Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

41è CROS DELS ARENYS

SB10MF

06 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:03:47

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:23:51

Cat:SB10M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: cd palafolls

0:04:18
00:03:47
0:03:16
i
Enric Masó Aguilà
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Nil Gómez Vidal
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Blai Espín Diaz
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)

T. real: 00:03:51

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:23:55

Cat:SB10M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: cem sant hilari

0:04:18
00:03:51
0:03:24
i
Hugo Rodriguez Guixà
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Nil Gómez Vidal
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Blai Espín Diaz
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)

T. real: 00:04:08

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:12

Cat:SB10M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: ca laietania

0:04:28
00:04:08
0:03:47
i
Hugo Rodriguez Guixà
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Enric Masó Aguilà
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Blai Espín Diaz
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Pau Ponsa Verdú
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)

T. real: 00:04:14

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:18

Cat:SB10M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: ca laietania

0:04:41
00:04:14
0:03:47
i
Hugo Rodriguez Guixà
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Enric Masó Aguilà
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Nil Gómez Vidal
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Pau Ponsa Verdú
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Guillem Rocañín De La Fuente
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Máximo Passarelli
00:04:30 (Tr: 0:04:30)
i
Magalí Casafont Viñals
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Unai Hernández Cortés
00:04:32 (Tr: 0:04:32)

T. real: 00:04:15

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:19

Cat:SB10F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: c.a.malgrat

0:04:40
00:04:15
0:03:51
i
Enric Masó Aguilà
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Nil Gómez Vidal
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Blai Espín Diaz
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Pau Ponsa Verdú
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Guillem Rocañín De La Fuente
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Máximo Passarelli
00:04:30 (Tr: 0:04:30)
i
Magalí Casafont Viñals
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Unai Hernández Cortés
00:04:32 (Tr: 0:04:32)

T. real: 00:04:17

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:21

Cat:SB10M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club: eie alella

0:04:26
00:04:17
0:04:08
i
Nil Gómez Vidal
00:04:08 (Tr: 0:04:08)
i
Blai Espín Diaz
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Pau Ponsa Verdú
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)

T. real: 00:04:18

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:22

Cat:SB10M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:04:22
00:04:18
0:04:13
i
Blai Espín Diaz
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Pau Ponsa Verdú
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)

T. real: 00:04:20

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:24

Cat:SB10M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: eie escola d'iniciació esportiva d'

0:04:24
00:04:20
0:04:15
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)

T. real: 00:04:20

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:24

Cat:SB10M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:04:29
00:04:20
0:04:12
i
Blai Espín Diaz
00:04:14 (Tr: 0:04:14)
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Pau Ponsa Verdú
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Guillem Rocañín De La Fuente
00:04:29 (Tr: 0:04:29)

T. real: 00:04:22

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:26

Cat:SB10M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:04:30
00:04:22
0:04:14
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Pau Ponsa Verdú
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Guillem Rocañín De La Fuente
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Máximo Passarelli
00:04:30 (Tr: 0:04:30)

T. real: 00:04:23

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:27

Cat:SB10F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club: colla excursionista cassanenca

0:04:31
00:04:23
0:04:15
i
Carlota Manlleu Garcia
00:04:15 (Tr: 0:04:15)
i
Dylan Parra Armengol
00:04:17 (Tr: 0:04:17)
i
Iñigo Orgaz Romo
00:04:18 (Tr: 0:04:18)
i
Pau Ponsa Verdú
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Guillem Rocañín De La Fuente
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Máximo Passarelli
00:04:30 (Tr: 0:04:30)
i
Magalí Casafont Viñals
00:04:31 (Tr: 0:04:31)

T. real: 00:04:29

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:33

Cat:SB10M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: ca laietania

0:04:38
00:04:29
0:04:20
i
Izan Cortés Fernández
00:04:20 (Tr: 0:04:20)
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Máximo Passarelli
00:04:30 (Tr: 0:04:30)
i
Magalí Casafont Viñals
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Unai Hernández Cortés
00:04:32 (Tr: 0:04:32)

T. real: 00:04:30

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:34

Cat:SB10M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: ca laietania

0:04:38
00:04:30
0:04:22
i
Rayan Hajaja Serroukh
00:04:22 (Tr: 0:04:22)
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Guillem Rocañín De La Fuente
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Magalí Casafont Viñals
00:04:31 (Tr: 0:04:31)
i
Unai Hernández Cortés
00:04:32 (Tr: 0:04:32)

T. real: 00:04:31

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:35

Cat:SB10F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 4:13 min/km

Club: ca laietania

0:04:38
00:04:31
0:04:23
i
Nuria Rutllant Peracaula
00:04:23 (Tr: 0:04:23)
i
Guillem Rocañín De La Fuente
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Máximo Passarelli
00:04:30 (Tr: 0:04:30)
i
Unai Hernández Cortés
00:04:32 (Tr: 0:04:32)

T. real: 00:04:32

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:24:36

Cat:SB10M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:04:35
00:04:32
0:04:29
i
Guillem Rocañín De La Fuente
00:04:29 (Tr: 0:04:29)
i
Máximo Passarelli
00:04:30 (Tr: 0:04:30)
i
Magalí Casafont Viñals
00:04:31 (Tr: 0:04:31)