Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

41è CROS DELS ARENYS

SB10MF

06 novembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:05:21

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:25

Cat:SB10F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:00 min/km

Club: club atletisme calella

0:05:28
00:05:21
0:05:15
i
Lucía Larrahondo Herrera
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)

T. real: 00:05:22

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:26

Cat:SB10F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:01 min/km

Club: club atletisme calella

0:05:28
00:05:22
0:05:16
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)

T. real: 00:05:24

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:28

Cat:SB10F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: cd palafolls

0:05:28
00:05:24
0:05:20
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucía Larrahondo Herrera
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)

T. real: 00:05:24

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:28

Cat:SB10F

Pos. categoria: 26

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: eie alella

0:05:28
00:05:24
0:05:20
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucía Larrahondo Herrera
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)

T. real: 00:05:24

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:28

Cat:SB10F

Pos. categoria: 27

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:03 min/km

Club: ca laietania

0:05:28
00:05:24
0:05:20
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucía Larrahondo Herrera
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)

T. real: 00:05:26

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:30

Cat:SB10M

Pos. categoria: 39

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:05 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:05:29
00:05:26
0:05:23
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)

T. real: 00:05:28

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:32

Cat:SB10F

Pos. categoria: 28

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:06 min/km

Club: no club

0:05:32
00:05:28
0:05:23
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)

T. real: 00:05:28

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:32

Cat:SB10M

Pos. categoria: 40

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: ca laietania

0:05:33
00:05:28
0:05:24
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)

T. real: 00:05:29

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:33

Cat:SB10F

Pos. categoria: 29

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:07 min/km

Club: no té club

0:05:36
00:05:29
0:05:22
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)

T. real: 00:05:32

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:36

Cat:SB10M

Pos. categoria: 41

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:05:36
00:05:32
0:05:27
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)

T. real: 00:05:33

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:37

Cat:SB10F

Pos. categoria: 30

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:11 min/km

Club: ca laietania

0:05:38
00:05:33
0:05:27
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)

T. real: 00:05:36

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:40

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club:

0:05:43
00:05:36
0:05:29
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)

T. real: 00:05:36

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:40

Cat:SB10M

Pos. categoria: 42

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club: ca calella

0:05:41
00:05:36
0:05:32
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)

T. real: 00:05:38

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:42

Cat:SB10F

Pos. categoria: 31

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:16 min/km

Club: cd palafolls

0:05:49
00:05:38
0:05:27
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)

T. real: 00:05:38

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:42

Cat:AbsM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:16 min/km

Club:

0:05:52
00:05:38
0:05:24
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)

T. real: 00:05:39

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:43

Cat:SB10M

Pos. categoria: 43

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:17 min/km

Club: cap

0:05:53
00:05:39
0:05:24
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)

T. real: 00:05:49

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:53

Cat:SB10F

Pos. categoria: 32

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: c.a.malgrat

0:06:00
00:05:49
0:05:38
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Biel Muder Sediles
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Marc Bret Ruiz
00:05:58 (Tr: 0:05:58)

T. real: 00:05:52

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:56

Cat:SB10F

Pos. categoria: 33

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club: g.a.lluïsos mataró

0:06:05
00:05:52
0:05:38
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Biel Muder Sediles
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Marc Bret Ruiz
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Arlet Villa Charro
00:06:01 (Tr: 0:06:01)

T. real: 00:05:53

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:57

Cat:SB10F

Pos. categoria: 34

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:30 min/km

Club: penya apa anem-hi

0:06:08
00:05:53
0:05:39
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Biel Muder Sediles
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Marc Bret Ruiz
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Arlet Villa Charro
00:06:01 (Tr: 0:06:01)

T. real: 00:05:54

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:25:58

Cat:SB10M

Pos. categoria: 44

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club: club esportiu trikids

0:06:10
00:05:54
0:05:38
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Marc Bret Ruiz
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Arlet Villa Charro
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:10 (Tr: 0:06:10)

