SubCurses

8RESULTATS

41è CROS DELS ARENYS

SB14MF

06 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:09:15

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:48

Cat:SB14M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:09:39
00:09:15
0:08:52
i
Llibert Monje San Millán
00:09:26 (Tr: 0:09:26)
i
Martina Gamez Masoliver
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Mañé Almiñana
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Jana Ferre Alcaide
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)

T. real: 00:09:26

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:15:59

Cat:SB14M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: uge badalona

0:09:39
00:09:26
0:09:14
i
Aleix Batlle Rodríguez
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Martina Gamez Masoliver
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Mañé Almiñana
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Jana Ferre Alcaide
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)

T. real: 00:09:27

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:00

Cat:SB14M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club: ca laietania

0:09:39
00:09:27
0:09:15
i
Aleix Batlle Rodríguez
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Llibert Monje San Millán
00:09:26 (Tr: 0:09:26)
i
Eric Mañé Almiñana
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Jana Ferre Alcaide
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)

T. real: 00:09:27

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:00

Cat:SB14M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: ca laietania

0:09:39
00:09:27
0:09:15
i
Aleix Batlle Rodríguez
00:09:15 (Tr: 0:09:15)
i
Llibert Monje San Millán
00:09:26 (Tr: 0:09:26)
i
Martina Gamez Masoliver
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Jana Ferre Alcaide
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)

T. real: 00:09:29

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:02

Cat:SB14F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 4:04 min/km

Club: ce universitari

0:09:39
00:09:29
0:09:19
i
Llibert Monje San Millán
00:09:26 (Tr: 0:09:26)
i
Martina Gamez Masoliver
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Mañé Almiñana
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Roc Martínez Puigvert
00:09:39 (Tr: 0:09:39)

T. real: 00:09:33

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:06

Cat:SB14M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: c.a.malgrat

0:09:43
00:09:33
0:09:24
i
Llibert Monje San Millán
00:09:26 (Tr: 0:09:26)
i
Martina Gamez Masoliver
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Eric Mañé Almiñana
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Jana Ferre Alcaide
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Roc Martínez Puigvert
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Oscar Esteban Gamonal
00:09:43 (Tr: 0:09:43)

T. real: 00:09:39

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:12

Cat:SB14M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: club esportiu trikids

0:09:50
00:09:39
0:09:27
i
Eric Mañé Almiñana
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Jana Ferre Alcaide
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Roc Martínez Puigvert
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Oscar Esteban Gamonal
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:44 (Tr: 0:09:44)

T. real: 00:09:39

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:12

Cat:SB14M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:09:52
00:09:39
0:09:27
i
Eric Mañé Almiñana
00:09:27 (Tr: 0:09:27)
i
Jana Ferre Alcaide
00:09:29 (Tr: 0:09:29)
i
Oriol Esteve Leo
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Oscar Esteban Gamonal
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:52 (Tr: 0:09:52)

T. real: 00:09:43

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:16

Cat:SB14M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: c.a.malgrat

0:09:52
00:09:43
0:09:33
i
Oriol Esteve Leo
00:09:33 (Tr: 0:09:33)
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Roc Martínez Puigvert
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)

T. real: 00:09:44

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:17

Cat:SB14F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: team trirelay

0:09:52
00:09:44
0:09:37
i
Pol Tarradas De La Corte
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Roc Martínez Puigvert
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Oscar Esteban Gamonal
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pau Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)

T. real: 00:09:52

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:25

Cat:SB14M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: ca laietania

0:10:04
00:09:52
0:09:39
i
Roc Martínez Puigvert
00:09:39 (Tr: 0:09:39)
i
Oscar Esteban Gamonal
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pau Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ona Castellà Nogué
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
David Ferrer Poch
00:10:01 (Tr: 0:10:01)

T. real: 00:09:52

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:25

Cat:SB14F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: club esportiu trikids

0:10:02
00:09:52
0:09:43
i
Oscar Esteban Gamonal
00:09:43 (Tr: 0:09:43)
i
Bruna Pera Vidal
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pau Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ona Castellà Nogué
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
David Ferrer Poch
00:10:01 (Tr: 0:10:01)

T. real: 00:09:52

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:25

Cat:SB14M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: club esportiu trikids

0:10:01
00:09:52
0:09:44
i
Bruna Pera Vidal
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ona Castellà Nogué
00:09:54 (Tr: 0:09:54)
i
David Ferrer Poch
00:10:01 (Tr: 0:10:01)

T. real: 00:09:54

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:27

Cat:SB14F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:06:33

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: team trirelay

0:10:01
00:09:54
0:09:48
i
Lluc Espín Díaz
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Blanca Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pau Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
David Ferrer Poch
00:10:01 (Tr: 0:10:01)

T. real: 00:10:01

Inici real: 11:06:33

Hora meta: 11:16:34

Cat:SB14M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:11:06:33

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: fundació creu groga triatló

0:10:09
00:10:01
0:09:52
i
Blanca Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Pau Luque Fradera
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Ona Castellà Nogué
00:09:54 (Tr: 0:09:54)