Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

41è CROS DELS ARENYS

SB14MF

06 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:08:05

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:14:38

Cat:SB14M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: team trirelay

0:08:33
00:08:05
0:07:36
i
Arnau Perez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Daniel Teruel Martinez
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)

T. real: 00:08:06

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:14:39

Cat:SB14M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: escola triatlo montornés

0:08:33
00:08:06
0:07:38
i
Mohamed Stitou
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Daniel Teruel Martinez
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)

T. real: 00:08:17

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:14:50

Cat:SB14M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: jas sabadell

0:08:33
00:08:17
0:08:00
i
Mohamed Stitou
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Arnau Perez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)

T. real: 00:08:19

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:14:52

Cat:SB14F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 3:34 min/km

Club: ca laietania

0:08:33
00:08:19
0:08:05
i
Mohamed Stitou
00:08:05 (Tr: 0:08:05)
i
Arnau Perez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Daniel Teruel Martinez
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)

T. real: 00:08:27

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:00

Cat:SB14M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: triatló montornès

0:08:49
00:08:27
0:08:06
i
Arnau Perez
00:08:06 (Tr: 0:08:06)
i
Daniel Teruel Martinez
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Arhane Garuz Marin
00:08:40 (Tr: 0:08:40)
i
Pol Novoa De Manuel
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:28

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:01

Cat:SB14F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: escola triatló montornés

0:08:40
00:08:28
0:08:17
i
Daniel Teruel Martinez
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:37 (Tr: 0:08:37)

T. real: 00:08:33

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:06

Cat:SB14F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 3:40 min/km

Club: uge badalona

0:08:47
00:08:33
0:08:19
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Arhane Garuz Marin
00:08:40 (Tr: 0:08:40)
i
Pol Novoa De Manuel
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:36

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:09

Cat:SB14M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: creu groga triatló

0:08:45
00:08:36
0:08:27
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Arhane Garuz Marin
00:08:40 (Tr: 0:08:40)
i
Pol Novoa De Manuel
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:37

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:10

Cat:SB14M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: club atletisme calella

0:09:07
00:08:37
0:08:07
i
Daniel Teruel Martinez
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Arhane Garuz Marin
00:08:40 (Tr: 0:08:40)
i
Pol Novoa De Manuel
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Carlota Bartoli Macia
00:09:07 (Tr: 0:09:07)

T. real: 00:08:40

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:13

Cat:SB14F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 3:43 min/km

Club:

0:09:08
00:08:40
0:08:13
i
Daniel Teruel Martinez
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Pol Novoa De Manuel
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Carlota Bartoli Macia
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Imran Jdiaa Rouas
00:09:08 (Tr: 0:09:08)

T. real: 00:08:43

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:16

Cat:SB14M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: pratenc

0:09:10
00:08:43
0:08:17
i
Daniel Teruel Martinez
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Aina Padro Majuelo
00:08:19 (Tr: 0:08:19)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:27 (Tr: 0:08:27)
i
Laia Rodriguez García
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Ylenia Monje San Millán
00:08:33 (Tr: 0:08:33)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Otger Salvà Garcia
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Arhane Garuz Marin
00:08:40 (Tr: 0:08:40)
i
Carlota Bartoli Macia
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Imran Jdiaa Rouas
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tom Guallar Brown
00:09:10 (Tr: 0:09:10)

T. real: 00:09:07

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:40

Cat:SB14F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: ce universitari

0:09:36
00:09:07
0:08:37
i
Otger Salvà Garcia
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Arhane Garuz Marin
00:08:40 (Tr: 0:08:40)
i
Pol Novoa De Manuel
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Imran Jdiaa Rouas
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tom Guallar Brown
00:09:10 (Tr: 0:09:10)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:09:11 (Tr: 0:09:11)

T. real: 00:09:08

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:41

Cat:SB14M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:09:36
00:09:08
0:08:40
i
Arhane Garuz Marin
00:08:40 (Tr: 0:08:40)
i
Pol Novoa De Manuel
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Carlota Bartoli Macia
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Tom Guallar Brown
00:09:10 (Tr: 0:09:10)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:09:11 (Tr: 0:09:11)

T. real: 00:09:10

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:43

Cat:SB14M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: ca sant celoni

0:09:36
00:09:10
0:08:43
i
Pol Novoa De Manuel
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Carlota Bartoli Macia
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Imran Jdiaa Rouas
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:09:11 (Tr: 0:09:11)

T. real: 00:09:11

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:44

Cat:SB14M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: cd palafolls

0:09:15
00:09:11
0:09:07
i
Carlota Bartoli Macia
00:09:07 (Tr: 0:09:07)
i
Imran Jdiaa Rouas
00:09:08 (Tr: 0:09:08)
i
Tom Guallar Brown
00:09:10 (Tr: 0:09:10)