T. real: 00:05:58

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:26:02

Cat:SB10M

Pos. categoria: 45

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club: ca laietania

0:06:35
00:05:58
0:05:21
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucía Larrahondo Herrera
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Biel Muder Sediles
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Arlet Villa Charro
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Luciana Londoño Arteaga
00:06:35 (Tr: 0:06:35)

T. real: 00:06:01

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:26:05

Cat:SB10F

Pos. categoria: 35

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:37 min/km

Club: unió colomenca d'atletisme

0:06:36
00:06:01
0:05:26
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Biel Muder Sediles
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Marc Bret Ruiz
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Luciana Londoño Arteaga
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Marcos Sanchez Lopez
00:06:36 (Tr: 0:06:36)

T. real: 00:06:10

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:26:14

Cat:SB10F

Pos. categoria: 36

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 5:45 min/km

Club: triatló creu groga

0:12:06
00:06:10
0:00:13
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucía Larrahondo Herrera
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Biel Muder Sediles
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Marc Bret Ruiz
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Arlet Villa Charro
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Luciana Londoño Arteaga
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Marcos Sanchez Lopez
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Omar Jafrane Bernaus
00:12:06 (Tr: 0:12:06)

T. real: 00:06:35

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:26:39

Cat:SB10F

Pos. categoria: 37

Inici cursa:12:20:04

Sexe:F

Ritme: 6:09 min/km

Club: club esportiu trikids

0:12:06
00:06:35
0:01:03
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucía Larrahondo Herrera
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Biel Muder Sediles
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Marc Bret Ruiz
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Arlet Villa Charro
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Marcos Sanchez Lopez
00:06:36 (Tr: 0:06:36)
i
Omar Jafrane Bernaus
00:12:06 (Tr: 0:12:06)

T. real: 00:06:36

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:26:40

Cat:SB10M

Pos. categoria: 46

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 6:10 min/km

Club: club esportiu trikids

0:12:06
00:06:36
0:01:07
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:21 (Tr: 0:05:21)
i
Lucía Larrahondo Herrera
00:05:22 (Tr: 0:05:22)
i
June Espada Melero
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Teresa Mas Gou
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Blanca Fenoy Ros
00:05:24 (Tr: 0:05:24)
i
Alex Marzal Suñe
00:05:26 (Tr: 0:05:26)
i
Abril Lorca Quintana
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Unai Romero Martinez
00:05:28 (Tr: 0:05:28)
i
Ada Rojo Abad
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Jordi Torrent Garcia
00:05:32 (Tr: 0:05:32)
i
Júlia Farré Alcaraz
00:05:33 (Tr: 0:05:33)
i
Aleix Palomino
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Ferran Dosil Sanchez
00:05:36 (Tr: 0:05:36)
i
Valeria Da Silva Cavolina
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Martö Valls Martin
00:05:38 (Tr: 0:05:38)
i
Lucas Roura Gallardo
00:05:39 (Tr: 0:05:39)
i
Itziar Saez Cabrera
00:05:49 (Tr: 0:05:49)
i
Ariadna Martínez Lancho
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Lila Caturla I Colomat
00:05:53 (Tr: 0:05:53)
i
Biel Muder Sediles
00:05:54 (Tr: 0:05:54)
i
Marc Bret Ruiz
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Arlet Villa Charro
00:06:01 (Tr: 0:06:01)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Luciana Londoño Arteaga
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Omar Jafrane Bernaus
00:12:06 (Tr: 0:12:06)

T. real: 00:12:06

Inici real: 12:20:04

Hora meta: 12:32:10

Cat:SB10M

Pos. categoria: 47

Inici cursa:12:20:04

Sexe:M

Ritme: 11:18 min/km

Club: creu groga triatló

0:18:02
00:12:06
0:06:10
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:10 (Tr: 0:06:10)
i
Luciana Londoño Arteaga
00:06:35 (Tr: 0:06:35)
i
Marcos Sanchez Lopez
00:06:36 (Tr: 0:06:36)