 (Tr: 0:26:10)

T. real: 00:26:10

Inici real: 10:00:10

Hora meta: 10:26:20

Cat:MasF

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:00:10

Sexe:F

Ritme: 5:17 min/km

Club: club esportiu trikids

0:26:56
00:26:10
0:25:24
i
Esther Perez Gonzalez
00:25:24 (Tr: 0:25:24)
i
Xantal Oller Soler
00:25:44 (Tr: 0:25:44)
i
Elick Aries Laos
00:26:01 (Tr: 0:26:01)