Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

41è CROS DELS ARENYS

SB18_ABS_MF

06 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:22:24

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:02:34

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club:

0:23:03
00:22:24
0:21:46
i
Roger Riera Bozzo
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Chakir El Hamdouni
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Ferran More Florez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
David Campo García
00:22:57 (Tr: 0:22:57)
i
Victor Garcia Vivo
00:23:01 (Tr: 0:23:01)
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)

T. real: 00:22:32

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:02:42

Cat:AbsM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: cnm mataró

0:23:03
00:22:32
0:22:01
i
Mohamed Daas Benbrahim
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Chakir El Hamdouni
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Ferran More Florez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
David Campo García
00:22:57 (Tr: 0:22:57)
i
Victor Garcia Vivo
00:23:01 (Tr: 0:23:01)
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)

T. real: 00:22:32

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:02:42

Cat:AbsM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: amisi

0:23:03
00:22:32
0:22:01
i
Mohamed Daas Benbrahim
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Roger Riera Bozzo
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Ferran More Florez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
David Campo García
00:22:57 (Tr: 0:22:57)
i
Victor Garcia Vivo
00:23:01 (Tr: 0:23:01)
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)

T. real: 00:22:46

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:02:56

Cat:AbsM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: sport canet

0:23:07
00:22:46
0:22:24
i
Mohamed Daas Benbrahim
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Roger Riera Bozzo
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Chakir El Hamdouni
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
David Campo García
00:22:57 (Tr: 0:22:57)
i
Victor Garcia Vivo
00:23:01 (Tr: 0:23:01)
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)

T. real: 00:22:57

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:03:07

Cat:AbsM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: lleida ua

0:23:22
00:22:57
0:22:32
i
Roger Riera Bozzo
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Chakir El Hamdouni
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Ferran More Florez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
Victor Garcia Vivo
00:23:01 (Tr: 0:23:01)
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)
i
Mohamed Azrouf
00:23:14 (Tr: 0:23:14)

T. real: 00:23:01

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:03:11

Cat:AbsM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: agrupació atlètica catalunya

0:23:46
00:23:01
0:22:16
i
Mohamed Daas Benbrahim
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Roger Riera Bozzo
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Chakir El Hamdouni
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Ferran More Florez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
David Campo García
00:22:57 (Tr: 0:22:57)
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)
i
Mohamed Azrouf
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Francesc Escolà Ruiz
00:23:46 (Tr: 0:23:46)

T. real: 00:23:03

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:03:13

Cat:AbsM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:23:48
00:23:03
0:22:18
i
Mohamed Daas Benbrahim
00:22:24 (Tr: 0:22:24)
i
Roger Riera Bozzo
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Chakir El Hamdouni
00:22:32 (Tr: 0:22:32)
i
Ferran More Florez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
David Campo García
00:22:57 (Tr: 0:22:57)
i
Victor Garcia Vivo
00:23:01 (Tr: 0:23:01)
i
Mohamed Azrouf
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Francesc Escolà Ruiz
00:23:46 (Tr: 0:23:46)
i
Albert Ruz Quadrada
00:23:48 (Tr: 0:23:48)

T. real: 00:23:14

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:03:24

Cat:AbsM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: amisi

0:23:53
00:23:14
0:22:36
i
Ferran More Florez
00:22:46 (Tr: 0:22:46)
i
David Campo García
00:22:57 (Tr: 0:22:57)
i
Victor Garcia Vivo
00:23:01 (Tr: 0:23:01)
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)
i
Francesc Escolà Ruiz
00:23:46 (Tr: 0:23:46)
i
Albert Ruz Quadrada
00:23:48 (Tr: 0:23:48)
i
Albert Martinez Arges
00:23:53 (Tr: 0:23:53)

T. real: 00:23:46

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:03:56

Cat:AbsM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: club triatló cornellà

0:24:32
00:23:46
0:23:01
i
Victor Garcia Vivo
00:23:01 (Tr: 0:23:01)
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)
i
Mohamed Azrouf
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Albert Ruz Quadrada
00:23:48 (Tr: 0:23:48)
i
Albert Martinez Arges
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
José Gordillo Serrano
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Nadir Bouras
00:24:03 (Tr: 0:24:03)
i
Hugo Habas Sanchez
00:24:05 (Tr: 0:24:05)
i
Carlos Rey Ruiz
00:24:07 (Tr: 0:24:07)

T. real: 00:23:48

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:03:58

Cat:AbsM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: cnmataró

0:24:34
00:23:48
0:23:03
i
Victor Centeno Abril
00:23:03 (Tr: 0:23:03)
i
Mohamed Azrouf
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Francesc Escolà Ruiz
00:23:46 (Tr: 0:23:46)
i
Albert Martinez Arges
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
José Gordillo Serrano
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Nadir Bouras
00:24:03 (Tr: 0:24:03)
i
Hugo Habas Sanchez
00:24:05 (Tr: 0:24:05)
i
Carlos Rey Ruiz
00:24:07 (Tr: 0:24:07)

T. real: 00:23:53

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:04:03

Cat:AbsM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club:

0:24:32
00:23:53
0:23:14
i
Mohamed Azrouf
00:23:14 (Tr: 0:23:14)
i
Francesc Escolà Ruiz
00:23:46 (Tr: 0:23:46)
i
Albert Ruz Quadrada
00:23:48 (Tr: 0:23:48)
i
José Gordillo Serrano
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Nadir Bouras
00:24:03 (Tr: 0:24:03)
i
Hugo Habas Sanchez
00:24:05 (Tr: 0:24:05)
i
Carlos Rey Ruiz
00:24:07 (Tr: 0:24:07)

T. real: 00:23:54

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:04:04

Cat:AbsM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: creu groga triatló

0:24:07
00:23:54
0:23:41
i
Francesc Escolà Ruiz
00:23:46 (Tr: 0:23:46)
i
Albert Ruz Quadrada
00:23:48 (Tr: 0:23:48)
i
Albert Martinez Arges
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
Nadir Bouras
00:24:03 (Tr: 0:24:03)
i
Hugo Habas Sanchez
00:24:05 (Tr: 0:24:05)
i
Carlos Rey Ruiz
00:24:07 (Tr: 0:24:07)

T. real: 00:24:03

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:04:13

Cat:AbsM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club:

0:24:18
00:24:03
0:23:48
i
Albert Ruz Quadrada
00:23:48 (Tr: 0:23:48)
i
Albert Martinez Arges
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
José Gordillo Serrano
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Hugo Habas Sanchez
00:24:05 (Tr: 0:24:05)
i
Carlos Rey Ruiz
00:24:07 (Tr: 0:24:07)

T. real: 00:24:05

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:04:15

Cat:SB23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: uge badalona

0:24:17
00:24:05
0:23:53
i
Albert Martinez Arges
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
José Gordillo Serrano
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Nadir Bouras
00:24:03 (Tr: 0:24:03)
i
Carlos Rey Ruiz
00:24:07 (Tr: 0:24:07)

T. real: 00:24:07

Inici real: 11:40:10

Hora meta: 12:04:17

Cat:AbsM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:40:10

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: cornellà atlètic

0:24:20
00:24:07
0:23:54
i
José Gordillo Serrano
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Nadir Bouras
00:24:03 (Tr: 0:24:03)
i
Hugo Habas Sanchez
00:24:05 (Tr: 0:24:05)